25.10.13, 10:19Plakat Marszu Niepodległości 2013 (fot. Marszniepodleglosci.pl)

Pięta dla Fronda.pl: Apeluję do policjantów przed 11.11.13. Pomagajcie ludziom z biało-czerwonymi barwami!

W czwartek odbyło się posiedzenie Komisji Spraw Wewnętrznych zwołane na wniosek posłów PiS. Po zakończeniu posiedzenia poseł Stanisław Pięta wystąpił z apelem do policjantów.

"Mam apel i prośbę do policjantów. Proszę Państwa, to nie jest przypadek, że szczyt klimatyczny organizowany jest 11 listopada. Macie chyba jakiś szacunek do inteligencji Waszych przełożonych w rządzie? I nie przypuszczacie chyba, że rząd premiera Tuska nie zdaje sobie sprawy z ryzyka konfrontacji lewaków i np. grup kibiców?

Decyzja, co wykazał minister Sasin, została podjęta świadomie. Rząd realizuje tutaj cele wizerunkowo-propagandowe. Rząd chce medialnie przykryć Święto Niepodległości informacjami ze zlotu wyznawców nowej, świeckiej religii jaką jest wiara w globalne ocieplenie oraz wiadomościami o ewentualnych burdach. W ten sposób stratedzy marketingowi PO chcą obniżyć rangę obchodów i marszów oraz pokazać ich uczestników w negatywnym świetle.

Panowie policjanci, nie dajcie się wciągnąć w polityczną, antypatriotyczną grę. Unikajcie prowokacji, nie blokujcie przejść, nie nadużywajcie siły, pomagajcie ludziom z biało-czerwonymi barwami, chrońcie ich przed lewackimi bojówkami. PO kończy się i kompromituje każdego dnia, a ich najwierniejszy elektorat to pensjonariusze aresztów i zakładów karnych. Nie dajcie się zmanipulować PO! Pamiętajcie, jesteście z Narodu i z Narodem!"

Not. MBW

Komentarze

anonim2013.10.25 10:41
Zabawne :D
anonim2013.10.25 11:17
Ano zobaczymy jak będzie. Zapewne jak zawsze, czyli relacje uczestników - zignorowane i "relacje" manipulatorów zwanych potocznie dziennikarzami (już napisane, leżące w szufladach, gotowe do druku) - obowiązujące. Apel niestety chybiony albowiem policja chroni rządzących a ci już uznali uczestników marszu za wrogów. Więc scenariusz jest oczywisty.
anonim2013.10.27 18:15
Panowie policjanci, pozwólcie kibolom i dresom z wyrokami w zawiasach rozwalić stolicę w imię dobra narodowego i wspólnej świetlanej przyszłości wszystkich rodaków.