01.07.20, 13:29Rafał Trzaskowski, Roman Polański/YT/Natemat.pl/Kino i dokument

Tak Trzaskowski tłumaczył pedofilię Polańskiego... a TVN podobno usuwa nagranie (Wideo)

Jak się okazuje niektórym wolno więcej i w ich ocenie trzeba być ostrożnym. Tak Rafał Trzaskowski tłumaczył sprawę pedofilii Romana Polańskiego w TVN24.

Powiedział:

- Trzeba być ostrożnym, przede wszystkim, żeby samego Romana Polańskiego nie narażać

Dodał też:

- Nie spodziewałbym się ekstradycji. Trzeba oczywiście uważać. Można było się spodziewać, że to doprowadzi do pewnych niezręczności. Natomiast Roman Polański ma olbrzymie zasługi, jeśli chodzi o Polską kulturę, w związku z tym rozumiem, że można tutaj mieć problem z podjęciem jednoznacznej decyzji

A także:

- Natomiast trzeba być ostrożnym, przede wszystkim, żeby samego Romana Polańskiego nie narażać na tego typu sytuacje, bo wiadomo, że amerykańska prokuratura jest tu zdecydowanie zdeterminowana

Jak się więc okazuje, według opinii Rafała Trzaskowskiego, najwidoczniej niektórzy mogą więcej. 

mp/twitter/fronda.pl

Komentarze

Seks kamerki2020.07.1 17:39
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
MaxFiend2020.07.1 17:37
Polański nie jest pedofilem i prokuratura USA nie ściga go za takie czyny.
WRT2020.07.1 16:57
ALARM ALARM ALARM !!! **Rafał TRZASKOWSKI jest bliskim KUZYNEM JANA TOMASZA GROSSA.** Jak to zobaczyć? Można to zobaczyć na stronie genealogicznej pana Minakowskiego http://www.sejm-wielki.pl w paru krokach. Drzewo genealogiczne pierwszego męża Teresy Trzaskowskiej – Mariana Ferstera jest tu: http://www.sejm-wielki.pl/b/sw.772710. Wśród najbliższych kuzynów są Grossowie Daniel i Adolf (bracia). Następnie patrzymy na wikipedii tego Adolfa Grossa i okazuje się, że Daniel Gross to dziad JANA TOMASZA GROSSA – https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Gross CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA ?
naczelny rabin Kremla Radziszewski2020.07.1 15:03
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !
Bianka2020.07.1 15:00
Ale kręci...nie, Panie Trzaskowski, odwrotnie, szacowny p.Polański ma zasługi dla kultury polskiej, i tego nikt mu nigdy nie odbierze, tej pracy, talentu, ale z drugiej strony jest zwykłym człowiekiem, któremu się nalezy kara za zło prosto z piekła rodem...i kropka. Jego filmy i zacięcie artystyczne powinno go uwrażliwić także na wasny rozwój duchowy i moralny, skoro popełnił takie zło, to nie wykorzystał dobrze swego talentu, a przecież wszystko, co dostajemy w genach jest prezentem od Boga, nie z nas samych, by się nie chlubić, chlubić można się tym, co zrobiliśmy z tymi talentami, a i to często zależy od okoliczności i sprzyjających warunków...
Jan Radziszewski2020.07.1 14:52
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Roman2020.07.1 15:08
Ciekawe rzeczy piszesz. A dlaczego nie zapytałeś o swoją datę śmierci ? Mógłbyś również i za tą informację podziękować w imieniu innych osób zaglądających na tą stronę.
Nina2020.07.1 14:33
Żenująca propaganda... to Duda ułaskawia pedofili...
gey2020.07.1 14:19
Darek weś koło i napraw se czoło
Darek2020.07.1 14:16
Duda ułaskawił pedofila i to jest fakt. Co za różnica jakie są dziś jego relacje z ofiarami, czy to cokolwiek zmienia? Gwałciciele dzieci nawet jak te dzieci jako już dorosłe im wybaczą (albo mają syndrom sztokholmski), nadal są i będą gwałcicielami dzieci. Ale warto docenić Dudę, za ten kolejny już miły gest w stronę Episkopatu, by pedofile w koloratkach nie zapominali komu zawdzięczają nietykalność, szczególnie w tym trudnym dla Dudy okresie wyborczym. Wcześniej przez rok Duda blokował komisję d/s pedofilii, a dodatkowo Piotrowicza obrońcę księdza-pedofila, komunistę, prokuratora stanu wojennego mianował sędzią-dublerem Trybunału Konstytucyjnego. Kolejnym krokiem PAD powinno być ułaskawienie mianowanie na Rzecznika Praw Dziecka Trynkiewicza, albo biskupa Janiaka lub Jędraszewskiego.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.1 14:09
buahaha... frondel broni ułaskawionego pedofila wyczynami polańskiego i wypowiedzią Trzaskowskiego! debilizm tego portalu osiągnął szczyty katolskiego szamba!
Redaktorce »ms« pomieszało się w głowie2020.07.1 14:08
°
ubrał się w garnitur Bąka do ślubu kościelnego2020.07.1 14:06
pierwszym ukazem jak zostanie wybrany - to będzie usunięcie wszystkich wypowiedzi z internetu i mediów
...2020.07.1 13:47
nie chce się komentować. Jednak w konteście zaleceń WHO dotyczących masturbacji dzieci to prezentuje się wyjątkowo paskudnie.
Bukmacherzy stawiają na Dudę2020.07.1 13:43
https://legalnibukmacherzy.pl/wybory-prezydenckie-2020-kursy/ Zakład na wygraną Rafała daje duże zyski, już nikt nie wierzy w jego sukces.
Dam2020.07.1 13:43
Nie zawiodłaś frondo, za każdym razem jak pojawia się jakiś pedofil, którego trzeba bronić wyciągacie Polańskiego. Zapomnieliście tylko napisać, że wg polskiego prawa Polska nie mogła wydać Polańskiego USA bo u nas jego przestępstwo się przedawniło (kijowe prawo, ale prawo). Tak samo jak zapomnieliście napisać, że ułaskawiony przez Dudę pedofil miał sobie za nic zakaz zbliżania się i postanowił sobie zamieszkać ze swoją ofiarą, a dopiero potem stwierdził, że fajnie by było, jakby miał papier, że to legalne.
Kłamiesz nieludzko i ohydnie2020.07.1 13:45
O zgodę na zbliżanie się skazanego wystąpili pokrzywdzenie - jego rodzina. Dlatego że odbył już karę i chcą się z nim widywać.
Dam2020.07.1 13:51
Kiedy? Przed tym, czy po tym jak się wprowadził? I co to ma do rzeczy? Złamał prawo zamieszkując ze swoją ofiarą i zamiast odpowiedzieć za złamanie prawa dostał jeszcze nagrodę. Ale to normalne w PISie, Szumowski za przekręty na maseczkach dostał kwiaty, Kamiński za łamanie prawa został ministrem, więc pedofil może za łamanie prawa dostać ułaskawienie.
jula2020.07.1 13:36
Poślij do niego córkę na lekcje gry aktorskiej, wolisz syna?
jula, co ty pierdolisz?2020.07.1 14:06
°
jula2020.07.1 14:59
Bez komentarza. OVER