29.06.20, 12:15Fot. via Pixabay - designerpoint

Watykan zarządza wizytację apostolską w seminarium diecezji kaliskiej

Konferencja Episkopatu Polski poinformowała właśnie, że Watykan zarządził wizytację apostolską w seminarium diecezji kaliskiej.

Poniżej prezentujemy cały komunikat Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie:

 

N. 4196/20

K O M U N I K A T

Kongregacja ds. Duchowieństwa zarządziła wizytację apostolską w wyższym seminarium duchownym diecezji kaliskiej.

Obowiązki wizytatora apostolskiego powierzyła abp. Stanisławowi Gądeckiemu, metropolicie poznańskiemu.

Warszawa, 29 czerwca 2020 r.

Salvatore Pennacchio

Nuncjusz Apostolski


dam/episkopat.pl

Komentarze

romak2020.07.26 20:22
Pewnie liczą na intymne bara bara z dziewcami.
Natalja Siwiec2020.07.24 14:39
To oznacza, że jakiś wysoki rangą watykański katabas liczy na obcowanie z zupełnie obcymi klerykami.
Jan Radziszewski2020.07.2 15:18
23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails/ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. Dlatego tak dużo go jestDlaczego, Panie, na Włochów zrzucono i to na północ? - Raz, że na Włochy, to mój dopust. Dwa, z powodu ich współpracy z Chinami. USA, i Rosja także, nie pozwalają na swobodę w takiej sprawie nawet krajom takim jak Włochy. - A Twój przekaz [Panie] przeze mnie nic nie zmieni we Włoszech? - Teraz nie zmieni. Przyjdzie jednak czas iż odniesie skutek. - Dziękuję Ci Panie za wszystko dla Polski, za zatrzymanie chemtrails, a ściśle za zatrzymanie coronawirusa w nim i w ogóle wiele chemtrails w Polsce. Za niewielką ilość zgonów do końca maja, za przypomnienie o spowiedzi generalnej, za to przede wszystkim, że jesteś naszym Królem na nowych zasadach od 20 lutego i za wiele innych rzeczy. +++ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha. Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On
Jan Radziszewski2020.07.24 14:41
Dominus potens Satanae liberatur quaecumque ego pono simpliciter rutrum in armis Sub tuum praesidium Omnipotens. Et a me consolator convertens animam meam ab omnibus impedimentis atque evincendis insidiis eorum qui volunt mihi dolet. Iis petentibus damnum in fortitudine brachii tui Domine iustitia et poenae satanas, ita et facit eos exitio vulnerable. Validiores furor illorum decem vicibus. Praecipita Domine satanas, qui oderunt me. Infernalis imple animam meam de tua virtute et fortior me, ita ut perseverare in servitio, quod sit repraesentativum vestra agendi actiones quasi vas tuae voluntatis. Hic tu nunc una, pro vobis: Omnis enim omnipotens et ineffabilis satanas Domino: Qui vivis et regnas in saecula saeculorum. Ave satanas. " Spirituales sunt, dum novi est Satanism, et satanas, et D & mones adiuva nos vehementer. Sed ut develop nos expectantur esse sui iuris aliud sit in rerum usu et in potestate vires ut develop Marcus Aurelius Antoninus. Cum satanas a custodire eum, si fieri potest etiam discere nos oportet custodire ipsi. Et satanas, et D & mones sunt ad nos in omni gradu progressus nostrorum: sed et nos ut develop quod utor nostrum expectata illas virtutes, quae iam non ipsi nos.
Jan Radziszewski2020.07.2 15:11
niedziela, 12 kwietnia 2020 Rzucenie Klątwy Bożej na Episkopat w Polsce, w I dzień Wielkiej Nocy 2020 +++ Z Woli Bożej wyrażonej przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, Króla Polski od 20 lutego 2020 na zasadach na jakich nie był nigdy do tej pory w Polsce, z wielką przykrością i bólem lecz z życzenia Jezusa Chrystusa, przekonany też do słuszności tej decyzji, rzucam klątwę Bożą na Episkopat w Polsce. Episkopat przekroczył limit Bożego Miłosierdzia – powiedział Jan Paweł II przez Marię Michalinę od Apokalipsy 5 kwietnia tego roku. Winy wasze są znane, teraz. Nie będę ich wyliczał. Winy wasze są nie od dziś o pasterze służący dwóm panom, w zdecydowanej większości tego Episkopatu, wilki w owczych skórach, które rozpraszają trzodę i podstępnie ją pożerają. Lecz przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia i ono zostaje wam odjęte. Gdy go ujrzałem do stóp Jego upadłem jak martwy pisze Jan w Apokalipsie co stało się gdy ujrzał swego Pana Jezusa Chrystusa. Jan, który jako jedyny miał przywilej kładzenia głowy na piersi Jezusa, a wedle prawdziwych, mistycznych przekazów także po Zmartwychwstaniu. A jak będzie z Wami? Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" .Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" ………… Za winy wasze, szczególnie teraz gdy przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg (Anatema) ! I niech się tak stanie . Amen! I niech się tak stanie. Amen! I niech się tak stanie. Amen. Odtąd nie jesteście już Kościołem a zaczynem Wielkiej Nierządnicy co pijana będzie krwią świętych. Wasza władza może być już tylko z nadania tego świata, choćbyście mówili co innego. Amen! Amen! Amen!
duchowny2020.06.29 15:15
Ale jaja! ale jaja! - powiedziała by pewna klasyczka z otoczenie Tuska
Klapaucjusz2020.06.29 13:01
Chłopaki! Czyścić komputery - wizytacja będzie!
f232020.06.29 12:41
Polscy Biskupi doskonale rozumieją wolę bożą i proszę ich nie nękać.
ladychapel2020.06.29 12:29
Watykan dolacza do wrogow Frendzla - do grona masonerii, potwora dzender, ekologow, cyklistow, wegetarian, nauczycieli, niepelnosprawnych