07.02.15, 08:27

Satanizm, palikociaryzm czy zwykła głupota

Jedni uważają że autorem filmu jest młodzieniec związany z młodzieżówką Twojego Ruchu, inni uważają, że to nie prawda - to tzw. gra młodzieżowa, w której liczy się to, na ile grobów naplujesz. Nie zmienia to faktu, że obraz który widzimy zasługuje na publiczną krytykę. Policja powinna jak najszybciej złapać i plującą dziewczynę i kamerzystę. Wszystko dzieje się w Częstochowie!

Plująca dziewczyna, jak widać na załączonym filmie dobrze się bawi. Widać, że sprawia jej to radość. Można powiedzieć, że jej osoba jest w posiadaniu złego ducha. Bo normalny młody człowiek, nie idzie na cmetarz by popluć sobie na groby. To obraz okaleczonego człowieka - najbardziej smutne że młodego. Czy to wina szkoły? Rodziców? A może pełazającej rewolucji obyczajowej? Być odbiorcą treści np. Palikota i jemu podobnych można właśnie tak się później zachowywać. 

Módlmy się za tych młodych ludzi, by szatan opóścił ich ciała i umysł, by zwrócili się ku Prawdzie i Jezusowi.

philo


Komentarze

anonim2015.02.7 8:52
zaraz sie ktos znajdzie i powie, ze to sztuuuka.
anonim2015.02.7 8:54
Tutaj znajdziecie odpowiedź kim są autorzy filmu. http://i.imgur.com/eFP6GSY.jpg
anonim2015.02.7 9:04
A co Ci ludzie mają robić? Co taka młodzież może robić poza wygłupianiem się? Nie mieszajcie tu jakiś duchów czy innych zjaw. Tu nie ma nic nadzwyczajnego. Jest głupota, ale głupota smutna bo wynika z braku nadziei. Ci młodzi ludzie należą do straconego pokolenia, które zgotowali im dorośli. Za komuny każdy człowiek miał jakąś nadzieję na przyszłość. Teraz Ci młodzi nie mają nadziei na nic. Raczej nigdy nie będą żyli w takich luksusach jak księżą, normalnej godnej pracy też nie znajdą. Żyją w kraju, w którym nawet od głodowych dochodów poniżej minimalnego poziomu egzystencji pobierane są haracze w postaci podatków. W Kraju, w którym godność człowieka nic nie jest warta, W kraju, w którym niewinny człowiek trafia do więzienia i po 12 latach wychodzi bo okazało się, że jest niewinny. Nie otrzymuje za to odszkodowania bo po co ? Po co zwykłemu człowiekowi odszkodowanie za stracone życie? Ta dziewczyna i tan chłopak nie mają żadnej nadziei na przyszłość. Obrażają groby zmarłych, żeby mieć trochę przyjemności i zabawy, bo wydaje im się, że robią coś niezwykłego. Ale takie występki wandalizmu są jedynymi niezwykłymi rzeczami, które oni mogą robić. Ja w ich wieku miałem marzenia, liczyłem że jak będę dużo pracował to do czegoś dojdę. Mam czwórkę dzieci i nie mam kasy na ich utrzymanie na podstawowym poziomie, Ale połowę mojego przychodu muszę oddać do skarbówki ( PIT 18%, VAT 23% + ZUSu 1000PLN) W niektórych miesiącach wychodzi nawet więcej niż połowa. I co ? I warto było ? Jestem tak zestresowany jutrem, że odbija to się na moich dzieciach i rodzinie. Ja straciłem nadzieję teraz jak jestem dorosły i raczej bliżej mi do końca niż do początku. A Ci młodzi ludzie stracili nadzieję już w wieku, w którym powinna ona być największa. Powinna dawać im siłę do nauki, pracy do tego, aby zbudować przyszłość dla siebie i swoich rodzin. Tylko, że oni wiedzą, że takie przyszłości NIE zbudują. Bo jest im ona zabrana. System w jakim żyjemy to system niewolników bez szansy na wyzwolenie.
anonim2015.02.7 10:58
ta dziewczyna pewnie jest tanią kurw...na A4
anonim2015.02.7 10:59
To podlega pod paragraf:§=Jak zrobić z siebie w sieci kompletnym idiotą i durniem. Kara za takie bzdety:Czyszczenie każdego nagrobku na tym cmentarzu.Odechciało by się dziewusze!
anonim2015.02.7 11:10
Weronika sobie narobiła, ojoj... Niedługo w TV: "Z powodu prześladowań prawackich internautów nastolatka się powiesiła"
anonim2015.02.7 11:27
Tjaaa... islamisci dlatego opanuja Europe, bo ich prawa sa bardziej przekonywujace i w koncu znajda przychylnosc wiekszosci. Ot, okrojono by wargi wraz z nosem przycinajac przy okazji jezyk i...zakladam sie o pol litra... ze to bylby koniec plucia.
anonim2015.02.7 11:42
Na frondzie też mamy takich deb...
anonim2015.02.7 11:51
podobno sam podała swój adres-tylko trzeba to zweryfikować, jest na YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=7rE8E89zfxo#t=49
anonim2015.02.7 11:55
Do proto - faktycznie politycy nam zgotowali taki los, ale czy mamy wyjsc na ulice i pluc czy szukac nadziei w Bogu. Chrzescijanie na swiecie oddaja zycie za wiare zyjac w jeszcze gorszych warunkach niz my.. nie majac mozliwosci w ogole pracowac, a czesto tarcac wolnoc i zycie tylko dla tego ze sa chrzescijanami ze posiadaja Pismo Swiete, ze spotkaja sie pomodla. Jakos Jezus tez nie zyl w luksusie, ale urodzil sie w nedznej szopce, pochodzil z rodziny gdzie nie bylo nie wiem jakich luksusow, nie mial palacu. A mimo to chodzil na nauczal ze nie samym chlebem zyje czlowiek i by niemartwic sie zbytnio co jesc bedziemy. O te rzeczy poganie zabiegaja. Wiec nie mozna wszystkiego zwalac na politykow bo od nas zalezy czy bedziemy pokladac ufnosc w Bogu czy w pieniadzach, a jak tych zabraknie to co zalamiemy sie. Wiadomo ze wielcy tego swiata beda nas uciskac i wyzyskiwac. Ale miejmy nadzieje ze w Wiecznosci bedziemy na Uczcie w Niebie. Ci ktorzy teraz placzemy i cierpimy niedostatek. Z Bogiem ; )
anonim2015.02.7 11:56
Art. 262. jesteś z Częstochowy-wykorzystaj tą informację: § 1. Kto znieważa zwłoki, prochy ludzkie lub miejsce spoczynku zmarłego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 
anonim2015.02.8 6:51
"zy to objaw opętania, ukąszenia Palikotem czy może zwykła głupota. " Nie. To jej sprawa.".... Taka Jej sprawa?.... Niech opluje Macewy na smentarzu żydowskim!.... To będzie Jej sprawa........
anonim2015.02.8 14:43
@ufam Oczywiście, że masz wyjść na ulicę. Bo Bóg nie każe być bezczynnym. Bycie bezczynnym patrząc na cudzą krzywdę to grzech. Nasz naród był pod zaborami i nadal jest. Jakby Chrystus był Królem Polski to by nie było podatków. Wystarczyłaby modlitwa. PS. A tak przy okazji Ufam, powiedz mi dlaczego masz w awatarze zdjęcie Koncity? http://bi.gazeta.pl/im/e5/a6/f2/z15902437Q.jpg Czy to nie podlega pod obrazę uczuć religijnych i upodabnianie się do Chrystusa??? Jakieś strasznie duże podobieństwo.