21.09.21, 11:24Fot. Pixabay

Szef niemieckiego związku lekarzy: znieśmy wszystkie obostrzenia

„W sytuacji, w której się znajdujemy, nie powinniśmy wykluczać żadnych środków, aby skłonić więcej osób do szczepień” – powiedział deputowany do Bundestagu z ramienia SPD Karl Lauterbach. „Dotyczy to również tzw. premii za szczepienia, do których zawsze podchodziłem bardzo sceptycznie” – doprecyzował niemiecki polityk.

Lauterbach uważa, że Niemcy potrzebują wyższego wskaźnika osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. W przeciwnym razie przewiduje on „trudną jesień”. Uważa też, że „liczba zakażeń wzrośnie ponownie w momencie, gdy życie ludzi znowu będzie toczyć się w pomieszczeniach zamkniętych”, a obecnie mamy do czynienia jedynie z „chwilą wytchnienia”.

Zupełnie inny ogląd sytuacji ma natomiast dr Andreas Gassen, szef Federalnego Związku Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego (KBV). Nawołuje on, by Niemcy tropem Wielkiej Brytanii i Danii ogłosiły swój „Dzień wolności”, w którym zniesione zostaną wszelkie pandemiczne obostrzenia. Uważa też, że do końca października nasi zachodni sąsiedzi będą mieli 70-procentowy lub nawet wyższy wskaźnik szczepień.

„Dlatego teraz potrzebujemy jasnej zapowiedzi ze strony polityków: za sześć tygodni także u nas będzie Dzień Wolności! 30 października wszystkie ograniczenia zostaną zniesione!” – postuluje dr Gassen.

 

ren/bild, polskiobserwator.de

Komentarze

xyz1232021.09.22 4:56
Jeśli ktoś się łudzi, że rząd i te ści*erwa pseudomedyczne odpuszczą, to jest bardzo naiwnym. Przyjdzie sezon grypowy i wtedy zamordyści ruszą pełną parą. Milicja dostała podwyżki i jasne wytyczne do pacyfikacji będzie powtórka z wiosny. Oczywiście, że nie odpuszczą. Śmieszą mnie te podchody - będzie lockdown czy nie będzie. Jakieś śmieszne wypowiedzi ekspertów i dywagacje. Scenariusz leży już na biurkach wszystkich decydentów i nie cofną się te ku*rwy na krok. A liczba zakażeń? Zakażenia się dorobi.
kasikas2021.09.21 16:48
przecież podwójnie zaszczepieni leżą w szpitalach i w ciężkich stanach,,,chorują, na oddziale covidowym i medycy o tym wiedzą,,,ale Ci z prasy zero informacji..prawdy
Lucyfer2021.09.21 14:30
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Tylko dla niezaszepionych2021.09.21 14:10
Jeśli się wahacie to przeczytajcie co pisze niemiecki lekarz rodzinny na swej stronie wyjaśniając dlaczego przerywają szczepienia. https://hausarztpraxis-tuebingen.de/5/20/ Najciekawsze zacytuje "Te niesystematyczne wyniki, a także duże obciążenie chorobą w populacji bezpośrednio po szczepieniu COVID spowodowane działaniami niepożądanymi, takimi jak ból głowy i bóle ciała, senność i zawroty głowy, niejasny uporczywy obrzęk węzłów chłonnych w obszarze drenażu obszaru szczepienia, przemijające i uporczywe reakcje skórne w tych obszarach oraz zmiany w morfologii krwi ze wzrostem liczby płytek krwi,ale także poważniejsze wydarzenia, takie jak przyspieszenie postępu istniejących chorób nowotworowych lub nowo pojawiające się choroby nowotworowe w związku czasowym ze szczepieniem COVID-19, dały nam powód, by nie stosować w naszej praktyce dalszych szczepionek. Stosunek ryzyka do korzyści wniosku wydaje się być indywidualnie i zbiorowo bardzo niekorzystny."
SZOKUJĄTE! TYLKO U NAS!!!2021.09.21 13:26
Szczzepienia na WZW typu B (WZW-B) Błonica, tężec, krztusiec (DTP) Pałeczka hemofilna typu b (Hib) Pneumokoki (PCV) Polio (IPV) Odra, świnka, różyczka (MMR) Meningokoki (Men) Ospa wietrzna (Var) TO WSZYSTKO TRUCIZNA MASOŃSKA! Tylko modlitwa, różaniec, zapalona gromnica uchonią nas przed tymi chorobami!!!!!!
Anonim2021.09.21 13:30
Polaki tak mają - zapomnieli jak było w tym kraju przed wstąpieniem do EU i zapomnieli jak to było gdy nie było szczepionek przeciwko śmiertelnie niebezpiecznym chorobom.
Anonim2021.09.21 13:46
Dzieki wyzej wymienionym szczepionkiom ziemia jest przeludniona. Szczepionki na grype nie odgrywaja zadnej istotnej roli, covidowe to samo. Dzialaja ale w skali globu cala ta pandemia to sa wartosci homeopatyczne. W Indiach i Brazylii przeludnienie nie spowolnilo
Detonator2021.09.21 13:55
Chcesz walczyć z przeludnieniem to pierwszy właź pod Pendolino idioto.
Anonim2021.09.21 13:59
jestem za dobrowolnoscia szczepien i wystarczy by tacy idioci jak ty przestali zasmiecac planete
Anonim2021.09.21 14:26
on tak bredzi odkąd zaczął nosić czapkę z folii aluminiowej
Anonim2021.09.21 20:39
Chcąc przypisać innych do Twych bezpodstawnych zarzutów tylko się ośmieszasz.
szczepieni i nieszczepieni2021.09.21 13:20
w Bulgarii 4400 osoby sa hospitalizowane. Kraj 7 mln. W jednostkach rumunskiej ochrony zdrowia łączna liczba osób hospitalizowanych z powodu COVID-19 wynosi 8334 . Spośród nich 990 jest hospitalizowanych na OIOMie Z ogólnej liczby hospitalizowanych pacjentów 229 to osoby nieletnie, 209 hospitalizowanych na oddziałach, a 20 na OIOMie. To sa astronomiczne liczby jak na pierwszy dzien jesieni i astronomiczne w porownaniu do UK Hiszpanii Izraela
Detonator2021.09.21 13:25
Teraz ludzie zaszczprycowani będą chorować, a rząd będzie twierdził, że to dlatego, bo się nie wszyscy zaszprycowali. Rząd Polski masowo morduje Naród Polski - pierwszy taki przypadek w historii.
Anonim2021.09.21 13:30
ludzie juz chorują ale nie przez szczepionki tylko szmaty na mordzie i obostrzenia lockdownu
T2021.09.21 13:03
Niedawno na kanale 2020 news była konferencja patomorfologów niemieckich, którzy szczegółowo pokazywali spustoszenia jakie wywołały szczepionki u zmarłych po zaszczepieniu. Film doby nawet nie był - został usunięty przez Youtuba. Żyjemy w totalitaryzmie !
katolik2021.09.21 12:21
Najgorsze, że naprawdę w Polsce jest wielu ludzi trzeba powiedziec wprost głupich-- wśród nich sa ksieża i to jest straszne, przyjmują wyszczepienie szatana, tlumaczac sobie to V przykazaniem tragedia wiernych o księzy, którzy nie wiedza i nie chcą sobie uświadomić, że jako faceci stali się zmanipulowaną kukłą w rękach Abp Gądeckiego. Jego nakaz szczepień zaprowadzi ich do piekła !
matis892021.09.21 12:13
Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik prawdopodobnie szykuje wielką plandemiczną obrazę Boga dla Antychrysta. Gdy zacznie świętować, fetować zakończenie plandemii będzie za to czcił i dziękował Antychrystowi. Ogłosili masońsko plandemiczne oszustwo Antychrysta, więc na zakończenie swojej plandemii będą dziękować Antychrystowi. Po tym gdy znaczna część ludzkości przyjmie aborcyjne, demoniczne ''szczepionki'' Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Dla Boga świętowanie i dziękczynienie Bergoglio za zakończenie masońskiej plandemii będzie wielką obrazą, spektaklem nieokiełznanej pychy i bluźnierstwa. W istocie Bergoglio będzie dziękował Antychrystowi. Nie dajcie się nabrać na ten szatanistyczny spektakl.
katolik2021.09.21 11:45
zaplanowana śmierc -- nikt nikogo nie ma prawa zmuszać do wyszczepiania !!!
matis892021.09.21 11:43
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.09.21 11:39
Skutecznosc szczepien wynosi okolo 7x w przypadku hospitalizacji i 10x w przypadku zgonow. Z czasem moze spadac. Poniewaz nigdy nie bedzie idealnych szczepionych to mozna s.rac lockdownami kilka lat, zanim kazdy przechoruje. Jeszcze 2 lata temu gdyby ktos powiedzial ze mozna nie chorowac na grype, to zamknieto by go w psychiatryku, a za pomysl zamykania gospodarki po prostu by wisiał
katolik2021.09.21 11:34
Ludzie są nadal debilami , którzy wierzą Billowi Gatesowi, Sorosowi mordercom ludzkości, poddają się manipulacjom masono- nazistów i poddają się wyszczepieniu jak bydło Billa. Powszechnie wiadomo, ze pseudopandemia i wyszczepianie to ukartowana gra śmierci!