24.10.19, 17:16Zdj. Prawo i Sprawiedliwość, Flickr, CC BY SA 2.0

Prezes PiS wystosował list do członków partii. Ważna deklaracja ws. reelekcji prezydenta Dudy

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zwrócił się w dwóch listach do członków partii. W jednym z listów pisze także o reelekcji prezydenta Andrzeja Dudy.

Prawo i Sprawiedliwość na swoim Facebooku opublikowało dwa listy autorstwa Jarosława Kaczyńskiego skierowane do nowych parlamentarzystów PiS, a także do tych, którzy nie uzyskali mandatu.

"Proszę przyjąć moje z głębi serca płynące gratulacje na okoliczność zwieńczonego tak wspaniałym sukcesem startu w wyborach parlamentarnych"-pisze w pierwszym liście szef PiS.

Dodaje, że zdobycie mandatu nie jest jedynie ogromnym sukcesem, ale także zobowiązaniem. 

"Jest powinnością wobec Polski, wobec Wyborców" - oświadczył Kaczyński.

"Tego społecznego zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni przez Polki i Polaków nie możemy zawieść"-pisze w liście do nowych posłów Jarosław Kaczyński.

Szef PiS odniósł się również do reelekcji prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Jego zdaniem zwycięstwo PiS „trzeba przypieczętować sukcesem w przyszłorocznych wyborach prezydenckich”.

"Reelekcja Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, który jest naturalnym kandydatem na najwyższy urząd w państwie dla pragnących lepszego życia oraz wyznających tradycyjne wartości Polek i Polaków, będzie gwarancją budowania zamożnej, sprawiedliwej, solidarnej oraz silnej Rzeczypospolitej"-wyznał prezes PiS.

W drugim liście szef Prawa i Sprawiedliwości podziękował kandydatom partii, którzy nie uzyskali mandatu poselskiego. Jego zdaniem są "równoprawnymi współtwórcami tego zbiorowego sukcesu”.

"Nie odnieśliście Państwo co prawda sukcesu indywidualnego w postaci zdobycia mandatu posła czy senatora, ale jesteście Państwo równoprawnymi współtwórcami tego zbiorowego sukcesu"-pisze Kaczyński.

 

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Azazel2019.10.25 14:03
Zaraz "partii". Po prostu: wystosował list do członków, czyli ch..ów.
Michal2019.10.25 0:14
Tuwarzysze i Ubywatele ....
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 19:27
Tęczowy Piątek już 25 października. O tym, w jaki sposób społeczność szkolna będzie świętować ten dzień, zadecydują uczniowie i uczennice wraz z kadrą nauczycielką i rodzicami. Zadbaj o atmosferę, która będzie towarzyszyć tegorocznej akcji - skorzystaj z mediów społecznościowych, żeby okazać młodzieży wsparcie. W najbliższy piątek młodzież szkolna będzie obchodzić Tęczowy Piątek – szkolne święto, którego celem jest okazanie wsparcia nękanej na co dzień młodzieży LGBT. Wyzwiska, szarpanie i złośliwe żarty, to dla młodych osób LGBT codzienność. "Jak wynika z badań w Polsce blisko 70 proc. młodzieży LGBT doznaje przemocy, a w 26 proc. przypadków dochodzi do niej w szkole. Dlatego tak ważne jest, aby dorośli zadbali o atmosferę, która będzie towarzyszyć Tęczowemu Piątkowi i okazali młodzieży wsparcie" - wyjaśnia Joanna Skonieczna z Kampanii Przeciw Homofobii. Sposobów na wsparcie młodzieży świętującej 25 października Tęczowy Piątek jest cała masa. Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób dorośli mogą wesprzeć młodzież przygotowującą się do Tęczowego Piątku przy użyciu mediów społecznościowych: 1. Facebook: skorzystaj z nakładki #TęczowyPiątek na zdjęcie profilowe [nakładka dostępna TUTAJ http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1190093661178816 2. Twitter: opublikuj tweeta z hasztagiem #TęczowyPiątek 3. Instagram: opublikuj swoje zdjęcie z wydrukowaną ze strony KPH grafiką z hasztagiem akcji [pobierz ją TUTAJ https://kph.org.pl/wp-content/uploads/2019/10/t%C4%99czowy_pi%C4%85tek_board.pdf Takie zdjęcie możesz też udostępnić również na Facebooku i Twitterze. 4. Instagram: zamieść na Instastory filmik, w którym mówisz, dlaczego stoisz po stronie młodzieży. Takie wideo możesz udostępnić również na Facebooku i Twitterze 5. Media społecznościowe: udostępnij na Facebooku, Twitterze lub Instagramie jedno lub więcej nagrań z serii „Stoję po stronie młodzieży” i napisz kilka słów wsparcia [kanał youtube KPH dostępny TUTAJ https://www.youtube.com/channel/UCojA1DLlDKWJOMYz487aQuQ Młodzież LGBT z pewnością odczyta te działania jako znak wsparcia. Nic jednak nie zastąpi rozmowy. Dlatego, jeżeli znasz jakiegoś nastolatka lub nastolatkę świętująca Tęczowy Piątek, powiedz jemu lub jej, że ją wspierasz i że jest OK.
anonim2019.10.24 19:20
Dlaczego Szczerbaty Karzeł z Żoliborza boi się wyjeżdżać z Polski? czemu sam się boi wyjść z domu? jest wiecznie otoczony ochroną! Mamy uwierzyć że ten tchórz obalił komunę! buhaha...
Lennon2019.10.24 19:11
Mnie tylko martwi brak Piotrowicza. Jak oni sobie poradzą bez takiego doświadczonego człowieka?
janusz2019.10.24 19:08
przerosla go sukceso porazka na tyle ze nie umie geby otwrzyc do swoik kumpli tylko listy pisze duda na fotelu prezydenta najczarniejszy scenariusz dla polski po cichu chce zdetronizowac Maryje z krolowej polski !!!
XYZ2019.10.24 18:52
Jeden kandydat opozycji na prezydenta i Duda odpada w pierwszej turze.
ZUtęsknieniemCzekamyNaPublikacjęKlepsydry2019.10.24 18:49
Listy? Z marketingowymi pierdami? Przecież Breżniew z Żoliborza już ledwo jest w kontakcie z muszlą klozetową i papier z jej okolic jest jedynym potrzebnym mu do egzystencji. Zamiast pisanych przez PiSocjalistycznych aparatczyków epistoł, cała Polska czeka na publikację zwięzłej w treści i skromnej w formie KLEPSYDRY.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 18:45
Czarna zaraza na widelcu: "W czwartek wieczorem o godzinie 20:30 TVN24 wyemituje reportaż "Czarno Na Białym" o arcybiskupie Sławoju Leszku Głódziu. Padną w nim zarzuty o ubliżanie i poniżanie współpracowników przez metropolitę gdańskiego. Jeden z mężczyzn mówi, że miał myśli samobójcze po tym, jak traktował go metropolita gdański." https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25344246,abp-glodz-mial-ponizac-wspolpracownikow-nie-potrafia-jajka.html#s=BoxOpImg3
Andy2019.10.24 19:10
Już fakt że to tvn24 będzie emitował świadczy o gównianej wartości i gównianej prawdzie. Generalnie tvn, onet, wp i gw to media dla tęczowych zboków, ubeków, postkomuchów, lewaków i reszty ćwierć-inteligentów czyli lemingów.
Albert2019.10.24 17:52
W 2015 roku staliśmy na krawędzi katastrofy państwa polskiego po 8 latach rządów PO i PSL. Dzięki Bogu wybraliśmy wtedy zjednoczoną prawicę z PIS-em na czele ! Ta formacja polityczna tylko przez 4 lata zrobiła więcej dobrego dla Polski i Polaków niż inni przez całe dziesięciolecia. Obietnice wyborcze z 2015 są zrealizowane, a piątki Kaczyńskiego i Morawieckiego to wspaniałe, nowe programy dla Polaków, które są obecnie w realizacji. Gospodarka kwitnie i rośnie w tempie > 4 % PKB, a Polacy są zadowoleni i mówią, że jest odczuwalnie lepiej. No i mamy 2019 rok i nowe wybory parlamentarne. 7.09.2019 został przedstawiony program wyborczy PIS: Plan Kaczyńskiego – polska wersja państwa dobrobytu !!! Program wyborczy: minimalna pensja na koniec 2020=3000 zł, a na koniec 2023=4000 zł, od 2021 14-tka dla emerytów, pełne dopłaty do 1 ha dla rolników, reforma sądownictwa będzie kontynuowana, fundusze: modernizacji szpitali, inwestycji dla szkół i 100 obwodnic, remonty 150 dworców kolejowych, ZUS liczony od dochodów firm, podstawa ryczałtu od dochodu a nie przychodu. Już niedługo dogonimy zachód, a krótko po tym Niemcy ! Morawiecki: Chcemy by Polska była najlepszym miejscem do życia w Europie !!! UE Komisarz Janusz Wojciechowski będzie z pewnością dbał o interesy polskich rolników. Niech rządzą dalej !!!
Naczelny2019.10.24 18:05
Dużo ci płacą podszywający się pod wszystkich chory psyczhinie słowiczku?
Andy2019.10.24 19:05
A tobie, ile to mnie nie obchodzi, niektórych można kupić za poklepanie po plecach. Powiedz kto ci płaci?