03.09.15, 20:23

TVN i Olejnik chcą... zmienić spot PiS!

"Niezależna" i "prywatna" stacja telewizyjna TVN zamierza zmusić Prawo i Sprawiedliwość do... zmiany spotu wyborczego. Telewizja, która chyba już oficjalnie staje się stacją propagandową PO, uważa, że jest "skandaliczne" wykorzystanie w pisowskim spocie fragmentu programu "Kropka nad i" Moniki Olejnik, gdzie padają głośne i skandaliczne słowa Stefana Niesiołowskiego o szczawiu.

"Prawo i Sprawiedliwość wykorzystało BEZ MOJEJ ZGODY fragment programu Kropka nad i oraz mojego głosu w spocie wyborczym. To skandal ! Nie życzę sobie , żeby partie polityczne korzystały z moejj pracy wbrew mojej woli, niezgodnie z etyką !" - napisała na Facebooku Monika Olejnik.

Okazuje się więc, że wypowiedzi niektórych dziennikarzy i goszczących u nich polityków są pod specjalną ochroną. Ktoś coś powiedział, ale nie wolno o tym mówić, bo to niezgodne z zapatrywaniami politycznymi danej stacji? Brzmi to jak żart, ale to prawda: TVN zamierza domagać się usunięcia fragmentu wspomnianego programu ze spotu PiS. O sprawie poinformował najpierw portal "Wirutalne Media".

Póki więc spot jest jeszcze niezmieniony przez peowską-tvnowską cenzurę, zachęcamy do jego oglądania:

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>

Komentarze

anonim2015.09.3 22:53
Ciekawe, czy Niesioł opatentował mówienie o szczawiu i mirabelkach tylko w odniesieniu do swojej osoby ???
anonim2015.09.3 22:57
to przecież widać i słychać że tvn to tuba peowców jak i inne stacje tvp123 info polsat gw lis ze swoim gadzinowym pismem i wielu wielu pomniejszych przytocze wam piękny sen jaki miał Św. Jan Bosko Sen o dwóch kolumnach. Hostia i Niepokalana z napisem Auxilium Christianorum 30 MAJA 1862 R. "Chcę wam opowiedzieć sen. Sen ten miałem kilka dni temu. Wyobraźcie sobie, że jesteśmy na odludnej wystającej z morza, skale. Jedyny to ląd pod naszymi stopami. Reszta to woda, woda, woda! Z tej wystającej skały widzimy niezliczoną ilość okrętów w szyku bojowym. Ich dzioby miały zakończenia ostre jak włócznia, zdolne przebić na wylot statek wroga. Ponadto okręty te wyposażone były w potężne armaty. Na pokładach mnóstwo karabinów, materiałów wybuchowych, pism, książek, gazet. Okręty te atakowały inne chrześcijańskie, a szczególnie jeden, którym dowodził sam papież. Próbuje on odeprzeć potężną flotę nieprzyjaciela. Niestety, nawet morze i wiatr sprzyjają nieprzyjacielowi. Rozszalała się burza. Co robić? Ojciec św. rozgląda się szukając ratunku i nagle widzi dwie wysmukłe, świetliste kolumny. Na jednej widnieje Hostia z napisem: "Ocalenie wierzących", na drugiej widać Matkę Bożą z napisem "Wspomożenie Wiernych". Ojciec św. zrozumiał. Wydaje rozkaz, by wszystkie jego okręty zbliżyły się do tych dwóch kolumn. Sam, stojąc u steru, zwraca swój okręt w stronę kolumn. Nieprzyjaciel nie chce do tego dopuścić. Mnoży swe wysiłki, by zatopić okręty papieskie. Strzela nie tylko kulami armatnimi, ale pismami, książkami, gazetami. Wszystko jednak na próżno. Delikatny wiatr, jaki wionie od kolumn, natychmiast usuwa wszystkie szkody, jakie okręty poniosły w walce. Ojciec św., wpatrzony w dwie kolumny, jest coraz bliżej. Nieprzyjaciel wścieka się. Nagle papież pada ciężko ranny. Wrogowie podnoszą okrzyk zwycięstwa, tańczą z radości, szydzą z jego poddanych. Zjawia się jednak nowy papież przy sterze i okręt papieski przeprowadza do kolumn. Inne okręty uczyniły to samo. Wszystkie przywiązały się grubymi łańcuchami do jednej i do drugiej kolumny. Przeciwnicy nie mają odwagi zbliżyć się do kolumn. Następuje wśród nich nieprawdopodobny chaos, uciekają w popłochu, w zamieszaniu wpadają na siebie i po kolei idą na dno. Wkrótce na morzu zapanował wielki spokój. Ks. Bosko wyjaśnia: Okręt papieża, to Kościół. Dwie kolumny, to nabożeństwo do Najświętszego Sakramentu i do Matki Najświętszej. Okręty wroga to symbol prześladowań. Zbliżają się trudne czasy dla Kościoła. Dotychczasowe prześladowania są niczym w porównaniu z tym, co czeka Kościół. Są tylko dwa sposoby, by mógł Kościół wyjść zwycięsko: Nabożeństwo do Eucharystii i nabożeństwo do NMP. Wspomożycielki Wiernych. Należy dołożyć wszelkich starań i wysiłków, by te dwie praktyki rozszerzać wszędzie. Ks. Bosko zapytany o papieża, który upadł ranny i zmarł - milczał.
anonim2015.09.4 7:07
Mogą usuwać, cała Polska i tak zna słowa tego gnoma! Trwa wściekły atak Zjednoczonych Sił Zła. Zaplują się na śmierć (medialną) - oby!