04.12.20, 13:50Kadr z filmu "Cuties", (2020), reż. Maïmouna Doucouré, prod. Netflix. Fot. screenshot - YouTube (Netflix)

Totalny upadek. ,,Gwiazdeczki'' z nominacją do Oscara?

Czy kontrowersyjny film Netflixa pt. Gwiazdeczki, który wywołał skandal, a nawet został uznany za „pornografię dziecięcą” zostanie nominowany do Oscara? Jak informuje Jonathon Van Maren z „Life Site News”, produkcja Netflixa jest na liście pięciu francuskich filmów, które rozpatruje się do zgłoszenia w kategorii najlepszego filmu międzynarodowego do nagrody Oscara w roku 2021.

Autor zwraca ironicznie uwagę na fakt, że nie byłoby to nic zaskakującego, gdyż „Akademia [filmowa] kontynuuje swoją wspaniałą tradycję nagradzania filmów lansujących perwersje seksualne”. Przypomina jednocześnie, że w roku 2018 do trzech Oscarów został nominowany film Tamte dni, tamte noce, który przedstawia historię „uwiedzenia 17-letniego chłopca przez 24-letniego mężczyznę” i spotkał się, „jak było do przewidzenia, z entuzjastycznymi recenzjami krytyków”, chociaż zaliczył klapę pod względem sprzedaży biletów.

Mimo że obraz Tamte dni, tamte noce zdobył tylko jednego Oscara, to został pokonany przez Kształt wody, film, który nie tylko pokazuje „kobietę, która zakochuje się w nieludzkiej, rybnej istocie z Amazonii i z nią kopuluje”, jak pisze Van Maren, ale przy okazji jest promocją ideologii gender i skrajnie lewicowej, libertyńskiej wizji świata.

Nie jest wprawdzie pewne, czy Gwiazdeczki zostaną nominowane, bo okazuje się, że mają konkurencję. Wśród pozostałych pięciu filmów znalazł się m.in. Été 85, który jest historią seksualnego romansu dwóch chłopców. Sam jednak fakt, że film Gwiazdeczki „jest nawet rozpatrywany do nominacji jest kolejnym przypomnieniem, jak bardzo plugawa jest spora część przemysłu rozrywkowego” – stwierdza Van Maren.

Dziennikarz przypomina też fragment recenzji Roda Drehera, który zwrócił uwagę na wykorzystanie w Gwiazdeczkach dzieci, które musiały nauczyć się wulgarnych dialogów i nie mniej wulgarnego, lubieżnego zachowania, imitującego akt seksualny. „Po prostu, by odegrać swoje role, musiały być pozbawione swojej niewinności przez twórców filmu – bez wątpienia za zgodą ich rodzica lub rodziców”. Trudno zatem usprawiedliwić intencje reżyserki, nawet jeśli były szlachetne.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

3582020.12.22 23:40
,,Eloi, Eloi , Lema Sabachthani ?! "
insider2020.12.4 20:06
"Tamte dni, tamte noce", który kosztował 4 mln USD, zarobił 42 miliony. Chciałbym więcej takich klap sprzedaży biletów. Nawet kłamać nie umiecie.
Polak2020.12.4 17:16
Okazuje się, ze przy tych filmach sodomici to pikuś
ap2020.12.4 16:50
Nad przemysłem rozrywkowym czuwają żydzi , to ich domena.
Wojtek Polak2020.12.4 15:42
wiadomo od dawna że dla lewactwa nie ma takiego zboczenia którego by nie akceptowali. pedofilia dla oszołomów lewackich to tylko w śród księży po za już im nie przeszkadza. muzyk z TMB molestował i gwałcił setki dzieci i cisza a w zatoce świń czy happyweek a handel dziećmi dla pedało-pedofilów w brukseli (Men Having Babies). lewactwo to dno moralne i debilizm nabyty przez gloryfikację zboczeń.
mola2020.12.5 5:52
Lewactwo i bung bung. https://www.youtube.com/watch?v=1tV0RgQnDWk
Polonia Semper Fidelis2020.12.4 15:26
Uwaga! Ten "Anonim" oraz tenże pod innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy cykl się nasila. Brak reakcji Frondy na jego bluzgi to skandal, ale na nich nie ma siły. Nie wchodźcie z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Żałosny, nieszczęśliwy typ.
folklor_PL2020.12.4 14:48
A czy Roman Polański nie jest przypadkiem reżyserem?
Hej, baw się razem z nami...!2020.12.4 14:17
W kibucu im.Yitzhak Shamir odbyła się cotygodniowa impreza pt. "Dick or Vibrator". Na czym ona polega. Parchy obojga płci mają zasłaniane oczy, ściągają gacie (jak je mają) i się wypinają. Następnie dostają w rectum ... chüja albo wibrator. "Odbiorca" musi zgadnąć, czy to "chüj czy wibrator". Zdarzały się skandale, jak to w kibucu, że zamiast wibratora albo chüja w rectum "szedł" baseball bat ... ku uciesze, zwykle żeńskiej części turnieju.
ks. Ucho2020.12.4 14:04
Nie takie u nas na plebanii kręciliśmy.
Wojtek Polak2020.12.4 15:33
w kibucu nie ma plebani debilu!