04.08.19, 20:45

Prof. Paweł Skrzydlewski: LGBT to sekta, która sprzeciwia się nauce Kościoła i tradycji katolickiej

To jest swoista sekta, która sprzeciwia się nauce Kościoła i tradycji katolickiej, ale też próbuje budować utopię, w której człowiek się spełnia poprzez rozwiązłość i chce być tym, kim chce być, nie licząc się ze swoją własną naturą – mówił o ideologii LGBT prof. Paweł Skrzydlewski, komentując zachowanie środowisk w ostatnich tygodniach.

Zdaniem profesora, obecne działanie zwolenników ideologii LGBT pokazuje dobitnie, że jest to sekta, której zadaniem jest rozbicie rodziny i sprzeciwianie się nauce Kościoła.

Ruch LGBT rozbija rodzinę, czyli naturalne środowisko zaistnienia, wychowania i życia człowieka. Doprowadza do zezwierzęcenia człowieka, do chorób, a w ostateczności także do dzieciobójstwa. (…) To jest swoista sekta, która sprzeciwia się nauce Kościoła i tradycji katolickiej, ale też próbuje budować utopię, w której człowiek się spełnia poprzez rozwiązłość i chce być tym, kim chce być, nie licząc się ze swoją własną naturą – wskazał prof. Paweł Skrzydlewski.

Zdaniem filozofa, jedną z metod walki jest kreowanie się na ofiary i prezentowanie siebie jako stale uciśnionych. Jednocześnie swoim zachowaniem przedstawiciele ideologii prowokują obywateli szanujących naturalny porządek.

Gdy patrzymy na te wszystkie zachowania związane z tą ideologią, to widzimy, że ta ideologia przedstawia zwolenników tejże ideologii jako ofiary. Tymczasem, gdy przyjrzymy się bliżej, okazuje się, że to nie są ofiary tylko ludzie, którzy sami generują w świecie zło, obrażają, deprawują, szydzą z najświętszych rzeczy, prowokując do tego, aby stać się przedmiotem reakcji ze strony osób, które wierzą i szanują naturalny porządek - podkreślił.

Ruch ten jest rewolucyjny – ma doprowadzić do przemiany świata, a właściwie odwrócenia porządku w świecie. Sprowadza się to do zanegowania Pana Boga jako przyczyny sprawczej całej rzeczywistości, a także do odrzucenia obrazu człowieka, który dominuje w kulturze Zachodu - dodał prof. Skrzydlewski.

mor/RadioMaryja.pl/Fronda.pl

Komentarze

Andrzej Budzinski2019.08.15 0:23
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
DOBRO2019.11.30 2:18
Witam Serdecznie, ELITY NAUKI WYBIERAJĄ KANDYDATÓW NA PRZYSZŁYCH DOKTORÓW, PROFESORÓW I DZIĘKI SWOIM POSTAWOM i PUBLIKACJĄ PROMUJĄ RÓŻNE NOWE IDEOLOGICZNE NAWYKI PONIEWAŻ UBIERAJĄ TO W NAUKOWE PRZYZWOLENIE... TYLKO WINNI MYŚLEĆ, ŻE ZŁO POWRACA.... TO CO ZASIEJĄ TO W OWOCACH ZBIORĄ I ZBIERAJĄ !!!! WYCHOWANIE .... ELITY UBRANE W TYTUŁY !!!! TERAZ MYŚLĄ !!! TRZEBA WYCHOWYWAĆ I DAWAĆ DOBRY PRZYKŁAD !!! AMEN
DOBRO2019.11.30 2:29
CI LUDZIE KIEDYŚ DOJDĄ DO POLITYKI, SŁUŻB PORZĄDKOWYCH, SŁUŻBY ZDROWIA, UCZELNI, PUBLIKACJI NAUKOWYCH, A WTEDY CO TO BĘDZIE PRAWO IDEOLOGIĄ ??? NAUKA IDEOLOGIĄ ??? WYCHOWANIE IDEOLOGIĄ ??? CZŁOWIEK KIM BĘDZIE ??? KOSMITĄ MOŻE WTEDY ZACZNIECIE PROMOWAĆ KOSMITÓW BRAK LOGIKI LOGIKA ROZMYTA....................... AMEN.......... SMUTNE ALE PRAWDZIWE....................
DOBRO2019.11.30 2:57
KLER ZAPRASZAM DO KINA I TYLKO NIE MÓW NIKOMU .... ??? BO TO CO SIĘ DZIEJE .... JEST NIE DO OPOWIEDZENIA ... LGBT NAM NIE STRASZNE !!!
zych..2019.08.5 11:19
W tytule jest błąd Winno być:LGBT to sekta,która sprzeciwia się starej sekcie KK.
OZ2019.08.5 10:02
LGBT - to POLITYKA destrukcji rodziny, a w konsekwencji destrukcji całych narodów, państw.
anonim2019.08.5 8:36
dorabiają ......, jak kostucha zajrzy w oczy inaczej "zaśpiewają"; i będzie Boże przebacz, Boże ratuj.....oby tylko zdążyli.
Polak2019.08.5 7:50
Dlaczego towarzystwo lgbtqi+ w sposób nadopiekunczy jest traktowane przez państwo? Czy to normalna sytuacja, że obsceniczne burdy uliczne homosi, chamskie,prymitywne szyderstwa z symboli religijnych i patriotycznych są bezkarne, że policja nosi dewiantów na rękach, a patritycznych kontrmanifestantów traktuje sikawami, gazami, pałami i kulami?
Katolik2019.08.5 7:39
https://www.maszwplyw.pl/stop-nienawisci-wobec-chrzescijan-w-polsce-,95,k.html
klops2019.08.5 6:40
Prof. Paweł Skrzydlewski: Kościół katolicki to sekta, która sprzeciwia się nauce ludzi i tradycji ludzkiej!
JONASIK2019.08.5 6:20
Po pierwsze autor nie jest naukowcem. Nie powinien mieć prof. przed nazwiskiem. Dlaczego?, a no dlatego, że jest (sic!) filozofem i to jeszcze na ... KUL, a dokładniej jest adiunkemt w Katedrze Metafizyki KUL Metafizyki ??? To chyba coś jak świerzop, każdy słyszał, ale nie wiadomo co to jest. Po drugie napisanie czegoś takiego: "Ruch LGBT (...) doprowadza do zezwierzęcenia człowieka, do chorób, a w ostateczności także do dzieciobójstwa.", nie przystoi ani naukowcowi, ani nawet przyzwoitemu człowiekowi. To jest intelektualny dramat i moralny upadek.
ZERR02019.08.5 10:13
Typowy, ograniczony intelektualnie wlewak z ciebie. Każdy wie, że Sekta LGBT jest lewacka, a dla lewaków programowym celem jest doprowadzenie społeczeństwa do stanu tzw spólnoty Pierwotnej, czyli "zezwierzęcenia". Po prostu wlewacy sa tak głupi, że albo nie kojarzą podstawowych faktów o sobie, albo swiadomie kłamią, bo ujawnienie prawdy o wlewakch pokazuje jaką sa zarazą i zbrodniczą patologią.
M2019.08.5 11:17
Albo jak zwykle ZERRO wymyśla sobie jakieś chore teorie i potem wmawia, że to oczywiśtości i każdy o tym wie.
M.2019.08.5 11:43
Masz racje, ale nie kradnij mi nicka haha :)
anonim2019.08.5 6:16
Zdaje się, że dla tych ludzi rewolucja, czyli niszczenie naturalnego porządku rzeczy, jest bożkiem. Jeżeli według" Wyborczej" Polska jest piekłem, przypomnijmy: miejsce całkowitego odrzucenia Boga, to widać że ideologia i jej rewolucja są dla Wyborczej bożkami, wszak to odrzucamy!
PrawyCzłek2019.08.5 1:19
TYMCZASEM W PRAWDZIWYM ŚWIECIE: Marek K. wylatał ponad 4 mln złotych z budżetu państwa. Linia obrony PIS? "Uczciwy bo się przyznał"... ręce opadają. Tej notatki szczującej na ludzi nie ma co komentować. Dno i totalne chamstwo. Nie znajomość pojęć i totalny fanatyzm. Do SS byście się nadawali.
sekciarz2019.08.5 0:14
W niektorych krajach (z tego co mi wiadomo) dzialalnosc sekt jest zakazana. Na co wiec czeka nasz rzad ? W ramach wolnosci, demokracji, tolerancji, nowoczesnosci zabronic takich sredniowiecznych sekt i u nas.
nikt2019.08.4 23:07
Warto przypomnieć , że Chrześcijaństwo przez pierwsze 3 wieki też składało się z wielu sekt . Też byli albo prześladowani albo też nawzajem się zwalczali . Od 4 wieku jedna z sekt stała się Religią Rzymsko Katolicką , która resztę sekt tępiła do skutku . Warto , by autor artykułu poczytał sobie historię swej religii zamiast kłaptać o swego rodzaju ruchu przyrównując ją do sekty . Ktoś inny do Komunizmu . Ale boli Kościół , że już nie może nazwać ich heretykami , połamać kołem , rozszarpać obcęgami i spalić na stosie . Tego nie ośmielą się zrobić , ale nienawiścią plują ci " pobożni ludzie nadal " .Jak to kler . Od wieków siał niezgodę i nienawiść rozpętując wojny . Musi ciągle robić na kogoś nagonkę . Za czasów mojej młodości byli to Świadkowie Jehowy . Na Komunistów odważyli się dopiero pluć i judzić z ambon po 90 r.
ed2019.08.4 23:26
Biedaku, odważyli się nawet pluć i judzić na komunistów. Widzę, że czerwona zaraza poczyniła ogromne spustoszenie pod twoim beretem.
Urszula2019.08.4 23:47
A ty masz coś w ogóle pod swoim beretem? Bo sam już nie myślisz. Pożyczę ci mojego goldena. Pomyśli za ciebie.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:47
A twój golden myśli również za ciebie? Wyczuwam taki właśnie poziom.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:46
Głupoty, które tu wypisujesz, można było przeczytać za czasów mojej młodości w broszurkach pisanych przez działaczy PZPR. Gdybyś kiedyś w życiu przeczytał choć jedną mądrą książkę w tym temacie, to wstydziłbyś się tu odezwać. Precz z komuną!
mjakm2019.08.4 22:41
jeszcze nie jesień a wysyp trolli
ZerrO2019.08.4 23:00
"Mimozami jesień się zaczyna"
ZERR02019.08.5 4:04
wypad z mojego nicka
Oloo2019.08.4 22:33
Sekta czy ideologia zdecydujcie się w końcu,bo sami nie wiecie.
olaboga2019.08.4 22:31
Z bzdurami sie nie polemizuje.
ZERR02019.08.4 22:14
Cieszę się, że powoli do świadomości ludzi przebija się prawda, że LGBT to sekta. Kolejny uparcie rzucany w przestrzeń mem drąży skałę. Rok nie minie i nikt nie będzie o Sekcie LGBT mówił inaczej jak "SEKTA"
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 22:23
Na wasze nieszczęście znacznie więcej Polaków postrzega jako sektę waszą czarną mafię aniżeli społeczność LGBT
taro2019.08.5 8:14
nie Polacy,tylko labilne dno antyspoleczne i patologia owsiaka, ideologiczne wywloki.
M.2019.08.4 22:25
Nie minie 10 lat i w Polsce bedziesz mial malzeñstwa osób homoseksualnych. I mozesz sobie kwiczec, tupac, jeczec i protestowac. Nie zmienisz tego.
ZERR02019.08.4 23:05
Zmienimy to w sposób tak bezpośredni, że sie popłaczesz
ZerrO2019.08.4 23:57
Ulalala No dawaj Zerrisiu jaki macie plan ? Będzie wklejać swoje mądrości na każdy prawicowy portal jaki istnieje?
Ohyda! 2019.08.4 23:34
Za 10 lat ty już zdechniesz na hiv zarażony przez odbyt, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJ!!!!!!!!!!!!!
M.2019.08.5 0:01
O jeju, jaki argument na poziomie ... Na poziomie rynsztoka, w którym sie urodziles. Ilu facetów jest kandydatami na twojego ojca? Liczy sie to w dziesiatkach czy setkach?
ZERR02019.08.5 1:38
Ohyda! ma rację. 3/4 zarażeń lekoopornymi chorobami wenerycznymi dotyczy zboczeńców seksualnych, co pięknie obala hipotezę, że jesteście "normalni". Mamę oszukasz, tatę oszukasz, nawet ogłupiał naród oszukasz, ale Natury nie oszukasz.
Mama Zerro2019.08.5 2:12
No właśnie mnie nie oszukasz znowu ogródka nie skosiłeś i znowu wypisujesz głupoty w internetach!!!!!
anonim2019.08.5 8:45
Argument adekwatny do poziomu adwersarza, czy to nie ty przy każdej okazji używasz inwektyw, w stosunku do oponenta.
Oloo2019.08.4 22:35
Biskup Jędraszewski mówił o ideologi a nie o sekcie.Zdecydujcie się w końcu.
T'Love2019.08.4 22:36
Powiedział sekciarz „ZERR0”.
ZERR02019.08.5 1:35
zdanie zboczeńców seksualnych n.t. co kto powiedział, nikogo nie interesuje
AntyZerro2019.08.5 4:14
Skoro pofatygowłes się by odpisać to jednak Ciebie interesuje co ten "zboczeniec" ma do powiedzenia.
ZERR02019.08.5 4:25
Nie rżnij głupa Analogicznie nikogo nie interesuje co ma do przekazania szczekający pies, tym niemniej raźno sięgamy po [...] albo [...] zaczepiani przez kundla.
AntyZerro2019.08.5 14:54
Dziękuje że po raz kolejny potwierdzasz moje słowa.
Tom.2019.08.4 22:12
AIDS,syfilis, rzeżączka, chlamida, wirusowe zapalenie wątroby typu c. Oto prezenty, które zostawiają w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, studiach tatuażu czy u fryzjera miłośnicy stosunków doodbytniczych.
lolek kremowka2019.08.4 22:17
pornoli się naoglądałeś onanisto
xx2019.08.4 22:18
Rozumiem że wobec tego w te miejsca nie uczęszczasz? :) ... Pewnie to widać? :) I zapewne czuć :)
anonim2019.08.5 8:37
Obwąchaj siebie zboku, czuć od ciebie guano. Myj się i czas na wizytę u proktologa, zwieracze nie trzymają.
M.2019.08.4 22:28
No prosze, akurat wszystkie te choroby dopadaja w równym stopniu osoby hetero. No i do tego dolicz niechciane ciaze. I kto tu jest bardziej rozwiazly? Powiem ci w sekrecie - zarówno osoby homo jak i hetero sa rozwiazle. Seks przedmalzeñski uprawia 99.9% par. Taka to katolicka moralnosc i taki katolicki kraj :D
anonim2019.08.5 8:42
Tobie seks małżeński nie grozi, bez względu na to czy swojego kolesia będziesz nazywał mężem, czy nie, z małżeństwem nie ma to nic wspólnego. Choroby przenoszone drogą płciową to wasz domena zboczki, prawdy nie zakrzyczysz, matole.
Urszula2019.08.4 23:54
No nie pierdziel bo idę do dentysty.
Niejestemrobotem2019.08.4 23:56
A ja, w jeszcze większym sekrecie dodam, że seks przedmałżeński to nic złego, ale ciiiii, bo ksiądz się dowie i zrobi dłuższe kazanie ;)
abcd2019.08.4 21:41
"Obowiązkiem odpowiedzialnych polityków i wychowawców jest uświadamianie młodzieży niebezpieczeństw wynikających z zachowań homoseksualnych. Ma to tyle wspólnego z „dyskryminacją” młodych osób homoseksualnych co informowanie palaczy o niebezpieczeństwie palenia tytoniu." (Gabriele Kuby, Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności, s.345) http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
M.2019.08.4 21:38
Powiem inaczej: kosciól to sekta, która sprzeciwia sie nauce. Tyle w temacie.
www2019.08.4 21:43
A jakiej nauce Kościół się sprzeciwił?
xx2019.08.4 21:51
na przestrzeni lat? Praktycznie każdej. Od palenia książek, przez płaską ziemię do medycyny.
M.2019.08.4 22:00
Dzieki za wyreczenie :) Pzdr.
ed2019.08.4 23:17
Kto prowadził uniwersytety, kto pisał następnie drukował książki, kto uczył pisać, czytać młodych ludzi, kto prowadził lecznice następnie szpitale? Bolszewia znana jest z tego, że niszczy, rujnuje, morduje, kradnie.
xx2019.08.4 23:33
No niby zgoda. Tylko trzeba pamiętać o co tak naprawdę chodzi w każdym kulcie - a chodzi o kontrolę. To że po latach negowania zgadzają się z jakąś teorią - bo już nie ma wyjścia - nie znaczy że są przełomowi. Kościół d tej pory by chciał żeby nikt nie umiał czytać. Jędraszewski szmatławiec jest tego dobitnym przykładem. (człowiek-ściera w złotej czapce) A bolszewie to masz w głowie, tylko jesteś za głupi żeby to zauważyć. :*
www2019.08.4 22:51
Podaj konkret, a nie bredź jak stara baba. Jakiej nauce się sprzeciwia? Jeden przykład.
M.2019.08.4 23:58
OK. No to jeden, choc mam ich wiele. Ewolucjonizm. P.S. Jak stara baba nawijacie wy, radykalni katole. O niszczeniu rodziny, o nauce masturbacji w szkole, itd.
www2019.08.5 3:59
Zacytuj wypowiedź Kościoła, sprzeciwiającą się teorii ewolucji.
Tainer2019.08.4 21:31
Sekciarstwo frondziarzy jest porażające.
lolek kremowka2019.08.4 21:21
Kościół będąc w kryzysie,tracąc wiernych stara się za wszelką cenę znaleźć wroga. Wszyscy pamiętają czasy socjalizmu i pełne kościoły. Był wróg- w kościele można było odnaleźć namiastkę wolności. Taraz kościół chciałby znów mieć wroga i sterować rzeszą wiernych. Nieststy, to już nie wróci
stahu2019.08.4 21:37
a cipkomaryjki obs...rańcu?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 21:42
co ci przeszkadza homofobiczny zboczku już nie lubisz PiSdy?
anonim2019.08.5 9:09
Kultury trochę geju ,przez takich jak ty jest uprzedzenie do homoseksualistów ,sam o to zabiegasz ,żeby was nie lubić .
M2019.08.5 11:16
Co drugi Twój post to wyzwika i obelgi. Jak czegoś wmagasz od innych - wymagaj tego najpierw od siebie.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:41
Nie interesuj się się tym, co lubią normalni ludzie pederasto i popracuj nad swoją kulturą, bo cham z ciepie patentowany.
Niejestemrobotem2019.08.4 23:51
Osobiście nie gustuje w tego rodzaju sztuce i muszę przyznać, że wywoływały u mnie one niesmak, no ale, nie lubię, to nie kupuje. Nie atakuje kamieniami, jak katolicy pewien marsz, nie wyzywam autorki. Jest pewna różnica między agresją, a cipkomaryjkami. Poza tym, cipkomaryjki były reakcją na zachowanie kościoła, katolików, próbą obrony...
3332019.08.4 21:13
Nie dla tolerancji zła
Polak2019.08.5 9:45
Słusznie, stanowcze NIE dla dalszego tolerowania katolicyzmu w Polsce.
Katolik2019.08.4 21:11
Ja głosuję na Konfederację
Katolik2019.08.4 21:10
Genderyzm to satanizm, czyli zamiana wiary w Boga na bożka seksu czego owocem jest śmierć duchowa. Ludzie opamiętajcie się póki czas bo będziecie zgubieni.
Ja2019.08.4 21:07
LGBT to neobolszewicka zaraza wyprowadzana na ulice naszego kraju przez lewaków i zboków z SLD, Biedronia ,Zandberga, Zielonych , feministki, GW Michnika... i inne sekty insekty polujące na normalność Polaków. Wieki udział ma też w promowaniu zboczeń LGBT partia PO, ukazując swoje antypolskie oblicze.
Polak2019.08.4 21:05
Czy kolesie pod tęczowymi sztandarami tzw, homoterroryści w czasie chamskich, obscenicznych burd ulicznych zachowują się jak istoty gatunku homo sapiens czy jak dzicz kałmucka? Czy sposób propagowania ideologii lgbtqi+ przez te środowiska nosi znamiona tolerancji czy jest pospolitym terrorem? Czy szydzenie z KK, jego symboli religinych i sakramentów to objaw tolerancji i dobrych manier ze strony dewiantów seksualnych? Czy zdrowy psychicznie człowiek manifestując swoją oreintację seksualną lata po ulicach roznegliżowany bądź dziwacznie ubrany i wykrzykuje idiotyczne hasła? Skąd w związkaxh homosi biorą się dzieci? Czy jeśli pedzio pokryje pedała a czarna cipka różową cipkę tpo będą z tego dzieci?
www2019.08.4 21:43
Kiedyś słyszałem opinię o satanizmie i zapadła mi w pamięć. Otóż satanizm jest wedle tej opinii upośledzony, bo musi niszczyć chrześcijaństwo. Sam stworzyć niczego nie może, bo jest pasożytem, bez własnych wartości. Podobnie kolorowe paski. Paski są skazane, żeby wyszydzać wartości. Jak nie waginy na sztandarze, to cipkomaryjki. To jak w przypadku satanizmu niszczenie chrześcijaństwa. Podobnie jest z zarazą. Atakuje ona zdrową tkankę, bo sama własnej wyprodukować nie jest w stanie. Zaraza musi coś pożerać, jak na przykład rak. A chrześcijaństwo niczego niszczyć nie musi. Na przykład na procesji Bożego Ciała, mamy wartości, które sami stworzyliśmy. Stworzyliśmy w sensie uznania tego, co objawił Bóg, bo zgodziliśmy się na to, my czyli cywilizacja. Są proporce z własnymi wartościami, sztandary z wartościami, o niszczeniu jakiegoś nowotwora LGBT nikt nawet nie pomyśli, bo wychodzimy z czymś z głębi siebie.
Cogito ergo sum2019.08.4 21:05
Prawo polskie stanowi najważniejsze prawo na terenie tego kraju. Zmyślone bajkowe prawo nie dotyczy nikogo, dlatego żadne pottery, katechizmy, korany, biblie, nie są tutaj nic warte. Chcecie sobie żyć wg waszych mitologii, wasza sprawa, ale róbcie to w zaciszu własnego domu. Zostawcie normalnych ludzi w spokoju drodzy katolicy.
Magda2019.08.4 21:04
LGBT jest nie tylko zarazą, ale jest przede wszystkim bombą ze spóźnionym zapłonem, której skutki wybuchu pochłoną przede wszystkim jej konstruktorów. Współczuje zboczeńcom i ich promotorom.
anonim2019.08.4 21:06
Obok "Magdy" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie. Czas na wyjście z szafy.
sara miriam2019.08.4 23:50
Jednym słowem: Utopią się we własnym gównie. 100%
CIPAK2019.08.4 21:03
"PROFESOR" - chłe, chłe, chłe, chłe, chłe - profesor. - o religii - mówi : nauka - chłe, chłe, chłe, chłe.
Luzifer2019.08.4 21:02
chyba raczej sekta szamanow w czarnych sukienkach sprzeciwia sie i wtraca we wszystko. Purpurowe pasibrzuchy, stado pedofili i zboczencow, tfu, LGBT to przy tym scierwie nic, normalni ludzie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 21:00
Katosekta wyzywa od sekciarzy ludzi nie zgadzających się z katolickim faszyzmem. Desperacka bolszewicka próba manipulacji.
Polak2019.08.5 7:14
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje gównolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie wlewają ci do d.py dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
M.2019.08.5 8:04
O , jak pieknie sie katoscierwo wypowiedzialo. Normalnie jak Prof. Jan Miodek. Na mszy wczoraj byles, zar*any dewoto?
anonim2019.08.5 8:27
A ty pedałościerwo, na zbok paradzie byłeś? Tępy chamie, co to chce dla zboczeńców tolerancji, a innych wyzywa i jeszcze się dziw że odpowiadają mu w takim samym tonie.
M.2019.08.5 8:34
Nie myl akcji z reakcja. Kolejny, co go jego "buk" opuscil...
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:36
A ciebie opuścił „dąb” głupku. Przyjrzy się jak wygląda polski cudzysłów.
anonim2019.08.5 9:28
M jesteś wyjątkowo chamskim i śmiesz komuś uwagę zwracać .
M.2019.08.5 11:42
Chyba "chamski". Naucz sie koñcufkuff i pszecinkuf, pat-ryj-oto.
Polski Patriota2020.06.6 21:18
Widziałem go wczoraj na mszy - ubrany w firanki i przystrojony niczym darkqueen, zniewieściałym głosem odprawiał jakieś gusła...
Daniel K2019.08.4 20:59
A nauka kościoła jest obowiązkowa dla każdego polaka? Co z zamachem na Prof. Lecha Kacayńskiego? Kiedy podkomisja Macierewicza ujawni kulisy zabójstwa Prezydenta? Czy dziennikarze Frondy zajmą się dramatem zabicia Lecha Kaczyńskiego, który jest miliard razy ważniejszy od zarazy tęczowej? Polacy chcą znać prawdę o zamachu na Prezydenta!!! Frondo, czas zająć się polską racją stanu!!!
IZA2019.08.4 20:57
Od kiedy to jest obowiązek zgadzania się z kościołem?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 21:04
Odkąd sobie założyli katosektę. A jak się nie zgadzasz z ich ideologią to jesteś "zaraza". Taka jest taktyka czarnej mafii od początku jej istnienia. Katopropagandyści mają świadomość, że ich protoplaści urośli na krucjatach, prześladowaniach, zbrodniach przeciwko ludzkości. Dziś zaczynają sięgać po sprawdzone faszystowskie metody, bez których byliby nikim.
Alicja2019.08.5 8:24
Zmierzasz do piekła i wmawiasz innym, że to dobre. Ale Jezus i tak Cię kocha. Póki żyjesz, zawsze możesz przyjść do Niego - nie odrzuca nikogo, kto widzi swoją grzeszność i szczerze chce się zmienić.
Aron2019.08.5 8:47
Alicjo ale czy rozumiesz że dla nas twoje straszenie piekłem jest równie straszne co straszenie że św. Mikołaj nie przyniesie nam prezentów, albo że jak zostawimy okno otwarte to czarownica rzuci na nas urok? Bo dla nas brzmi to identycznie.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:33
Bo twoja percepcja jest wyjątkowo ograniczona.
lola2020.06.26 13:10
drogi geju a z czego jesteś taki dumny, bo raczej nie z siebie
www2019.08.4 21:31
Nie ma takiego obowiązku. Kościół to nie LGBT i nie knebluje innych głosów. Kościół ma swój głos, uważa go oczywiście za słuszny, ale daje wolność wyboru poglądów. To tylko LGBT próbuje terroryzować oponentów i wymuszać na nich zachwyt nad ich ideologią.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:33
Dokładnie tak!
To ja2019.08.4 20:55
A może lepiej napisać sprzeciwia się katolickiej zarazie
Xionc B.Hemoth2019.08.5 7:35
Katolicyzm to sekta, która sprzeciwia się... nauce.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:30
lgbt to sekta, która próbuje zakrzyczeć naukę.
M2019.08.5 10:12
Jakiś przykład?
lola2020.06.26 13:08
M to ty jesteś przykładem .cały czas manipulujesz wrzucasz jakies procenty z choinki ,twoje wypowiedzi przeczą nawet prostej logice nie tylko nauce.
taro2019.08.5 8:00
jedyna zaraza w spoleczenstwie to jestes ty i twoje bachory.
Polak2019.08.4 20:52
A TERAZ SOBIE PRZEANALIZUJMY STATYSTYKI KOŚCIOŁA ISKK: W POLSCE JEST NIEWIELE PONAD 80% OCHRZCZONYCH. SPOŚRÓD OCHRZCZONYCH, MNIEJ NIŻ 40% CHODZI DO KOŚCIOŁA. Więc w Polsce mniej niz 1/3 to praktykujący katolicy. Więc większość Polaków sprzeciwia się "naukom" kościoła. Dlatego więc kler tak pluje na Polaków? W końcu LGBT nie ma problemu z Polakami, ani Polacy z LGBT. To kościół ma problem z Polakami.
mobi2019.08.4 21:43
lgbt to 0.01% dlaczego narzuca wszystkim swoje ......
mobi2019.08.4 21:43
ale never mind...
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 22:12
w jaki sposób ślub dwóch obcych ci ludzi jest narzuceniem ci czegokolwiek? zachowujesz się jak pies ogrodnika i nie żadne 0,01% tylko 10-20% licząc całość LGBT nie tylko gejów, z czego najprawdopodobniej najliczniejszą grupę stanowią biseksualiści, udający na co dzień hetero
ZERR02019.08.4 22:19
Zboczeńców seksualnych, w tym najliczniejszych biseksów jest maksymalnie 2%
Niejestemrobotem2019.08.4 23:41
Nawet jeśliby ich było 2% jak uważają na Frondzie, to będą setki tysięcy ludzi w Polsce, którzy chcą mieć po prostu swoje życie, być uznanym przez to państwo, to chyba na tyle duża grupa, że państwo powinno się nimi zainteresować, ułatwić im życie, pomyśleć o nich przy przepisach, czyż nie? Ja jako osoba hetereksualna, nie czuje się atakowany przez osoby LGBT, nigdy żadna z nich mi nic nie narzucała, więc nie rozumiem skąd takie podejście do LGBT na Frondzie i w kościele...
M.2019.08.4 23:51
Bo Zerr0 i inne szczekacze, to ograniczone mentalnie debile. Podobnie jak bedaca przy wladzy partia
ZERR02019.08.5 4:19
To jest ściema. Bardzo łatwo wykazać jak te "równoprawa" przesuwają pola znaczeniowe słów i jak dewastująco wpływają na socjalizacje dzieci i młodzieży, szczególnie męskiej. Docelowo będzie tak jak w st. Grecji, gdzie homoseksualizm elit był sposobem okazywania władzy. Przecwelanie niewolników było normą, służyło utrzymywaniu ich w posłuszeństwie. Oczywiście ci greccy pederaści byli gejami z wyboru, z obyczaju, nie z "urodzenia". Gwałceni chłopcy tez nie byli żadnymi gejami z urodzenia tylko stawali sie wskutek gwałtu. Może byc tez jak w st. Rzymie, gdzie powstała funkcja Pedagoga, czyli osoby mającej bronić chłopców przed Pederastami.
ZERR02019.08.4 22:18
Wlewak i kłamstwo, najnormalniejsze połączenie pod słońcem. Wśród Polaków ponad 92% odpowiada "jestem katolikiem". W 2011 roku ochrzczonych było 98,7%
M.2019.08.4 22:23
Ja tez oficjalnie jestem katolikiem! Chodzi o praktykujacych, których jest coraz mniej. Wystarczy sie przejsc na jakakolwiek msze i porównac z zapelnieniem sprzed ok. 20 lat. I nawet wiekszosci praktykujacych nie przeszkadzaja osoby homo. Co innego to radykalne kato-szczurki, takie jak ty.
ZERR02019.08.4 23:07
92% ludzi zapytanych o to, mówi "jestem katolikiem" Tacy jak ty nie mówią, i jest was 8%
M.2019.08.4 23:52
Powtarzam, bo widze, ze jak zwykle nie zrozumiales - tez jestem ochrzczony i jestem katolikiem. Inna sprawa to praktykujacy (=dajacy na tace), a jeszcze inna to kato-knury takie jak ty (czyli ulamek procenta).
ZERR02019.08.5 1:33
Powtarzasz bo sam nie zrozumiałeś? Myślisz że jeśli będziesz sam do siebie powtarzał po kilka razy to lepiej zrozumuiesz? Nie pisze ile jest katolikami oficjalnie, tylko ilu się do tego przyznaje. takich jak ty - nieprzyznających się - jest osiem procent ochrzczonych albo nie ochrzczonych, to bez znaczenia
Gabriel2019.08.5 8:46
A policzyłeś osoby w innych odłamach chrześcijaństwa, których jest wcale niemało?
Don2019.08.5 7:49
Jak facet powie "jestem kobietą" to go wyśmiejesz, ale jak niechodzący do kościoła, niewierzący w Boga powie "jestem katolikiem" to go oczywiście do statystyki policzysz. Hipokryta.
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:28
Wyjątkowo kretyńskie porównanie. Jak facet powie "jestem kobietą", to ma prawo udać się do psychiatry. Zaburzenia osobowości daje się leczyć. Niewierzący w Boga nie powie, że jest katolikiem. Ty nie jesteś hipokrytą, tylko niewydarzonym idiotą.
Don2019.08.5 9:55
Wg statystyk kościelnych 19% ochrzczonych nie wieży w Boga, 30% nie wieży w śmierć i zmartwychwstanie Jezusa, 30% nie uczestniczy prawie wcale w mszach świętych. Ile w końcu warunków musi być spełnionych, żeby być katolikiem, bo jeżeli tylko chrzest i stwierdzenie "jestem katolikiem" to to 2 wojna światowa była wojną katolika z protestantem.
Polak2019.08.5 9:44
Dodajmy jeszcze jeden drobiazg: z tych niecałych 40% zaledwie 0,3% zna i uznaje za prawdziwe tzw. "główne prawdy wiary" (istnienie nieba i piekła, 10 przykazań etc). Czyli w rzeczywistości katolicy w Polsce to raptem 1,2% populacji. Nawet nie margines.
aspiring educationalist2019.08.4 20:51
"swoista sekta" Odsyłam radiomaryjnego profesora do słownika języka polskiego, a konkretnie do definicji pojęcia sekta.
ZERR02019.08.5 4:12
PWN Sekta «grupa społeczna stanowiąca odłam wśród wyznawców jakiejś ideologii» LGBT jak w pysk strzelił. Odłam marksizmu, kolejna mutacja goszyzmu powstała w latach 60-tych.
Jerzy K.2019.08.5 7:51
Kościół Katolicki jak w pysk strzelił. Grupa wyodrębniona 2000 lat temu z wyznawców Jahwe (ideologia jednego boga). Czy widzicie jeszcze jakieś podobieństwa?
Viva el Cristo Rey!2019.08.5 9:20
Ja nie widzę żadnego. Ale proponuję ci, że byś to samo napisał o islamie na jakimś francuskim albo niemieckim forum. Zapewniam cię, że cię znajdą. Dobrej zabawy, głupku :D
M2019.08.5 11:14
A co ma do tego Islam? Rozmowa prowadzona jest na katolicim portalu, w katolickiem państwie. I to tego dotyczy problem. Nie Islamu.
aspiring educationalist2019.08.5 7:56
Co/kto to jest "goszyzm" ?