07.07.20, 13:40Fot. KPRM via Flickr, CC 0 / Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

Premier: Rafał zapominalski. Człowiek ze stajni Balcerowicza i Rostowskiego. Turboliberał

Premier Mateusz Morawiecki w trakcie spotkania z mieszkańcami Chodzieży zwrócił uwagę na ciekawe słowa, jakie padły w trakcie „Areny prezydenckiej” z udziałem Rafała Trzaskowskiego.

Chciałem powiedzieć coś o Rafale. Otóż jest pan Rafał, Rafał zapominalski. Tak go nazwijmy”

- mówił szef polskiego rządu.

Dalej dodał, że Trzaskowski w odpowiedzi na pytanie o adopcję dzieci przez pary jednopłciowe zapomniał napomknąć, że sam chodził na parady równości, a w trakcie debaty:

[…] z salonem dziennikarskim III RP przypomniało mu się i wymsknęło niechcąco, odpowiedział mniej więcej tak na pytanie, czy będzie adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Dziękuję, że przypominacie o tym, zwolennicy pana Rafała, że ma być adopcja dzieci przez pary homoseksualne waszym zdaniem. Otóż on powiedział, że on jest przeciwnikiem, ale <<wie pani, wszystko się zmienia>>. Szanowni rodacy, jeśli to nie jest cynizm, jeśli to nie jest już dzisiaj zapowiedź oszustwa, to nie rozumiem słów pana Rafała tym bardziej”.

Dalej Morawiecki dodał, że kandydat KO zapomniał też, że był działaczem politycznym i działa w PO, a na tronach partii cały czas widnieje jako wiceszef Platformy:

A więc krew z krwi, kość z kości działacz polityczny PO. Człowiek ze stajni pana Balcerowicza, pana Rostowskiego. Turboliberał”.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl

Komentarze

zbycho2020.07.13 12:48
Pilnujcie PAD ochroonę należt co najmniej potroić.BŁAGAM.
zbycho2020.07.13 12:46
Panie Premierze dziękuję panu za aktywne i jednoznaczne zaangażowanie się w wybory.Mam nadzieją,że następnym prezydentem RP będzie pan.
at2020.07.8 12:05
https://niezalezna.pl/339494-antifa-ma-cieply-kat-pod-okiem-trzaskowskiego-warszawski-ratusz-nie-chce-komentowac-sprawy .................................................................................................................................................. https://www.fronda.pl/a/tylko-u-nas-witold-gadowski-im-chodzi-o-zniszczenie-andrzeja-dudy-i-zatrzymanie-polskiej-zarazy,146916.html .................................................................................................................................................. https://www.fronda.pl/ ...................................................................................................................................................... .https://niezalezna.pl/339579-trwa-kampania-wyborcza-niemiecki-samochod-wozi-reklamy-pana-rafala-to-polacy-nie-chca?comment=captcha#komentarze .................................................................................................................................................. https://wpolityce.pl/polityka/435996-festiwal-niezrealizowanych-obietnic-100-dni-trzaskowskiego
anna2020.07.8 2:56
Gdzie cenzura usuwająca bluźniercze i niemoralne treści? I to ma być portal katolicki? Wolność wypowiedzi nie oznacza kompletnej anarchii.
Konrad Turzyński2020.07.7 21:53
Nie istnieją turboliberałowieł, istnieją turboodrzutowce.
Anonim2020.07.7 18:49
Czy Teresa Trzaskowska brała czynny udział w operacjach z małżeństwem Gontarczuk ( Lange ) ?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.7 18:09
jak widać Morawicek już zapomniał z czyjej stajni wyszedł komu doradzał jak rządziło PO i z kim zajadał się ośmiorniczkami pyerdoląc o misce ryżu? szMateusz to parchaty zakłamany żyd który z kurvvi się z każdym jak ma z tego zysk!
Jan2020.07.8 9:55
Jak zwykle Kretyn nie ma argumentów tylko obrzydliwe insynuacje. Wszyscy zwolennicy PO są tacy wulgarni - zero kultury.
Przypominam2020.07.7 15:05
Prezydent elekt Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział w środę, że popiera decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz o wydaniu zakazu organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada. Jak podkreślił, nie ma zgody na faszyzm w Warszawie.
Anonim2020.07.7 15:02
Nie taki turbo wolnościowiec ekonomiczny, bo była umowa o blokadzie płac w budżetówce, aby Polska pozostała rezerwuarem taniej siły roboczej.
Pan premier trafnie dostrzegł sedno sprawy2020.07.7 14:37
W istocie Trzaskowski to człowiek ze stajni Balcerowicza ale i Sorosa. Zresztą to nieodłączny duet. Z tej ekipy już dawno przepraszając wycofał się Sachs. Oni wymyślili że zamiast jednego to wystawią w tych wyborach trzech kandydatów, każdy ze swoim tzw. targetem. Kosiniak miał odebrać głosy rolników, Hołownia młodzieży a Trzaskowski miał zebrać do kupy rozproszoną komunę. Jak widać pomysł był możliwy przy goebbelsowskiej propagandzie opartej na wielokrotnie powtarzanych kłamstwach i wsparciu z Niemiec. Zmasowana akcja, "blitzkrieg" w najgorszym niemieckim wydaniu kierowany po cichu przez Tuska. .... i chyba wszystko się właśnie sypie.
Arek2020.07.7 14:53
Wyraźnymi sygnałami, które to potwierdziły były dwa wydarzenia. Pierwsze, które wydawało się zupełnie niezrozumiałe to było zaoferowanie pomocy przez Kamysza w zbieraniu podpisów. Drugie już dość oczywiste w tym kontekście to poparcie Hołowni dla Trzaskowskiego jeszcze przez I turą. Pamiętajmy też o wsparciu na początku kampanii przez Jażdżewskiego. Kierowany prze niego Liberte, głos wolny wolność ubezpieczający wprost nawiązuje do idei masońskich związanych ze Stanisławem Leszczyńskim. Widać więc nie tylko ideowe wsparcie masonerii. Nie dziwmy sie temu ogromowi, tej sile która stara się znów Polskę zniewolić i wyplenić wiarę w naszego Pana Jezusa Chrystusa. To wszystko to zamierzone i skoordynowane działania.
jarek k.2020.07.7 14:30
Fajnie gdyby Trzaskowski był turboliberałem. Ale nie takim w stylu pana premiera, który to dla własnego zysku i zysku obcego banku, doprowadzał ludzi do samobójstwa wciskając im kredyty w CHF.
Ewa2020.07.8 9:32
Pan premier Morawiecki nikogo nie namawiał na żadne kredyty, to był RYSZARD PETRU, ty tępy matole !
Przypominajka2020.07.7 14:14
Problemem jest stan pamięci Rafała. Może to nie chodzi o zakłamanie? Może problemem jest pamięć? Czy oni zapomnieli, że zgłosili do prokuratury wniosek o delegalizację Marszu Niepodległości? Jak można mówić że pójdzie się w Marszu gdy nieco ponad rok temu mówiło się tak: Prezydent elekt Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział w środę, że popiera decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz o wydaniu zakazu organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada. Jak podkreślił, nie ma zgody na faszyzm w Warszawie. https://forsal.pl/artykuly/1338035,trzaskowski-nie-dla-faszyzmu-w-warszawie-popieram-decyzje-prezydent.html
jarek k.2020.07.7 14:32
No i udało mu się doprowadzić, że w ostatnim marszu było już mniej faszystów i neonazistów. Nawet Duda został w domu.
robaczek 2.02020.07.7 14:10
I KTO TO MÓWI?!?!?! ;] hahaha;] no słitaśne no ŁYKAMY!!!! nic sie nie stało! ŁYKAMY
ja nowaczek-robaczek2020.07.7 14:15
ŁYKAMY, OBCIĄGAMY I ŁYKAMY, jak każdy urodzony na staten ajlend z dyplomem z kembrydż... TAK TAK OBCIĄGAMY I ŁYKAMY! hahaha 🏳️‍🌈
harry2020.07.7 14:09
O jakiej stajnie w tytule mówisz, Frondo? Stajnia to miejsce dla koni - zwierząt szlachetnych. W wypadku PO i Czaskoskiego można mówić co najwyżej o fermie szczurów...
GoldenBrown2020.07.7 17:23
Lepiej nic nie mów o koniach, bo wy kanalie macie na sumieniu taką jedną stadninę w Janowie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.7 14:04
jak widać Morawicek już zapomniał z czyjej stajni wyszedł komu doradzał jak rządziło PO i z kim zajadał się ośmiorniczkami pyerdoląc o misce ryżu? szMateusz to parchaty zakłamany żyd który z kurvvi się z każdym jak ma z tego zysk!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱✡️2020.07.7 14:11
Skoro mowa o parchach i czosnku ja Lech Keller-Krawczyk zaznaczam też, że mam wśród mych bliskich osoby uważane obecnie w Izraelu za Żydów. ✡️
Jasiu OBOJETNY,2020.07.7 14:01
masz 80 lat, byłeś "celebryta naukowym" w PRL-u mając karierę zapewniona legitymacją PZPR-u, teraz zalatujesz sosnową jesionką i zupełnie straciłeś poczucie własnej godności produkując się tu. Pozostaje ci tylko przedstawić się. Ale się pękasz m.in. o kolegów redakcyjnych z "polityki". Adaś Szostkiewicz obciągnie każdego druta za free trip do duchowej ojczyzny, Izraela, a w doope weźmie za wyjazd do USA, Jasiu Hartman, wyjątkowa koorva żydowska, jest podobnie jak ty. Więc nie pękaj się i się przedstaw!
BiegunkaProrocza2020.07.7 14:00
Matołuszku, żeby nie dopadła Cię turbosraka, bo wtedy nawet Wojska Obrony Terytorialnej na czele z Antkiem, nie będą w stanie posprzątać, no chyba że JAPA2 pomoże.