15.12.20, 08:50Screenshot Youtube - RDC Polskie Radio / Gage Skidmore via Flickr, CC BY-SA 2.0

Spotkanie Duda - Biden już na początku roku?

Już na początku przyszłego roku prezydent Andrzej Duda ma się spotkać z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem. „Rzeczpospolita” podaje, że do spotkania może dojść w trakcie szczytu NATO, który ma się odbyć w lutym.

Dziennik powołał się tu na słowa szefa gabinetu prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego. „Rzeczpospolita” dodaje jednak, że kalendarz może się zmienić, a szczyt zostać przesunięty w związku z pandemią koronawirusa.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy prezydent Duda będzie rozmawiał z nowym prezydentem USA przez telefon. Wciąż też nie są znane szczegóły dotyczące inauguracji nowego prezydenta.

dam/"Rzeczpospolita",Fronda.pl

Komentarze

man.of.Stagira2020.12.15 18:15
O CZYM rozmawiać z facetem z US który wypowiada zdania które nie byłyby prawdziwe NAWET gdyby przed każdym z nich postawić znak n e g a c j i? To jak podpisać porozumienie traktatowe z UE! Czysty absurd. Zaprawdę powiadamy Ci Joe: "Wy******laJ!
oficer LWP2020.12.15 9:48
co jak co ale składanie hołdów poddaństwa to ten figurant opanował do perfekcji
Anonim2020.12.15 17:45
Wiesz, jak jesteś głową państwa, które nic nie znaczy i nie ma nic do powiedzenia na arenie międzynarodowej, to co innego pozostaje? I tak dobrze, że nie całuje Bidena po rękach jak politycy PiSu Rydzyka :)