15.05.19, 09:57(fot. screen)

Tomasz Terlikowski: To jest początek - musimy działać, grozi nam scenariusz irlandzki!!!

- Jeśli ktoś sądzi, że film Sekielskiego to koniec, to jest w błędzie. On jest początkiem. - pisze w mediach społecznościowych Tomasz Terlikowski

- Po tym, jak pierwsze ofiary (a dotyczy to przede wszystkim heteroseksualnych mężczyzn molestowanych w młodości homoseksualnie) pokazały swoje twarze i opowiedziały swoje historie, kolejnym będzie o wiele łatwiej. I będą chciały mówić. A media tych spraw nie odpuszczą. - stwierdza publicysta

- Albo zatem zaczniemy oczyszczać się sami, rzeczywiście wprowadzimy wszystkie struktury prawne i zasady (są diecezje, w których jest nieźle) albo oczyszczenie zrobią za nas liberalne media. Tylko, że wtedy nie będzie czego w polskim Kościele zbierać. Scenariusz irlandzki zrealizuje się w pełni. Czasu na rozmyślanie już nie ma. Trzeba działać, a nie pomstować na liberalne media. - podsumowuje

 

Facebook

Komentarze

Jurand2019.05.16 11:56
Wczoraj w lewackiej dooperwizji był wywiad Wątłego z Cywińskim red.z Liberte/kol Jażdżewskiego!/ w temacie gruntów kościelnych, Zapowiada się następna nieustająca nagonka na KK.! Ta obronna teza lewactwa ze to nie atak na KK to jak reklama bezalkoholowego piwa z mrugnięciem oka. Pijmy kupom to piwo mości panowie -pijmy kupom!!!
Pi2019.05.16 0:41
Donald Tusk przepowiadal ze w Polsce bedzie druga Irlandia. Nie mylil sie. Prorok
Saki faki2019.05.16 8:46
:-)))))))))))))))))
Michal2019.05.16 0:13
Terliku, ty mię w tym momencie zaimponowałeś. Nawet się z Tobą zgadzam, co już jest niezwykłe. Tak scenariusz irlandzki realizuje się na naszych oczach. Dokładnie tak, to jest czubek góry lodowej. Niedługo na światło dzienne zacznie wypływać dużo więcej takich kwiatków. Nawet nie tyle samych czynów pedofilskich (choć tych też oczywiście), ale tego jak Kościół to ukrywał i ochraniał, jakie kontakty z władzami były na polu. I co najważniejsze, jak długo robiono ludzi w bambuko. Największym wrogiem jest ten który w coś wierzył, ale został oszukany. Scenariusz irlandzki.... Konieczny i.... nieuchronny.
alma2019.05.15 15:25
Zapraszam i zachecam wszystkich do pokuty za Kosciol i Polske. Sama zaczynam od dzis.
Beno2019.05.15 12:46
Panie Terlikowski, a co to za różnica kto to zrobi? I tak media będą o tym pisać i tak. Niech robi zatem kto chce, byle Kościół się oczyścił i oczyści się - innej drogi nie ma. A jakim kosztem? To się okaże. Na pewno, nie liczmy, liczba powołań do kapłaństwa i zakonów drastycznie się zmniejszy. Może faktycznie dojdzie do święcenia żonatych mężczyzn i kobiet. Ale to już będzie całkowita ruina Kościoła. Czas na ukazywanie, oprócz tych kilu czarnych owiec, również dobo, które Kościół cały czas czyni. Poświęcenie i ofiary kapłanów. Nie dajmy się utopić w szambie zła. Jest też dobro i piękno - promujmy to.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.15 12:58
Nie ma mowy, żeby kościół sam się oczyścił, nie zrobili tego przez setki lat, nie zrobią tego teraz. Tylko niezależne instytucji, prokurator i policja są w stanie tego dokonać na zlecenie rządów niezakumplowanego z kościelną hierarchią. Mnie osobiście nie zależy na zniszczeniu kościoła i jak sądzę niewielu osobom zależy. Natomiast jak najbardziej trzeba drastycznie zmniejszych wpływy katosekty na społeczeństwo, prawo stanowione, opinię publiczną oraz raz na zawsze oddzielić twardą kreską od państwa. Religia to sprawa prywatna, osoby religijne muszą mieć prawo i możlwiość takich praktyk, ale nie kosztem reszty zróżnicowanego społeczeństwa.
Antylewak2019.05.15 23:51
Nie ma mowy, żeby lewactwo samo się oczyściło, nie zrobili tego przez setki lat, nie zrobią tego teraz. Tylko niezależne instytucji, prokurator i policja są w stanie tego dokonać na zlecenie rządów niezakumplowanego z lewacką bandą. Mnie osobiście nie zależy na zniszczeniu lewactwa i jak sądzę niewielu osobom zależy. Natomiast jak najbardziej trzeba drastycznie zmniejszyć wpływy lewakosekty na społeczeństwo, prawo stanowione, opinię publiczną oraz raz na zawsze oddzielić twardą kreską od państwa. Dewiacja to sprawa prywatna, osoby dewiacyjne muszą mieć prawo i możliwość takich zboczonych praktyk, ale nie kosztem reszty zróżnicowanego społeczeństwa. hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
21:37 xD2019.05.15 12:37
Mam nadzieję, że Kościół w tym kraju skończy gorzej niż w Irlandii.
Maria Blaszczyk2019.05.15 12:30
No cóż, mam dobrą wiadomość. My zaraz prześcigniemy Irlandię.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.15 11:58
Terlik katobydle znów próbuje wikłać LGBT w pedofilie. To nie przejdzie, winni są sprawcy i biskupi ich chroniący, a nie żadne LGBT. Pedofilia może być wskutek trwałych preferencji wobec niedojrzałych cech płciowych lub może być pedofilia zastępcza. Nic dziwnego, że w kościele ofiarami najczęściej są chłopcy, bo to oni są ministrantami i zwykle są mniej pilnowani od dziewczynek. Chłopcy są najzwyczajniej najliczniej dostępną i najłatwiejszą grupą ofiar w pedofilii zastępczej dla niezaspokojonych i niebezpiecznych kleropedofilów w celibacie. Co do oczyszczenia nie ma szans, żebyście sami tego dokonali. Mieliście niejedną szanse, organizowaliście wiele "przełomowych" konferencji, wydawaliście multum instrukcji i machaliście swoimi zakłamanymi statystykami, którymi próbowaliście oszukać opinię publiczną, że nie jest tak źle jak w rzeczywistości. Ani Terlik, ani Ziobro, którzy co niedziela chodzą do kościółka na katopranie mózgu ani nikt za czasów PiSowskiego nierządu nie wkroczy z prokuraturą i policją do kościelnych parafii i nie zacznie wyprowadzać biskupów i innych arcybiszkoptów w kajdanach. Za bardzo się spoufaliliście z kleropedofilami, sami też jesteście ogarnięci sympatią do wszystkiego z kato, a więc nie jesteście wiarygodni, obiektywni ani skuteczni. Oczyszczenia musi dokonać rząd, który nie ma żadnych układów z katosektą i nie będzie mieć litości.
Antylewak2019.05.15 23:45
A gay pedalski to lewakobydlę znów próbuje wikłać Kośćiół w pedofilie. To nie przejdzie, winni są sprawcy i lewacy ich chroniący, a nie żaden Kościół. Pedofilia może być wskutek trwałych preferencji wobec niedojrzałych cech płciowych lub może być pedofilia zastępcza. Nic dziwnego, że w lewactwie ofiarami najczęściej są chłopcy, bo to oni są ulubieni pezez durnych Gayów i zwykle są mniej pilnowani od dziewczynek. Chłopcy są najzwyczajniej najliczniej dostępną i najłatwiejszą grupą ofiar w pedofilii zastępczej dla niezaspokojonych i niebezpiecznych lewakowpedofilów żyjących w swoich dewiacjach! Co do oczyszczenia nie ma szans, żebyście sami tego dokonali. Mieliście niejedną szanse, organizowaliście wiele "przełomowych" konferencji, wydawaliście multum instrukcji i machaliście swoimi zakłamanymi statystykami, którymi próbowaliście oszukać opinię publiczną, że nie jest tak źle jak w rzeczywistości. Ani Durny Gay, ani żaden inny pedał poddający sie codziennie praniu mózgu przez Tefałen i GóWnianą za czasów lewackiego nierządu nie wkroczy z prokuraturą i policją do lewackich instytucji nie zacznie wyprowadzać lewaków i innych dewiantów w kajdanach. Za bardzo się spoufaliliście z lewakopedofilami, sami też jesteście ogarnięci sympatią do wszystkiego z lewa, a więc nie jesteście wiarygodni, obiektywni ani skuteczni. Oczyszczenia musi dokonać rząd, który nie ma żadnych układów z lewakosektą i nie będzie mieć litości dla zboczonych Durnych Gayów i innych dewiantów. hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
JPIII2019.05.15 11:27
Ten dzieciorób sam namawiał dzieci i rodziców aby chodzić do kościoła. To terlikowski jest największym propagatorem pedophili.
lolek kremowka2019.05.15 10:53
Zaczyna się kościelne #MeToo. To będzie wstrząs dla Kościoła katolickiego.
Albert2019.05.15 10:37
"grozi nam scenariusz irlandzki" Grozi? To jest coś, na co normalni ludzie w Polsce czekają z utęsknieniem. Oby stało się to jak najszybciej. Trzeba zniszczyć tego czarnego raka toczącego polskie tkanki jak najszybciej.
Konfederata2019.05.15 10:36
Przede wszystkim odciąć wreszcie Kościół od państwowego cycka. To podstawa. Już to sprawi, że się nieco purpuraci ogarną. Zbyt długo już żerują na podatniku, taka jest prawda. Działają jak instytucja budżetowa, a żadna budżetówka dobrze nie działa.
Daniel K2019.05.15 10:18
Sam kościół się nie oczyści. Wszyscy biskupi mają coś na sumieniu do ukrycia. Potrzebna jest świecka komisja niezależna od kleru, o silnych kompetencjach. Trzeba wyciągnąć wszystkie brudy, wyczyścić to szambo do dna. Jeżeli skutkowało to będzie pustymi koścołami to trudno, wierni będą mogli podziękować swoim biskupom. Pozdrawiam.
athos2019.05.15 10:25
Nigdy nie dość powtarzać, że Kościół katolicki jest Kościolem Jezusa Chrystusa. I jego nic nie może zniszczyć. Grzeszni duchowni odejdą przyjdą nowi całkowicie oddani Bogu, Kościół się pięknie odrodzi. Ateiści niech się nie cieszą przedwcześnie, niech lepiej pomyślą o swoim bytowaniu w życiu przyszłym. Może ono nie być dla nich szczęśliwe.
Albert2019.05.15 10:55
Nie ma czegoś takiego, jak życie przyszłe. Szkoda czasu na wymyślanie takich bzdur, życie się ma tylko jedno.
2019.05.15 11:02
Ksiądz Tischner powiedział, że kościół nie są wstanie zniszczyć masoni, ateiści, czy komuniści, ale za to klechy robią to skutecznie na całym świecie.
J.P2019.05.15 11:29
Athos, nie prawda, po pierwsze to Kościół sam siebie niszczy, nie potrzeba wrogów zewnętrznych ani Szatana. Po drugie są już kraje gdzje jego funkcja jest bardzo ograniczona. Zależy co rozumieć, że przetrwa, kwestia w jakiej formie, rodzimowierstwa też nie udało sie zniszczyć całkowicie ani nawet prastarych wierzeń Hunów czy Santorii itp.
pat2019.05.15 10:17
Terlikowski, jak się otwiera puszkę Pandory, to są tego konsekwencje. Poczekamy, kto czeka w kolejce do ujawnienia. Stawiam, że ofiary celebrytów, dewiantów seksualnych LGBT i lewackiej kultury brukowej.
Darek2019.05.15 10:15
Mądrze pisze. Jeden z tych, którym szczerze zależy na dobry Kościoła.
Jarek2019.05.15 11:39
Pełna zgoda, to właśnie pycha duchownych w Irlandii doprowadziła do tego, że ludzie masowo odwrócili się od Kościoła. W Polsce jest to samo. Zamiast uderzyć się w pierś i przeprosić wszystkich, za pychę i kłamstwa, którymi Kościół karmił nas przez ostatnie lata, stawiając się jako wzór moralności. Tych co bronią Jędraszewskiego, który tak zajadle bronił skazanego kardynała Pell'a, twierdząc, że to atak na kościół. To mają być wzorce moralne?! Czyli co? "Co wolno wojewodzie, to ...", itd, itd. A co z warunkami dobrej spowiedzi: zadość uczynić Panu Bogu i ludziom (naprawić wyrządzone krzywdy). Czy to obowiązuje tylko plebs? Czy zadośćuczynieniem jest msza, lub modlitwa za swoją ofiarę? Czyli "hulaj dusza piekła nie ma" Ot co pokazują duchowni w Polsce.