01.01.18, 20:15Zdj. Piotr Drabik, lic. CC BY SA 2.0, via Flickr

Prof. Pawłowicz: Nie zróbmy prezentu Niemcom i Rosji

"W tym jubileuszowym roku lewacko-liberalna UE,a zwłaszcza Niemcy,Francja i pijacy z Luksemburga,z inspiracji polskiej targowicy,tj totalnej opozycji odrzucającej demokratyczny,narodowy porządek w Polsce,finansowani przez zewnętrzny biznes pozbawiony możliwości dalszego,bezkarnego łupienia Polski i polskich pracowników"- pisze prof. Krystyna Pawłowicz.

Wielu komentatorów, dziennikarzy, publicystów czy też polityków zastanawia się, co nowego może przynieść Polsce 2018 rok. 

Każdy podkreśla przy tym, że jest to rok wyjątkowy, ponieważ już za niewiele ponad 10 miesięcy minie 100 lat, odkąd Polska po 123 latach odzyskała niepodległość. 

Również posłanka Prawa i Sprawiedliwości, prof. Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się na Facebooku swoimi przemyśleniami na Nowy Rok. 

OTO CAŁOŚĆ WPISU:

"No,i rozpoczął się rok 2018,rok 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów rosyjskiego,austriackiego i prusko-niemieckiego.
W tym jubileuszowym roku lewacko-liberalna UE,a zwłaszcza Niemcy,Francja i pijacy z Luksemburga,z inspiracji polskiej targowicy,tj totalnej opozycji odrzucającej demokratyczny,narodowy porządek w Polsce,finansowani przez zewnętrzny biznes pozbawiony możliwości dalszego,bezkarnego łupienia Polski i polskich pracowników
- planują Polskę znowu pokonać.
Rok 2018 będzie rokiem agresywnego grilowania Polski,szkodzenia jej,karania I sankcji.
Opozycja z pomocą zagranicy planują „ostatecznie rozwiązać kwestię polską”,sprawę „faszyzmu i nacjonalistyczno-katolickiej dyktatury” w europejskim cielcu możliwie już w tym roku.Tak,by by na 100-lecie odzyskania przez nas niepodległego,własnego państwa,lewacy i marksiści,targowicka opozycja i im podobni mogli Polskę ostatecznie osłabić na tyle,by w 2019 r.,roku wyborów parlamentarnych móc przekierować irytację Polaków przeciw swym patriotycznym,polskim władzom.
W 2018 roku my,Polacy musimy razem te wszystkie zagrożenia odpierać.Na 100-lecie odzyskania naszej państwowej niepodległości,musimy znowu razem robić wszystko,by naszej Polski znowu,przy zdradzie części polskich obywateli - nie stracić.
Na 100-lecie odzyskania naszej niepodległości,nie zróbmy z niej prezentu Niemcom i Rosji."

yenn/Facebook, Fronda.pl