02.02.21, 08:20Screenshot Youtube - Telewizja Republika

TYLKO U NAS! Adam Borowski: Absolutny błąd Owsiaka. Dziwię się, że ludzie dają na to pieniądze...

Tomasz Wandas, Fronda.pl: W niedzielę 31 stycznia odbył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lider orkiestry Jerzy Owsiak poinformował, że w tym roku Orkiestra gra razem ze Strajkiem Kobiet. Jak Pan to skomentuje, czy to się nie gryzie?

Adam Borowski opozycjonista w PRL, wydawca i działacz społeczny: W mojej opinii to się zwyczajnie wyklucza. Głównym przesłaniem „Strajku Kobiet” jest to, by w Polsce był swobodny dostęp do aborcji, czyli do możliwości zabijania dzieci nienarodzonych. Pierwotną ideą Owsiaka było to, aby zbierać pieniądze na leczenie dzieci (i to z bardzo różnych chorób) również takich, które są wrodzone, które wynikają z wad genetycznych. Przedsięwzięcie pana Owsiaka już dawno temu zatraciło swoją pierwotną ideę. Jest to dzisiaj po prostu zbieranie kasy, by finansować wiele lewackich inicjatyw, (np. Woodstock), które pan Owsiak organizuje. Niewątpliwie utworzył on swój prywatny biznes…

To znaczy?

Powiązane z Orkiestrą spółki są własnością jego, bądź jego żony - i z tego się utrzymują. Podziwiam go jako biznesmena. Ja żyję z wydawania książek. To coś, co lubię, kocham - to przynosi mi dochód, z tego żyję. On żyje ze zbierania pieniędzy, taki jest jego pomysł na biznes… i tyle! Niepotrzebne jest robienie z niego ideologa, filantropa, darczyńcy… 

Dlaczego?

Ideologia ukryta pod „Strajkiem Kobiet” niesie za sobą śmierć, Owsiak miał nieść pomoc dla chorych dzieci, dla słabszych, którzy chorzy się urodzili. Połączenie tych dwóch rzeczy to jest próba połączenia wody z ogniem. Tego się nie robi. Dziwię się tylko ludziom, którzy dają pieniądze, na nie wiadomo jaki twór. 

Nie chciałbym, aby WOŚP instytucjonalnie i formalnie związała się z ruchem Marty Lempart, bo wówczas musiałbym zrezygnować ze wsparcia Jurka Owsiaka” – mówi portalowi tvp.info senator PSL Jan Filip Libicki. O czym świadczy taki komentarz senatora opozycji? Czy Owsiak jako (jak go Pan nazywa) biznesmen nie popełnił tutaj błędu, na którym znacząco straci? 

Jest to absolutny błąd, tylko tyle, że lewicowa ideologia, którą wyznaje, Pan Owsiak przedkłada ideę nad rzetelną kalkulacją finansową. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że uraziło to mnóstwo ludzi.

Nadal jednak zbiera sporo pieniędzy…

Myślę, że nie ma to specjalnego znaczenia, dlatego w tej chwili te wyniki, jakie uzyskuje Pan Owsiak, to nie wyniki ze zbiórek (takich do puszek). Oczywiście jeszcze młodzież tam chodzi, ale nie ma już takiej skali co kiedyś. Teraz tak naprawdę, to te pieniądze daje biznes, biznes, który w Polsce jest lewicowy i który w Polsce takie inicjatywy wspiera i zakłada sobie w marketingu, w wydatkach na rok przyszły udział w takiej Orkiestrze i planuje wydatkowanie pieniędzy na WOŚP. Natomiast to przedsięwzięcie traci taki powszechny, społeczny charakter, gdzie oczywiście tysiące dzieciaków zbierało na rzecz WOŚP pana Owsiaka. Ta orkiestra jest prywatnym przedsięwzięciem, ze społecznym wymiarem niestety, nie ma wiele wspólnego. 

Zbiórki na chorych, prowadzone przez dzieci i współpraca ze środowiskiem walczącym o legalne przeprowadzanie aborcji… na co on liczy? Czy pan Owsiak w ogóle przemyślał ten ruch, a może był zmuszony do takiej decyzji ze względu na polityczne, lewacko-biznesowe szemrane układy? 

Myślę, że ma on po prostu takie poglądy. Jest on człowiekiem lewicy od lat. Jest synem milicjanta - wtedy, kiedy ludzie siedzieli w więzieniach, to on zakładał różne organizacje. Jerzy Owsiak, to biznesmen o lewicowych poglądach w związku z tym „przytuli” on każdego. W tej chwili popularne są panie, które w ramach walki z rządem Zjednoczonej Prawicy wychodzą na ulice - on też walczy z PiSem, daje temu wyraz we wszystkich swoich wypowiedziach, stąd łączą siły. Owsiak mówi, że gardzi rządem, jego członkami, wielokrotnie obrażał prezydenta, premiera…ma on takie poglądy i z takimi też wiąże się organizacjami. Natomiast to na co on zbiera, to że poparł „Strajk Kobiet” jest oczywistą, logiczną sprzecznością, nie jest natomiast sprzecznością w głowie Jurka Owsiaka. Każdego roku potrzebuje on pieniędzy i co roku je dostaje. 

Matka Kurka”, Piotr Wielgucki udowodnił, że ogromna część zebranych pieniędzy nie idzie na pomoc dzieciom, tylko na prywatne życie, przedsięwzięcia pana Jurka Owsiaka… 

Sprzeczność jest oczywista, wynika z tego, że dajemy tutaj (na WOŚP) na to, by ratować dzieci a pan Owsiak zawarł porozumienie z organizacją, która chce, by chore dzieci się nie rodziły. Mało tego, skoro chcą oni aborcji na życzenie, to znaczy, że dopuszczają także możliwość zabijania zdrowych dzieci! Te dwie idee są ze sobą w sprzeczności. W głowie Jurka nie ma to znaczenia, on przygarnie każdego, kto będzie krzyczał „Siema”, „Róbta co chceta” etc… weźmie on od każdego, dla niego pieniądze nie śmierdzą. I tyle… 

Lewicowe media z żalem informują, że "Wiadomości" TVP w niedzielę, w dniu 29. finału WOŚP, wyemitowały 20-sekundowy materiał na temat tegorocznej zbiórki. Materiał krytyczny wobec WOŚP trwał 5 minut. O czym świadczy ten ich ból w związku, że Telewizja Polska poświęca Owsiakowi niecałe sześć minut? 

Po co telewizja ma wspierać organizację, która robi ludziom „wodę z mózgu”? Wystarczająco dużo jest lewicowych mediów, które będą trąbić, podziwiać, wysławiać Jurka pod niebiosa, będą robić z niego świętego. Po co ma to robić Telewizja Publiczna, która zna prawdę o Jurku Owsiaku. Anita Gargas zrobiła program pt. „Prawda o Jurku Owsiaku”, w którym są liczne dowody o jego przekrętach, fałszerstwach, o tym dlaczego nie ujawnia on dokumentów, by działalność WOŚP nie była transparentna. Po co TVP ma wspierać organizację, która nie jest transparentna? Powiem więcej, dobrze, że o tym zbyt wiele nie mówi i słusznie, że zadaje niewygodne dla Jurka Owsiaka pytania.

Gdyby Jurek Owsiak przez te wszystkie lata odpowiadał na stawiane mu niewygodne pytania, to być może by sięobronił się, a tak przegrywa proces z panem Wielguckim i, mimo że sąd nakazuje ujawnić dokumenty, oni tych dokumentów nie ujawniają. Skoro tego nie robią, to znaczy, że mają coś do ukrycia. Popieram działania TVP, po co nam informacje na temat człowieka, którego interesy są niejasne? Rok w rok my nie wiemy, ile rzeczywiście przeznacza, on pieniędzy na urządzenia, które przekazuje szpitalom. W czasie pandemii pan Owsiak zakupił łóżka, których nie przekazał szpitalom, gdyż stwierdził, że rząd odpowiada za przygotowanie szpitali do COVID. Pokazał tym samym, że jest człowiekiem, który walczy z rządem - wykorzystuje do tego każdą możliwą okazję, nawet trudny czas pandemii. Mamy w Polsce pluralizm i każdy może dotrzeć do różnych informacji, podawanych przez różne media - nie ma o nim zbyt informacji w TVP, zawsze może włączyć inną stację, kupić lewicową gazetę, których w Polsce jest o wiele więcej niż prawicowych. 

Spokojny weekend zanotowała stołeczna policja. Mimo dużych wyzwań w postaci demonstracji Strajku Kobiet i finału WOŚP nie było zadym i rozrób. Warto jednak dodać, że nie dalej jak w listopadzie, policja użyła do tłumienia demonstracji Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego BOA. Politycy opozycji i media głośno mówiły wtedy o brutalnej pacyfikacji i używaniu m.in. pałek teleskopowych przez policję. O czym to świadczy? O profesjonalizmie policji? Może odpowiedniemu kierownictwu nowego komendanta? 

Zapewne złożyło się na to wiele czynników, być może organizatorzy doszli do wniosku (nauczeni doświadczeniem, kiedy zginął pan prezydent Gdańska), że trzeba lepiej chronić te imprezy. „Strajk Kobiet” podjął decyzję, że tym razem nie będzie robił zadym, dlatego, że może rzucić to cień na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - być może takie właśnie było porozumienie pomiędzy Owsiakiem na panią Lempart. Pani Lempart być może zaapelowała, by w tym dniu zadym nie robić, chociaż dnia poprzedniego burdy były i było niszczone mienie, np. w Warszawie, ale i w innych miastach. Trudno zbierać pieniądze w tych miejscach, gdzie tworzona jest zadyma, ludzie na ogół z takich miejsc uciekają...

Komentarze

Krakus2021.02.3 14:27
Owsiak rozlicza się od 29 lat. Od wielu lat wiele osób (jak Matka Kurka) poróbuje znaleźć jakiegoś "haka" na WOŚP i... nic. A Piotr Wielgucki przegrywa w sądach sprawę za sprawą i tylko się ośmieszka każdym wystapieniem. Od 5 lat rządzi niechetny WOŚP PiS, a sądownictwo jest w jego rękach. I nadal NIC. Pokaż mi ala choć jeden DOWÓD na przekręty Owsiaka. Jeden link z przwdziwymi danymi, dowód, a ne bełkot Wielguckiego czy Borowskiego. Jedno wiem na pewno - WOŚP przeżyje takich jak Wy i Waszą nienawiść i ból d..y :)
"Owsiak rozlicza się od 29 lat."2021.02.3 14:37
Przed kim? Jakie są ich koszta administracyjne? Gdzie i kto liczy pieniądze? Kto jest odpowiedzialny za zakupy" Czy zakupy są robione z jak największym efektem finansowym? Dlaczego wydano PÓŁ MILIONA na fajerwerki zamiast nie np. maseczki chirurgiczne dla szpitali? Masz odpowiedź, FRAJERZE?
Filon2021.02.3 18:38
A gdzie jest 70 mln za respiratory frajerze ??? Na Owsiaka niec nie znaleźli i nic nie znajdą, a ludzie nadal będą wpłacać pieniądze bo wiedzą, że idą na dobre cele. Natomiast twój ukochany rząd frajerze, ukradł jawnie już setki mln, ale ty o tym milczysz. Dlaczego FRAJERZE ??
kaka2021.02.3 14:40
Przypomninam ci co dzialo sie z niejaka diwa Wetmey Huston--tak samo podpisala cyrograf.Umarla w wanie -caly czas byla na haju -a jak trzezwiala to mowila ze djabel do niej przychodzi--mozna to wyguglac w internecie ,niemiala zebow z przodu a peruke miala przyszyta do skury zalatwiala sie na miejscu sparalizowana strachem -tak samo bedzie i z owsikiem ---GDYBY TO BYL CZLOWIEK DOBRY Z MORALNOSCIA TO WOODSTOK NIGDY BY NIE POWSTAL.
Ty matole ruski!2021.02.3 16:23
A kto to jest "diwa Wetmey Huston"? A u was w leningrada to polskowo alfabieta NIET? Popracuj nad polskom jazykom towariszcz durak.
ala2021.02.3 14:01
To co robi Owsiak ze swoim rysunkiem z błyskawicą, to jest prowokacja. Tylko ogłupieni albo idioci popierają złodzieja, który wyłudza kasę od ludzi. Dlaczego Owsiak nigdy się nie rozlicza z tych pieniędzy, finansuje spółki rodzinne, nie zgodził się na wypożyczenie łóżek zakupionych z pieniędzy WOŚP dla chorych na covid? Kim on jest? Tak jak Lempart- świętą krową? Nigdy więcej do tych puszek ani złotówki!
podatnik2021.02.4 7:00
"Tylko ogłupieni albo idioci popierają złodzieja, który wyłudza kasę od ludzi." też się dziwię że ludzie nadal wpłacają Rydzykowi pieniądze. Nie rozliczył się z żadnej złotówki. Od rządu PIS dostał ponad 300 milionów złotych. I to są pieniądze które rząd ukradł podatnikom i przekazał złodziejowi, a na Owsiaka ludzie sami chcą wpłacać bo widzą że coś z tego jest. A Rydzyk ma prywatny majątek - szkołę, osiedle, geotermię. Jak Putin.
kaka2021.02.3 11:20
Ja juz troche zyje na swiecie -nie chodzi o to ze zaufali czlowiekowi bez moralnosci--ktory pozoruje na dobroczynce ALE O TO ZE ZA 10 LAT ZADNA MENDA NIE PRZYZNA SIE ZE DAWALA NA OFSIAKA---tak samo jak bylo z zydokomuna--gnali dzieci ze szturmowkami na pochody -a dzisiaj --nikt sie nie przyzna ze byl w komunie i pie..... o leninie. Nawet olus kwasnieski mowil ze razem z solidarnoscia walczyl--a michalkiewicz na to TY BYDLAKU STALES PO DRUGIEJ STRONIE..-----przewrotnosc ludzka --zaden sie do wsiaka nieprzyzna.
ladychapel2021.02.3 11:58
Bredzisz pan. 30 lat już WOŚP gra i co roku jest rekord zebranych pieniędzy. WOŚP - to prawdziwa solidarność wy zazdrosne Frendzle potępione
Moly2021.02.3 3:22
Dziw sie dziw chlopie... A my nadal bedziemy dawali. Wiecej kazdego roku
Krzysiek2021.02.3 7:40
dokładnie!!
Anonim2021.02.3 9:55
No dajecie, ale tylko na ulicy... bo na koncie dużo tego nie widać.
ala2021.02.3 14:02
To nie Owsiak zbiera na dzieci, to dzieci zbierają na Owsiaka. Jak to jest Owsiak zbiera na dzieci a popiera pioruny i zabijanie dzieci?
Krakus2021.02.3 14:28
https://www.money.pl/gospodarka/wyniki-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-orkiestra-w-sumie-zebrala-ponad-miliard-zlotych-i-idzie-po-kolejny-rekord-6603441813367328a.html
Jazzz2021.02.3 1:11
Ten kto dorobił się swoją pracą dużych pieniędzy i potrafi sie ich częścią podzielić z biednymi, to filantrop. Ten kto zakłada firmę, albo kilka firm, aby zbierać pieniądze na cele charytatywne, ale bierze z pieniędzy zebranych przez wolontariuszy dowolne sumy, i pozwala brać całej swojej rodzinie, a nie pokazuje ile, utrzymuje to w ścisłej tajemnicy, to zwykły cwaniaczek.
Antonim2021.02.2 20:43
Patrz Pan jaki chitrus. Mnie udało się go rozszyfrować już w drugim rozdaniu. Niektórym zajmuje to wieki całe. Może warto by zbadać gdzie te zebrane pieniądze tak naprawdę idą i kogo oprócz owsiaka wspomagają. Z pewnością jest tam drugie, trzecie, a może i dalsze dno.
anonim2021.02.2 19:48
W 1997 otrzymał Brązowy Medal „Za zasługi dla obronności kraju”, a w 2000 odznakę „Zasłużony Działacz Kultury”. W 2006, za „wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej”, został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2017 został odznaczony przez minister edukacji narodowej Annę Zalewską Medalem Komisji Edukacji Narodowej za udział w obronie nauczania historii w szkołach w 2012 roku. W 2011 otrzymał nagrodę Kustosz Pamięci Narodowej. No to ja się nie dziwię że się zgadza z linią jedynej Partii.
Anonim2021.02.2 19:46
W 1994 był współzałożycielem, a od 2000 przewodniczącym Komitetu Polska-Czeczenia. Od listopada 2005 pełni funkcję „Honorowego Konsula Czeczeńskiej Republiki Iczkerii” w Polsce. W 2014 zasiadł w Komitecie Honorowym Fundacji „Łączka”, sprawującej opiekę i działalność wspierającą wobec Kwatery na Łączce. Jest przewodniczącym warszawskiego klubu „Gazety Polskiej”. W wyborach w 2019 bezskutecznie kandydował do Sejmu z listy PiS. CZY TEN CZŁOWIEK COKOLWIEK POTRAFI? W JAKI SPOSÓB PRZYCZYNIŁ SIĘ DO WZROSTU PKB? ZROBIŁ COŚ POŻYTECZNEGO???
Anna2021.02.2 17:32
Siku i kupa
gumowa kaczka2021.02.2 17:25
trzeci garnitur bohaterów solidarnościowych wychodzi z ukrycia
Anonim2021.02.2 19:43
Jest wyciągany za uszy przez PISiorów bo już nikt inny z nimi nie chce rozmawiać. Stare dziadki które nie mają już nic do powiedzenia, nie zauważyli że świat poszedł do przodu i komuny dawno nie ma teraz będą się wypowiadać na tematy o których nie mają pojęcia.
Roki2021.02.2 16:38
Wy frajerzy lewackie z forum , macie szambo w głowach !!!! , ale to my już wiemy dawno he he he he....
Foster2021.02.2 16:22
Geniusz - Dyzma XXI wieku. Takie "byle -co", a samoocena znacznie zawyżona.
Anonim2021.02.2 19:50
Ale konsul honorowy nieuznawanej nigdzie Iczkerii :)
Jan2021.02.2 15:25
Sprawa jest bardzo prosta. Na Rydzyka za poparcie płaci PIS pieniędzmi państwowymi czyli nas wszystkich. Na czujnie kurwizję tak samo. Na Owsika płaci każdy dobrowolnie z własnej kieszeni a kto chce nie płaci. Dlatego wara wam od tego
JPIII2021.02.2 14:52
Ty borowski byłeś taki działacz opozycyjny jak kartofel kaczyński śpiący u mamuśki.
Anonim2021.02.2 15:05
Spał, ale czujnie. Potem wypił kakałko i podreptał do kościółka.
PAMIĘTAJ FRAJERZE,2021.02.2 13:28
tam, gdzie jest gotówka i NIE MA ŻADNEGO nadzoru, rozliczeń, niezależnych komisji ... Owsiak i jemu podobni J E B I Ą cię NIEMIŁOSIERNIE. Chcesz pomoc, rób to bezpośrednio. POŚREDNIK JEST CI NIEPOTRZEBNY!
HEJ FRAJERZE!2021.02.2 13:28
Widziałeś te ognie sztuczne na niebie? - - - HURA! -- -- Kosztowało cię to FRAJERZE letko PÓŁ MILIONA! - - - Funfle Owsiaka za frajer dla FRAJERÓW jak TY nie tyrają! - - - A mogłoby być milion maseczek chirurgicznych dla szpitali. - - TY FRAJERZE!
...2021.02.2 13:41
Spierd.dalaj. Czy elektorat pisowski to sami debile?
Anonim2021.02.2 13:42
Nie cały, część to kretyni.
Anonim2021.02.2 13:42
S.S.I.J. stulejarzu.
morda chamie2021.02.3 18:45
a za 70 mln za respiratory które ukradł PIS ile mogło byćmaseczek FRAJERZE ??
ociec dyrektor maslaczek2021.02.2 15:07
a mógł przekazać piniondze do Torunia temu gościowi co mu zawsze brakuje
fcuk piss2021.02.2 12:57
dlaczego ci katoliccy profesorowie wygladaja jak kloszardzi ?
Polak Dumny nie gej2021.02.2 13:12
Skromnie jak ludzie wyglądają. A jak mają wyglądać? Jak jąkała kolorowa papuga z d...y czyli smieć owsiak?
Anonim2021.02.2 13:16
albo jak śmieć arcybiskup z w złotych ornatach?
gumowa kaczka2021.02.2 17:27
tak Ci się tylko wydaje ,oni wyznaczają trendy -dziś lump jutro modny młodzieniec
Anonim2021.02.2 18:13
A a to twoi idole tak wygladają https://demotywatory.pl/4676404/Czlonek-LGBT-w-tradycyjnym-stroju-ludowym
oo2021.02.2 19:49
Jaki profesor??? W 1975 ukończył Technikum Mechaniczne w Warszawie. Od 1979 studiował zaocznie na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Został relegowany z uczelni po wprowadzeniu stanu wojennego 13 grudnia 1981.
HEJ FRAJERZE!2021.02.2 12:40
Widziałeś te ognie sztuczne na niebie? - - - HURA! -- -- Kosztowało cię to FRAJERZE letko PÓŁ MILIONA! - - - Funfle Owsiaka za frajer dla FRAJERÓW jak TY nie tyrają! - - - A mogłoby być milion maseczek chirurgicznych dla szpitali. - - TY FRAJERZE!
Anonim2021.02.2 12:44
Albo nawet dwa miliony lewych maseczek od kumpla Dudusia ze stoku. A za 70 baniek wsadzonych psu w d..pę na nielegalne i niebyłe wybory??? Pierdyliard maseczek od instruktora narciarskiego...
albo albo albo2021.02.2 13:27
TY FRAJERZE!
Anonim2021.02.2 13:40
Spadaj stulejarzu. ***** ***
Serio2021.02.2 12:58
Ja w Łodzi widziałem ognie w manufakturze ale w 2021 nic nie widziałem. Było szaro i ponuro.
PAMIĘTAJ FRAJERZE,2021.02.2 12:38
tam, gdzie jest gotówka i NIE MA ŻADNEGO nadzoru, rozliczeń, niezależnych komisji ... Owsiak i jemu podobni J E B I Ą cię NIEMIŁOSIERNIE. Chcesz pomoc, rób to bezpośrednio. POŚREDNIK JEST CI NIEPOTRZEBNY!
Anonim2021.02.2 12:41
Buhahhahahaha, za to kosciół to wzór transparentności finansowej, komisja złożona z proboszcza i wikarego bada szczegółowo każda tacę. Opodatkować kler!
Michał Jan2021.02.2 12:52
Kler jest opodatkowany. Brawo Ty!
Anonim2021.02.2 13:14
Buhahahhahha, te nędzne grosze to nie podatek, to kpina z ludzi. Do tego zwolnienia i nadania "bez żadnego trybu". O działkach "za 1 pln" nie wspomnę. ZUS dla mnie min. 1432 pln. ZUS dla księdza - 312 pln. O nieopodatkowanej kasie z "co łaska" i różnych kopert też nie wspomnę.
Michał Jan2021.02.2 13:34
Trzeba było napisać, że bardziej, a nie w ogóle. Poza tym, to lewusińscy chcą, żeby podatki były wysokie i progresywne, przez co sprawy się komplikują. I zamiast sprawy upraszczać, to z powodu własnego bólu 4 liter, że ktoś - gdzieś płaci mniej od kogoś innego, domagają się dalszego skomplikowania.
Hue2021.02.2 14:48
Bzdury opowiadasz. Teraz jest skomplikowanie, bo różne grupy płacą różnie. My lewaki chcemy aby zasady były takie same dla wszystkich. To najprostsze rozwiązanie. Poza tym przypomnę, że rządzi Prawica. To ona komplikuje podatki, a nie lewica. Więc przestań kłamać.
Michał Jan2021.02.2 14:52
PiS to prawica? Oj, bidny Ty.
Anonim2021.02.2 15:04
PiS to też lewica, tylko paciorkowa.
Anonim2021.02.2 18:21
Było trzeba ksiedzem zostać, to byś w praktyce się przekonał jak to jest te ,,koperty''dostawać i zapewniam cię żebyś zmienił szybko zdanie.
Drjaki2021.02.2 12:44
Jeszcze napisz, że Caritas rozlicza sie co do grosza i robią to izby skarbowe. Hahahha. 70% ze zbiorek Caritasu idzie na pensje różnych sukienkowych. A ty piszesz o Owsiaku. Caritasem się zajmij. Tam masz pole do poPiSu.
Anonim2021.02.2 12:34
Miło popatrzeć jak pedofiny kler i PiSdusie plują na WOŚP, bo to świadczy o ich bezsilności. Najlepiej pokazaliby swój stosunek podpisując masowo oświadczenia o niekorzystaniu w razie potrzeby przez nich i ich rodziny ze sprzętu kupionego przez Owsiaka, ale tego nie zrobią, bo na myśl o spotkaniu ze stwórcą strasznie posrani ze strachu (i słusznie).
gay2021.02.2 12:28
Nie ludzie tyko markety i firmy
trol z Frondy2021.02.2 12:15
Padł na łeb ciamajdan, padł kod, Petru, Kijowski, pada strajk wściekłych loch -jedyne co jeszcze nie padło to biznes Owsiaka. Marzłem pod sejmem kiedy ten co nas skrzyknął obracał koleżankę na Maderze, tarzałem się po asfalcie udając ofiarę ciamajdanu i nie pomogło. Dziś jestem przekonany, że rekord WOŚP to nie efekt sterydowego wspomagania wielkich koncernów tylko efekt puszek z datkami od naiwnych:)
Anonim2021.02.2 12:26
PiSdzielce to mistrzowie samooszukiwania sie.
kefas2021.02.2 11:52
Prawiczki i narodowe katoliki tupią nóżkami, a z roku na rok WOŚP bije rekordy. Na nic wasze szczekanie, karawana idzie do końca świata i jeden dzień dłużej.
Anonim2021.02.2 18:29
Nich jedzie i nabija kasę Owsiakowi dale naiwniacy. Śmieszni jesteście.
fcuk piss2021.02.2 11:45
dziwie sie ze ludzie daja pieniadze na tace wielbicielom ministrantow i rzymskiej milosci
Michał Jan2021.02.2 11:30
Taki doświadczony działacz antykomunistyczny i nie kojarzy, że lewusińskim logikę zastępuje dialektyka.
Anonim2021.02.2 12:46
PiSdzielcom myślenie zastępuje bredzenie pedofilnych kleruchów.
Michał Jan2021.02.2 12:51
Niewykluczone. W tej sprawie muszę polegać na Twojej praktyce.
Najważniejsze, że...2021.02.2 11:15
Od nacjonalistów i prawicowców wośp nie dostał NIC! Od 99% Katolików też NIC! To fakt i nasze wzycięstwo.
katolik2021.02.2 11:40
tak
antoni.s2021.02.2 11:51
Doskonale dajemy sobie radę bez was, i niech tak zostanie, i tak żaden z was pożytek.
antoni.s2021.02.2 11:56
Jestem spokojny o przyszłość, gdy cieszą was takie zwycięstwa, bez mała jak 27:1.
Anonim2021.02.2 18:32
Nic ,a co robili pod kościołami i od emerytek wyciągali pieniadze ,bo babcie myślą ,że to dla chorych dzieci.
Konfederata2021.02.2 11:11
Spakojna. KOD padl, SK padl a mialy byc niepokonanyje. A wot i WOSP padnie.
ladychapel2021.02.2 11:14
WOT - owszem padnie w walce z tymi swymi karabinkami. A WOŚP GRA JUŻ 30 LAT I CO ROK PADA REKORD
Konfederata2021.02.2 11:16
Ot znamy takije riekordy. W Rasiju jesc rekordu co niedielu, a nie raz na god. Ty plohaja
Anonim2021.02.2 11:34
Vot - my znaem takije rekordy. V Rasiji rekord v kazduju nedeliju, ne ras v godu. Ty plohaja - sie nie uczyło rosyjskieg, co? Idi na hier, chmo jobane vrot
Konfederata2021.02.2 11:43
Mai ruskavo jazyk jesc artystycznyj. Niet normalnyj, kak dla durackih ludziej.
ladychapel2021.02.2 11:07
Na nic wasze jęki zazdrości. I tak padł kolejny rekord
Anonim2021.02.2 11:08
Dziwię się, że ludzie takim ludziom jak Rydzyk dają pieniądze
srosz2021.02.2 11:04
też się dziwie ,że ludzie nabijają kabze cwaniakowi bo z tego żyje.jasne ,że większość idzie na sprzęt ale ułamek % z tego to są miliony kombinowane
MaxFiend2021.02.2 12:15
Jesteś ciężkim ułomkiem lub frajerem, że mając taką udowodnioną wiedzę nie podzieliłeś się nią z pewnym nadprezesem i jego partyjnymi ciurami, którzy od lat dyszą i kwiczą z żądzy dopadnięcia za wszelką cenę Owsiaka. Już dawno by osrebrzyli lub ozłocili każdego za choćby jeden prawdziwy dowód przeciw niemu :-D :-D :-D :-D
Olać, olać2021.02.2 10:59
pisowskie psychotrole.
Janda bez honoru2021.02.2 10:48
Ile tu płatnych troli Owsiaka. Nic dziwnego, wczoraj dostał kasę od komuni-biznesu.
JanP2021.02.2 10:44
Dzięki temu zabiedzonemu menelowi też parę groszy do puszek WOŚP wpadło. Dziękuję p. Borowski.
Polak2021.02.2 10:47
Masz nadzieję głupca.
wszyscy razem nie od dziś2021.02.2 10:38
J­ebać PiS!
Goła dvpa PiSu2021.02.2 10:41
Kiss!
Anonim2021.02.2 10:43
Kryśkę też?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sylwe2021.02.2 10:47
a na razie, to PIS was j***e
Facet2021.02.2 10:27
Kobieta jest pięknem. Kobieta to biblijna niewiasta, najpiękniejszy twór Boga. Oczywiście lesbijki, strajk "kobiet", poleczniczki WOŚP i wszystkie lewaczki nie zaliczają się do niewiast. To lacho ciągi, tyfusy i barachło.
Klapaucjusz2021.02.2 12:58
Najpiękniejszym stworzeniem Boga był Adam, którego Stwórca stworzył na obraz i podobieńtwo własne. Niewiasta została stworzona, bo Adam się nudził i dlatego, że Pan Bóg miał dość oglądania jak Adam sam sie zadawala własną, nowostworzoną prawicą.
Zniesmaczony2021.02.2 10:22
A nasz Prezydent wszystkich Polaków też dał fanty - bo lubi i Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek!!??
Dziennikarz TVN2021.02.2 10:42
Fajna propaganda, zgłoś się do nas. Damy pracę.
XXXXX XXX2021.02.2 10:20
Pyszny bool doopy faszystowskiego prawactwa z powodu WOSPu, edycja 2021. XXXXX XXX
hahahahaha2021.02.2 10:29
NIGDY DOŚĆ! J....Ć WOŚP!
YORK2021.02.2 10:18
To jest ta druga polowa zaczadzonych polakow i bezmyslnych frajerow.
Bożena2021.02.2 10:18
Jak to się potocznie mówi, Pan Bóg jak chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.
Prawda2021.02.2 10:17
Ciekawe czy Lewica postawi pomnik Adolfowi Hitlerowi za Autanazje dzieci i Starszych ==
xxxxx xxx2021.02.2 10:21
Poki co prawactwo wyprawia Adolfowi urodziny i ma go na swoich sztandarach
Marek2021.02.2 10:38
xxx czy jak ci tam jestes ignorantem.Faszyzm to lewica nie prawica.
Podaj dalej2021.02.2 10:16
Od kedy pamiętam, np. od 1999 do 2005 w każdym hipermarkecie, na pasażach, pod kościołami i na ulicach było pełno zombii wośp. Od 2005 roku ich nie ma. Kryją się jak partyzanci, pod kościołami są gonieni, a nawet w hipermarketach co kiedyś pomagali pakować towar ich >>nie ma<<. To chyba jest jakis dowód, że gonimy psa zwanego wośp?
Polak2021.02.2 10:45
To dlatego wczoraj szamani tak kwiczeli że ludzie masowo wrzucają do puszek pod kościołami zamiast płacić na sektę?
Kino2021.02.2 11:13
To pod kościołem cię nie było. Ludzie ganiali, a księża prosili aby nie ordynarnie odganiać, śmieszny idioto. Od kalolików nic nie dostaliście. Najwej od zielonoswiątkowców haha
Fakt2021.02.2 12:39
No to coraz mniej jest tych katolików skoro niekatolicy tyle kasy przekazali Owsiakowi.
PRAWDA2021.02.2 10:13
Owsiak za Popieranie Aborcji dostaje Kase od Solorza i innych organizacji z walkka Narodem Polskim Katolickim ==
Anonim2021.02.2 10:10
PiSdzielce płaczą, bo to kasa której nie mogą zajeb..ać.
Panie Borowski2021.02.2 10:08
Ludzie nie dają! W szkołach podstawowych puszki puste. Komunistyczny biznes pierze pieniądze. Dadzą owsiakowi i pod swołem wypraną częśc odbiorą. Dawanie przez ludzi to przykrywająca propaganda.
ks. Zdzisław2021.02.2 10:06
Ja i moi ministranci używaliśmy zawsze wazeliny firmy Nivea, ale odkąd się dowiedziałem, Że wspiera ona WOŚP, nigdy więcej tego nie zrobimy, będziemy używać tylko świętych olejów nawilżających z Lourdes.
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.02.2 10:12
I udowadniasz, ze straty bolą. Muszą boleć!
Student2021.02.2 10:03
Smok wOŚP miał trzy głowy. 1 głowa to full media. 2 głowa to full polityka. 3 głowa to psychofaza ludzi, oddolna. Trzecia głowa już odpadła bo wiekszość ludzi nie daje. Z ludzi wpływają grosze, dają tylko biznesmani i firmy komunistyczne. Pierwsza i druga głowa (czyli poparcie mediów i polityków) gnije i cuchnie zgnilizną. Cierpliwości, smok umiera. Nie potrzebny jest szewczy, ale i on by się przydał. Można podłożyć wośpowi jakąś świnię, czemu nie?
Anonim2021.02.2 10:08
Świń u prawiczków całe tabuny, dawać po kolei. Może kotojebcę na początek.
katolik2021.02.2 10:02
Miałem Turbomega Wibrator Analny firmy AnusDrill, ale odkąd się dowiedziałem że wspierają WOŚP nigdy więcej go nie kupię!
WAL kmiotów!!!2021.02.2 10:09
Firmy wspierające WOŚP troszkę straciły i dramatyczne szyderstwa nie pomogą. Te firmy jeszcze więcej stracą.
katolik2021.02.2 11:44
być moze podszywasz się pod katolika , który rzadzacych nazywa zdrajcą Narodu, ale twoja debilnosc szkody nie wyrządzi
...2021.02.2 9:55
https://demotywatory.pl/5052369/W-2010-roku-Jaroslaw-Kaczynski-wsparl-WOSP-ale-wtedy-mu-sie-oplacalo
szubienica przy okazji2021.02.2 9:50
Ja miełem konto na Allegro. Tylko kupowałem tam i wydawałem minimum 1200 zł rocznie. Jak czasami kupowałem komputer lub części do auta to i pona 10patyków wychodziło. Właśnie wypowiedziałem automatem i nic przez Allegro nie kupię. Są inne portale. Powód? Poparli WOŚP... Słuchajcie! Każda kropla rzeźbi skałe. Róbmy w na pewno wykończymy lewackie WOŚP. WYKOCZYMY! Potwór WOŚP ZDECHNIE!
katolik2021.02.2 9:53
Brawo, podobnie z Facebook i innymi, aby to masoni i naziści nie wykończyli całych narodów za nasze pieniadze!
hahahahaha2021.02.2 9:56
Potwór WOŚP już zdycha. Zachłysnął się potęgą i od smierci Adamowicza zdycha.
Anonim2021.02.2 9:58
I dlatego w tym roku znowu rekordzik, katozjebki! 👍
hahahahahahaha bzdura2021.02.2 10:05
Nie ma żadnego rekordu. sztuczne pieniądze kradzione jak zawsze.
Anonim2021.02.2 10:09
buhahhahaha, zamknij oczy jak marzysz.
Grizzly2021.02.2 9:44
Wy-pier-da-laj
Ty durniu2021.02.2 9:48
wy....j z Frondy na lewacki syf!
Grizzly2021.02.2 9:54
buhahahhahaha, a jak nie to co?
Grizzly2021.02.2 9:56
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 9:56
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Anonim2021.02.2 9:40
Powiedział co kazali i siup do jakiejś rady nadzorczej.
Marcin2021.02.2 9:35
Siur,siur wiaderko pomyj.Lepiej się już Pan czuje.Pana Owsiaka zna cała Polska,autora tego tekstu moż kilku kolegów od odkażacza.Na zdrowie.
Wesoła Hulajnoga2021.02.2 9:33
Śmieć owsiak! Śmieć owsiak! Śmieć śmieć śmieć!!!.......... Śmieć owsiak! Śmieć owsiak! Śmieć śmieć śmieć!!!.......... Śmieć owsiak! Śmieć owsiak! Śmieć śmieć śmieć!!!
Anonim2021.02.2 9:35
Kotojebca - kotojebca.
Lubiący klaunów z wOsP2021.02.2 9:31
Całe wośp powinno skończyć jak adamowicz. Byłby spokój. Aczkolwiek już takiej pompy reklamowwej w tym roku nie było.
Anonim2021.02.2 9:34
Kurwi..zja robi co może, żeby tak się stało.
katolik2021.02.2 9:36
to juz koncówka róbta co chceta,kasę beda dawac tylko masoni, naziści soros i gates, błyskawice( r.ż) i błyski(r.m)
Anonim2021.02.2 9:38
Oszukujcie się dalej katomłotki, coraz was mniej (i dobrze).
Stary2021.02.2 9:41
Liczba bywalców w kościołach się nie zmienia. W Wa-wie na Ursynowie kociół ma ciagle zajęte miejska siedzące jak 30 lat temu. Jak się spóźnie to nie usiądę.
Anonim2021.02.2 9:48
U mnie w parafii jakieś 30% tego co trzydzieści lat temu, i to głównie stare pierdziele. Ale najlepiej w seminariach 80% spadek powołań - oby tak dalej!
katolik2021.02.2 9:52
Mówisz jakbyś był starym współpracownikiem z PRL , który nawiedza Kościół licząc ilu jest ludzi i donosisz nam, ze niewielu
hahahahaha2021.02.2 9:52
Plotki z pomponika tvn?
antoni.s2021.02.2 9:30
Podsumowanie. Niechęć i nieukrywana wręcz nienawiść kleru, pisu i wszystkich ich mniej lub bardziej jawnych współpracowników, bierze się z faktu że największa, najbardziej skuteczna i jednocząca polaków akcja charytatywna odbywa się z całkowitym pominięciem kościoła kat, brak jego udziału w tej wspaniałej akcji, świadomość hojności polaków , ich entuzjazm i radość, będąca całkowitym zaprzeczeniem atmosfery trwogi i cierpiętnictwa panującej w kościele, wreszcie nieurywana pogarda i kpina z uwikłanego w pedofilię , oszustwa i politykę kościoła kat sprawia że ten dzień będący dla polaków świętem, dla kleru jest najkoszmarniejszym dniem w roku.
Marek2021.02.2 9:31
słyszałeś ....albo inaczej bo szkoda czasu bredzisz chłopcze
antoni.s2021.02.2 10:56
Chłopcze?, hm... , to podejrzany zwrot, czyżbyś był, marku, jednym z nich?.
Spokojny2021.02.2 9:28
Ja korzystałem w moim biurze pośrednictwa z firmy adwokaciej. Zostawiałem im rocznie ponad 15 000zł. Dowiedziałem się, że biuro prawne (nie podam aby ich nie reklamować) wsparło wośp. Wycofałem się i zmieniłem kancelarię. Oczywiście wnikliwie pytali dlaczego - poinformowałem o powodzie. Papapa kasa nigdy wspieradzia dziadów od wośp!
Anonim2021.02.2 9:32
No to teraz tylko zapisanie się do PiSu przed pierdlem cię uratuje.
Grizzly™2021.02.2 9:33
Podaj adres, ja chętnie z nich skorzystam.
Spokojny2021.02.2 9:46
To jedyna kancelaria wieloadwokacka w Piotrkowie Trybunalskim, która dała na wośp. Znajdziesz. U mnie stacili 15 tys. rocznie i boli ich to bo próbują (bezskutecznie) zmienić moje zdanie. NIE ZMIENIĄ! Kto wośpem śmierdzi ten wyp....dala!
antoni.s2021.02.2 11:10
Dobra, u ciebie stracili, jednocześnie dzięki tobie zyskają 100 następnych klientów, bo udział w wośp to dowód na etyczne i nie podyktowane wyłączne zyskiem działania. Opisując swoją mierność jednocześnie zrobiłeś im niezłą reklamę, całkowicie za darmo, zapewne nieświadomie, wybitny z ciebie strateg :-]
Ala2021.02.2 9:37
A główka w porządku? No to hop.
Anonim2021.02.2 9:41
15000 tyś to ty na oczy nie widziałeś
Spokojny2021.02.2 9:54
Pocieszaj się, pocieszaj.
miecio2021.02.2 9:25
Borowski, tak wlazłeś w doopę obecnej władzy, ze tylko buty ci wystają.
Grizzly2021.02.2 9:34
Dobre, to parchowaty prezes ma pełną du-pę butów
fdf2021.02.2 9:24
Dla Leśnego Dziada wszystko jest dziwne.
...2021.02.2 9:24
https://demotywatory.pl/5052362/W-ciagu-28-lat-dzialalnosci-WOSP-zebrala-na-chore-dzieci-13
Koreańczyk Północny2021.02.2 9:30
HAHAHAHAHA my mamy lepszą propagandę idioto
...2021.02.2 9:53
Idioty to szukaj wśród swoich, znajdziesz tam ich pełno.
Daja bo widza wasze zaklamanie2021.02.2 9:23
Los kobiety nie ma dla Niego znaczenia, bo przecież już jest ochrzczona. Natomiast płód, zwany dzieckiem, chrześcijaninem jeszcze nie jest i trzeba doprowadzić do chrztu za wszelką cenę, nawet zdrowia i życia matki, bo inaczej dziecko pójdzie do piekła. Czyli kobieta ma przejść katusze, a dziecko ma cierpieć i zaraz umrzeć po to, by pokropił je ksiądz (który raczej nie zrobi tego za darmo), a także po to, żeby je za chwilę pogrzebać (wnosząc proboszczowi niezbędne opłaty).
Anonim2021.02.2 9:37
Kasa musi się zgadzać, odkąd owieczki przejrzały na oczy i olewają tacę, trzeba znaleźć inne źródła dochodów.
adam2021.02.2 9:19
Dziwię się że Borowski się dziwi.Ale prawdziwe jego zdziwienie dopiero nadejdzie..
NieświeżyDewotNapadłNaRekordowąZbiórkęWOŚP2021.02.2 9:17
Dewot Borowski, nieświeży dupoliz PiSowski. Smęci i pluje jadem po zbiórce WOŚP, ponieważ gdyby przed zbiórką apelował, żeby państwo jej zabroniło a Polacy nie dawali pieniędzy, to potwierdziło by się, że jest zerem bez autorytetu, piskliwym kundlem i miernotą bez krzty mocy sprawczych.
Topek2021.02.2 9:06
Woodstock czy Festiwal w Jarocinie nie był Lewacką inicjatywą, są to inicjatywy które łączą młodzież oczywiście nie skrajną taką jak np. faszyzującą popierającą PiS czy konfederacje. Woodstock nie jest finansowany z pieniędzy zbieranych na WOŚP tylko finansowany pieniędzy uzyskanych od sponsorów i z datków. Sam płacę na Woodstock więc wiem jak to funkcjonuje i nie jestem ani lewakiem ani lewicowcem
Marek2021.02.2 9:10
synku weź książkę i wtedy nagle cię olśni co to jest faszyzm.Przypinanie tej łatki każdemu kto nie jest za lewicą powoduje spłycenie problemu.Młodziez popierająca lub ludzie popierający PIS to faszyści,jestes niedouczony .I taki pozostaniesz jak nie wyłączysz komputer i wikipedie hahahah
Marek2021.02.2 9:17
A czym jest narodowy socjalizm w oparach katolicyzmu? Hmm?
Marek2021.02.2 9:42
narodowy socjalizm katolicyzm noiszczył min. w Dachau.Polecam ksiązki a nie wikipedie
Anonim2021.02.2 9:21
Oczywiście, 100% racji. PiSdzielce są za głupie i nieudolne na faszyzm, to zwykła kościołkowa komuna.
Topek2021.02.2 9:25
Pis określa się jako prawica, a z prawicą ma tyle wspólnego co Rydzyk z chrześcijaństwem
Młoda2021.02.2 9:23
Precz z narkomanami!
on2021.02.2 9:02
Kim jest ten pionek i kto go słucha? Podejrzewam betonowych zakościelnych, którym oczy z dziur wypadają z zazdrości ile kasy nazbierał i NIE PRZEKAZAŁ KOŚCIOŁOWI!
Marek2021.02.2 9:06
prawda boli.Bredzisz i tyle
Marek2021.02.2 9:01
A ja się dziwię, że ludzie dają pieniądze Rydzykowi i innym klechom
Marek2021.02.2 9:46
może jak dojdziecie do włądzy za 50 lat to zrobicie zakaz wspierania kościoła tylko bedzie obowiązek finansowania aborcji.I nakaz oddania 1 dziecka na częsci zamienne.Kto was uczył moralnośći chyba Lenin i jemu podobni.
Anonim2021.02.2 9:01
Panie Adamie - po pierwsze płód to płód a dziecko to dziecko. Dzieci się nie abortuje i proszę nie manipulować. Po drugie "Strajk Kobiet" ma wiele postulatów a wtrok Trybunału Julii Przyłębskiej tylko przelał czarę goryczy. Wśród postulatów SK jest utrzymania standardów opieki okołoporodowej, dofinansowania in vitro i badań prenatalnych najnowszej generacji, rzetelna edukacja seksualna a także wymierzenie bezwzględnych kar sprawcom i osobom winnym ukrywania przestępstwa pedofilii w Kościele. Proszę się zapoznać z tematem zanim następnym razem zabierze Pan głos.
Anonim2021.02.2 10:07
lempart to locha i ulicznica
Polak!2021.02.2 9:00
<img src="https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg">
Andrzej2021.02.2 8:59
&#x3C;&#x69;&#x6D;&#x67;&#x20;&#x73;&#x72;&#x63;&#x3D;&#x22;&#x68;&#x74;&#x74;&#x70;&#x73;&#x3A;&#x2F;&#x2F;&#x75;&#x70;&#x6C;&#x6F;&#x61;&#x64;&#x2E;&#x77;&#x69;&#x6B;&#x69;&#x6D;&#x65;&#x64;&#x69;&#x61;&#x2E;&#x6F;&#x72;&#x67;&#x2F;&#x77;&#x69;&#x6B;&#x69;&#x70;&#x65;&#x64;&#x69;&#x61;&#x2F;&#x63;&#x6F;&#x6D;&#x6D;&#x6F;&#x6E;&#x73;&#x2F;&#x33;&#x2F;&#x33;&#x62;&#x2F;&#x50;&#x61;&#x72;&#x69;&#x73;&#x5F;&#x54;&#x75;&#x69;&#x6C;&#x65;&#x72;&#x69;&#x65;&#x73;&#x5F;&#x47;&#x61;&#x72;&#x64;&#x65;&#x6E;&#x5F;&#x46;&#x61;&#x63;&#x65;&#x70;&#x61;&#x6C;&#x6D;&#x5F;&#x73;&#x74;&#x61;&#x74;&#x75;&#x65;&#x2E;&#x6A;&#x70;&#x67;&#x22;&#x3E;
Artur2021.02.2 8:58
To jest nie do pomyślenia gdy firma bierze pomoc od państwa a potem wyrzuca te pieniądze na offsiaka. W takim przypadku bezwzględnie powinna zostać przeprowadzona kontrola w firmie bo widać że ona nie potrzebuje tych pomocowych pieniędzy. A przecież są to środki pochodzące z naszych podatków. Kategorycznie żądamy kontroli firm sponsorujących tego pana w czerwonych kalesonach.
anonim2021.02.2 9:02
A Rydzol potrzebuje pieniędzy z ukradzionych mi podatków? Ponad 214 milionów złotych.
Do Adam Borowski2021.02.2 8:56
Schleich di, du bist a rechta Haumdaucha😎🍺🥨⚡️🌈🚬💪😍🥕
Wqrwiony na maxa!!!2021.02.2 8:54
Pierrrrrdolony WOŚP!!!!!
Szukam na necie listy2021.02.2 8:48
Niech ktoś stworzy listę firm, które dają na WOŚP. Chcę wiedzieć od jakich firm produktów NIE kupować. PROSZĘ o taką listę! Kilka firm już MAM.
pp2021.02.2 9:03
A nie lepsza lista ministrów (ministrantów?) dotujących ojca Rydzyka? Szkoła, geotermia, osiedle, muzeum. A do tego radio i telewizja. W prywatnych rękach zakonnika.
Kinol2021.02.2 9:23
Dlaczego firmy dające na owsiaka robią to ostatnio po cichu? Polacy chcą wiedzieć kto jest scierwem i produkuje ścierwo.
NaziBarbi2021.02.2 8:46
W tym roku bardzo cicho było o wosp. Ta farsa upada.
pp2021.02.2 9:03
Włącz inne media poza trwam i tvpis.
Neutralny2021.02.2 9:20
EEeee tam... W innych mediach też już nie ta feta co kiedyś. Duuuużo pokorniej i ciszej, i zanika.
NaziBarbi2021.02.2 9:09
Aha, gdy czytam o wośp to mnie zawsze osik swędzi w tyłku
Anonim2021.02.2 8:44
Adam Borowski to PiS-owska gnida. Kaczor nie znosi żadnych oznak radości, dlatego PiS-owskie rozmodlone mędy popierają tylko masochizm.
Polak Dumny nie gej2021.02.2 8:35
Chciałbym kiedyś nas rać na mordę owsiaka. To nie metafora, serio. Chciałbym związać owsiaka, położyć go na ziemi. Zdjąć gacie i nas rać mu na pysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polak Dumny nie gej2021.02.2 8:43
Stało się, ktoś nasrał mi ryja.
Owsiak to oszust!2021.02.2 8:33
Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......Owsiak to oszust!......
Polak2021.02.2 8:33
WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!.... WOŚP to pralnia pieniędzy!....
Grazyna2021.02.2 8:27
Soros przelał pięć milionów i masz pan odpowiedź, a wszyscy się dziwią kto daje.
katolik2021.02.2 8:39
Bill gatess i soros, masoni oplacili telewizje aby nakrecali spiralę popłochu o wirusie i szczepieniach
katolik2021.02.2 8:27
owsiak róbta co chceta i błyskawice to ideologia holocaustu