10.08.15, 10:49

POcałunek Almanzora: chce zarazić dzieci "seksualną rewolucją”

Odchodzący rząd planuje istotne zmiany w realizowanym od 17. lat programie wychowawczym do życia w rodzinie. Zamiast wychowania pro-rodzinnego będzie promował ideologię erotycznego hedonizmu pod etykietą wychowania seksualnego.

Przed zamachem na rodzinę ostrzegają coraz liczniejsze stowarzyszenie rodziców, przerażone praktycznym wdrażanie deprawacji dzieci i młodzieży w imię ideologii gender, narzucanej Polsce przez środowiska skrajnie lewicowe oraz międzynarodowe instytucje.

Rodzicielska samoobrona

O co chodzi? Od 17. lat w szkołach realizowany jest przedmiot „wychowanie do życia rodzinie”, mający przysposabiać młodzież do życia rodzinnego. Program nauczania nie wzbudzał dotąd zaniepokojenia ani rodziców, ani nauczycieli. Tymczasem odchodzący rząd Ewy Kopacz, a ściślej – resort ministra edukacji – Joanny Kluzik-Rostkowskiej, zamierza przeobrazić wychowanie prorodzinne w wychowanie seksualne promujące erotyczną swobodę.

Jest to praktyczna strategia realizacji wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia pt. „Standardy edukacji seksualnej w Europie”, które MEN zaakceptował już w 2013 r. Ten kontrowersyjny dokument zawiera m.in. bulwersujące metody deprawacji przedszkolaków, zachęcając je do masturbacji, natomiast nastolatków – już wprost do oddzielenia miłości i prokreacji od sfery seksualności.

Rząd, najwyraźniej nie robiący sobie nic z zapaści demograficznej, brnie w kolejne politycznie poprawne absurdy, uderzając w podstawy narodu – czyli tradycyjną, wielodzietną rodzinę. Chce ją zastąpić tworami hybrydowymi w imię wolności seksualnej. „Musimy chronić nasze dzieci przed systemową deprawacją” – apelują rodzice ze stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”.

Głucha ministra

Rodzice zasypują kancelarię pani minister petycjami i podaniami. Najwyraźniej jednak minister Kluzik-Rostkowska realizuje już z góry ustalony scenariusz i nie liczy się z opiniami rodzin oraz nauczycieli. Nie patrzy też na oczekiwania uczniów, badania naukowe, a przede wszystkie na spustoszenie jakie zrobiło tego typu „nauczanie” w takich krajach jak Szwecja, Wielka Brytania czy Niemcy.

W Szwecji tradycyjna rodzina to już historia, którą można oglądać co najwyżej na starych, czarno-białych filmach.  W Niemczech – według realizowanych programów, przedszkolaki zachęcane są przez „seksedukatorów” do wzajemnego obnażania się i dotykania intymnych części ciała. W Wielkiej Brytanii uczennice zachodzą w ciąże 3-krotnie częściej niż w Polsce, a większość ciąż kończy się aborcją.

Co zadziwiające, według badań na temat źródeł przekazywania wiedzy o seksualności człowieka, na czele wciąż jest rodzina. Tymczasem państwo chce przejmować kolejną tradycyjną funkcję ojca i matki, zamierzając zrobić ze szkoły główne miejsce wychowania seksualnego dzieci. W dodatku, zgodnie z regułami demokracji, ministerstwo twierdzi, że oczekują tego sami uczniowie.

Geje i lesbijki wychowają ci dziecko

Jakkolwiek coraz bardziej opresyjna postawa państwa wobec rodziny nie budzi już zdziwienia, bulwersujące jest z kim MEN konsultuje swoje plany. W ministerialnych spotkaniach regularnie już biorą udział stowarzyszenia mniejszości seksualnych, takie jak: Kampania Przeciw Homofobii czy Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej.

Mówiąc wprost: mniejszości chcą mieć wpływ na wychowanie naszych dzieci, a rząd chce, aby szkoły korzystały z podpowiedzi seksedukatorów. W ten sposób zamiast rzetelnej wiedzy prorodzinnej, będzie przekazywana homoideologia. Minister edukacji narodowej najbliższy rok szkolny ogłosiła „Rokiem Otwartej Szkoły”. Czy oznacza to: otwartej na gender, sodomię, transwestytyzm i inne aberracje?

Dlaczego ministerstwo zmienia program, skoro aż ponad 71 proc. uczniów jest zadowolonych z obecnego programu zajęć wychowania do życia w rodzinie? Odpowiedź może być tylko jedna: krucjata przeciwko tradycyjnemu wychowaniu, prowadzona przez Platformę Obywatelską. Odchodzący rząd nie przepuści żadnej okazji, aby zaszkodzić Polakom.

Stowarzyszenie „Rodzice chronią dzieci” ma jeszcze inne pytania do pani premier: kto weźmie na siebie odpowiedzialność za wzrost nieplanowanych ciąż, kto będzie leczył dzieci z HIV, HPV, opryszczki, depresji i psychologicznych zranień, wynikających z nieodpowiedzialnego podejścia do życia seksualnego?

Tomasz Teluk

Komentarze

anonim2015.08.10 11:00
Oni MUSZĄ wiedzieć, że za te urzędowo wprowadzanie treści pedofilskie ZOSTANĄ UKARANI wieloletnim więzieniem! Bez tego nic... to walka na śmierć i życie - 'nasi' nie maja prawa nie razić skutecznie złoczyńców. Tu nie ma miejsca na zgniłe kompromisty z postempackim zomo, z falą moralnego bydła. Wyroki, i to nie rok, dwa. Minimum to dziesięć lat z pozbawieniem praw publicznych! Oczywiście to tak się skończy, tylko w imię czego ponosić straty? Wyroki, nawet najwyższe, to wątpliwe pocieszenie gdy zbrodnia została już dokonana.
anonim2015.08.10 11:11
Od czasów Sun Zi metody wojny bez wojny mniej więcej te same. Zniszczonym moralnie narodem łatwiej się zarządza ...
anonim2015.08.10 11:46
Marzeniem rewolucjonistów wszystkich czasów było obalenie instytucji rodziny i wspólna własność kobiet. Ostatni raz próbowano tego w czasie rozruchów studenckich na Zachodzie w 1968 roku. Jak zwykle w takich okolicznościach płeć słaba okazała się silniejszą. Hormony wzięły górę i z entuzjazmem zgodziły się na nowe reguły w stosunkach męsko-damskich. Niestety, zawiedli panowie. Nie dali zaspokoić wymagań swoich partnerek. Tak więc nie udało się. Teraz lewica próbuje osiągnąć swój cel przez wejście tylnymi drzwiami. Wmawia się tym biednym nastolatkom, że są wolne i mogą decydować nie tylko co robić ze swoim ciałem, a nawet jak pozbyć się niechcianego efektu tej wolności. O tempora! O mores!
anonim2015.08.10 11:56
Myli się Wam rozwiązłość ze znajomością własnych praw i sposobów dbania o własne bezpieczeństwo także w sprawach seksu. Młodzież tak czy siak uprawia seks, 14-, 15-, 16-latki, czasem młodsi. Nie da się ich powstrzymać, chyba że chcecie je trzymać 24/7 pod kluczem, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko będzie chciało uprawiać seks. Wypadałoby, żeby wiedzieli, jak się zabezpieczyć, jakie mogą być skutki uprawiania seksu (ciąża i różne choroby), jakie mają prawa, że nikt nie ma prawa ich do niczego zmuszać, jeśli nie mają ochoty, nikt nie ma prawa ich wykorzystywać. Dostaną też informacje, gdzie należy się zgłosić, gdyby ktoś te dzieciaki skrzywdził i że nie należy się wstydzić, będąc ofiarą, bo samemu się nie zawiniło i winny jest ten, kto je wykorzystał, zgwałcił. I że są dorośli, którzy zrozumieją. Ja sama nie miałam do kogo pójść, bo byłoby moje słowo przeciwko słowu księdza, nikt by nie uwierzył, że facet kładł łapy tam, gdzie ich kłaść nigdy nie powinien. Choć ja byłam na tyle mądrym dzieckiem, że nie skorzystałam z żadnego z licznych zaproszeń na probostwo "na lekcje francuskiego" jak to ksiądz mówił. Teraz, jako kobieta trochę starsza i bardziej świadoma swoich praw, żałuję, że nikomu nie powiedziałam wtedy, bo możliwe, że ten facet zdążył skrzywdzić którąś z moich mniej rozgarniętych koleżanek. Nigdy się tego nie dowiem. Nie wolno "bo tak" już nie działa. Tym bardziej, że właśnie WOLNO, tylko trzeba do tego podejść odpowiedzialnie. Co do masturbacji, nikt tych dzieciaków nie będzie do niczego zmuszał przecież, nikt nie będzie ich dotykał, nikt nie będzie patrzył, jak się same dotykają. Co najwyżej dowiedzą się, że poznawanie własnego ciała jest normalne, że nikt nie powinien im tego zabraniać i narzucać im myślenia, że to grzech. Mniejszości chcą mieć wpływ na dzieciaki tylko w jednej kwestii: ukrócenia kłamstw o tym, że homoseksualizm jest zły i nienormalny. Bo takimi kłamstwami się dzieciakom napycha głowy na lekcjach religii. A dzieciaki przez to 1) wyżywają się na osobach zachowujących się, ubierających inaczej, wyzywając ich od "pedałów". 2) dzieciaki homoseksualne, transseksualne czuja się gorsze. A wcale gorsze nie są, Są tak samo wartościowymi ludźmi, jak wszyscy inni. Homoseksualizm to ani zboczenie, ani choroba. A transseksualizm to nie wymysł tylko autentyczny problem tych osób i jego rozwiązaniem jest zmiana płci. I jeszcze kwestia zadowolenia uczniów z tego, jak wyglądają obecnie lekcje WDŻ. Z własnego doświadczenia wiem, że była to godzina na odrobienie prac domowych z innych przedmiotów, bo niczego sensownego tam nie uczono. Godzina wolnego, więc niemal wszystkie dzieciaki są zadowolone.
anonim2015.08.10 12:08
Unda93 Pięknie! A teraz podpisz się imieniem i nazwiskiem pod tym swoim tekstem. Po najbliższych wyborach parlamentarnych będziemy wiedzieli kogo absolutnie nie należy dopuszczać do pracy z dziećmi młodzieżą! Pozdrawiam :)
anonim2015.08.10 12:12
uda9czy ależ nie ma żadnych 'dzieciaków' transseksualnych. to bzdura. To co jest 'homo' i 'tranzcośtam' ma się czuć gorsze, jak to dziwadło. Niebezpieczne dziwadło, jak wyrzutek. Ostracyzm społeczny to bardzo ważna zapora przed rozwijaniem złych skłonności. kłamiesz też, że młodzi uprawiają pukanie. Otóż - różnie bywa. W społecznościach moralnych uprawiają inaczej. Tu chodzi o hedonizm, rozpustę inaczej pisząc. Demoralizację. O to, jak liczny jest odsetek cichodejek i blachar.
anonim2015.08.10 12:12
Ci debile nawet nie zdają sobie sprawy, ze strzelają sobie w stopę...Jestem za. @Unda Długo, głupio i nudno...Może Ty uważasz, że skoro świat jest jaki jest, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest się do niego dostosować. I to szybciutko żeby większych szkód nie było. - Otóż informuję Cię, że Polacy w swojej zdecydowanej większości się na ten stan rzeczy nie zgadzają. Co więcej, mają prawo się przed tym bronić. Póki co według Konstytucji szkoła jest publiczna i to rodzice mają ustawowe gwarancje do wychowywania SWOICH dzieci według SWOICH wartości i przekonań. Zbierz 2/3 parlamentarzystów i to zmień, jak dasz radę...Powodzenia.
anonim2015.08.10 12:19
markwu napisałeś: "Może Ty uważasz, że skoro świat jest jaki jest, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest się do niego dostosować." Przecież ta kretynka nie zamierza siebie dostosowywać do świata, który jest taki jak jest. Ta kretynka chce chce dostosowywać świat, który jest taki jaki jest do swoich kretyńskich wyobrażeń. I na tym polega jej główny problem! Z takimi kretynkami się nie dyskutuje. Przed takimi kretynkami trzeba się bronić!
anonim2015.08.10 12:30
@Gandalf Zgoda. Należy wyrywać chwasty... My naprawdę mamy wzorce pedagogiczne z najwyższej półki... Ponieważ jestem z Lublina to jako lokalny patriota podam jedno nazwisko - o. Jacek Woroniecki. Kto cokolwiek o nim słyszał? A to był gigant materii wychowawczo-pedagogicznej.
anonim2015.08.10 12:31
jojojojmio chcesz wycofać ze szkół 'podejrzany element'? Zacznij od WFistów, nie zapomnij o matematykach i polonistach. Katecheci są na szaaarym końcu. Niestety, jak tak dalej pójdzie, to Władze nie będą miały innego wyjścia jak rewolucyjnych pedofili powywieszać. Nic miłego, ale nie będzie wyjścia.
anonim2015.08.10 12:32
Kluzikowa to lesbijka, dlatego promuje takie zboczenia
anonim2015.08.10 13:02
A wy czemu się ukrywacie za nickami? Ja tego nie robię, nie ukrywam się. Mój komentarz można też znaleźć podpisany imieniem i nazwiskiem. W ogóle... obrażanie rozmówcy tak bardzo na poziomie, gdy inaczej się nie potrafi ugryźć sprawy, prawda?
anonim2015.08.10 13:13
"Młodzież tak czy siak uprawia seks, 14-, 15-, 16-latki, czasem młodsi." To jest clue argumentacji drugiej strony. Wmówić ogółowi zachowania lansowane w telewizji i charakterystyczne dla marginesu. Puszczająca się 16to latka, czy rozwiązły 16to latek to margines, moi drodzy. I musimy działać, żeby tak zostało. Więzienia czy nawet stosy dla deprawatorów, to za mało, jeżeli będą post factum.
anonim2015.08.10 13:13
"Może Ty uważasz, że skoro świat jest jaki jest, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest się do niego dostosować." Może rozsądniej będzie trzymać dzieciaki przez całą dobę pod kluczem, bez kontaktu z rówieśnikami, a co dopiero do edukacji dotyczącej tego, co kto ma w majtkach czy mediów. Najlepiej opowiadajmy bajki o bocianie i kapuście, o! Spróbujcie.
anonim2015.08.10 13:16
Bird, to rzeczywistość. Ja akurat jestem z tych osób, którym seks nie był w głowie nigdy specjalnie, ale to nie była kwestia tego, że ktoś mi nie udzielił informacji. To była kwestia tego, że sama zdobyłam dość informacji, żeby wiedzieć, że nawet jeśli to przyjemne, to nawet przy użyciu antykoncepcji wystarczająco ryzykowne, żebym ja tego ryzyka podejmować nie chciała.
anonim2015.08.10 13:17
Informacje są DOBRE. Udawanie, że seks nie istnieje to nieodpowiedzialność. A dorośli powinni być odpowiedzialni.
anonim2015.08.10 13:23
Unda, ile ty masz lat? 18?, 20? Dzieci nie masz z pewnością, jeżeli myślisz, że 16 latka z normalnej rodziny pozbawiona kontroli będzie się poszczać. No, ale jeżeli masz dzieci i to co piszesz wynika z doświadczenia to współczuję. Bycia na marginesie między innymi.
anonim2015.08.10 13:30
Unda, nałykałaś się lewackiej propagandy i serwujesz to tutaj dorosłym ludziom. A prawda jest taka, że nie masz zielonego pojęcia o realnym życiu. Zero doświadczenia, do tego jesteś słabym obserwatorem. Słabym, bo jak można pisać o puszczających się 14,16to latkach a w chwilę po tym, że trzeba im serwować deprawacje w szkole, bo nie wiedza skąd się biorą dzieci. Wiedzą, moja droga. Akurat teoretycznie to nastolatki są "obryte".
anonim2015.08.10 13:36
Co za debilizm...istnieje pierdyriald informacji, 100% prawdziwych, których nie wolno wręcz serwować nawet dorosłym, bo ich to 'spaczy'. Mnie tam nic nie spaczy, bo tak to już mają psychopaci... ale ilu jest w końcu psychopatów? 'Informowanie' o seksie nie służy wcale informowaniu, jak stetryczałe wapniaki pierniczą. To 'informowanie' służy śmichom-chichom i przyzwalającej trywializacji pokątnego grzania małolatów. Oni, ci małolaci tak to widzą i takie wnioski wyciągają. Co za idiotyzm przypuszczać, że pyskaty 14-latek będzie rozumował na poziomie 45-letniego starego durnia udającego nauczyciela? Żadna cywilizacja nie wykształciła tak zboczonej formy, jak seksedukacja. Za to każda ma solidne tabu w temacie - o czymś to świadczy - o tym, że zjeby robiące takie straszne rzeczy swoim dzieciom powyzdychały bezpotomnie.
anonim2015.08.10 14:04
@Unda Przyjmij do wiadomości fakt, że nawet język, którym starasz się uzasadnić swoje stanowisko jest nieporadny. Przyjmij też do wiadomości fakt, że WDŻ jako koncepcja wychowanie dzieciaków do dojrzałej emocjonalnie wstrzemięźliwości, na forum międzynarodowych ekspertów uzyskała bardzo wysokie notowania. To są fakty. To są statystyki. To jest konkretnie wypracowana metodologia. Przyjmij też do wiadomości, że w procesie wychowawczym młodego człowieka najważniejszą rzeczą jest kreowanie postawy odpowiedzialności, zaufania i szacunku...Poprzez prawidłowo rozumiane małżeństwo konsumuje się te wartości wzajemnie się nimi obdarowując... A teraz wycinek Twojego języka... - Seks - przyjemność - antykoncepcja - ryzyko... - Bardzo prężnie rozwijający się Ruch Czystych Serc w Polsce, formułuje takie wartości: Czystość, brak ryzyka, brak antykoncepcji, wzajemny szacunek, wspólnie wypracowana strategia panowania nad pokusami, co klasyczna psychologia docenia, jako jedną z podstawowych zasad kształtujących charakter i osobowość... O aksjologii nawet nie wspomnę.
anonim2015.08.10 14:15
Zerro, ona pisze debilizmy, bo ten cały "postępowy" przekaz jest debilny. Do tego mamy do czynienia z trollem albo z osobą nie do końca normalną. Bo czy jest normalnym ktoś, kto po wejściu na forum "chwali się" swoimi seksualnymi przygodami na parafii? Dziwne jest też, że tete-a-tete z księdzem proboszczem tak bardzo skłania do późniejszych wynurzeń, a z panem od WF, czy chóru (dziesiątki udokumentowanych sądownie przypadków) już nie.
anonim2015.08.10 14:17
Stara metoda Rewolucyjnych Bandytów: najpierw robią wszystko, żeby np władzę rodzicielską osłabić. Zalewają xuwnem medialnym, szydzą w prasie, kampania nienawiści prowadzona latami, zmiany w prawie, szczucie gówniarzy na rodziców i namawianie do kapowania na policję. Potem, jak już się smarkaczy urobi, dochodzi szydera, że przecież i tak smarki robią co chcą i jakoby - nie można ich powstrzymać przed czymkolwiek. No, jak smarkacz zechce wstąpić do gangu albo dupczyć koleżanki w słoneczko - nie ma rady, starzy MUSZĄ ulec. Najlepiej niech siedzą cicho jak bandyci będą dalej demoralizować młódź w szkołach, bo przecież 'nic nie można zrobić'. Dostaniecie za swoje.
anonim2015.08.10 14:26
@marekwu Dlatego próbują deprawować już w przedszkolu. Chłopiec, którego w wieku kilku lat zachęcą do masturbacji, będzie tak rozbudzony w wieku nastu, że zacznie nagabywać, napastować dziewczęta. Może wtedy się ziści propagandowy sen lewactwa o pogrążonej w rozpuście młodzieży, a ciotki rewolucji w typie Undo pośpieszą z pomocą w postaci aborcji i antykoncepcji. A wtedy wiadomo: świeże serduszka po 100$, nereczki 50 a paczka pigułek 40.
anonim2015.08.10 14:38
@bird Doookładnie. Kłapać, kłapią, ale realnie to jakie maja poparcie? 1%, 2%...Jak zaćwiczył się głupek z mojego miasta, co to ma na Placu po Farze swoja kamienicę, z drzwiami okutymi w fajansiarskie literki "P" No normalnie jak dresiarz w beemce z tablicą rejestracyjną BIG COOK... Taką piękną Starówkę mamy...Eeeh.
anonim2015.08.10 14:44
seksdukcaja ma też na celu - złamanie naturalnego wstydu. Temat obgadany PUBLICZNIE, przed całą klasą wyszydzona intymność. Tam gdzie miejsce na dyskrecję - tam ładują publiczne wiwisekcje. To jest postępowe bydło, bandyci moralni gorsi od gangsterów. Trzeba tych antyludzi traktować jak WROGÓW, jak rasistowskie szumowiny, jak komunistycznych agitatorów.
anonim2015.08.10 14:59
Czyli jeśli ktoś nie chce zakładać rodziny, to nie ma prawa do rzetelnej edukacji seksualnej?
anonim2015.08.10 15:07
agusha, ty sobie myślisz, że pan w szkole to Cię tak uświadomi jak mąż żonę? No tego, póki co, nawet Unda nie postuluje. Jak ci brakuje wiedzy praktycznej, to musisz poszukać amatora, co cię oświeci. Nie możesz we wszystkim się wyręczać Ministerstwem Edukacji, do licha! A całą resztę masz w ogólnodostępnej literaturze, a jeżeli nie czytasz, to wystarczy pooglądać TV.,
anonim2015.08.10 19:33
Krysto00, ładnie się uwidacznia wasz rasizm - jak używacie słowa 'katoliczka' z takim smaczkiem, jak klukluxklanowy zjeb mówił o murzynkach. To się nazywa ojkofobia, leczenie jest trudne, rokowania niepomyślne, ale znamy leki które skutecznie tłumią objawy. Przy okazji dobrze robią na babską wątrobę. Poza tym - odwal się od hipokryzji. To dobra cecha z którą bydło postępowe walczy, czym psuje ludzi na potęgę.
anonim2015.08.10 20:02
Krysto00, jakiej 'reszty'? Tolerancja? Brzydzimy się tą wasza wszawą 'tolerancją'.
anonim2015.08.10 20:12
Ależ Krystyno! Weź sobie luknij na kalkulator i policz - ile lat waszemu pokoleniu frajerów jeszcze zostało? Przeminiecie jak ofiary czarnej śmierci - zainfekowani obrzydliwą zgnilizną na mózgu. Wiemy już, że czcicielom postępu, leberałom, zmieniają się fizycznie mózgi. Podobnie jak u gejowych, im też się mózgi 'zmieniają'... Wirus umysłu przeżera tkankę nerwową na wylot.
anonim2015.08.10 20:43
Ależ Krystyno! co za idiotyczne myślenie życzeniowe... ateistyczni antyludzie się - na szczęście - nie rozmnażają. Dokładnie - 0,6 bękarta na twarz antykobiety. Trudno takie wyniki nazwać 'rozmnażaniem', bo to istna implozja. Implozja debilizmu konkretnie. Jesteś zbyt cienka w myśleniu, bo byś wiedziała, że każdy jeden bruzdowany homunkulus z in vitro to minimum dwoje bękarciątek* straty dla Obozu Nieubłaganego Postępu. Pokładanie nadziei w inseminowanych lesbijkach albo gejach to już wyższy poziom śmiechawy. Ale - nadzieja umiera ostatnia, więc do końca będziecie klepać swoje mantry.
anonim2015.08.10 22:06
Krystino00 oczywiście, że 'wasze' dziatki można (i trzeba!) nazywać bękartami - gdyż to 'wy' uprawiacie szydery z Małżeństwa, wszak 'papierek wam zbędny'. To wy sprowadziliście poważną sprawę jak małżeństwo, do focha jakiś 'gejów'. Małżeństwo to dla was balast, szpetny relikt... okej, wasz wybór. No to jak tak, wasze dziatki są tylko i wyłącznie bękartami. NICZYM WIĘCEJ. Katoliczki mają dzieci. Lesby i inna gołota, wy postempacy - ich nie macie... to co macie to jakieś śmieszne okruszki. Zresztą - co może wyrosnąć z dziecka niszczonego przez ustawiczną bliskość grzesznej obrzydliwości? Wiesz, że 'wy' będziecie poważnie karani za narażenie dziecka na kontakt ze zboczeniami? To poważna sprawa i straszliwa odpowiedzialność przed Bogiem.
anonim2015.08.11 7:27
Krystyno00 nie unoś się tak, bo ci coś pęknie i dostaniesz wylewu! Dbaj o zdrowie... masz tylko jedno. Każde dziecko, nawet bękart, ma ojca. To biologiczna oczywistość. Tylko inseminowani geje i lesbijki ględzą inaczej. Dziecko bez ślubu to bękart i tyle. Możesz oczywiście ciskać się i miotać do woli ale to nie zmienia tragicznej tej rzeczywistości.
anonim2015.08.11 8:25
"ktoś kto nazywa czyjeś dzieci jest zwkłym bydlakiem, i dnem poniżej poziomu oceanu" "twoje zafajdane barachło to bękarty i nic ponadto." Brawo! Po prostu brawo.
anonim2015.08.11 9:07
Krystyno, nie sądzisz, że jesteś ostatnią osobą do wytykanie komuś kołtuństwa, hipokryzji i ogólnie diagnozowania stanu jego psychiki? Ewentualne spotkania z lekarzem psychiatrą nie są tym samym, co wiedza medyczna. Niestety.
anonim2015.08.11 9:13
Ależ Krystyno00! Jesteś niepoprawna! Kto tu komu maniakalnie 'wmawia' sytuację? Wy postempacy wmawiacie... Generalnie - katole to podludzie o okropnym życiu. Stety - to tylko projekcje waszych porażek. a przy okazji - zupełnie nie potraficie czytać, jak dzieci. np. ja piszę że coś ma 180m kwadrat, a ty, że 'facet zaczyna sie od 180cm' co to za bełkot? Ciskasz sie jak wesz na powrózku, naszprycowana nienawiścią do całego świata że aż się ulewa. Patrzysz na jakiś wpis, mózg czyta 6 słów rzucających się w oczy, układa z tego puzle i już wiesz co masz. Intelektualny dramat. Na koniec - kończę pyskówki z krystą00, zbyt trolujesz i zamulasz forororum. Czyli - kolejny facet oddala się od Krysty, c'est la vie!
anonim2015.08.11 9:16
Ja po prostu, jak włącza się Krystyna 80 przestaję śledzić dyskusję, bo jej poziom dramatycznie spada do prymitywnej pyskówki pełnej wyzwisk. Zerro, bird &co: po co no po co?! pytam angażujecie się w dyskusję z takimi osobami? Sprowadzają interlokutora do własnego poziomu (nawiasem mówiąc, niektórym do niego całkiem niedaleko), a potem zwyciężają własną bronią. A czytać się tego nie da, niestety... Gdzie ta dawna Fronda, gdzie też były dyskusje, awantury, złośliwości i różnice poglądów, ale jednak takiego chamstwa nie było...
anonim2015.08.11 9:19
A wszędzie jakoś tej Krystyny ostatnio pełno, niestety... Wyłazi zewsząd jak ongiś Gajowy Marucha...
anonim2015.08.11 9:35
@Turbulencja A nie sądzisz, że takim ludziom jak Krystyna należy dać się szerzej wypowiedzieć? Krysia &co zawsze w pierwszym, drugim zdaniu deklaruje tolerancje i miłość do świata. Prawdziwe oblicze się ujawnia dopiero w czwartym, piątym (potem nowy nick...). Ja chcę, żeby ludzie widzieli właśnie to czwarte, piąte zdanie niezależnie od tego jak paskudnie ono wygląda. Tu nie o dyskusję chodzi. Nie tylko.
anonim2015.08.11 9:41
Birdzie, właśnie o to chodzi. Jak taka/taki zaczepia - rozjuszyć, niech płynie.
anonim2015.08.11 9:48
krd Nycz zawsze im udzieli Komunii św, ma jeszcze w swojej brygadzie ks Sowę Lemańskiego. nic sobie z tego nie robią. A Tygodnik Powszechny zamieniono w Trybune Ludu.
anonim2015.08.11 13:37
@Krystyna80 " a wiesz... mieć w rodzinie psychika to ciężka sprawa i wstyd dla rodziny. " No to dopiero tolerancja.... A wolno powiedzieć, że mieć homoseksualistę w rodzinie to ciężka sprawa i wstyd ? Pssst.... tak nie wolno mówić! To faszyzm!!!!
anonim2015.08.11 21:47
Po utracie władzy Kopacz winna mieć uczciwy proces karny za demoralizację.( Po zreformowaniu wymiaru sprawiedliwości oczywiście).