21.06.15, 11:59

Polityk SLD: „W PiS pachniało władzą, a w PO porażką”

- Jakie ważne funkcje stworzył Tusk, zanim został premierem? – pytał Gawkowski. Jak dodał, kiedy oglądało się dwie sobotnie konwencje, to „w PiS pachniało władzą, a w PO porażką”.

- Miałem wrażenie, że Szydło recenzowała i zapowiadała, a PEK się odgryzała. PEK powiedziała, że Jarosław Kaczyński abdykował, a to ona abdykowała choćby z dialogu społecznego ze związkami zawodowymi – stwierdził Gawkowski. Dodał jednak, że jego zdaniem „Jarosław Kaczyński nie wyzbył się do końca obsesji smoleńskiej”.

KJ/300polityka.pl

Komentarze

anonim2015.06.21 12:20
A SLD takie spokojne bo maści Kukiza i kombinuje aż czuć!
anonim2015.06.21 12:57
Sprawa Smoleńska nie została wyjaśniona i to nie obsesja ale zabieganie o prawdę co jakie były rzeczywiste przyczyny zdarzenia z 10 kwietnia 2010roku. To Kopacz ponosi odpowiedzialność za oddanie śledztwa Ruskim, jest osoba uwikłaną w tę tragedię.
anonim2015.06.21 13:07
precz z peowcami 8 lat nierządów i teraz nowe otwarcie-starych drzwi, żenada
anonim2015.06.21 14:42
"że jego zdaniem „Jarosław Kaczyński nie wyzbył się do końca obsesji smoleńskiej”." A ja, im dłużej, tym bardziej nabieram przekonania, że "zamachowcy" maja rację. Bo wyraźnie widać że PO robi wszystko, żeby nie dopuścić międzynarodowych - niezależnych ekspertów. A takiej komisji orzeczenie było by wiarygodne i raz na zawsze skończyły by się różne podejrzenia, obrzucania błotem itd.Jest oczywiste, ze jak ktoś niema nic do ukrycia, to zawsze będzie dążył do otwartego śledztwa. A to po to, żeby na wszelki wypadek nie było jakichkolwiek pomówień i podejrzeń. Tu natomiast, jest dokładnie odwrotnie. I dla tego wygląda na to, że ta tragedia była dokładnie zaplanowana, i to przez ludzi z strony; rosyjskiej i polskiej. Kropka. Amen.