07.07.20, 07:55Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Suski: Trzaskowski i Nitras niech żałują. Mogliby wyrwać kilka telefonów mieszkańcom

Mocny wpis Marka Suskiego na twitterze. Odniósł się w nim do nieobecności Rafała Trzaskowskiego na debacie w Końskich oraz do opublikowanego niedawno przez media filmu, na którym widać jak Sławomir Nitras wyrywa z ręki w trakcie wiecu kandydata KO jakiś przedmiot starszemu mężczyźnie.

Według jednych była to torba, inni mówią o telefonie komórkowym czy trąbce. Faktem jest, że po podejściu do mężczyzny Nitras uciekał przed zgromadzonymi, mając ze sobą obstawę. Nawiązując do filmu i wydarzenia, Marek Suski napisał:

Trzaskowski i Nitras niech żałują, że nie przyjechali do Końskich. Mogliby wyrwać kilka telefonów mieszkańcom tego pięknego miasta”.

Dalej stwierdził:

Andrzej Duda walczy z cieniem. Cień agresywnie atakuje prezydenta w innej telewizji. Trzaskowski uciekając z debaty w Końskich pogłębia podziały w Polsce”.

dam/twitter,dorzeczy.pl

Komentarze

Natalja Siwiec2020.07.7 10:38
Dlaczego pan Suski nie kandydował na prezydenta? Przypomnijcie sobie Suski2020
PRAWDZIWI POLACY w PO2020.07.7 9:57
Ale za to była USTAWECZKA z AKTORECZKĄ pod kryptonimem "ZASŁABNIĘTA DZIENNIKARECZKA". CZY ta "dziennikarka-AKTORECZKA" jest z "NOWEGO KURIERA WARSZAWSKIEGO"????, ("Nowy Kurier Warszawski – niemiecki polskojęzyczny dziennik informacyjno-propagandowy wydawany przez władze okupacyjne Generalnego Gubernatorstwa początkowo w Łodzi, następnie w Warszawie, a po powstaniu warszawskim ponownie w Łodzi. Ukazywał się od października 1939 do stycznia 1945. Był kolportowany w dystrykcie warszawskim"....." PISMAKOM z GW zwanej na mieście wśród Polaków "SZECHTER ZEITUNG" i innych BRUKOWCÓW Niemieckich że Ci ZDRAJCY z NIEMIECKIEGO-HITLEROWSKIEGO-FASZYSTOWSKIEGO "NOWEGO KURIERA WARSZAWSKIEGO" po wojnie byli sądzeni i otrzymali należne wyroki. Tu za GAZETĄ WYBORCZĄ (zwana "SZECHTER ZEITUNG"),gdzie zamieszczono obszerny artykuł o ZDRAJCACH pismakach, podaję informację na temat WYROKÓW. Krytyk teatralny Józef Sierzputowski dostał 10 lat, Alfred Szklarski - 8 lat. Pozostali autorzy "Nowego Kuriera" dostali od siedmiu do trzech lat. Dwóch dziennikarzy uniewinniono.". )
Pozdrawiam2020.07.7 10:02
Szechter Zeitung - bezcenne. Gratuluję trafnych spostrzeżeń i konkretnych informacji.
Trzaskowskiemu już DUDni w uszach odgłos klęski2020.07.7 9:57
Po wczorajszych wystąpieniach obu panów nie mam już żadnych wątpliwości. Przecież ten Trzaskowski to nawet nie jest druga liga - i nawet w trzeciej miałby ciężką konkurencję. Koszmarny pomysł na tę prezentacje w Lesznie obnażył wszystkie słabości Rafała. Ale jedno jest nie do wybaczenia - strach. Ten człowiek przestraszył się Andrzeja Dudy i swoich wyborców. Teraz już wiemy dlaczego nie chciał się zgodzić na rozmowy z wyborcami.
ase2020.07.7 9:32
NARODOWCY, WYBORCY PANA BOSAKA WZYWAJĄ DO GŁOSOWANIA NA A. DUDĘ. Zobacz spot, PRZEKAŻ DALEJ. https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=bHFvJXDHMvQ&feature=emb_logo
Natalja Siwiec2020.07.7 10:02
To nie narodowcy, to pisowcy udają Konfederatów.
taaa, od ruskich onuc ich wyzywaliście2020.07.7 10:28
a teraz się pod nich podszywacie poczytajcie co się tam odjaniepawliło
robaczek 2.02020.07.7 9:23
Suski ;] i komentarz nie jest potrzebny ;]
Piotrek z Ełku (ale pracuje w Warszawce)2020.07.7 9:59
Tak, to znakomity polityk. Darzę go ogromnym szacunkiem. A te uwagi, prosto w punkt. Coraz trudniej PO w tych wyborach. Zresztą teraz to już wiedzą że zmarnowali pieniądze na kampanię.
robaczek 2.02020.07.7 10:20
do niedzieli!!! ;]
Urszula2020.07.7 8:57
Suski, jesteś mądry niesłychanie, twoja głowa bardzo tęga, a twój nos do pieca sięga. :D Jesteś obrazem całego PiS - durnowaty, głupkowato uśmiechnięty i powtarzający jak papuga to co mówią inni w PiS z tą różnicą, że musisz kilka razy usłyszeć dane kłamstwo aby je pojąć i powtórzyć. Tacy ludzie rządzą Polską. Moja suka jest mądrzejsza od ciebie.
Mydełko FA2020.07.7 9:55
chodż do mnie POdmyje cie bo cuchniesz fekaliami
Anonim2020.07.7 8:08
Wyborcy Trzaskowskiego zagłosują nawet na kupę, zwłaszcza jak włoży się w nią flagę Polski... Znakomitym dowodem na to jest unieważnienie wyborów przy pomocy marszałkissimusa bo kandydatka marzenie pikowała w dół w sondażach "na łeb na szyję". Zwolenników Trzaskowskiego nie obchodzi tak na prawdę co powie kandydat postępactwa tylko byleby odsunąć PiS od władzy. Ot i to cały program obecnego kandydata totalniactwa. Trzaskowski powie dziś to a jutro tamto a na końcu doda, że wszystko się zmienia.
Anonim2020.07.7 8:08
Tyg. "Do Rzeczy", nr 28, 6-12 lipca, str. 9, cykl: "dwaj panowie g". Fragment: "Z cyklu "Za kulisami mediów". Miejsce akcji: Tefaueny. Czas akcji: finisz kampanii prezydenckiej. Osoby: Znany Prowadzący i dwóch Znanych Gości. Prowadzący (przed wejściem na antenę) do jednego z Gości: eee, a ten no, Duda, to mówił rzeczywiście dzisiaj to, co piszą, że mówił? Bo nasza stacja nie transmituje jego spotkań". Kurtyna"