06.02.16, 13:17

Trwa karnawałowe polowanie na kobiety... w Kolonii

Powtórka z "rozrywki". Tak najkrócej można określić wydarzenia, jakie mają miejsce w Kolonii podczas trwającego tam karnawału. Sylwestrowy koszmar związany z napaściami uchodźców na kobiety się powtarza. 

Brytyjska telewizja BBC poinformowała, że od czasu rozpoczęcia karnawału w Kolonii, które miało miejsce w dniu wczorajszym, doszło już do 22 przypadków napaści seksualnych na kobiety. Brytyjczycy podali tę informację, idąc za danymi udostępnionymi przez miejscową policję. 

Tym razem Kolonia przygotowała się na możliwość wystąpienia tego rodzaju napaści. Porządku w mieście pilnują specjalnie przeznaczone do tego celu dodatkowe patrole policyjne. To jednak nie sprawiło, że zupełnie udało się wyeliminować problem. 

Skala przestępstw oczywiście i tak jest mniejsza niż w Sylwestra, kiedy to na ulicach niemieckiego miasta dochodziło do setek napaści. Jednak problem agresywnych imigrantów istnieje i będzie trapił koloński karnawał zapewne aż do jego zakończenia. 

Policja od czwartku zatrzymała 190 osób, które w różny sposób zakłócały porządek publiczny. Funkcjonariusze informują, że w czasie pierwszej karnawałowej nocy doszło do większej liczby ataków na kobiety niż rok wcześniej.

Karnawał w Kolonii to jedna z największych tego typu imprez w Niemczech. Wg szacunków władz miasta w zabawie, która potrwa cały tydzień, ma wziąć udział ok. 1,5 mln ludzi. 

daug/tvp.info/BBC

Komentarze

anonim2016.02.5 17:23
Feministki chyba zadowolone? ostatnio prosiły, żeby ich nie bronić gdy będą gwałcone. Na własne życzenie taki burdel w kraju sobie zrobić.
anonim2016.02.5 20:45
te kobiety powinny wytoczyć obywatelski proces frau Makreli za celowe doprowadzenie do bezprawia i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa obywateli którzy płacą podatki na państwo
anonim2016.02.5 20:48
Bogusław Linda o emigrantach...Wszystko w temacie. https://www.youtube.com/watch?v=LhkKElOHX6c
anonim2016.02.5 20:51
O kurwa ! Ale bym prał skurwysynów stalową rurą.Na chwałę allaha
anonim2016.02.5 22:29
Czy to prawda, że jeśli mahometański najeźdźca 3-krotnie zażąda seksu dobrowolnego, a kobieta 3-krotnie odmówi, to potem może taki allachita pod przymusem bezkarnie?
anonim2016.02.8 7:39
Nie odbierajcie nadziei wszystkim brzydkim, tłustym rudym niemkom - fala dzikiej emigracji to dla nich szansa na romantyczny kiblowy seks.