28.08.19, 21:27zdj. screen TVP Info

Szef MON o wizycie Trumpa: Omówiliśmy ostatnie szczegóły

"Dobra rozmowa telefoniczna z Markiem Esperem. Omówiliśmy ostatnie szczegóły wizyty prezydenta Donalda Trumpa"-poinformował na Twitterze minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak. 

Szef MON rozmawiał dziś z amerykańskim sekretarzem obrony Markiem Esperem w związku z wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa w Polsce. Amerykański przywódca przyleci do Polski już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia. 1 września weźmie natomiast udział w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce zakończy się 2 września. 

"Dobra rozmowa telefoniczna z Markiem Esperem. Omówiliśmy ostatnie szczegóły wizyty prezydenta Donalda Trumpa. Ustaliliśmy też lokalizację 6 nowych jednostek US Army, szczegóły już wkrótce. Kolejna okazja do rozmowy już za kilka dni, bo sekretarz obrony będzie towarzyszył Donaldowi Trumpowi w Polsce" -napisał minister Błaszczak. 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Donek2019.08.29 12:47
To ten parszywy dziwk**rz jeszcze zyje? Dlaczego Polacy nie zrobili z tym porzadku? Jak taka kana*ia moze miec prawo do zycia? POLAKI DO BRONI!
oficer LWP2019.08.28 22:46
"Omówiliśmy ostatnie szczegóły" czyli kiedy padniemy przed żydami na pysk i kiedy będziemy żreć synchronicznie żydowskie guano, może ktoś z Frondy będzie miał odwagę (ha ha) napisać o wodach polskich oddawanych we władanie żydom, o wodociągach i o magicznej żydowskiej spółce TAHAL, która wszystko przejmuje od 4 lat kiedy rządzi polskim gojem Partia Interesu Syjonu (PIS) , kto ma wodę ten sprawuje władzę i tak powoli PIS przekształca Polskę w Polin a głupi polski goj zachowuje się jak żaba w podgrzewanym garnku
Wania bolszewik2019.08.29 7:36
Duzo zydow nosilo mundury oficerow LWP tak jak Ty
oficer LWP2019.08.29 19:55
rozszyfrowałeś mnie, jestem żydem, komunistą, folksdojczem, solidaruchem, kacapem, szwabem, jehowym, eskimosem, całe LWP, oficerowie i szeregowcy to tylko i wyłącznie samo żydostwo, teraz udaj się do prezesa i pocałuj go w namaszczeniem w żopu
Nina2019.08.28 22:24
A moze by go tak splawic z falami gnojowki do Gdanska ?