20.01.14, 17:17Bliźnięta (fot. Sparkules/Sxc.hu)

Śmierć bliźniąt w łonie matki. Schizofrenia mediów?

Jerzy Owsiak jest wstrząśnięty i zbulwersowany śmiercią bliźniąt w łonie matki. Media nie mają wątpliwości, że chodziło o śmierć dzieci. A jeszcze kilka tygodni temu, kiedy Komisja Kodyfikacyjna, pracująca nad nowelizacją Kodeksu Karnego, przedstawiła propozycje zwiększenia ochrony „dziecka poczętego", „mainstreamowe media" nie posiadały się z oburzenia. Jak można „płody" traktować jak ludzi?! Dzisiaj te same media piszą z oburzeniem o bezduszności lekarzy i ich obojętności wobec dzieci. Czyżby dziennikarze zapomnieli, że jeszcze wczoraj twierdzili, że „płody" to nie ludzie?

Dzisiaj dziennikarze „Gazety Wyborczej" , TVN, Polsatu i innych mediów dostrzegają człowieczeństwo „płodów" z Włocławka. Może przeproszą prof. Zolla i jego kolegów z Komisji Kodyfikacyjnej? A może Minister Sprawiedliwości zobaczy potrzebę ochrony również tych, którzy jeszcze się nie urodzili?

Mariusz Dzierżawski/Fundacja Pro

Komentarze

anonim2014.01.20 17:34
w zależności od potrzeb lewackich pętaków nienarodzony człowiek jest postrzegany obecnie owsiak jest w tarapatach więc posługują się poprawnym określeniem dziecko aby odbiorcy uznali pochopnie owsiak jurka z bardzo troskliwego opiekuna dzieci zabijanych.
anonim2014.01.20 17:54
takie sztuczki typowe w lewackich mediach
anonim2014.01.20 17:55
Nie tylko schizofrenia, ale obłuda, dwulicowość i zakłamanie do kwadratu. Z tym, że trzeba dodać iż nie wszystkich mediów bo są środowiska i media, które zawsze mówiły jasno, że człowiek i życie zaczyna się od poczęcia.
anonim2014.01.20 18:17
Krótko mówiąc jak lewaki mają interes do zrobienia to albo w łonie matki jest dziecko albo plód. A ten głupi Owsiak zepsuł kampanię feministkom nazywając dzieci nienarodzone dziećmi. Jak one z tego teraz wybrną?
anonim2014.01.20 18:39
Ależ dokladnie ten sam paradoks przyszedł mi do głowy gdy usłyszałam pierwsze komentarze w tej sprawie. :D Hipokryzja mediów nie ma granic.
anonim2014.01.20 18:52
Kto ogladal wczoraj wieczorem chyba panstwo w panstwie na polsacie,ten byl swiadkiem w jakie zaklopotanie wprowadzil prowadzacego i zaproszonych gosci w studio wspolwiezien ktory siedzial z Trynkiewiczem i opowiadal o tym co dzialo sie w celi oraz w tzn pracownii malarskiej gwalciciela i mordercy czterech chlopcow.Pan Marek bo tak mial na imie byly skazaniec opowiadal o tym jak znalazl w szafce u trynkiewicza szkice nagich meszczyzn oraz szkice rozneglizowanych chlopcow bez glow,ale w pewnym momencie powiedzial tak:Panie redaktorze to jeszcze nic,wszyscy wiedzieli ze cela w ktorej siedzial trynkiewicz to byla cela homoseksualna oni tam no wie Pan redaktor,przebierali sie w damskie ciuchy w rajstopy, bielizne damska i wie Pan to bylo odrazajce.W tym momencie eksperci w studio zbledli a gdy zabrali glos powiedzieli mniej wiecej tak:tych zachowan nie mozna laczyc z trynkiewiczem,poniewaz moga sie tym poczuc dotknieci inni homoseksualni meszczyzni ,a gdy glos znow zabral Pan Marek powiedzial mniej wiecej tak:Panie redaktorze ja nie jestem dobrym czlowiekiem zrobilem duzo zla w zyciu ale to bylo obrzydliwe trynkiewicz i inni pedofile przebierali sie w damskie ciuchy i to nawet we mnie budzilo odraze ale prowadzcy mu przerwal i powiedzial ze jednak tych rzeczy by z Trynkiewiczem nie laczyl bo osoby homoseksualne moga poczuc sie dotkniete.A ja tak sobie pomyslalem ze Pan Marek dobrze poloczyl te rzeczy i okazal sie najlepszym ekspertem w studio.Bylem pewny ze dzisiaj jakas wzmianka na frondzie o tym bedzie.Polecam obejrzec ten odcinek chyba panstwo w panstwie.
anonim2014.01.20 18:58
Domejko wystarczająco mam wiedzy o owsiaku aby uważać go za drania który aby ratować własne przedsiębiorstwo wośp łapie się obecnie nawet za zbite dzieci majac nadzieje ze widownia da sie po raz kolejny nabrać na jego udawaną dobroć, oprzytomniej człowieku.
anonim2014.01.20 19:37
Favelas ja chętnie obejrzę tylko jak go znaleźć?
anonim2014.01.20 19:51
@Fascination A jakbyś Ty wpadł do jakiejś dziury i nagle znalazł się poza progiem przeżywalności? Był byś nadal człowiekiem czy nie?
anonim2014.01.20 19:51
@ Fascination - "były chciane". To znaczy, że gdyby były niechciane to byłoby wszystko w porządku. Wtedy te dzieci nie byłyby ludźmi tylko płodami? Ręce opadają, jak się czyta twoje komentarze.
anonim2014.01.20 19:52
"były chciane" jak nie chciane to już nie dzieci ,"dzieci były już znacznie po progu przeżywalności" z twojej wypowiedzi wynika ,że przed progiem przeżywalności to też są dzieci ,różnica jest w progu (wiadomo aborcja musi być skuteczna)- jak na działaczkę agitatorkę to gruba wpadka
anonim2014.01.20 20:17
no cóż media są ujami
anonim2014.01.20 21:34
Mądry artykuł .
anonim2014.01.21 8:11
Dramat rodziny, pośmiewiskiem dla frondziaków. Smutne, takie rzeczy zawsze odsłaniają prawdę o nas samych, zakłamanie po lewej rechot po prawej.