20.10.20, 11:25Fot. Maks Ciszkowski via Wikipedia, CC 4.0 / Łukasz Błasikiewicz via Flickr, CC BY 2.0

Totalna opozycja blokuje obrady Sejmu!

Skandaliczne zachowanie posłów Platformy Obywatelskiej. W chwili, kiedy wszyscy politycy powinni zgodnie działać w celu możliwie najłagodniejszego przejścia naszego kraju przez drugą falę epidemii koronawirusa, opozycja totalna urządza kolejną hucpę. Posłowie poparli wniosek o odroczenie obrad.

Obrady ws. ustawy dotyczącej walki z koronawirusem rozpocząć się mają w środę o godzinie 9:00. Jak poinformował w Sejmie wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki:

Opozycja, ściślej mówiąc Platforma Obywatelska chce zablokować przyjęcie projektu, na który czekają Polacy".

W trakcie Konwentu Seniorów Terlecki zaproponował kilka godzin przerwy aby zapoznać się z projektami ustaw, jednak opozycja nie wyraziła na to zgody. Wobec tego zmuszony był przełożyć obrady na środę na godzinę 9:00.

Jak dodał w trakcie rozmowy z mediami w Sejmie:

Mamy rekord kolejny zachorowań, mamy ważną ustawę, która ma służyć poprawie sytuacji i wzmocnić działania służby zdrowia. W tej ustawie jest m.in. nakaz ustawowy noszenia maseczek na wypadek ogłoszenia tego przez odpowiednie służby. Klub PO postanowił zatrzymać te obrady”.

Podkreślił też:

[…] obstrukcja sejmowa opozycji totalnej tym razem odniosła sukces i możemy to Polakom powiedzieć, że ustawa będzie opóźniona o ten dzień czy dni w rezultacie decyzji opozycji”.

dam/PAP,300polityka.pl

Komentarze

sok z banana2020.10.20 20:50
a ilu posłów pis przyłączyło się do tej blokady nie uczestnicząc w głosowaniu
Gryf2020.10.20 20:09
To ta ustawa 'maseczkowa'. Po raz pierwszy odczuwam serdeczną wdzięczność dla opozycji za blokadę obrad. Blokujcie aż się skończy amunicja 'pandemii' psychozy.
do Gryf2020.10.20 20:29
Nie liczył bym na to. To opozycja z wyjątkiem Konfederacji chciała jescze większych restrykcji antykowidowych niż PiS. Oni wszyscy z wyjątkiem Konfederacji są na usługach międzynarodowej mafi medycznej.
Hie2020.10.21 4:58
Lepszs mafia medyczna, niz święte ręce kościoła katolickiego, które poodbno nie zarażają.
Krakus2020.10.20 19:00
Nie blokuje, tylko chce poznać TREŚĆ ustawy. PiS się opierdzielał przez ostatnie pół roku (!) choć wszyscy wiedzieli, że będzie druga fala pandemii. A PiS chce przepchnąć nikomu nieznaną ustawę w 10 godzin? Zroszta jutro obrady wracją...
gumowa kaczka2020.10.20 18:47
co to jest jeden dzień w porównaniu z miesiącami bezczynności rządu ,nie mówiąc o tym ile pan Sasin ....
Patryjota2020.10.20 18:46
Nie to co nasz ukochany PiS - który będąc w opozycji POPIERAŁ wszystkie projekty rządzącego obozu!!! Wszystkie!!!! /NIE POPIERAŁ/
T.2020.10.20 18:38
PiS rządzi od lat. Koronawirusem zajmuje się od pół roku. I nadal nie uchwalił zasad radzenia sobie z problemem? Nadal potrzebuje kolejnej paczki koronaprawa, które ciągle okazuje się bublem pisanym na kolanie i wymagającym setek poprawek, wrzutek i innych takich przekrętów? Nie dało się od marca uchwalić jednej, sensownej i skutecznej ustawy? Serio? Za co oni biorą pieniądze?
Anonim2020.10.20 18:29
blokują bo chcą się skonsultować z niemcami co jeszcz mogą na złość społeczeństwu polskiemu zrobić aby ich jeszcze trochę ubyło.
Hue2020.10.20 18:54
Na zlosc polskiemu społeczeństwu, pis przez pół roku zajmował się swoją partia, a nie zdrowiem Polaków.
Hue2020.10.20 18:28
Ta ustawa jest jak biblia. Wyborcy pis uważają, że skoro pis ja napisał to musi być dobra i nie trzeba jej czytać. A warto, bo obie mają sporo kontrowersyjnych rzeczy.
Dam2020.10.20 17:19
Opozycja odroczyła obrady, aby móc się zapoznać z tym, co PIS napisał na kolanie (aby znowu nie próbowali przemycić jakiegoś bezkarność+, jak poprzednio), ale to ona jest winna, a nie PIS. Napiszcie po prostu, że powinien rządzić JK dekretami, do których nikt nie ma wglądu i byłby spokój.
Anonim2020.10.20 15:26
Od kiedy opozycja ma wiekszosc w sejmie?
Krakus2020.10.20 19:02
Odkąd posłowie PiS olewają pracę w Sejmie :D :D :D
Jan Radziszewski oraz2020.10.20 15:21
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
Jan Radziszewski2020.10.20 15:20
𝐖𝐀𝐋𝐊𝐀 𝐙 𝐂𝐙𝐈𝐏𝐄𝐌 𝐆𝐀𝐓𝐒𝐀 𝐢 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐀 𝐙 𝐂𝐈𝐏𝐀 𝐌𝐀𝐑𝐆𝐎𝐓 𝐓𝐎 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐄 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘𝐂𝐇 "𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐈𝐊𝐎𝐖" 𝐊𝐎𝐌𝐒𝐎𝐌𝐎𝐋𝐒𝐊𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐃𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍!
takie uwagi2020.10.20 15:14
Dlaczego ustawowy nakaz noszenia maseczek będzie niezgodny z prawem.Po pierwsze dlatego, ze Polacy nie mają dostepu do profesjonalnych masek z filtrami zatrzymującymi wirusy a te brudne szmatki nie posiadają żadnych wymaganych prawem atestów i certyfikatów a zalece sie je jako srodki ochrony medycznej przed wirusem. Ktos powie maseczki chirurgiczne jednorazówki ale te są dopusczone tylko na sali chirurgicznej w sterylnych warunkach i tylko, na krótka chwilę . Ponadto nawet te z profesionalnymi filtrami powinny podlegać odpowiedniej dezynfekcji zeby nie stanowiły zródła zakażeń. Tu nie ma o czym nawet mówić te brudne szmatki nie powinny być zalecane Polakom bo wyciagane z brudnej kieszeni pełne grzybów i bakteri moga doprowadzić do poważnych powikłań oddechowych jak również z powodu zatrucia dwutlenkiem wegla.To nie sa wyroby atestowane a więc bezpieczne dla zdrowia.Po drugie nawet gdyby wszystkie środki bezpieczeństwa były zapewnione właściwe maski często profesjonalnie sterylizowane to i tak na wszelkie zabiegi medyczne czy stosowanie jakichkolwiek medykamentów konieczna jest zawsze pisemna zgoda obywatela, który na taką terapie czy noszenie srodków zabezpieczenia medycznego sie zgadza chyba, ze wynika to z jego zgody na przebywanie w szpitalu i poddanie się leczeniu albo jest on ubezwłasnowolniony na mocy prawa to znaczy jest na przykład leczony psychiatrycznie.To jest takie ABC praw obywatelskich. T o są prawa, które jak bedą naruszane to każde inne mogą byc naruszone a wtedy nie mozemy mówić o Państwie demokratycznym.
Maria Błaszczyk2020.10.20 17:22
Tak z ciekawości - czy jest jakiś obowiązek posiadania brudnych kieszeni? Bo ja mam czyste - wiesz, po prostu piorę ubrania. Maseczki też piorę. A potem prasuję, żeby na nich nie było grzybów i bakterii. I przy całkiem sporej rodzinie i kilkunastu co najmniej maseczkach dziennie - no bo piorą się z resztą prania, więc tego nie liczę - prasowanie zajmuje mi może kilka minut? I to może nie jest zbyt profesjonalne, ale jak mam żelazko na 230 stopni nastawione i przyłożę je do tkaniny na kilkadziesiąt sekund, to naprawdę raczej niewiele na niej przeżyje, bo białka nie znoszą takich temperatur... A co do zatrucia dwutlenkiem węgla. Ciekawe, jak sobie z ty problemem radzą ludzie na stałe pracujący w maskach. Chirurdzy. Dentyści. Panowie, co Ci robią gładzie gipsowe. Sądzisz, że oni wszyscy są jednorazowi?
do Maria Błaszczyk2020.10.20 18:29
A słyszałaś o szkodliwych warunkach pracy , ryzyku zawodowym jak ktos chce go ponosić na własne życzenie to chwała mu za to i to należy docenić chociażby przez dodatek za prace w szkodliwych warunkach ale to nie znaczy że każdy musi to miec narzucone.Tylko , że to zawsze prędzej czy pózniej może odbic sie na zdrowiu. Każdy bierze to chyba pod uwagę jak decyduje sie na pracę, która będzie wykonywał. Taki górnik zjeżdża pod ziemię ( chwała mu za to bo dzięki temu jest czym ogrzewać mieszkania) choc zdaje sobie sprawę , że może to sie skończyć pylicą płuc ale też dostaje dodatki za pracę w szkodliwych warunkach i to nie małe. Nie zawsze jest jednak tak uczciweie i nie wszyscy dostają na przykład Pan co kładzie gładz juz nie koniecznie ale to już inna sprawa bo człowiek często się godzi na warunki jakie mu zaproponuje pracodawca a warunki pracy nie zawsze są tu brane pod uwagę.Nie dokładajmy tego ludziom na ulicach moze od razu nie umrą ale grzybicy się mogą nabawić bo nikt tych masek jak jest w pracy czy jedzie autobusem nie sterylizuje a w domu to za mało.Do kieszeni nawet jak nie wkładymy pieniedzy to czasem wkłada sie ręce chociażby po maseczke a to już wystarczy żeby były niesterylne.
ks. Andrzej2020.10.20 15:02
Kaczyński morderca!
Jan Radziszewski2020.10.20 14:53
𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀𝐌 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐒𝐋𝐀𝐍𝐄 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐄𝐌, 𝐒𝐎𝐑𝐎𝐒𝐄𝐌 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈.
Jan Radziszewski2020.10.20 14:53
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐋𝐈𝐃𝐄𝐑 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐄 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐈𝐊𝐈 𝐖𝐀𝐋𝐂𝐙𝐘𝐌𝐘 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐙 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐙𝐔 𝐙𝐀 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐄 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 - 𝐉𝐀𝐊 𝐃𝐔𝐌𝐍𝐈 𝐊𝐎𝐌𝐒𝐎𝐌𝐎𝐋𝐂𝐘!
Jan Radziszewski2020.10.20 14:22
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen
Anonim2020.10.20 14:43
Ten kto rzuca klątwy musi wiedzieć , że : Rzucona klątwa wraca jak bumerang i z siedmiokrotną siłą uderza w rzucającego. A więc koleś lepiej idź do spowiedzi i żałuj za to co zrobiłeś , bo to JEDYNE lekarstwo , a by ciebie nic złego nie spotkało.
rzucaj! w czarcią otchłań się rzucaj!2020.10.20 14:55
TY kozi synu! NIE wycieraj Bogiem tej swojej koszernej, bluźnierczej gęby! wiedz, że ci, którzy na innych klątwy rzucają, WNET TO SAMO MAJĄ!
Hue2020.10.20 14:56
Jeżeli wierzysz w klątwy to wierzysz w zabobon. Wg Kościola popelniasz grzech ciezki.
Lucy2020.10.20 13:57
Twarz tego łajna antypolskiego na zdjeciu do gory mówi sama za siebie
Hue2020.10.20 13:58
Niestety brzydki zapach dochodzi tylko z ust Kaczynskiego, ktory ma zepsute zeby.
Henrykus2020.10.20 16:19
A wachałeś zapach z ust Kaczynskiego? o wy zboczeńcy
Hue2020.10.20 17:53
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie z jego uzębieniem.
Hue2020.10.20 13:38
No tak, bo przeciez wiadomo, ze PIS pisze ustawy natchnione duchem swietym. Nigdy ich nie pisze na kolanie dzien wczesniej. Zawsze daje duzo czasu na spokojne ich przeczytanie. Nigdy nie blokuje mikrofonu opozycji. Nigdy nie powtarza glosowan "bo przegramy". Zawsze zapoznaje sie z ich wnioskami opozycji. No i tym razem okazali laske, nie robiac glosowania w nocy.
Anonim2020.10.20 13:56
Koleś - nie pisz idiotyzmów. Znajdź sobie nagrania ( są w internecie) jak były prowadzone obrady Sejmu za czasów gdy PO było u władzy. i wtedy dopiero rób swoje mądre wpisy. A najlepsze na krótką pamięć jest zażywanie lecytyny.
Hue2020.10.20 14:00
I znowu tlumaczenia "bo PO tak robilo". Ale przeciez PIS mial byc lepszy.
Hue2020.10.20 14:34
Ale poprosze o pokazanie chciaz jednego glosowania za czasow PO, kiedy padlo "przerwac glosowanie po przegramy".
Henrykus2020.10.20 16:20
Nie porównuj meneli z PO tumanów vide czaskoski do PIS!!!
Hue2020.10.20 17:55
Masz rację. Menel ma większą godność niż poseł Pis.
PO+, to DNO!!!2020.10.20 13:10
totalne obszczymurki wnioskowali o przełożenie na jutro terminu obrad sejmu, bo nie zdążyli się zapoznać z projektem ustawy - zaznaczam, że projekt jest 40 stron (w tym 20 stron to uzasadnienie) ....... cheche, przeczytanie tylu stron zajmuje pierwszoklasiście raptem 30 minut!!!!
Hue2020.10.20 13:35
Tak tak. Ostatnim razem PIS wpisywal sobie korzystne ustawy do tarczy. Tej partii trzeba patrzec na rece.
Anonim2020.10.20 13:59
No cóż. Przeciętny człowiek przeczyta 40 stron w 2-3 godziny, a inny musi literować i potrzebuje duuuużo godzin.
Hue2020.10.20 14:02
No chyba, ze chodzi o ustawy PIS-u, ktory sam sie gubi w swoich ustawach, skoro musza powstawac tarcza nr 2, tarcza nr 3, tarcza nr 4.
Anonim2020.10.20 14:51
Hue - idź do parlamentu bo widzę , że każda twoja Ustawa była by IDEALNA. Takich jak ty brakuje dzisiaj na Wiejskiej- zgłoś się do Biura legislacyjnego Sejmu.
Hue2020.10.20 14:58
To może jednak nalezy zwolnic, pomyslec, zrobic konsultacje zamiast pisac dorazne ustawy na kolanie. Przypomne, ze eksperci mowili rzadowi, aby przygotowac sie na jesien.
Troll2020.10.20 16:21
precz !!!!do smietnika
Hue2020.10.20 17:56
Pis już tam jest. Na śmietniku histori.
Polka2020.10.20 12:53
Opozycja PRECZ
Hue2020.10.20 12:56
Spoko, jako politycy sa slabi. Ale PIS jeszcze gorszy. Niszcza kraj jak malo kto. Wystarczy chocby spojrzec na inflacje.
Do Hu.ea2020.10.20 13:08
Inflacja w dobie kryzysu służy do wzmacniania siły gospodarki.
Hue2020.10.20 13:40
Dokladnie, zwlaszcza jak wzrosty cen zywnosci wynosza 20% rok do roku.
PIS2020.10.20 13:06
cię dmał?
kasikas2020.10.20 12:50
niech opozycja zajmie się tymi przewałkami swoich kolesi na grube miliony,,,no ale żeby to przykryć,,to teraz trzeba porozrabiać,,,najlepszą obroną atak....
Hue2020.10.20 13:41
Rozumiem, ze zaslaniasz oczy jak PIS kradnie? Chocby te 70 mln Sasina. A blokowanie wszystkich ustaw opozycji to juz ok? Dwa razy zablokowali cos rzadowi i wielki lament. A zablokowali, bo poslom PIS nie chcialo sie wstac do pracy.
BerezaKartuzka2020.10.20 12:50
totalna oPOzycja (PO) - Patologia Obstrukcji (umysłowej też), sabotuje walkę Rządu RP z epidemią!!!
Hue2020.10.20 12:58
No juz nie badz takim hipokryta. Jakos ciebie nie boli, ze PIS blokuje wszystkie propozycje opozycji.
ola2020.10.20 12:47
opozycja w unii też pluje na swoj kraj,,,jak stalin,,,te same metody,,,rozwalić ,,zepsuć i zniszczyć,,,po trupach do władzy,,,,nigdy juz nie wygracie ,,,nigdy
Hue2020.10.20 12:59
Nie badz hipokrytka. Duda jechal do UE narzekac na Polske zanim zostal prezydentem. Macierwicz narzekal w usa na polske. A Morawiecki narzekal na polskich sedziow za granica. Krotka pamiec?
MaxFiend2020.10.20 12:45
Skoro zarząd PiS jest już przygotowany od marca, to co robi za różnicę jeden dzień? :-D
janka2020.10.20 12:45
Bo ta opozycja tylko szkodiz ,,,a do wisły leje się smród i ścieki,,,,i co na to opozycja,,,cisza bo szefem trzask kolega po lini,,,,wstyd
Hue2020.10.20 13:00
Czyli skoro PIS blokuje wszystkie propozycje opozycji to juz jest cacy?
maciek2020.10.20 12:43
opozycjo ,,,nigdy nie wygracie,,,na pochybel
Hue2020.10.20 13:50
Pozwole sobie przypomniec, ze zanim PIS dorwal sie do wladzy przegral 8 wyborow z rzedu. Musieli schowac Kaczynskiego do szafy aby wygrac.
ala2020.10.20 12:42
i to jest normalne uważacie??? teraz potrzeba dobrych rozwiązań a oni rozwalają sejm??? precz z nimi ,,,won
Hue2020.10.20 13:52
Tylko dlaczego za kazdym razem konczy sie to kolejnymi poprawkami? Tarcza 1, tarcza 2, tarcza 3, tarcza 4 ....
kasikas2020.10.20 12:41
no a czego można się spodziewać po opozycji??.....idzcie w końcu precz! jak rzep się przykleili i nie dadzą ludziom pracować,,,
Hue2020.10.20 13:00
To co powiesz o PIS, ktory blokuje wszystkie propozycje opozycji?
Hue2020.10.20 12:39
Jak to szlo? Wola suwerena. Prosze sie rozejsc.
Polak2020.10.20 12:32
No nie może być - towarzysz Terlecki, niekompetentny idiota który celowo zblokował wniosek o przerwę z wnioskiem o odroczenie obrad, przeszedł do opozycji? A swoją drogą, tylko pisowska mafia mogła wymyślić przegłosowywanie kolejnego napisanego na kolanie bubla bez żadnego zapoznawania się z ustawą która ma być procedowana.
T2020.10.20 12:29
A co ten rząd i parlament robił od marca? Wybory, LGBT, rekonstrukcje... Nie wiedzieli, że będzie jesień? A teraz oczywiście opozycja wszystkiemu winna, mimo że większość mają.
Ojojojm2020.10.20 12:26
Jak PIS totalny blokuje wszystkie propozycje opozycji to juz jest ok?
Hue2020.10.20 12:24
PIS do jednak mistrzowie hipokryzji. Za każdym razem odrzucaja wszystkie propozycje opozycji i jest ok. Tymczasem zaspalo kilku poslow PIS, i od razu, ze opozycja cos blokuje. Ale przeciez PIS nigdy nie jest winny.
Iwonka2020.10.20 12:20
To nie jest blokada opozycji, to jest demokratyczny głos większości, kto tego nie rozumie jest po prostu debilem.
NWO w toku2020.10.20 12:19
https://anthony.neon24.pl/post/158279,proroczy-film-i-opowiadanie-piotra-szulkina
PDV2020.10.20 12:18
O proszę, demokracja Wam nie pasuje, decyduje większość, jak się z tym nie zgadzacie to znaczy, że Prezydentem nie jest DUDA
Anonim2020.10.20 12:14
Pierwszy raz w życiu popieram totalniaków,tak jest, nie dopuście do następnej głupoty,tylko nie wiadomo dlaczego to robicie,bo do tej pory szliście reka w ręką w niszczeniu Polski koronaściemą
O, mój Boże2020.10.20 12:10
Dużo ci PiS pomoże ;-)
NaziBarbi2020.10.20 12:08
Opozycja to bezmózgie niewychowane bydło. Nadają się na złomiarzy.
PDV2020.10.20 12:19
Bezmózgi do barbi, które nie wiedzą czym jest demokracja
Hue2020.10.20 12:31
Tu cie rozczaruje. Posel Fogiel powiedzial, ze zatrudniaja swoich zamiast ekspertow, poniewaz eksperci nie chca sluchaja PIS. Wychodzi na to, ze zatrudnieni przez PIS nie maja rozumu, wiec idealnie wpisuja sie w potrzeby PIS.
Han2020.10.20 11:58
Brawo opozycja ,popieram Was w całośći ,zablokujcie ten absurd. PiS to w dosłownym tłumaczeniu " nie liczenie sie z nikim i z niczym ". Podziekujemy wam przy wyborach.
JM2020.10.20 12:04
Brakuje ci piatej klepki. Jak widać takich durniów w Polsce jest dużo. Totalna banda złodziei i oszustów ci się lepiej podoba? Może należysz do tej złodziejskiej szajki?
Nie damy się Jarkowi jak Węgrzy Orbánowi2020.10.20 12:11
Tak, Jot-emku!
Jerzy2020.10.20 12:11
a tobie się podoba nazistowska ustawa? przy niej ustawy norymberskie to taki prawniczy żarcik....
Hue2020.10.20 12:33
Mowisz o Sasinie co wydal 70 mln, o Szumowskim co od kumpla kupil maseczki. A moze mowisz o Morawieckim co od ksiedza kupil tanio ziemie, warta teraz grube miliony. Wiec piatej klepki to lepiej szukaj u siebie.
Wojtek Polak2020.10.20 11:51
ustawa ma w jednym z punktów zwolnienie lekarzy z odpowiedzialności za błędy lekarskie wtedy bębą mogli dopisywać covid wszystkim jak leci - czy fronda myśli że Polacy naprawdę na takie projekty czekają?
Hue2020.10.20 14:59
Z pewnoscia czekaja na ustawe o bezkarnosci urzednikow.
Polak2020.10.20 11:48
Po raz pierwszy będę za PO -jeśli nie poprą ustawy o obowiązkowych maseczkach na świeżym powietrzu !!! To była by merytoryczna opozycja do głupków z PIS (chociaż na nich głosowałem!!!-PRZEPRASZAM WAS POLACY ZA TO)
Anonim2020.10.20 11:46
te lewackie pastuchy znowu ...
Hue2020.10.20 12:35
Mowisz o poslach PIS, ktorym nie chcialo sie przyjsc do pracy?
Krakus2020.10.20 19:00
Zaorałeś :D :D :D
jle_ffm2020.10.20 11:45
A może napiszecie frondowe głąby dlaczego opozycja poprosiła o przesunięcie tego głosowania na środę a nie bezmyślnie ją atakujecie? Projekt ustawy wpłynąl wczoraj wieczorem i parlamentarzyści mieli niewiele czasu, by zapoznać się z zapisami ustawy. Znowu pisane na kolanie , byle jak aby do przodu, tak po pisowsku. A potem mamy dziesiątki poprawek i korekt...ale tego juz nie napiszecie, co?
Anonim2020.10.20 11:47
co by ci nie napisał czerwony wypierdku to i tak będziesz skowyczał
Dno, muł, wodorosty i Frondelek2020.10.20 11:51
Jeżeli oczekujesz po tych pismakach obiektywizmu to pomyliłeś adresy. Na tym portalu (?) jedyne o czym możesz przeczytać to to, że wszystko jest winą Tuska, opozycji, Niemiec oraz Rosji. Pomiędzy zwalaniem winy na Tuska i Niemcy oraz Rosję znajdziesz coś o LGBT i Żydach a wisienką na torcie są co roczne bajki o złym hallowen :)
Agnieszka2020.10.20 11:41
W czym tragedia? Kto, kiedy stworzył tą ustawę? Czy posłowie mieli dość czasu zapoznać się z tekstem ustawy, skonsultować jej zapisy ze specjalistami, przemyśleć i wnieść poprawki? To są zbyt ważne rzeczy, żeby tworzyć kolejnego bubla, który zostanie przepchnięty kolanem przy nieświadomości większości posłów, za czym zagłosowali. PiS proszę NIE DZIECINNIEĆ, NIE HISTERYZOWAĆ, bo zęby bolą i w końcu zacząć na POWAŻNIE ZAJMOWAĆ SIĘ ODPOWIEDZIALNYM STANOWIENIEM DOBREGO PRAWA !!!
Anonim2020.10.20 11:40
zalozyli kagance obywatelom i moze jeszcze w srod obostrzen zabronia oddychac? Narodzie cozes ty taki glupi? szczescia pragniesz? a H::a do D::py !!!!