18.04.19, 09:20fot. user zboralski, cc0

,,SE'': Biedroń znęcał się nad matką?

19 lat temu Helena Biedroń, matka szefa ,,Wiosny'' Roberta Biedronia, wraz z bratem KRzysztofem oskarżyła go o znęcanie się. Spotkali się w sądzie - podaje ,,Super Express''.

Według dziennika sprawa toczyła się w Krośnie. Prokuratura miała postawić Biedroniowi zarzuty z art. 157 i art. 207 Kodeksu Karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz znęcania się. Biedroniowi groziło 5 lat więzienia.

Strony jednak porozumiały się, podaje ,,Super Express''. Według dziennika matka wybaczyła synowi i nie chciała wyciągać konsekwencji. Sprawę warunkowo umorzono. Według cytowanego przez ,,SE'' karnisty prof. Piotra Kruszyńskiego ,,przy warunkowym umorzeniu sąd uznaje winę oskarżonego''.

Sama Helena Biedroń w rozmowie z ,,SE'' powiedziała, że ,,nie chce do tego wracać'', bo ,,był to straszny czas''. Wszystko ze względu na jej męża. ,,Przemoc z jego strony w naszym domu była na porządku dziennym. Nasz dom przypominał wtedy piekło, a nie normalny, kochający się dom. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem'' - powiedziała.

Z kolei Robert Biedroń przekonuje, że ,,nigdy by nie skrzywdził swojej mamy'' i jest mu przykro, że musi teraz ,,rozgrzebywać najtrudniejsze wspomnienia, o tym kiedy żyliśmy w wiecznym strachu przed ojcem''.

bsw/se.pl

Komentarze

Cudak2019.04.18 15:47
Biedronia z stygmatem ADHD powinno się leczyć a nie hołubić jego chorych zniewieściałych dziecinnych poglądów. Z samej jego gestykulacji wynika brak opanowania sztuki myślenia jak i i neurotyczny sposób wypowiedzi .Ten człowiek jest niebezpiecznym agentem Sorosa -pozbawiony wszelkich zahamowań ludzkich ,moralnych i uczuć, W ostatnim wywiadzie u Olejnik dał przykład swego bezrefleksyjnego chamskiego słowotoku min.w temacie mostu łazienkowskiego.To perfidny gracz i egoista za nic mający nie tylko Polaków ale i swych "partnerów". Do dziś nie pokazał kto finansuje jego tzw "wiosnę".
bic2019.04.18 15:22
Ze strachu przed ojcem pobil matke. jakies to nienormalne.
Paulina2019.04.18 13:06
Przeciez akta w tej sprawie zaginely jak donosi SE. Idioci beda sie podniecac nowym prawdziwie katolickim atakiem na niewinnego czlowieka.Madry zrozumie o co tutaj chodzi.
Mietek2019.04.18 13:18
Odwal się od katolików.Zajmij sie odczarowywaniem swych chamskich poglądów!Jesteś chora z nienawiści nie tylko do KK -ale i do siebie.Biedroń to cham i dureń dokonany ,którego z zawiścią hołubisz.
Juhas2019.04.18 14:10
"Dziś Helena Biedroń także broni swojego syna. - Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas – mówi w rozmowie z SE."?!
MarianCh2019.04.18 21:59
Kary dla tych, co robili podziały, dzielili Opuszczaliśmy się do kolejnych kręgów. W jednym z nich widziałam, jak duszę rąbały na kawałki dwa ogromne demony, w takich skórzanych fartuchach, z siekierami. Rozrąbywały. Robiły to powoli. Rąbały duszę, ale krwi nie było. Był tylko ból. Był wrzask. Krwi nie było. Mówię: „A dlaczego nie ma krwi?” – „Krew należy do Pana”, – powiedział Anioł. – „W piekle nie ma wody i krwi, ponieważ należą one do Pana. Krwi nie ma, ale od tego ból nie staje się mniejszy”. Przypomniałam, że – tak, przecież Krew Chrystusa – ona odkupiła wielu. Zapytałam: „Dlaczego rąbią ich na kawałki?” – „To są ci, którzy robili podziały na ziemi,- uzyskałam odpowiedź. Mówię: "Jak to? Jaki podział?" - "Oni dzielili rodziny. Robili podziały w pracy. Doprowadzali ludzi do tego, aby rozerwać, złamać. Oni robili podziały w rodzinach, kościołach. Wszędzie, gdziekolwiek się zjawili, służyli sobie i tylko sobie. A teraz odczuwają rozdział w pełnym zakresie - teraz ich się dzieli.
Jurek2019.04.18 11:48
Acha.. Stąd homoseksualizm Biedronia - bo, jak wskazują badania naukowe, jedną z przyczyn takich skłonności jest zaburzony obraz meżczyzny-ojca..
anonim2019.04.18 11:48
Patologiczny gość, jakim tępym chu.jem trzeba być żeby pobić matkę, co tam matkę, kobietę!!!! Nic tego nie usprawiedliwia, ani patologiczny dom, ani patologiczny ojciec. Miał 24 lata i zero refleksji? Taka padlina moralna, chce nas uczyć tolerancji.
Cykacz2019.04.18 11:38
Aaa.. to przez to roweruje..
Andrea2019.04.18 11:21
Homoseksualiści mają w swej chorej naturze maja nadmiar agresji wywoływanej kompleksem niższości wobec kobiet jaki lesbijki wobec mężczyzn.
Maria Błaszczyk2019.04.18 18:03
Taaaaak... Tym samym dołączyłaś do tuzów polskiej nauki, takich jak np. pan profesor Binienda, który, żeby zachować integralność skrzydła, do modelu wprowadził brzozę wyginającą się na bodajże jakieś 45 stopni (co oznacza, że ta konkretna brzoza mogłaby bez złamania zostać zwinięta dwukrotnie w pełne okręgi...) Albo do takiej pani profesor Czajkowskiej-Majewskiej, która twierdzi, że nanocząsteczki metali ukryte w szczepionkach przenikają do wnętrza naszych komórek, zmieniając ludzi w niewolnicze cyborgi. Z kolei pan Korwin-Mikke twierdzi, że globalne ocieplenie, jeżeli w ogóle istnieje, nie ma nic wspólnego z działalnością człowieka. A teraz dowiadujemy się o "nadmiernej agresji u gejów" (w sumie to cieszy - idzie na wskroś stereotypom o ich "ciotowatości" i zniewieścieniu")... No nic, zbierz porządne dane, przeanalizuj je poprawnie, to pogadamy...
Jahu2019.04.18 11:04
No ładnie.. i taki damski bokser ma czelność krzyczeć "Dość litości dla przemocowych gości!" co za hipokryta.
ZERR02019.04.18 10:23
Dlaczego uparcie przemilcza się, co zrobił matce? cytuję: "Z naszych informacji wynika, że Biedroń pobił własną matkę tak dotkliwie, iż miała złamaną szczękę." "Podczas naszego wielotygodniowego śledztwa dotarliśmy do polityków i sędziów, którzy ujawnili nam kulisy tej sprawy. Niepokojące jest to, że nasi rozmówcy, ważni politycy obecnej władzy wiedzą, że akta zginęły i mówią to podczas rozmowy z nami. – Nie mogę ani niczemu zaprzeczyć, ani nic potwierdzić – mówi „Warszawskiej” Stanisław Piotrowicz, wtedy prokurator w Krośnie, dziś jeden z bardziej znanych polityków PiS, gdy pytamy go, czy prowadził tą sprawę."
Zenon2019.04.18 9:58
Właśnie takie życie patologiczne powoduje że ludziom bije na psychice i stają się homoseksualistami, mam kilku kolegów gejów i każdy z tą samą przeszłością
Egon2019.04.18 11:35
I z tego powodu kochają "inaczej"? Szczyt absurdu!!!
baba-jaga2019.04.18 9:58
Ojciec-katolik znecal sie nad rodzina. Dlaczego moglo dojsc do rekoczynow z matka? Potencjalnych przyczyn moze byc wiele. Dlugotrwale przebywanie w dysfunkcyjnej katolickiej rodzinie konczy sie psychicznym rozdygotaniem, ogromnym stresem i sklonnoscia do agresji.
marek2019.04.18 11:17
Masz jakieś fobie anty-katolickie a może nie wzięłaś leków biedaczko ?
tadeusz2019.04.18 9:54
19 lat temu miał 24 lata i robił to ze strachu przed ojcem ???
ZERR02019.04.18 10:24
Ze strachu przed ojcem złamał matce szczękę? Mocne zioło palisz!
Grizzly2019.04.18 9:41
Nie skazany z litości matki!