11.08.20, 17:18fot. tt/dariusz matecki

Szok i SKANDAL! Głęboki antypolonizm i kłamstwa posłanki Lewicy. Matecki zapowiada pozew (Wideo)

Można mieć różne poglądy, ale czym innym jest posiadanie własnego zdania, ale czym innym świadome ordynarne kłamstwo. Tym bardziej z ust posła lub posłanki Sejmu RP. To co powiedziała na wiecu LGBT posłanka Lewicy to czysty skandal, absurd i aberracja daleko posunięta. W związku z jej wypowiedzią szczeciński radny i polityk Solidarnej Polski Dariusz Matecki zapowiedział złożenie pozwu.

Małgorzata Prokop powiedziała:

- To, co się dzieje dzisiaj z mniejszościami w naszym kraju - ze społecznością LGBT, z kobietami, które domagają się swoich praw, to jest to samo, co tzw. prawdziwi Polacy robili kiedyś z Żydami, kiedy odmawiali im życia i pracy we własnym kraju.
Potem cieszyli się, kiedy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów, a potem wyrywali im zęby, nawet z grobów po śmierci, a potem doprowadzili do pogromu w Kielcach i mordu w Jedwabnem

Do tej wypowiedzi następująco odniósł się Matecki na Twitterze:

- ABSTRAKCJA! Jako Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu złożę zawiadomienie do Prokuratury ws. tej wypowiedzi.
Z jednej strony porównywanie fikcyjnych "prześladowań" środowisk LGBT do mordów na polskich Żydach, z drugiej przedstawianie Polaków jako "narodu sprawców". To poseł Lewicy Małgorzata Prokop

Aż pojawia się pytanie, skąd posłanka lewicy czerpie taką wiedzę? Może ktoś jej opowiadał koszmary na dobranoc kiedy jeszcze była dzieckiem. A może myśli, że ze skrzyżowania jeża z wężem powstanie drut kolczasty? Nie powstanie. Tak jak ze związku homoseksualnego nie będzie potomstwa, a gener i LGBT to czyste marksistowskie wymysły propagandy i kłamstwa.

mp/twitter/dariusz matecki

Komentarze

niuniek2020.09.10 10:54
Pani Prokop- skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści? Urodziłaś się w tym kraju, nienawidzisz Polaków, to nie pluj chociaż na ten kraj...
ala2020.09.10 10:43
Konwencja stambulska nie chroni kobiet, a jedynie ich imitacje - osoby udające kobiety. Ten fakt, jest jednak widoczny tylko w angielskim tekście konwencji. Ukryło go umyślnie przekłamane tłumaczenie, przygotowane na polityczne zamówienie ówczesnego rządu PO: gender (swoistą imitację płci) przełożono w nim na płeć (zespół cech biologicznych), zgodnie z wytycznymi ideologii, która rzekomo nie istnieje. Oznacza to że: 1) Oszukany Sejm ratyfikował przekłamany polski tekst konwencji i opublikował go wraz z prawdziwym tekstem angielskim w dzienniku ustaw.2) W ten sposób oba sprzeczne ze sobą teksty stanowią część krajowego porządku prawnego (art. 91.1 Konstytucji). Każdy z tych dwóch punktów stanowi wystarczający formalny powód, by anulować ratyfikację konwencji nie wnikając w inne zapisy konwencji. Jest jeszcze powód trzeci: konwencja z założenia nie chroni kobiet!
Grizzly2020.09.9 21:20
... znowu jakiś oszukaniec - przebrany facet!
JPIII2020.09.5 15:57
Posłanka ma rację. Katole w kieckach to pedophile, którzy naśladują swojego bożyszcze zw. bogiem. To ten stary pedophil i hoo..oj gwałcił14-letnie dziecko zw. maryśką. później ta maryśka urodziła pe--dała zw. jezuskiem. I ten właśnie hoooj łajdaczył się na pustyni z 12-toma innymi pedzia---mi zw. apostołami.
Egon2020.09.4 12:44
Ta cholera brzydsza od potwora Grodzkiej!
komentarz2020.08.20 12:11
Ta wredna ru da su ka jest co tydzień zapraszana do Studio Polska !!!I tam jazgocze te swoje kłamstwa na całą Polske!!
lidia2020.08.16 12:28
Jak to ? Polacy mordowali Żydów ?? Kobieta, która głosi tak wrogą propagandę, powinna ponieść odpowiedzialność za wygłaszanie tak strasznych kłamstw ! Powinni zamknąć ją na miesiąc w muzeum https://muzeumulmow.pl/pl/ i innych tego typu miejscach, żeby nauczyła się na faktach najnowszej historii Polski... W Europie Niemcy tylko Polaków zabijali za pomoc Żydom !! Może nie wie, jak wielu z nich straciło wtedy życie, czasem całe rodziny z malutkimi dziećmi...Czekałam tylko kiedy padnie słowo "polskie obozy śmierci " Występuję w obronie wartości, tradycji, kultury, całej spuścizny ojców i wszystkich sprawiedliwych, którzy wybrali sobie Polskę za Ojczyznę , w tym Polaków żydowskiego i innego pochodzenia . Tak samo jak ważna jest Europa i cały świat. którego spokój, porządek jakieś diabelskie siły chcą wywrócić do góry nogami wysyłając swoje bojówki i chuliganów, którzy atakują najbliższe naszym sercom wartości, w tym religijne!.
Anonim2020.08.12 20:12
Takim łachudrom powinno się odbierać obywatelstwo polskie.
Andy Semicki Rabin2020.08.12 18:27
Dlaczego ta żydówka tak nienawidzi Polaków? Przecież nasi dziadkowie ratowali jej przodków w czasie IIWŚ?
rychu2020.08.12 16:06
Paskudna Salcia
prawda2020.08.12 12:48
Apeluję o więcej zrozumienia i współczucia dla osób chorych oraz przekłamujących definicje medyczne bo nie wiedzą co czynią (treść sms): 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo ch.psychiczna są nałogi 2dysocjacyjni schizofrenicy-transwestyci to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn norm funkcjon,homofo Nie istnieje Choćbyscie stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum
Jspa2020.08.12 13:20
Cenny wykład . Proszę teraz , w oparciu o wykład , nawiązać do tematu strony , czyli na które z tych rodzajów schorzeń zapadła tow.Prokop i jęj partyjni partnerzy. Objawy chorzenia widzę też w Brukseli . Tow . Czarzasty chyba zdrowy ?
Alicja2020.08.12 12:46
Jak może ktoś taki być posłem w polskim Sejmie. Trzeba to natychmiast wywalić i pod sąd. Trzeba uchwalić prawo, żeby ludzie, a zwłaszcza pełniący funkcje społeczne i polityczne w Polsce za takie coś odpowiadali przed sądem i byli wywalani ze swoich funkcji z wilczym biletem. Niech wiedzą wreszcie co to jest Polska i co to znaczy być Polakiem.
Japa2020.08.12 13:28
Trudna sprawa pani "Alicjo " , trudna sprawa . To są patrioci , tyle tylko ,że nie polscy . Ich ojczyzny ( CCCP i IIIRzesza ) już nie istnieją ( teoretycznie ) ale oni do końca będą przy nich, tych ojczyznach , stać. U nas też są tacy "patrioci " . W SLD .oraz rozproszeni w PO .
Alojzy Cedzidło2020.08.12 12:07
No i "Boluś " z Mazowieckim dalej mają żniwo . Teraz brakuje tylko aby tow. Prokop zawnioskowała - oskarżyła , śp . Premiera Olszewskiego o próbę ,,'mordu na bohaterach PRL. W głowie się nie mieści ,że takie "przemówienia " mogą nie być z urzędu ścigane . A u nas jeden poseł musi prosić o wyciągnięcie wniosków .. Może by i można przejść do porządku nad wypowiedziami chorej psychiczni tow. Prokop., gdyby nie fakt , że tą towarzyszkę ktoś wybrał na posłankę . Chorych jest więcej i niestety ," leczyć " ich nie wolno. Bruksela nie pozwoli . A nad przestrzeganiem poleceń Brukseli czuwają ,,przechowani " z honorem Towarzysze . To tak dla ścisłości , gdyby ci sami towarzysze i ich koledzy z PO zwalali winę n PiS .
Toni2020.08.12 11:39
Lewacka wariatka. Powinna się leczyć, a nie kłamstwa wypowiadać. Jak najszybciej nalezy ja zgłosić do prokuratury.
Japa2020.08.12 12:16
No pewno . Zgłosić . Zaczną ją bronić jak tą " kobietę " z torbą zamiast waginy..
robaczek2020.08.12 11:28
Мы свет и спасение ваших проблем.
robaczek2020.08.12 10:17
DAWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .................................. MOCNIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...................... ;] ślicznie pisurki ;] codziennie mnie zaskakujecie jak bardzo tępi jesteście ;] TAK SIE DAC PODPUSZCZAC WLADZY ;] ................................................... ;] hihihi no powiaty byly siła komuchów przeciez ;] nic sie nie zmienilo;] nadal was jada w d..... ;] MOCNIEJ!!!!!!!!!!!!!!
robazek? to jakaś nowa płeć?2020.08.12 10:30
CapsLockowi geje bezkręgowce?
Grizzly2020.08.12 10:09
Z bolszewikami nie ma co dyskutować tylko lać w mordę! Odsłuchajcie sobie na tę okazję pieśni wojskowej: "Szwoleżerowie"!
Cora2020.08.12 10:15
PiSowski bolszewiku takim jak ty nalezao by raz na miesiac patelnie wyklepac.
robaczek2020.08.12 11:29
хорошо
Grizzly2020.08.12 12:43
Po reakcji widać, że identyfikujesz się z bandytami bolszewickimi!
robaczek2020.08.12 10:19
NO IDEOLOGICZNIE TO PIS JEST BLIZEJ BOLSZEWIKOW :] .......................... i nie wazne jak glosno bedziecie dziadki krzyczec ;] FAKTOW NIE PRZYKRYJECIE: ] ............................................... JEDNE WODZ................................................ JEDNA PARTIA...................... JEDNA IDEOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!! ;] hihihihih oj biedne tępe pisiurki bez szkoły. : POWIATÓWKI ZA PIŃĆ STUFKI!!
Olo2020.08.12 10:04
Pogrom kielecki tuż przed sfałszowanymi wyborami to ustawka UBecji, jedwabne mord szwabów, za co został sazany w niemczech niejaki sharp ! Szkoda że pani poseł nie wspomniała o bramach triumfalnych stawianych przez żydów dla wkraczających sowietów, szkoda że nie wspomniała o tym jak 90% żydów nie chciało walczyć po stronie Polski w 1920 r !
Roman2020.08.12 9:49
Być może pani Prokop mówi prawdę. Może dziadek opowiadał jej, jak wyrywał zęby Żydom, dyskryminował ich lub nawet mordował, a później dla uniknięcia kary wstąpił do partii komunistycznej i został pracownikiem "aparatu bezpieczeństwa".
Felek2020.08.12 9:45
Golić na łyso!
o chrzescijanin faszysta i komuch w jednym ;]2020.08.12 10:20
śliczne ze sie tak jawnie przedstawiacie ;] PASUJE ;]
Lewackiej Gendery Brunatny Tylec2020.08.12 13:33
ślicznie, że się takjawnie przdstawiasz
JM2020.08.12 9:02
Zamknąć ryja tej babie aby więcej nie zakłamywała historii i nie rzucała oszczerstw.
i znowu chrzescijanin ;]2020.08.12 10:20
śliczny obraz zgnilizny kościoła ;]
Japa2020.08.12 13:40
Słusznie i poprawnie do" bulu ".Tez tak myślę . Tow Prokop należy beatyfikować, nadstawić drugi policzek , a nie traktować jak proponuje , nie wiadomo czy katolik "JM ". Wieże kościelne są za wysokie . Trudno się tam nielegalnie wydrapać .Ale tow Prokop ma o podobno w planie . Brakuje tylko jakiejś silnej kobiety ,która przed wchodzeniem na wieżę, byłą kobietą z gonadami.
Wojtek Polak2020.08.12 8:58
Prokop ty moralna czerfono-tęczofa pokrako jakim prawem tęczofa lewacka oszołomko porównujesz mordowanie żydów (dzieci starców i dorosłych) do walki o normalność przeciw homo-terrorowi przeciw zgniliźnie moralnej przynoszonej nam przez chorych ludzi nie odróżniających faceta od kobiety z zaburzeniami osobowościowo-seksualnymi. czy ty wież jaki los czekał żyda złapanego przez niemieckiego zbrodniarza porównujesz to do tego wyśmiewania przez normalnych ludzi tych lewacko- lgbtq+znp-skich idiotyzmów. a pamiętasz lewacki łgarzu pakt ribbentrop-mołotow to był pakt czerwonych z brunatnymi mordercami czyli dwoma bękartami marksa. a jeśli mówisz o kradzieżach dokonywanych na żydach to pewnie to robili tacy jak ty i ich potomkowie czyli czerwona hołota przywieziona na ruskich tankach bo tylko tacy takie zdarzenia pamiętają czyli musieli sami w nich uczestniczyć. pamiętaj lewacko-czerfono-tęczofa rewolucjonistko nie zrobicie w Polsce takiego burdelu jak na tz zachodzie wybijcie to sobie z tych pustych zbrodniczych łbów.
Wojtek Polak2020.08.12 9:47
To znowu ja. Pisze nie po polskiemu, bo mnie tego jazyka w szkolie nie uczyli. Ja nauczył sie go z Gazety Rosyjskiej tfu! Polskiej, Waszego Dziennika i takich pisemek, gdzie polskowo jazyka nie znajet. Ja nienawiżu wsiewo, co inne niż mój i wasz ukochany PiS i wasze zboczone księże. Pozdrawliaju!
Wojtek Polak2020.08.12 12:39
już nie pamiętam jaki to twój nick chyba Lewacka Kretynka z Polski jakoś tak.mogła byś się nie podszywać pod nikogo. a może ty masz zaburzenia psychiczne jesteś z lgbtqwamac+znp?.
tęczowy ormowiec2020.08.12 8:43
ona tak mądra jak ładna
Wojtek Polak2020.08.12 9:01
sorry jest mały błąd nie potomkowie a przodkowie.
Polak2020.08.12 8:22
Towarzysz Matecki nie ośmieli się wnieść pozwu, nawet jako zwykły prokomunistyczny tchórz przyzwyczajony do fałszowania historii na rzecz partii doskonale zdaje sobie sprawę że pani Prokop ma 100% racji.
Anonim2020.08.12 7:10
To w 100% prawda traktujecie tych ludzi jaj hitlerowcy Żydów nawet łapanka była w stylu gestapo
Portofino2020.08.12 7:57
Na tą zboczoną bandę metody gestapo są odpowiednie.
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.12 8:39
skąd wiesz? rodzinna opowieść? taga saga
celebryta2020.08.12 0:51
a jaka to poslanka jakies pustoglowie dosc ze plecie trzy po trzy to jeszcze pcha ryja tam gdzie nie powinna i teraz widzicie obywatele kogo wybieracie do Sejmu dosc ze bredzi to bierze za te brednie kase z naszych podatkow...............zenada itona mulu
Anonim2020.08.12 0:05
Prawde powiedziala wy Pisowskie obszczumury
Japa2020.08.12 14:35
A ja już myślałem ,że epokowe odkrycie ks. Tischnera o trzech prawdach poszło w zapomnienie . A tu masz . "Anonim II" pomięta i używa . Nie wie tyko ,że tą trzecią "prawdę " ks. Tischnera trzeba przed uznaniem powąchać .
TOKARCZUK2020.08.11 22:41
Polacy zapłaćcie roszczenie. Jakieś trylion złoty (1,000,000,000,000). Za to, że zabijaliście **dów za pomocą donoszenia na Gestapo. Rozliczcie się ze swoją Historią.
Cool2020.08.12 6:23
A co na to twój psychiatra?! ...
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.12 8:42
czapka ci na głowie gore
Szybka Randka2020.08.11 22:07
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Hm2020.08.11 21:56
Kretynka to jest mało powiedziane. A patriotyzm to aż z niej bucha, jak u Hartmana. To ma być poseł RP? Poślica jedna!
Dariusz2020.08.11 21:47
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów,które mogłyby wystarczająco obelżywie nazwać to co powiedziała ta kreatura.
Benny Benassi2020.08.11 21:45
Nie no ale w pewnym sensie ma racje. To co kieyś robiliśmy żydom teraz robimy "mniejszościom". Czyli nic im nie robimy
heniek2020.08.11 21:32
ależ durne to babsko
Oremus2020.08.11 21:20
Boże, jak dobrze że to podłe dziadostwo nie będzie w Królestwie Niebieskim. Kto by wytrzymał patrzeć na takiego potwora przez całą wieczność. Amen.
Olin2020.08.11 21:06
skąd oni biorą tak szpetne posłanki???
Asior2020.08.11 21:04
baba z lewicy bez bolca dostaje....
czekista2020.08.11 20:53
Ja w kwestii formalnej, bo patrząc na urodę osoby, chciałbym zapytać, czy to jest posłanka, czy raczej posłanek...
orgii2020.08.12 6:38
to jest organizm zwany P Oślicą ..... i do tego rude to , to .......tFU
Teresa2020.08.11 20:52
tępe i niedouczone lewaczki z SLD
NO I CH......!2020.08.11 20:12
Skoro ja i moi etniczni rodacy-Polacy są temu "winni"... Co mamy do stracenia? Zayebać homos, zayebać lewice i resztki żydów!
KOSTEK2020.08.11 19:51
Okazuje się, że zbrodnia w Jedwabnem dokonała się po zakończeniu wojny, najwcześniej w lipcu 1946 roku, już po prowokacji kieleckiej. Oznacza to, że zabici w Jedwabnem nie są ofiarami holokaustu, lecz ofiarami zbrodni komunistycznej. W ustach pani poseł z lewicy brzmi to jak samokrytyka, ale czy nie podpada przyp[adkiem pod przestępstwo z paragrafu o tzw. kłamstwie oświęcimskim, czyli zaprzeczaniu holokaustu?
koolo2020.08.11 19:35
antykretynizm a nie antypolonizm...naczelny Troll Toudi ze swoją świtą zaczyna się ludziom nudzić...żeby w Polsce prześladować ludzi za zawartość majtek to naprawdę trzeba nisko upaść
***2020.08.11 20:00
Koleś wy dalej będziecie bronić chuligana?
Anonim2020.08.11 20:49
żeby latać w majtkach po ulicy to już nie upadek, ale stoczenie się poniżej godności istot niezwierzęcych
Zygfryd2020.08.11 19:05
Powinna to odszczekać a jeśli tego nie zrobić ukarac za szkalowanie Polski i Polaków bardzo surowo właczając w to wysoka kare pieniężną nawet z wydaleniem z Kraju pozbawieniem obywatelstwa.
Anonim2020.08.12 0:04
Wy Polaczki pomagaliscie mordowac Zydow szkopom wiec nie oburzaj sie kmiotku, Wasza policja pomagala likwidowac getto w Warszawie wiec nie klep dziobem bo ci jedzie
ruski niewolnik2020.08.12 11:24
А здесь приятно испокон веков только свобода и демократия. Иди домой.
katol2020.08.11 18:52
Poczwara tęczowa.
Anonim2020.08.11 18:42
ogolić ten wstrętny rudy łeb
gumowa kaczka2020.08.11 18:32
inni maja szczepionkę- my infantylne zamieszanie, podgrzewane przez rząd ,wokół LGBT oraz raport Macierewicza -brawo my!
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.08.11 19:55
NIE tylko strilali "polskimi kulami", ale jak pokazuje mapa pogody, CAŁE MASY powietrza z nad Polszu były nad Mińskiem i za mało yebniętym w doope Sierasrakowskim.
Brawo Polska!2020.08.11 18:31
Funkcjonariusze białoruskiego OMONU podczas poniedziałkowych protestów przy metrze na stacji Puszkinskaja w Mińsku strzelali do protestujących "polskimi kulami" - taką informację podał na Facebooku obecny na miejscu dziennikarz "Krytyki Politycznej" Sławomir Sierakowski. Łuska, którą sfotografował, miała napis "made in Poland".
Anonim2020.08.11 18:38
Za to na łbie Sierakowskiego jest napis : Сделано в СССР
salamandra2020.08.11 18:54
dobrze, że nie po chińsku bo takie też są
Grizzly2020.08.11 18:29
Wywłoka bolszewicka!
ciemnogród polski wyje2020.08.11 18:28
-
Grizzly2020.08.11 18:30
Jasnogród zaś gwnach się babrze!
ANDRZEJ2020.08.11 18:21
TA LEWIZNA TO TA CO JĄ STALIN ZAKŁADAŁ, CO REALIZOWAŁ ŻYDOWSKI PKWN Z MOSKWY , CO JĄ NA RADZIECKICH CZOŁGACH PRZYWIEŻLI , CZY TO TA LEWIZNA
waldi2020.08.11 18:20
Nawet trudno to skomentować! Skąd w niej tyle nienawiści ?
orgii2020.08.11 18:20
zgadzam się z opinią , że są organizmy w totalnej oPOzycji , które uzyskaly status P Oślicy .... przypadłością tej opcji , jest używanie do procesu myślenia organu znajdującego się POniżej pępka ....przyczyna jest prosta , w czerepie brak masy mózgowej .
JAN2020.08.11 18:17
CZY TA PROKOP TO Z BIAŁEGOSTOKU --- BYŁ TU TAKI SEKRETARZ PROKOP , KACAPSKI ŁEB
Michał2020.08.11 17:57
Głosowałem na nią. Bardzo fajna kobieta. Świetna posłanka. Teraz niestety pewnie nie będę miał możliwości bo za granicą można glosować tylko na listę warszawską.
świder2020.08.11 18:58
Gratulacje Debil wybrał Debila. Na LEWACKIEJ liście z Warszawy debili jest sporo. Zawsze można zagłosować na debila.
Anonim2020.08.11 17:47
"Potem cieszyli się, kiedy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów, ....... Kielcach i mordu w Jedwabnem"; to robili następcy Lenina, Stalina....... mając na rękach 150 000 000 istnień ludzkich.
JanP2020.08.11 17:42
Jak to ciężko pogodzić się z prawdą. Dzieła Rydzyka nie przykryją jej nigdy.
Cool2020.08.11 17:48
To fakt! ... rzeczywistość jest bardzo bolesna, szczególnie gdy ma się jaja i prostatę .... a czuje się kobietą! ;-))
JanP2020.08.11 20:41
Mogę ci tylko współczuć ale możesz to sobie usunąć i zrobić dodatkową dziurę.
A wiec zatem,2020.08.11 17:35
skoro ja i moi etniczni rodacy-Polacy są temu "winni"... Co mamy do stracenia? Zayebać homos, zayebać lewice i resztki żydów!
Cool2020.08.11 17:29
Dla niektórych lewaków nawet wpis we własnym dokumencie tożsamości jest obraźliwy. .... co więc, taki lewak może sensownego nam powiedzieć, przekazać ... lewactwo to chorobowy stan umysłu!!!
Anonim2020.08.11 17:27
prostytucja uliczna babo-chłopów realizuje plan masonów, mówiac byle co i byle jak, byle była zadyma. Państwo musi przeciwstawic się jednoznacznie, pociągając do odpowiedzialnosci babo-chlopow i całe dno PO za podburzanie do anarchii
katolik2020.08.11 17:29
ciekawe, jak stworzyłem anonim, przecież to katolik
"katolik" cos chcial powiedziec?2020.08.11 17:39
Jestem pederasta i się tego wstydzę 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈😚🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
OBSERWATOR2020.08.11 17:27
Czy to z tych Prokoipów co jeden z nich czasem prowadzi szkło kontaktowe w tvn24 - wszystko jasne....obić jej ryj jak kłamie
rychu2020.08.11 17:24
Aj waj Salcie co sie na łeb rzuciło