02.08.19, 16:30(fot. archidiecezja krakowska/wikipedia)

,,Tęczowa zaraza'' zbiera żniwo. Również wśród ,,swoich''

Kary, więzienie, czy po prostu wykluczenie. Mowa nienawiści będzie zbierać potężne żniwo. Również wśród "swoich".

Gdy chcemy uciszyć przeciwnika, sprawić, by nikt nie liczył się z jego zdaniem, najlepiej nazwać go "faszystą", stosującym "mowę nienawiści". To właśnie słowa klucze - "faszyzm" i "mowa nienawiści" są dziś używane, by zamknąć usta komuś, kto się nam po prostu nie podoba, bo na przykład zagraża naszemu interesowi.

Na ekranach warszawskiej komunikacji miejskiej możemy dostrzec plakaty "przeciwko faszyzmowi". Jaki jest ich cel? Każdy rozsądny człowiek jest przeciwny "faszyzmowi", "przemocy" i ma w sobie "głód dobra", czy też "potrzebę transcendencji". Kwestia tylko jej ukierunkowania. A "nierozsądnego" plakat nie przekona. Widać, że i "króliczek" musiał zarobić na bezsensownej kampanii.

Na Pol'and'Rock Festiwal padło znamienne pytanie do rzecznika praw obywatelskich Adam Bodnara. "Problem z tzw. mową nienawiści jest taki, że bazuje na subiektywnych uczuciach. Mogę powiedzieć, że moje słowa pod twoim adresem to krytyka, a twoja krytyka pod moim adresem to mowa nienawiści" - mówił jeden z uczestników. Jednak swojego pytania nie mógł dokończyć, bo zostało przerwane przez "tolerancyjnego", "otwartego" Jurka Owsiaka.

"Słuchaj odpowiedzi. Taki jest tutaj ton i taka jest zasada. Adam ci odpowiada i nie dyskutuj z tym!" - stwierdził Owsiak

To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak "pacyfikuje" niepokornie myślącego człowieka. W 2012 roku, gdy gościem Woodstock był prezydent Bronisław Komorowski, który opowiadał o wędkowaniu, jeden chłopak wstał i krzyknął, że „to skandal, że było tak mało rzeczowych pytań”. „Jurek” odrzekł mu prosto: „Jesteś moim gościem, ja tu rządzę, a jak coś ci nie pasuje, to odjedź”.

Wiadomo jak trzeba myśleć, by nie popełnić "myślozbrodni".

Tylko, co jeśli "myślozbrodnię" popełni ktoś, kto nawet nie wie, że to zrobi? Po prostu powie coś, co jest zgodne z logiką i rozsądkiem, lecz w płynnej rzece lewicowych definicji okaże się, że na tym etapie jest to właśnie "mowa nienawiści" i "faszyzm"? Wtedy to może dotknąć nawet samego nieświadomego lewicowca, tudzież liberała, który po prostu włączył rozum.

Dziś dostało się na przykład reporterowi TVN24, a więc stacji, która "faszyzm" raczej tropi, czy pada jego "ofiarą". Hanna Lis skrytykowała dziennikarza za to, że w relacji ośmielił się powiedzieć "ideologia LGBT". Jak zaznaczyła była żona czołowego pogromcy Kaczyńskiego, "LGBT to ludzie, a nie ideologia". I dodała, że już nie ogląda telewizji.

W znakomitej trylogii o fikcyjnej krainie "Apostezjon" Edmund Wnuk - Lipiński wszystko przewidział. Mieszkańcy żyjący w totalitarnym zniewoleniu , eksperymentowanie na żywej tkance społecznej, zastraszanie, ogłupianie, manipulacje. Bohaterowie jego powieści powoli odkrywają prawdę o otaczającym ich świecie. Dziś totalitaryzmem jest polityczna poprawność. "Kiedy jest wolność, to nie musisz o niej mówić cicho" - mówi jeden z bohaterów. Gdy abp Marek Jędraszewski odważył się w swojej homilii powiedzieć prawdę - o "zarazie neomarksistowskiej, chcącej opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwonej, ale tęczowej", posypały się na niego gromy. A to dopiero początek.

Jak mówił ks. Jerzy Popiełuszko, "prawda kosztuje dużo, lecz wyzwala". I tylko osoby o złej woli mogą uznać, że ci, którzy ostrzegają przed "tęczową zarazą", "ideologią LGBT", chcą batożyć homoseksualistów. Czym innym jest człowiek o skłonnościach homoseksualnych, a czym innym ideologia, która staje się totalitaryzmem.

Kościół zawsze będzie powtarzać, że Jezus kocha każdego człowieka, nienawidzi grzechu. Ideologia LGBT nie jest zwykłą, radosną, kolorową opcją "miłości". Swoje korzenie ma w marksizmie, którego celem jest dokonanie rewolucji społecznej.

"Kiedy jest wolność, to nie musisz o niej mówić cicho". Środowisko LGBT przy pomocy argumentu o "faszystach" i "mowie nienawiści" zamyka usta tym, którzy pragną wolności. To od nas zależy, czy będziemy "o niej mówić cicho" biernie obserwując rewolucję, czy zachowamy się jak spacyfikowany przez Owsiaka chłopak, czy hejtowany metropolita krakowski.

Zło dobrem zwyciężajmy!

Fronda.pl 

Komentarze

ks. katecheta2019.08.3 15:17
Prawda niektórych boli, gniewa a nawet doprowadza do wściekłości, jeśli w słuchaczu jest mocno osadzona pycha.
edi2019.08.3 11:21
– Dzisiaj chce się nam zabrać wolność, mówiąc że Boga nie ma, że człowiek to istota niewiele różniąca się od zwierząt. Są nawet tacy, którzy mówią, że człowiek to przekleństwo dla świata (…) Pomniejsza się jego godność jako istoty stworzonej na Boży obraz i podobieństwo, będącej królem stworzenia. Odrzuca się Boga i proponuje się wizję człowieka będącą jego karykaturą i pomniejszającą człowieczą godność: kobiety – żony, matki, mężczyzny – męża, ojca. Chcą nam to odebrać w imię tzw. „tolerancji”. Nie wolno nam do tego dopuścić – powiedział metropolita. Stwierdził, że nie można zrezygnować z wolności, którą niesie Chrystus. - abp Jędraszewski - ŚWIĘTE SŁOWA - DZIĘKUJEMY !!
AntyZerro2019.08.3 12:16
Kolejny płaczek którego sam fakt, że ktoś ma inny pogląd na świat/boga przeraża na tyle, że musi brnąc w urojenia o utarcie wolności. Nikt Wam niczego nie zabiera, każdy jest odpowiedzialny za swoje życie i tak być powinno.
edi2019.08.3 11:19
obrońcy homo ciągle celowo lub nie NIE ROZUMIEJĄ O CZYM MÓWI ABP JĘDRASZEWSKI mówi WYRAŹNIE I JEDNOZNACZNIE O IDEOLOGII LGBT(tęczowej zarazie) a nie o ludziach homo - tak samo jak mówi się o czerwonej zarazie IDEOLOGII MARKSISTOWSKIEJ
Andrzej2019.08.3 10:52
Komu służy ta wymiana zdań. Jeżeli ludzie propagujący "tęczową zarazę" łamią prawo zapisane w Konstytucji i KK, to od tego jest władza mająca wszelkie atrybuty ukarania ich za popełnione czyny przestępcze. Otrzymała uprawnienia w wyborach powszechnych do obrony poszanowania ładu społecznego. Ale jak dotąd nie mamy poparcia ze strony ani rządowej ani ustawodawczej. Pytanie dlaczego chowa uszy po sobie? Popiera po cichu, boi się Unii, czy ma z tego bałaganu moralnego korzyści? Bliźnim jest samarytanin a nie faryzeusz. A Episkopat czeka na Irlandię?
rebeliant2019.08.3 10:16
""faszyzm" i "mowa nienawiści" są dziś używane, by zamknąć usta komuś" - Ja jednak inaczej to przedstawię. "Faszyzm" i "mowa nienawiści" są po to by czymś przysłonić bandycką przemoc. Bandycka przemoc nie może pozostawać ot tak na widoku. Aby temu przeciwdziałać napiszę raz jeszcze: należy wylistować zbrodnie rzeczywiste i nie dać się przy tym skusić na jakieś doskonałości absolutne, które prowadzą właśnie do zamykania ludziom ust. Zamykanie ludziom ust powinno być wpisane na listę zbrodni przeciwko prawom człowieka (nie doczekamy się tego, my sami mamy stać na straży tej wolności, czyli między innymi godzić się krytykę). Jeżeli człowieka pogryzą owady koloru czarnego w żółte paski, to człowiek musi mieć możliwość wyrażenia tego faktu: "czarno-żółte muchy mnie pogryzły". Tak samo molestowane dziecko powinno mieć możliwość wykrzyknięcia "pedały mnie skrzywdziły". Podobnie inne wyrażenia "Żydzi mordowali", "Kowalscy biją Nowaków". Czym innym jest reakcja publiczności. Na zdarzenia czynione przez ludzi należy patrzeć jak na mozaikę - można dodawać lub odejmować pewne elementy i w razie potrzeby docierać do tych, które są realnym przestępstwem. Co za różnica, czy bandzior dźgnął coś krzycząc, czy milcząc... i tak ma pójść siedzieć na odpowiednią ilość lat (co on krzyczał nie powinno mieć wpływu na wyrok, a jedynie poszlaki do akt).
Ewa2019.08.3 9:14
Księża i wszyscy ludzie Kościoła mają obowiązek głoszenia Prawdy Ewangelii, Bardzo Dobrej Nowiny. Gdy widzimy jak wielkie rzesze naszych braci staczają się w nieszczęście plugawych grzechów i na dodatek wymagają od większości, która jeszcze zachowała resztki zdrowego myślenia, akceptacji, tolerancji....(później pójścia za nimi, oddania im naszych) dzieci do wychowywania) mamy obowiązek reagować. Gdy widzisz, jak ktoś rozpędzony samochodem z zabłoconymi grubo szybami jedzie prosto w przepaść, czy możesz go nie powstrzymać ? Jak to jest, że mniejszość dyktuje większości ? Pamiętajmy jednak: "Zło dobrem zwyciężaj". Prośmy tajemnicą "Zesłanie Ducha Świętego" 1x dziennie za Polskę. "Gdy przyjdzie Duch Święty, pouczy was o grzechu".... +
Sariel2019.08.3 8:56
"Tęczowa zaraza" Naprawdę, to wspaniałe w jaki sposób Wy - "katolicy" - traktujecie swoich bliźnich i jak nazywacie ludzi, którzy mają inny pomysł na życie i śmią kochać osoby tej samej płci. Dajecie się manipulować politycznie jak małe, głupie dzieci. Rząd stworzył w was poczucie zagrożenia ze strony nieistniejącej "ideologii LGBT", karmi was stekiem kłamstw (Chciałbym wam uświadomić, że geje nie chcą masturbować waszych dzieci a atakujący księdza w Szczecinie wcale nie chcieli odprawić homoseksualnego ślubu) a Wy w to wszystko wierzycie Ogarnijcie się, bo to co robicie jest żałosne i cały ten strach Przed EL-GIE-BE-TE jest w was sztucznie podsycany w celach wyłącznie politycznych, żeby was zastraszyć i pozyskać wasze głosy
edi2019.08.3 11:22
celowo lub nie NIE ROZUMIESZ O CZYM MÓWI ABP JĘDRASZEWSKI mówi WYRAŹNIE I JEDNOZNACZNIE O IDEOLOGII LGBT(tęczowej zarazie) a nie o ludziach homo - tak samo jak mówi się o czerwonej zarazie IDEOLOGII MARKSISTOWSKIEJ
edi2019.08.3 11:29
nie dajemy się manipulować gdyż WŁAŚNIE TRZYMAMY SIĘ FAKTÓW - deklaracja Trzaskowskiego - o czym mówi???????? a Rabiej o czym mówi ?? - nikt nie będzie demoralizował naszych dzieci, ani ich adoptował do własnego wykorzystania - RĘCE PRECZ OD DZIECI !!
GNIDA KOSZERNA2019.08.3 8:13
TY NIE JESTES IZA TYLKO ICEK ALBO ICKA WAS WIARA KATOLICKA KLUJE W OCZY .BO ZABRANIA W POLSCE SZERZENIA SODOMY I GOMORY.
Oloo2019.08.3 17:50
Pisz normalnie jak normalni ludzie na portalu, a nie jak debil dużymi literami,bo nie można tego odczytać
Tomek2019.08.3 7:04
Zakazać im stosować tej tęczowej flagi - ukradli ten symbol i zbezcześcili. Niech sobie noszą flagę z w kolorze gówna!
Max Fiend2019.08.3 10:01
Komu niby ukradli? Naturze? :-D
Jacek2019.08.2 19:15
Nasz arcybiskup dwoma emocjonalnymi słowami strzelił sobie niestety w stopę a to spowoduje jego zachwianie. Oni tylko na to czekali i teraz przybierze na sile chłosta Kościoła. Mógł użyć znanych słów "czerwona zaraza" bo wiemy, że to było zło od antyChrysta. Jednak gdy nazwał zarazą nową moralność kulturową, która została skojarzona z poprzednim złem to spodziewajmy się zaostrzenia działań wobec nas, wyznawców Jezusa. Nie chodzi mi o to aby chować głowę w piasek, cicho siedzieć ale podejmować działania słowami, czynami które nie rozsierdzą przeciwnika, nie doprowadzą do wściekłych ataków, na co oni tylko czekają. Króluj nam Chryste Pozdrawiam
Alojzy Cedzidło2019.08.2 20:36
Czytam raz , czytam i drugi raz tekst Pana, panie ,,Jacku " i przyznam szczerze recepty , lekarstwa , na to zło od ,,antyChrysta ", nie wyczytałem. Krytyka,, zła "jest fajna , uczciwa ,jeśli po niej następuje rada na jego , zła , zniszczenie , zmianę na dobro. Przyznam szczerze , też nie znam takiego lekarstwa . Nie ja pierwszy stwierdzę jednak ,że ta , nazwana przez Pana ,,zmiana kulturowa " to żadna nowość .W Rewolucji Pażdziernikowej i czasach po niej następujących stosowane były prawie identyczne metody wprowadzenia podobnych ,, kulturowych ". Tyle tylko ,ze tam ,,uzasadniano " trupami swoją rację U nas na razie chcą zniszczyć kościół , i wprowadzona u nas . przez ten kościól moralność. Ta ,,walka " LGBD , o prawa jakiejś ,,mniejszości " niema nic wspólnego z walką o prawa ,,inaczej kochających To czysta zakamuflowana ,,rewolucja pażdziernikowa " Na razie jest efekt .Wychodzą z ukrycia., nie bez pomocy ,,totalnych ", filary wprowadzania do Polski , przed 89 zasad ,,nowej kultury tow .Lenina i Stalina " . No to czekam na receptę , panie ,,Jacku"
Jacek2019.08.3 8:16
Bardzo dziękują Panie Alojzy za odpowiedź. Mam nadzieję, że czyta Pan mój wpis. Jeżeli oczekuje Pan ode mnie recepty to napiszę o zmianie mojego myślenia (nawróceniu). Takie były stopnie: 1. Dzienniczki św. s. Faustyny - uświadamiam sobie, że Ktoś Wielki ponad nami jest 2. postać św. o. Pio - w ziemsko myślącej głowie się nie mieści jakie rzeczy Jezus działał przez niego 3. Objawienie dane bł. A.K. Emmerich - to dzieki niemu otrzymałem POTĘŻNE FUNDAMENTY WIARY i każdemu polecam. CZytając je poustawiałem hierarchię wszystkich moich życiowych spraw i ustawiłem je na miłość, zbawienie duszy własnej i innych, lecz nie na siłę ale mówieniem, że Bóg, Jezus to nie mity ani legendy ale Prawda, która jest Tylko Jedna (czy Allach powiedział, że ma Syna, Zbawiciela ludzkości ?). Czytając to objawienie wytrzeźwiałem myślowo i wzywam innych do trzeźwego myślenia. Objawienie dane bł. Emmerich musi być prawdziwe i ogromnie ubolewam, że Kościół hierarchiczny lekceważy i ignoruje tą ogromną pomoc Bożą na nasze najbardziej niebezpieczne czasy dla zbawienia. Dzisiejsi ludzie wymagają więcej dokładności, szczegółów a w Ewangeliach, choć pięknie i porywająco napisanych, nie ma ich wiele.Niestety ogromna większość kapłanów, hierarchów woli głoszenie ukształtowanej w seminariach, własne mądrości zbawienia i tylko kapłani badacze jak np. o. Pelanowski, ks. Glas (np. książka Ostatnie wołanie Maryji), czy ci którzy doznali w naszych czasach objawienia jak ks. Skwarczyński są w stanie tak zaintrygować umysł i serce, że chce się więcej czasu poświęcić Jezusowi niż naukom tego świata. Z objawień tzw. prywatnych a ja je nazywam bardzo pomocnych dowiedziałem się że Bóg, Jezus żyją i nie są postaciami wymyślonymi przez ludzki umysł. Przepraszam jeżeli powtarzam to co już na tym forum napisałem. Króluj nam Chryste Pozdrawiam
Alojzy Cedzidło2019.08.3 21:18
Szanowny panie ,,Jacku " Nie czuję się uprawniony do polemiki z pana wpisem . Nie widzę też takiej konieczności .Myślę podobnie .Tylko widzi mi się ,że , patrzy Pan na ten nasz polski padoł zbyt idealistycznie . Tak można pisać , mówić , do LUDZI normalnie , bez nienawiści , myślących . A tu nad nasza wiarą wisi niebezpieczna wojna . Pisze Pan wcześniej ,,biskup strzelił sobie dwoma słowami w stopę " Otóż panie ,,Jacku " .Nie czuję takiego powołania misyjnego ,jakie u Pana wyczuwam.. I tak sobie myślę , co tez znaczą te słowa :,, Paś owieczki i owce swoje ......" Jak wilk podkrada te owieczki , to co , prośba pasterza ;" ,,wilku nie kradnij " , pomoże .? Biskup nie strzelił sobie nigdzie . Przyłożył tylko bardzo delikatnie ,,wilkowi " I miał w 100% rację , Ten ,, wilk ," jak modnisia , sierść sobie przefarbował . Z czerwonej na tęczowo . Reasumując . Modlitwa jest bardzo skuteczna , ale Bozia dała nam wolną wolę . Różnie z tej wolności korzystamy . Taki np. pan Wałęsa . z Matką Boską w klapie Wygląda ,że Bozia jest bardzo dla niego tolerancyjna . A prawda jest boleśnie prosta , Ta ,,wojna " tęczowych " to walka kosmicznych tchórzów z tymi co się nie chcą.bronić . Jeśli im wspomnąć o islamie .nim skończę , maja pełne gacie ( przepraszam,) I na koniec . Nawrócenie Polski nie wystarczy. Pozdrawiam .
infor2019.08.2 21:22
w twoim głupawym i zalękninym łbie arcybiskup strzelił sobie w stopę.Ale szkoda czasu na tłumaczenie tego przygłupom
Jacek2019.08.3 8:18
Panie infor, więcej trzeźwego myślenia bez obrzucania kogoś nie przemyślanymi, emocjonalnymi epitetami. Pozdrawiam
Ti jakby złodziej wrzeszczał łapcie złodzieja2019.08.2 18:31
PiS nieustannie tworzy wrogów. Psychologiczna analiza tego, jak dokładnie to robią i czym to grozi https://natemat.pl/280359,karolina-lewicka-pis-nieustannie-tworzy-wrogow
NeomarksistowskiMarszR\303\263wno\305\233ci lgbt2019.08.2 18:30
"By mogła zapanować Równość, trzeba wpierw wdeptać wszystkich w gówno; by człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem; wszystko mu także się odbierze, by mógł własnością gardzić szczerze." Janusz Szpotański Towarzysz Szmaciak
AntyZerro2019.08.2 18:25
Tęczowa zaraza zbiera żniwo także wśród swoich? Ok fronda kogo z waszej opcji ideologicznej ta "zaraza" zabiła?
bea2019.08.3 7:24
marksizm nasizm genderyzm komunizm feminizm wszystkie ideologie bez Boga prowadza do katastrofy do samozaglady tam dziala szatan
AntyZerro2019.08.3 12:46
Kogo konkretnie zabiła ideologia LGBT z prawicowej opcji ideologicznej? Nie mam na myśli tego ewangelickiego, republikańskiego, amerykańskiego senatora co urządzał sobie homoseksualne orgie z dużą ilością narkotyków i ostatecznie przedawkował XD
nie jestem Krasulski2019.08.5 18:18
a z bogiem do krucjat i pedofilii
Alojzy Cedzidło2019.08.2 17:57
Fajna polemika . ,,Historyk " kontra ,,reszta " Typowy przykład ,,mowy nienawiści " opisanej w artykule Frondy ..pl .. Tyle odrobinę daleko od tematu . Artykuł o tym a komentatorzy o tamtym . A reasumując . Marzy mi się poczytać prawdziwą opinię z podaniem przykładów , faktów . na temat ,,. mowy nienawiści" z prawej , ,,środkowej"i lewej stronie naszej polskiej sceny.
keworkian2019.08.2 18:50
!!!!!teczowa zaraza to AIDS ,HIV i inne venery z odbytu...na ta zaraze tylko eutanazja..
Alojzy Cedzidło2019.08.2 21:20
To do mnie panie ,,keworkian " Do mnie ? Prawie się z Panem zgadzam .Prawie . Bo te ,,adidasy" ,,hivy" , ,, wenery " i tak się kończą ,,samoeutanazją " A mnie pali ciekawość jak to z tą ,,mową nienawiści ".Np.. , Pocałuj mnie w cztery litery " Jak to powie Pisowiec to jest mowa nienawiści . A jak działacz LG ...coś tam , coś tam , powie to samo , to jest to tylko zaproszenie do pieszczot .
jan lesiak2019.08.2 17:23
Co z tym faszyzmem ? Mnie się kojarzy z układaniem faszyny przez meliorantów / pracowników umacniających brzegi rowów, rzek/ Ktoś , kiedyś ,wymyślił w Europie, nieroby z zakonów chrześcijańskich w Sredniowieczu, żeby wiązkami wikliny , czyli faszyną. I tak do tej pory sie to praktykuje.
Tomek2019.08.2 17:16
Gebelsiki z gazetki szechtera szukają zadymy. W sumie to szkoda mi tych młodocianych osób z problemami seksualnymi będących mięsem armatnim dla neomarksistowskiego obłędu. Rewolucje pożerają własne dzieci, było tak i w przypadku rewolucji francuskiej, bolszewickiej i w przypadku narodowych socjalistów. Przestrogą dla tzw. gejów może być choćby noc długich noży.
Bogus\305\202aw2019.08.2 23:08
Nie dajmy się manipulować wszechobecnej antychrześcijańskiej i antypolskiej propagandzie. Pozostańmy wierni Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie.
IZA2019.08.2 17:11
Jędraszewski, Wojda, Depo i cała reszta tak kochają drugiego człowieka, że podżegają do nienawiści.
michu2019.08.2 17:13
W jaki sposób?? No przecież jak sie kogoś kocha to się go ostrzega przed grożącym mu niebezpieczeństwem ;)
Obserwator2019.08.2 17:26
Dokładnie tak jest ,że trzeba ostrzegać przed złem i to jest właśnie miłość ,fałszem jest mówienie ,,ze zło jest dobrem .
mlody2019.08.2 20:05
to ja bardzo dziękuję za taką toksyczną miłość, bez niej sobie lepiej poradzę
anonim2019.08.2 20:36
Wolisz jak ktoś ciebie po główce głaszcze prawda i pozwala na wszystko nawet na to co ci szkodzi i to uważasz ,ze jest toksyczna miłość jak ktoś chce twojego dobra i ostrzega przed złem .
młody2019.08.3 6:55
podobno mam wolną wolę, nie?
anonim2019.08.3 7:42
Nie podobno tylko na pewno masz wolną wolę znając prawdę sam decydujesz czy chcesz żyć w grzechu czy nie to Twoja wolna decyzja .
anonim2019.08.3 7:47
To ,że ktoś Ciebie ostrzega ,że coś jest złe i może Ci zaszkodzić nie znaczy ,ze zabiera Ci wolną wolę ,ostrzega ,bo mu na Tobie zależy ,ale sam zadecydujesz świadomie co z tym zrobisz to jest wolna wola.
KKKkatol2019.08.2 17:21
oczywiście bez urazy ... ale to jest ociężałość umysłowa... brednie i bełkot ...
Kazimierz Zegarmistrz2019.08.2 17:41
Nazywanie rzeczy po imieniu nie jest podzeganiem do nienawisci!To tamci "postepowcy" pluja na niezgadzajacych sie z ich "swiatopogladem" obrazaja innych szydzac z ich wiary i wartosci I pomyslec ze takie indywidua domagaja sie tego czego sami nie przestrzegaja!
zdumiony lewacką głupotą2019.08.2 21:20
w twoim zakutym, głupawym lewackim łbie ci biskupi podżegają do nienawiści. Jeżeli głupawy śmieciu nie rozumiesz co znaczy prawda i miłość to zamknij ryja
młody2019.08.3 7:00
no z twojego komentarza miłość bije w szczególności xD
Tom.2019.08.3 9:31
Iza, skąd w tobie tyle jadu i nienawiści ?
www2019.08.3 13:48
Ech, przecież Iza to nie żadna Iza, tylko dzielnicowy z poprzedniego tygodnia. Czyli stary ubek, któremu płacą parę kopiejek za pisanie syfu. A on pisze, bo dorabia sobie do obciętej ubeckiej emerytury.
zdumiony 2019.08.2 16:39
a po co cytować bełkot jakiejś głupawej hanny lis, czy dlatego, że jest żoną lewackiego przygłupa lisa?
prima2019.08.2 16:58
Ona niech się zamknie w domu i nikogo nie ogląda. Belkocze teraz na wszystkie strony tylko dlatego, że karma zewsząd wraca. Roztrwoniła swoje ego a teraz wije się, bo odwracaja się od "celebrytki"
ROZBAWIONY2019.08.2 18:32
bEŁKOT TEGO KRYPTOGEJA MAMY SŁUCHA C wIDA ŻE TO HOMONIEWIADOMO
lolek kremowka2019.08.3 13:22
Przygłupia to jest twoja gruba matka i ten idiota - twój ojciec
Historyk2019.08.2 16:37
JESZCZE NIEDAWNO TEN KSIĄDZ MÓWIŁ O PRZEŚLADOWANIU KSIĘŻY KATOLICKICH. ZA PRZYKŁAD PODAŁ KARDYNAŁA PELLE: https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/592205,australia-kardynal-george-pell-pedofil-wyrok.html Problem w tym, że ten ksiądz został przez sąd skazany za bycie pedofilem: "Australijski kardynał George Pell został w środę skazany przez sąd w Melbourne na 6 lat więzienia za czyny pedofilii wobec dwóch 13-letnich chłopców. To najwyższy w historii Kościoła rzymskokatolickiego dostojnik skazany w procesie karnym za takie czyny." Więc wasz autorytet to obrońca pedofilii.
zdumiony głupotą lewaka2019.08.2 16:41
Poczytaj przygłupie o tych dwóch chłopcach, o tym dlaczego proces był za zamkniętymi drzwiami i dlaczego nie dopuszczono niektórych świadków? Chociaż twój zakuty lewacki łeb i tak nie załapie o co chodzi
Historyk2019.08.2 16:51
Tak tak, to samo mówiliście o księdzu GILU i jego koledze jak mu było, wesołowskim? Też niewinni, też przez mafię wrabiani, a na koniec się okazało że na materiałach pedofilskich był nawet sam giluj i przyznał się do winy. Dlaczego wy tak gardzicie dziećmi i kochacie je opluwać?
michu2019.08.2 16:57
A może gardzimy manipulatorami ;). Jak ktoś ma oczy otwarte i myśli to chyba wie kto tak naprawdę krzywdzi dzieci. Prawdziwi historycy korzystają w ważnych w temacie opracowaniach. Podstawową lekturą jest "Pedofilią w Kościół" wywiad Sebastiana Karczewskiego.
Historyk2019.08.2 17:03
Czyli dzieci to manipulatorzy. Światowa siatka tajnych agentów 6-10 latków mająca na celu zniszczenie kościoła. Bo przecież wiadomo, żaden ksiądz nigdy nie zgwałcił dziecka, nawet ci którzy się do tego przyznali są niewinni, co nie?
michu2019.08.2 17:10
No tak bo w całej historii świata co najgorsze to księża. Wiadomo, że KK był (jest?) inwigilowany i ci co dają plamę to nie są jego prawdziwi reprezentanci. Co innego np. gestapo czy ub. Tam i kto lepiej lał niewinnych ludzi tym lepiej ;)
Historyk2019.08.2 17:13
Nie cała historia, ale teraz rozmawiamy o problemie pedofilii w kościele. Przez kogo inwigilowany, przez dzieci? Chłopcze Irlandia, Polska, USA, Australia, Niemcy, Francja, Afryka, tam wszędzie głośno od afer pedofilskich w kościele. Kto niby inwigiluje kościół na całym świecie, tysiące dzieci wrzuca do łóżek klechom, a potem udaje że to wina księży? Kosmici?
michu2019.08.2 17:23
Najkrócej. To jest taka sama troska o dzieci jak socjalistów, komunistów o robotników. Kto przytomnie przeszedł przez PRL wie o czym mówię. Bez tej lektóry ("Pedofililą w Kościół") nie da się normalnie gadać. To tak jakby jakiś historyk chciał gadać np o średniowieczu a nie znał opracowań Zientary albo Strzelczyka ;)
Lennon2019.08.2 17:47
"lektóry" ? Michu, tyś skończył chociaż trzy klasy podstawówki? Wiem, że dziś internet jest dla każdego. Niestety dla imbecyli też.
michu2019.08.2 17:54
He he wiedziałem, że akurat to czujnie zauważą ;). Brawo, widać, że chociaż komentarze czytają ;). A tak na poważnie lekturę polecam, jeśli kogoś interesuje temat.
Historyk2019.08.2 18:01
Skoro wiedziałeś, to czemu nie poprawiłeś ruski kmieciu? Nie uczą was w rosji jak pisać poprawnie po polsku?
Historyk2019.08.2 17:56
Naucz się pisać po polsku ruski kmieciu. Po drugie jak powołujesz się na jakąś książkę to możesz ją cytować.
michu2019.08.2 18:10
Ona jest cała o tym problemie. Przykładów jest pełno. Bardziej w stylu historyka J.R. Nowaka, czy A. Nowaka niż np światowej sławy Grossa.
anonim2019.08.2 20:32
A wy nie gardzicie i to najbardziej bezbronnymi .
michu2019.08.2 16:53
Sprawa została wyjaśniona w książcę "Pedofilią w Kościół". Trzeba czytać kluczowe w temacie książki a potem się wypowiadać ;)
Historyk2019.08.2 16:55
Tak sobie to tłumacz Problem w tym, że na całym świecie kościół katolicki aferami pedofilskimi stoi. Chyba że wierzysz w spisek kilkuletnich chłopców którzy potajemnie uwodzą kler.
michu2019.08.2 17:12
W książce wszytko jest wyjaśnione. Wiadomo, że KK ma wrogów a jeśli chodzi o prowokacje i manipulacje zawsze będzie SŁABSZY od SS (spec służb). Oni mają speców zdolnych do wszystkiego ;).
Historyk2019.08.2 17:16
Czyli służby całego świata, od USA, przez Irlandię, Kanadę, Francję, Niemcy, Dominikanę, państwa afryki czy Australię działają w jednym wielkim spisku podsyłającym dzieci klechom? hahahahaha
michu2019.08.2 17:28
Naprawdę trzeba poczytać dobrą literaturę, bo same propagandowe agitki nie wystarczą, nawet jakby były rozprowadzane przez cały postępowy świat ;)
Historyk2019.08.2 17:32
Czyli propagandą dla ciebie są wyroki sądów, zeznania ofiar, a czasem nawet samych księży, nagrania z ukrytych kamer gdzie często sami księża się przyznają? A no, ale jakieś katolickie pisemko napisało że to kłamstwa, to ty to łykasz, jak ministrant fallusa księdza.
michu2019.08.2 17:58
No nie to się nie da. Wiadomo, że tam sądy są często tak samo niezależne jak u nas, a ofiar i świadków też nie brakuje zwłaszcza jak są odszkodowania ;). W każdym razie z książką warto się zapoznać jak ktoś chce poznać temat.
Historyk2019.08.2 18:02
Tak tak, dzieci kłamią, nagrania kłamią, to nic że to nagrania z ukrytych kamer gdzie księża przyznają się do pedofilii przed ofiarami, sądy kłamią, fakty kłamią, nawet sami księża którzy przyznają się w sądzie kłamią.
michu2019.08.2 18:13
A lewackie media jak zwykle mówią prawdę, specyficzną bo radziecką, ale zawsze ;)
Historyk2019.08.2 18:45
Czyli wszystko to jest spisek lewactwa. Ale masz sprany łeb. Dobrze że ta wasza firma upada.
Maria Blaszczyk2019.08.3 0:07
Jak można coś takiego napisać??? Masz całyświat za idiotów? Przecież to nie jest tak, że jakieś spec służby abp Michalika zmusiły, by opowiadał o winie ofiar, co ksieży wciągają w grzech metodą lgnięcia. To nie jest tak, że za abp Jędraszewskim stał jakiś agent z wymierzonym pistoletem, kiedy ten bajdurzył o miłosierdziu i tolerancji dla gwałcicieli dzieci. To nie żaden agent odpisał obietnicą przeniesienia do innej parafii na list lekarki, która leczyła osfiarę ks. Srebrzyńskiego, tylko bp Przykucki. Itd...
Maciek Arczyński2019.08.2 20:05
Idioto, wiesz jak łatwo jest oskarżyć o pedofilię? Wystarczy, że wejdę na zebranie rodziców w szkole i krzyknę, ty pedale dobierałeś się do mojego syna. To nic, że potem powiem, że wydawałeś mi się podobny. Zostaniesz pedofilem. Ot historyk z Wąchocka.
Historyk2019.08.3 6:58
Idioto? Chcesz powiedzieć że nawet księża przyznający się przed ukrytą kamerą że gwałcili dzieci, to też fałszywe oskarżenia? Ty wiesz że wielu księży zostało nie tylko oskarżonych, ale i skazanych za pedofilię. Jak bardzo trzeba gardzić dziećmi, by takie brednie wygadywać.
Mark2019.08.2 23:07
A które to środowiska postulują obniżanie wieku dopuszczania do kontaktów seksualnych?
www2019.08.3 13:54
W linku który podałeś wcale nie ma nic o Jędraszewskim, który rzekomo mówił o prześladowaniach księży i podawał jako przykład przypadek Pella. Dlaczego łżesz?
Stop sześciokolorowemu nazizmowi!2019.08.2 16:34
LGBT to nie faszyzm. To nazizm. Ci gejowscy nadludzie już zapowiadają że chcą zamykać do więzień ludzi nie podzielających ich obłąkanej ideologii.
Lennon2019.08.2 17:44
U nazistów LGBT raczej kończyło w komorach gazowych...
stop zarazie2019.08.2 18:03
Kiedy weseli nazistowscy geje z SA z Ernstem Rohmem na czele, będący zresztą założycielami pierwszych obozów koncentracyjnych, zaczęli zagrażać swoim kolegom z SS, pan Adolf Hitler istotnie ich się pozbył podczas nocy długich noży.
AntyZerro2019.08.2 18:26
Kolejny co myśli, że paranoiczne antygejowskie hasełka wyleczą go że skłonności homoseksualnych.
NeomarksistowskiMarszRówności lgbt2019.08.2 18:28
"By mogła zapanować Równość, trzeba wpierw wdeptać wszystkich w gówno; by człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem; wszystko mu także się odbierze, by mógł własnością gardzić szczerze." Janusz Szpotański
keworkian2019.08.2 18:48
...teczowa zaraza to AIDS ,HIV i inne venery z odbytu...na ta zaraze tylko eutanazja..
Piotr2019.08.3 6:50
Popieprzyło Ci się z wypowiedziami Waszej Godek synku
Kwico\305\2022019.08.7 14:02
Twoje wpisy to właśnie nazizm w najczystszej postaci. Czuć fekaliami aż tutaj. Powstrzymaj się niemoto,obłąkańcze paskudztwo. To twoje ego zżera twoją duszę. Coś przykrego