05.08.14, 14:03Chciałabym, żeby ci wszyscy cholerni agresorzy, czy to dresiarze czy narodowcy, poczuli, że też mogą stać się ofiarą (fot. YouTube)

Rafalala tłumaczy, dlaczego pobiła homofoba: Zostałam zdegradowana i obdarta z człowieczeństwa

Tak o człowieku, z którym kilka dni temu wdała się w bójkę, mówi w rozmowie z Natemat.pl Rafalala. Pisaliśmy wczoraj na naszym portalu o sytuacji, do której doszło podczas próby wynajęcia mieszkania przez jedną z najbardziej znanych transseksualistek w Polsce. Rafalala chciała wynająć apartament dla swojej rodziny, nie wiedziała jednak, że właściciel będzie miał do niej uprzedzenia.

„Na miejscu, gdy spotkaliśmy się przed budynkiem, właściciel mieszkania, nie wiem jakim prawem, stwierdził, że może mnie dyskryminować. Może dla niego, tak jak kiedyś czarnoskórzy mieli oddzielne wejścia, autobusy, byli inna kategorią ludzi, tak ja jestem inna kategorią? Nawet nie człowiekiem, tylko “czymś”. Zostałam zdegradowana i obdarta z człowieczeństwa” - ubolewa w rozmowie z portalem Natemat.pl.

Rafalala zamieściła nagranie z całej sytuacji w sieci, dlatego o zdarzeniu zrobiło się głośno. Rozmówczyni Natemat.pl nie żałuje jednak, że zareagowała agresywnie. Jej zdaniem, są sytuacje, w których nie da się inaczej. „Wyobraźmy sobie, że ten facet mówi to, co mówi, a ja odpowiadam: “Zraniłeś mnie, jest mi przykro. Nie rób tak więcej." Błagam! Poczułby tylko satysfakcję i odszedł” - mówi Rafalala, przekonując dziennikarza, że nie należy do osób, które duszą w sobie emocje.

Rozmówczyni Natemat.pl deklaruje, że nie będzie się wymigiwać, jeśli uderzony przez nią człowiek wejdzie na drogę sądową. Dodaje jednak, że takie radykalne kroki z jej strony przyniosły oczekiwany efekt, bo mężczyzna już ją przeprasza. „Chciałabym, żeby ci wszyscy cholerni agresorzy, czy to dresiarze czy narodowcy, poczuli, że też mogą stać się ofiarą. Smutna prawda jest taka, że raz komuś "da się w ryj", to następnym razem się powstrzyma. Bo już nie czuje się taki bezkarny” - konstatuje Rafalala.

MaR/Natemat.pl 

Komentarze

anonim2014.08.5 14:07
Dawaj harpun!!!
anonim2014.08.5 14:14
Widać że Rafala ma jaja.
anonim2014.08.5 14:25
I cwaniaczy bo nawalił mniejszego i słabszego - od lewe "bohaterstwo" zboczeńców. Jakby napadł na nieco lepiej zbudowanego mężczyznę ( np.jak ja) to by takiego kopa w jaja dostał, że przez miesiąc zwinięty w kulkę by chodził, ani nowej kiecki nie mógł założyć i by się oduczył ludzi na ulicy napadać.
anonim2014.08.5 14:32
I co? Nie homoterror?
anonim2014.08.5 14:39
nie zdziwię się jak za kilka dni usłyszymy o pobiciu rafałka zobczeńca spirala się nakręca sama a homosiów jest znacznie mniej więc na moje oko raczej dostaniecie po ryju i to ostro
anonim2014.08.5 14:39
„Chciałabym, żeby ci wszyscy cholerni agresorzy, czy to dresiarze czy narodowcy, poczuli, że też mogą stać się ofiarą. Smutna prawda jest taka, że raz komuś "da się w ryj", to następnym razem się powstrzyma. Bo już nie czuje się taki bezkarny” -------------------------------------------------------- Tak. Dlatego pochodzę kilka razy za nim w kółko, pobawię się z "narodowcem" w berka i popiszczę nieco... Wtedy na pewno cały świat stanie przede mną otworem. Litościiiiiiiiiiii....
anonim2014.08.5 16:00
Jak to ''wdała się w bójkę?'' To jest kobieta czy mężczyzna? Zaburzenia osobowości to zawsze opętanie.
anonim2014.08.5 16:25
To wina homofoba
anonim2014.08.5 17:11
To czemu wobec tego TO nie zmierzy sie z równym sobie wagowo weteranem ustawek tylko atakuje dzieciaka ?
anonim2014.08.5 17:16
@antyislam Z tego co wiem to ustawkowicze walczą w/g zasad jakich pozazdrościc by mogli niektórzy sportowcy. Ta sama liczba przeciwników, umawiają sie "ze sprzętem czy bez". Nawet nie kopia nieprzytomnych tak jak policjant (niejaki Czajka) podczas marszu niepodległości. Dziwi mnie tylko, ze tacy jak TO skoro chca sie wykazać to nie startuja do równych sobie wagowo weteranów ustawek tylko do dzieciaków.
anonim2014.08.5 18:39
Observer ma rację. Należałoby im rzucić po brzytwie, wtedy walka byłaby wyrównana.
anonim2014.08.5 19:14
A Redakcja to co? Dołaczyla nagle do opcji tej Srafalali czy co? Od kiedy ten czlowieczek ktory zgodnie z intencja odmienca nie wiedzial jakiej plci on jest, od razu jest "homofobem"????
anonim2014.08.5 19:29
dopuki tego czegos nie zobaczyłem w tv miałem do tego czegos cień empatii;Lecz to co zobaczyłem live to zgroza .To psychol najwyższego kalibru.Panie Grodzka, ta wasza misterna robota hołubienbia tego czegoś legła w ruinie. Pan Żalek zachował kamienną twarz a to coś szalało jak ścierka w rękach idioty. Nie dziwiie się dewopleroperowi że ni dopuścił do wynajęcia lokalu "krewnym"tego czegoś aby go przerobić na sodomie i gomorie. Istotne było poytanie pana posła czy ma toto w dowodzie "kobieta" skoro za taka sie uważa.i tu to zamilkło.
anonim2014.08.6 3:45
#follador Ciemność widzę!Ciemność.
anonim2014.08.6 4:11
Aaa to teraz transseksualiści to to samo co homoseksualiści ? no skoro bysior transseksualista (co nawet lewe ONZ uznaje nadal za chorobę) nabił małego, drobniutkiego, chuchrowatego "homofoba"...
anonim2014.08.6 7:28
To jest bój o tolerancję. Jak ci ktoś nie podoba się, to możesz dostać w tzw. ryja ;-)
anonim2014.08.6 13:18
#Schikaneder a lepiej brzmi ciota dał doopy, czy dała?
anonim2014.08.6 14:32
Pederasta bije, więc akceptuje być pobitym - wszystko jasne.