25.11.13, 10:41Zdjęcie artykułu Tygodnika "Do Rzeczy"

FRONDA TV: Rogaty „Tuman”, czyli Tusk kłamał, kłamie i będzie kłamał

A poza tym „Newsweek” prezentuje sylwetkę Slavoja Žižka, a „Wprost” ankietę wśród publicystów, którzy przekonują, że papież może zmienić nauczanie w sprawie „małżeństw homoseksualnych”.


TPT/SM

Komentarze

anonim2013.11.25 10:59
Starsi i Mądrzejsi zaczęli jesienny odstrzał "Rogaczy" ? Na to wygląda ... Niemniej, perspektywa przejęcia zewnętrznych znamion władzy przez licencjonowaną opozycję nie wygląda atrakcyjnie.
anonim2013.11.25 11:04
10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy ale pamiętamy! 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą w a l k ę z k o r u p c j ą. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r WKLEJCIE TO DO INNYCH KOMENTARZY - NIECH LUDZIE WIEDZĄ!!!
anonim2013.11.25 11:10
To jest po prostu niesmaczne, więcej - to jest haniebne. Czytałem o tym, co Tuskowa napisała - w internecie - i nie wiem, jak to ocenić. Pisze o bardzo dawnych czasach, o kryzysie w małżeństwie i jakoś to niewydaje się niesmaczne. Natomiast ten tytuł, ten wstęp... To mi przypomina najgorszych lumpów w knajpie, rechoczących z nieszczęścia kolegi. Bo mu żona rogi przyprawiłaI No, ale przynajmniej mamy jasność, dlaczego "portal poświęcony" zszedł na psy.
anonim2013.11.25 11:21
RuskiPoeta -> "- 10 do szacunku z mojej strony, panie Tomku". Panie Tomaszu - często zdarza mi się kpić z tego że jest pan w opinii mojej i dyskutantów nazywany bądź za miękkim albo skupiającym się na drugorzędnych sprawach. Ba, sam lubiłem nie raz dowcipkować z pańskiej wiedzy o II wojnie jak to stwierdził pan że gdyby Rosjanie nie zatrzymali by się z powodu powstania to do 25 sierpnia 1944 zdobyli by Paryż. Tym nie mniej, skoro taka gnida mówi o panu że nie ma do pana szacunku to uważam że nawet najwięksi pańscy hejterzy po prawej stronie włącznie z piszczącym winny dać +10 do respektu do pana :).
anonim2013.11.25 11:45
@szorka - nie sądzę... widziałeś p.Małgorzatę kiedyś? ja widziałem... raczej TPT dostałby manto... może dlatego biegi zaczął trenować :P (co mu zresztą chyba na zdrowie wychodzi)
anonim2013.11.25 12:19
@PiotrZW - niesmaczne to jest zdjęcie, gdy premier D.T. cieszy michę na spotkaniu z prezydentem W.P. niedługo po smoleńskiej tragedii - to po pierwsze. Po drugie, Tusk kłamał i kłamie, więc jest wysoce prawdopodobne, że dalej kłamał będzie, zwłaszcza w sytuacji gdy milionom jego wyborców to nie przeszkadza. I wreszcie po trzecie to byłbym powściągliwy co do tego ich rodzinnego "nieszczęścia", bo ani pan premier, ani premierowa nie wyglądają na osoby jakoś szczególnie nieszczęśliwe.
anonim2013.11.25 14:16
Zdrada to grzech i to ciężki, a do tego straszne wydarzenie dla każdego małżeństwa. A Pan kwituje to przygłupim uśmieszkiem bo Tusk to nie Pana bajka polityczna. Obrzydliwe jest to co Pan tu wyprawia. Niestety ten uśmiech obnaża całą Pana hipokryzję... I nikt tu nie każe Panu szlochać.
anonim2013.11.25 15:08
Skonczyczlewakami - to bardzo dziwne. Katolik nie ma prawa ani cieszyć się z grzechu... ani sobie z niego żartować..... ani wreszcie nie może odczuwać satysfacji, że skutki grzechu dotknęły kogoś kogo nie lubi. Gdyby redaktor Terlikowski był katolikiem z prawdziwego zdarzenia to by Tuskowi współczuł. Dziś redaktor Terlikowski postąpił bardzo niekatolicko. Cóż frondyzm się od katolicyzmu oficjalnego coraz bardziej oddala.
anonim2013.11.25 19:25
No naprawdę, mówić o swoim mężu "tuman". To gorzej jak nazwać kogoś idiotą.
anonim2013.11.26 22:56
Trza się wyżyć na Tusku. Kiedyś odczuwałem satysfakcję, jak rogaczem został pewien aktor z "POkłosia", ale teraz mnie takie rzeczy już nie bawią. Różnie się ludziom życie układa. Uważam, że Donald Tusk działa wbrew interesom Polski, a my nic nie możemy zrobić po za nazwaniem go rogaczem.