24.10.19, 21:32Zdj. Twitter/PiS_ORG_PL, edytowane

Ujawniamy kulisy posiedzenia klubu PiS. Przed rządem ciężka praca!

W podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim dziś po południu odbyło się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Jak wynika z informacji Polskiej Agencji Prasowej, lider PiS, Jarosław Kaczyński dziękował politykom za pracę podczas kampanii wyborczej. 

Jednocześnie Kaczyński podkreślił, że to wcale nie koniec ciężkiej pracy. Były premier mobilizował członków klubu PiS do dalszej aktywności przed wyborami prezydenckimi i wspierania ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy, który- już oficjalnie- będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy w przyszłorocznych wyborach. 

Jak podaje PAP, podczas wystąpienia prezes PiS dziękował politykom ugrupowania za ich pracę podczas niedawnej kampanii wyborczej. Jednocześnie podkreślił, że nie udało się uniknąć pewnych błędów, z których należy teraz wyciągnąć wnioski. 

"Prezes podkreślał jednocześnie, że musimy dalej ciężko pracować, bo przed nami kampania i wybory prezydenckie i musimy wspierać w niej Andrzeja Dudę"-ujawnił jeden z polityków uczestniczących w spotkaniu. Jarosław Kaczyński podkreślił ponadto, że  „jesteśmy silni koalicją (PiS, Solidarna Polska, Porozumienie) i że to jest dla nas ważne”.

"Nasz klub będzie rekomendował Elżbietę Witek na marszałka Sejmu IX kadencji, że naszym kandydatem w wyborach na marszałka Senatu będzie Stanisław Karczewski oraz że nasz klub będzie rekomendował Mateusza Morawieckiego na funkcję premiera rządu RP"-poinformował z kolei Ryszard Terlecki, szef klubu PiS. Według źródła PAP, prezes partii rządzącej zaznaczył na spotkaniu, że te propozycje muszą zostać zaakceptowane przez komitet polityczny, który ma zebrać się w przyszłym tygodniu. Wówczas odbędzie się także spotkanie prezydiów partii wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy.

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze

Gumowy Żuk2019.10.25 11:24
Ważne, że Tusk i jego 8 chudych lat się skończyły! Chwała Bogu! I dzięki Ci Panie za mądrość wyborców, którą ich obdarzyć raczyłeś. Amen.
gumowa kaczka2019.10.25 17:51
Mądrość i Pis staramy się nie używać w jednym zdaniu .
lady chapel2019.10.25 7:30
Ujawnicie tylko to na co wam pokurcz pozwoli
gumowa kaczka2019.10.25 5:43
zwykła DINTOJRA -herszt pogroził malutkim palcem za senat,fanty mateuszka po dilu z ziemią zostają ,punkcik rozkoszy w Krakowie otwieramy i w miasto
Gumowy Żuk2019.10.25 11:22
Ważne, że Tusk (a wraz z nim 8 chudych lat) się skończył.
Katarzyna2019.10.25 1:39
" ...Dumny??? geju.." ! Czytałam wczesniej o tobie takie różne rzeczy ! ODPOWIEDZ, PROSZĘ. -CZY TO PRAWDA ŻE SIOSTRA CIĘ WCZESNIEJ WYGONIŁA Z DOMU ZA TO, ŻE BRAŁEŚ SIĘ ZA JEJ DZIECI DO PEDAŁOWANIA ? - CZY TO PRAWDA, JAK PISZĄ, ŻE SIEDZIAŁEŚ NAWET KILKA RAZY ZA PEDOFILIĘ W WIĘZIENIU? - CZY TO PRAWDA, ŻE BYŁEŚ SB-kiem , A W IPN-ie MAJĄ CIĘ TAM POD NUMEREM : BU 0604/854 I TAM SĄ RÓWNIEŻ TWOJE AKTA OSOBOWE ZE WSPÓŁPRACY ? -CZY MOŻLIWE JEST, ŻE MOŻNA BYĆ AZ TAKĄ LUDZKĄ BESTIĄ ?? Czego jeszcze nie wiemy? Bądź łaskaw mi i nam na te pytania odpowiedzieć ! Przecież wiesz, że w internecie nic nie ginie ! Chciałabym od ciebie uzyskać odpowiedź, jeżeli cię na nią stać?
stanpio2019.10.25 10:57
Instrukcja Carycy Katarzyny II, jak pokonać Polskę Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchią i niezgodą. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją "milczących psów", którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność.
Katarzyna2019.10.25 20:15
Dumny...g....u ! Zadałam ci pytania! Uważam, że dość prosto i jasno napisałam. Nie można był nie zrozumieć ! Wiem, że czytasz, jesteś tu pod różnymi nickami. Wszyscy o tym wiedzą. WIĘC DLACZEGO NIE ODPOWIADASZ? Więc widać, że nie stać cię na odpowiedź ! Prawda? A może trzeba mieć to "coś"? Trzeba mieć tzw."jaja" ! Czy mamy rozumieć, że to wszystko prawda??????? Aż taką jesteś bestią??? Aż tak możesz być zdemoralizowany?? Czy kto cię tak samo skrzywdził w życiu ??
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 23:04
Patologia czarnej zarazy: Arcybiszkopt Głódź do podwładnego księdza: "Sub secreto - dupku jeden - jesteś gówno, jesteś jak to opakowanie, beczkę soli jeszcze musisz zjeść..." Inny ksiądz opowiadający o traktowaniu przez arcybiszkopta Głodzia: "Któregoś dnia, który określam jako przełomowy, po kilkugodzinnych zakupach w celu zaopatrzenia rezydencji - na pytanie "gdzie byłeś?", odpowiedziałem - "robiłem zaopatrzenie rezydencji w kilku marketach". Arbiskup zareagował krzykiem: "Nie p**rdol, rozjedżasz się gdzieś po diecezji, masz za dużo czasu!" https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/arcybiskup-slawoj-leszek-glodz-i-jego-wszechwladza-w-diecezji,980143.html
Pamiętajcie pedały dupa służy do srania.2019.10.24 23:53
Do srania!
Gumowy Żuk2019.10.25 11:19
:D
Tytus2019.10.26 20:23
Jas zyłem W PRL i Poznalem czerwona zarazę ktora teraz zmienila Robotnika na Dewianta jako swojego guru- spadaj stad czerwony wypierdku!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 22:26
Tęczowy Piątek już 25 października. O tym, w jaki sposób społeczność szkolna będzie świętować ten dzień, zadecydują uczniowie i uczennice wraz z kadrą nauczycielką i rodzicami. Zadbaj o atmosferę, która będzie towarzyszyć tegorocznej akcji - skorzystaj z mediów społecznościowych, żeby okazać młodzieży wsparcie. W najbliższy piątek młodzież szkolna będzie obchodzić Tęczowy Piątek – szkolne święto, którego celem jest okazanie wsparcia nękanej na co dzień młodzieży LGBT. Wyzwiska, szarpanie i złośliwe żarty, to dla młodych osób LGBT codzienność. "Jak wynika z badań w Polsce blisko 70 proc. młodzieży LGBT doznaje przemocy, a w 26 proc. przypadków dochodzi do niej w szkole. Dlatego tak ważne jest, aby dorośli zadbali o atmosferę, która będzie towarzyszyć Tęczowemu Piątkowi i okazali młodzieży wsparcie" - wyjaśnia Joanna Skonieczna z Kampanii Przeciw Homofobii. Sposobów na wsparcie młodzieży świętującej 25 października Tęczowy Piątek jest cała masa. Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób dorośli mogą wesprzeć młodzież przygotowującą się do Tęczowego Piątku przy użyciu mediów społecznościowych: 1. Facebook: skorzystaj z nakładki #TęczowyPiątek na zdjęcie profilowe [nakładka dostępna TUTAJ http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1190093661178816 2. Twitter: opublikuj tweeta z hasztagiem #TęczowyPiątek 3. Instagram: opublikuj swoje zdjęcie z wydrukowaną ze strony KPH grafiką z hasztagiem akcji [pobierz ją TUTAJ https://kph.org.pl/wp-content/uploads/2019/10/t%C4%99czowy_pi%C4%85tek_board.pdf]. Takie zdjęcie możesz też udostępnić również na Facebooku i Twitterze. 4. Instagram: zamieść na Instastory filmik, w którym mówisz, dlaczego stoisz po stronie młodzieży. Takie wideo możesz udostępnić również na Facebooku i Twitterze 5. Media społecznościowe: udostępnij na Facebooku, Twitterze lub Instagramie jedno lub więcej nagrań z serii „Stoję po stronie młodzieży” i napisz kilka słów wsparcia [kanał youtube KPH dostępny TUTAJ https://www.youtube.com/channel/UCojA1DLlDKWJOMYz487aQuQ Młodzież LGBT z pewnością odczyta te działania jako znak wsparcia. Nic jednak nie zastąpi rozmowy. Dlatego, jeżeli znasz jakiegoś nastolatka lub nastolatkę świętująca Tęczowy Piątek, powiedz jemu lub jej, że ją wspierasz i że jest OK.
Valentynka skorno weneryczna2019.10.24 23:50
A po wszystkiem bierzesz jeszcze w paszcze. Bez soli i pieprzu.
Gumowy Żuk2019.10.25 11:19
:)
Lennon2019.10.24 22:25
>>prezes partii rządzącej zaznaczył na spotkaniu, że te propozycje muszą zostać zaakceptowane przez komitet polityczny, który ma zebrać się w przyszłym tygodniu. ...czyli zatwierdzone.
Gumowy Żuk2019.10.25 11:18
No chyba logiczne?!