11.06.14, 21:19

Portal Fronda.pl kolejny raz zablokowany na Facebooku

Cóż, zostaje jedynie poczekać kolejne trzydzieści dni na odzyskanie możliwości korzystania z Facebooka. To totalna parodia i bezsens, że blokuje się portal, który broni życia, potępia aborcję, mówi wprost, że zabijanie dzieci nienarodzonych jest pogwałceniem podstawowego prawa każdego człowieka jakim jest możliwość istnienia.

Dostaliśmy bana za tekst : „Żadna kobieta starająca się o dziecko nie zakłada, że będzie chciała potem je usunąć” (czyt. TUTAJ). Co w nim jest takiego, że uznano go za treść, która pogwałca regulamin FB? Nie wiemy.

Zostaje nam portal, który i tak bardzo dobrze radzi sobie bez FB. To dzięki wszystkim, którzy nas odwiedzają bezpośrednio (z miesiąca na miesiąc notujemy wzrost użytkowników unikalnych). Szkoda tylko, że wiele osób (FB portalu Fronda ma już prawie 33 tys. fanów) może nie przeczytać ważnych artykułów z naszego portalu. Ale cóż, widocznie moderatorzy FB uznali, że jesteśmy dla nich wrogim medium i należy nas od czasu do czasu po prostu zablokować. Śmiało jednak stawiamy czoło takiej cenzurze, i działamy dalej. Z Prawdą na ustach!

Fronda.pl

Komentarze

anonim2014.06.11 21:45
Frondo, bądź chociaż raz homoseksualna i powiedz w końcu "ch... w ...pę fejsbukowi"!
anonim2014.06.11 22:04
Taboret: Podasz jakiś przykład ?? Bo z moich obserwacji wynika, że na Frondzie aż roi się od Piogalopodobnych, i jakoś nikt ich nie banuje.
anonim2014.06.11 22:06
Widać Fronda nie zna mentalności lewaczek. Kazik w jednym ze swoich klasyków dawno już to opisał: „Kobiet wyzwolona” Moja głowa należy tylko do mnie Moja ręka należy tylko do mnie Moje nogi należą też do mnie Rozkładam je, gdy zechcę I łączę je, gdy zechcę Moje włosy należą do mnie Moje oczy należą też do mnie Mój brzuch należy tylko do mnie Mój człowiek należy do mnie, do mnie, tylko do mnie Moje myśli należą tylko do mnie Moje czyny należą też do mnie Mój człowiek należy do mnie Sama decyduję Ocalę go lub zniszczę W obronie naszych praw głośno bronię swych racji Jestem na równi z wami, nie dla dekoracji Może to, co powiem, to zabrzmi banalnie Ale wszyscy faceci to maniacy seksualni Rozejrzyj się wokół, koniec wieku XX Jak wszystko się zmienia u progu nowego I choćby mnie bili, choćbym umrzeć miała Nie wolno ulec dyktaturze klerykała Wywijają rękami, tylko tego chcą jednego Czego sami nie mają, żyją tylko dlatego Siostry wszystkie razem, podajmy sobie ręce Nie ma takiej siły, byśmy miały ulec w walce Świat się rozwija i my się rozwijamy Coraz lepsza technika, nauka, postęp mamy Wiedzieć wszystko o wszystkim nie jest za wcześnie Kiedy to wszystko robią prawie bezboleśnie
anonim2014.06.11 22:08
@konsul: Racja. Natomiast wartościowi komentatorzy mają już dość zarówno niepodzielnej linii politycznej portalu, jak i nieskrępowania różnych lewackich awanturników. I kończy się tym, że zostaje coraz węższe grono osób, które bardzo lubię czytać :-(.
anonim2014.06.11 22:29
Po jaki ch... się tam pchacie?! Niech się kiśi ten żydomasoński pejsbook w własnym sosiku politycznej poprawaności. Skończy jak "MySpace"
anonim2014.06.11 22:47
W Wolnej Polsce facebook albo oczysci kadre z faszystow albo bedzie bulil odszkodowania i kary a wlasciciel pojdzie do Polskiegk wiezienia za promowanie faszyzmu co juz teraz w obecnym PRLu jest nielegalne.
anonim2014.06.11 23:34
Facebook banuje bo zgłaszają coś użytkownicy. Mi fronda usunęła już chyba ze 3 konta tutaj, jakoś nie płaczę o to.
anonim2014.06.12 0:06
@Redakcja Robicie się nudni ze swoimi skargami na Facebooka. Masochiści jesteście - czy...? Po prostu zlikwidujcie tam w końcu swoje konto - spróbujcie na Twitterze. Jeżeli jednak zdecydujecie inaczej, to przestańcie nam się tutaj wypłakiwać.
anonim2014.06.12 9:31
@konsul Nie wiem co pisał Taboret bo jak sam widzisz fronda już komentarz usunęła (jeden z moich zresztą też), ale mi osobiście fronda konta już usuwała, bez ostrzeżenia, bez bana, po prostu pyk - i konto z wszystkimi komentarzami poszło. Takich użytkowników jest tutaj więcej.
anonim2014.06.12 10:05
Ale jak Fronda usuwa niewygodne komentarze, to jest OK.
anonim2014.06.12 10:30
ale czy to jest zgodne z prawem, że oni tak sobie blokują Frondę?
anonim2014.06.12 12:25
Uwolnijcie się wreszcie od tego "Pejsbooka"!!!!
anonim2014.06.12 13:04
ha, ha, ha! a mnie fb wczoraj padł po całości, jak Frondy arykuł zaczęłam rozpowszechniać:)))))...chociaż...oficjalnego bana nie dostałam