03.03.19, 09:30screenshot Youtube - blogpressportal / Fot. MEDEF via Flickr, CC BY-SA 2.0 / screenshot TVP Info

Wałęsa grozi: Kaczyński, Cenckiewicz, Kiszczakowa, bądźcie przygotowani!!!

Lech Wałęsa po raz kolejny na swoim twitterze przekonuje, że nigdy nie był tajnym współpracownikiem o pseudonimie Bolek, a wszystko to „prowokacja przygotowaną przez władze komunistyczne”. Napisał też o Jarosławie Kaczyńskim, Sławomirze Cenckiewiczu czy Krzysztofie Wyszkowskim.

Oni z uporem maniaka wierzą w tą prowokację TW Bolek przygotowaną w tamtym czasie przez władze komunistyczne.W wolnej Polsce na tak przygotowanych materiałach po uzupełnieniu z zasobów archiwalnych przybliżonych treściowo tekstów starają się wrobić mnie we współpracę z SB”

- pisze Wałęsa w jednym ze swoich wpisów na twitterze.

Dalej kontynuuje:

Wielu intelektualistom nie może zmieścić się w głowie, że robotnik elektryk był w stanie przy przeszkodach z różnych stron uruchomić siły polskie i międzynarodowe by to osiągnąć”.

Stwierdza też:

Uważają, że ktoś musiał pomagać i ktoś jeszcze musiał za tym stać a ponieważ nikogo nie mogą z otoczenia znaleźć i zlokalizować to pozostaje pomoc i sterowanie z SB. Ponieważ to nieprawda więc w tej obłędnej koncepcji mój osobisty wyczyn jest jeszcze bardziej wywyższony”.

Na koniec zapowiada:

Potrzeba tylko udowodnić kto w wolnej Polsce tego dokonuje i wykonuje. Tego też zamierzam dokonać i to pokazać :

Kaczyński , Cenckiewicz , Gwiazda , Wyszkowski , Kiszczakowa bądźcie przygotowani”.

Cóż, to już nie pierwsza i zapewne nie ostatnia tego typu zapowiedź byłego prezydenta. Całą rzecz skomentował między innymi wywołany do tablicy Sławomir Cenckiewicz, pisząc na twitterze:

Drżę cały”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

igor2019.03.3 20:27
a kto to jest ten wałęsa??
TO JA2019.03.3 18:33
cZY TYLKO JA WIDZĘ, ŻE WAŁĘSA TO NARCYZ CHORY PSYCHICZNIE?
polka2019.03.3 18:01
CZy ten czlowiek sie nigdy nie opamieta?Taka tragedie u syna a on mysli tylko o sobie.Ja nie robilem, ja zwyciezylem.ja,ja,ja,.On naprawde jest zalosny.
Cykacz2019.03.3 17:33
bolek,ty se idź poważne badania zrób. I nie myślę tu o prostacie...
Anna2019.03.3 14:11
Bolek - nasz żałosny spadek po komunie wpadł w maniactwo wybielania się. Przygnębiający spektakl, ale dobrze że się odbywa. Gdyby Bolek siedział cicho, miałby szanse na lepszą ocenę przez historię, a tak codziennie widzimy, kim on naprawdę jest, jaki jest jego poziom intelektualny i moralny. I z każdym dniem trudniej go utrzymać na piedestale, choć i on i garstka zwolenników bardzo by chciała to zrobić. Prawdy nie uda się zakrzyczeć i zamotać.
Grizzly2019.03.3 12:32
Bądźcie gotowi! Bolek z tej złości zakrzyknie: "Biere śrubokręt"!
Jahu2019.03.3 16:10
:):):)
wykluczony duchowny2019.03.3 11:51
Degraduje się nawet generałów, usuwa ze stanu duchownego nawet kardynałów (Mc Carick), pozbawia sie prawa wykonywania zawodu lekarzy, adwokatów, pozbawia sie odznaczeń państwowych, medali olimpijskich. Dlaczego nie pozbawia sie NOBLA?
Grizzly2019.03.3 12:01
Kto niby miałby to zrobić? Marksistowska Akademia Szwedzka?
Mirek2019.03.3 11:38
Ten wypasiony wieprz z Gdańska jest wyjątkowo bezczelny i dziwi mnie ze jeszcze są ludzie ze temu szpiclowi dają wiarę . A wszystko dlatego że ani prezydent Duda , ani premier Morawiecki nie wypowiedzą się w sposób kategoryczny o tej kreaturze tylko robią jakieś dziwne uniki a szpicel szkodzi Polsce szczególnie za granica . Takie opowiastki że jest to osoba rozpoznawalna za granica można między bajki włożyć . Polsce taki patron- szpicel do niczego potrzebny nie jest i najwyższy czas aby postawić sprawę jasno . Są niezbite dokumenty potwierdzone ekspertyzą instytutu Sehna w Krakowie że ten wypasiony wieprz z Gdańska szpiclem na usługach komuny był i jeżeli sie tego problemu za jego życia nie załatwi to później będzie za późno . Dlatego nie wiem na co Prezydent i Premier czekają .
trucker 2019.03.3 11:34
Lokaj komuny ,kapus bez czci i honoru.
Laura2019.03.3 11:22
Człowieku odejdż! zamilcz! czy rodzina tego człowieka nie moze mu tego wyperswadować?
TW Bolek2019.03.3 11:21
Pieniądze to ja miałem z wygranych w totolotka a nie z donosów dla SB !
TW Bolek2019.03.3 11:18
Nigdy nie byłem TW Bolek a jak nie wierzycie to zapytajcie się Mnietka !
duchowny2019.03.3 10:47
Czy takie groźby są zgodne z prawem? Czy to nie jest mobbing? czy to nie jest przemoc psychiczna? itd. To dowód że państwa nadal jest słabe po czasach PZPR i PO-PSL
Mejer2019.03.3 10:41
Człowiek z "manią buły" wychodowanej na swej pysze :D
anonim2019.03.3 10:37
Bolek donosił tak jak Macierewicz na swoich kolegów! tzw.jelita podziemia "walcząca" z komuną czyli solidarnościowe kapusie!!!
Skorpion2019.03.3 12:43
Może obciążasz Macierewicza po lekturze nijakiego komucha Piątka. To jakaś totalna bzdura co tam on napisał. Radzę przeczytać Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego . Autor Sumliński. Na Bula ta książka działa jak płachta na byka. Dokładne przeanalizowanie tego co tam jest napisane , bardzo wiele wyjaśnia. Ale donosicielem to on nie jest.
Sonia2019.03.3 10:18
Panie prezydencie Wałęsa głosowałam na pana,wierzyłam panu,wtedy był pan dla nas kimś.Miał pan puścić komunistów w skarpetkach,obiecywał pan dużo.Potem była Magdalenka,zabójstwo ks.Popiełuszko.Na tym zabójstwie zbudował pan swój układ z komunistami .Wiem ,pan tego nie zrobił ale razem powzięliście decyzję ,że prawda o tym zabójstwie nie ujrzy światła dziennego,tak jest do dziś.Okrągły stół to była już tylko farsa.Dziś kiedy jest pan na emeryturze,powinien pan ratować własny honor,nie wtrącać się do polityki.Niczego pan już nie dokona,czas odpocząć.My znamy prawdę i jest ona dla pana kompromitująca.Nie życzę panu źle,to historia pana rozliczy,tak jest zawsze.Jest bardzo dużo dokumentów,są świadkowie tamtych dni,oni żyją i mówią jak było.Boi się pan dokumentów z IPN,słusznie ,one pana obciążają.Tego co pan robił nie da się ukryć. ..........,komentowanie działań rządu i prezesa chwały panu nie przyniesie .Ma pan tylko jedno wyjście ,zapomnieć o polityce.Może jeszcze resztki godności pan uratuje.
Marek2019.03.3 9:58
Człowiek pozbawiony godności.
astom2019.03.3 14:39
Jego osobisty wyczyn to zakończenie strajku w 80' roku po 3 dniach!