20.03.20, 08:10Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC 3.0

Wiceminister rolnictwa zakażony koronawirusem, minister Ardanowski objęty kwarantanną

Jeden z wiceministrów rolnictwa jest zakażony koronawirusem – poinformował dziś szef KPRM Michał Dworczyk.

W rozmowie na antenie TVP Info szef kancelarii premiera dodał:

[…] w konsekwencji całe kierownictwo Ministerstwa Rolnictwa zostało poddane kwarantannie”.

Jak podkreślił, w tej chwili Rada Ministrów pracuje głównie zdalnie, w trybie wideokonferencji, aby ograniczyć kontakty w związku z tym, że minister Michał Woś jest chory.

Dworczyk dodał, że kwarantanną domową objęto ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który również pracuje zdalnie.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.27 10:09
ale jak to??? pana, ludzkiego pana wirus zaatakował!
nawr\\\\303\\\\263cony2020.03.23 12:36
Jo bym kwarantalną objął wszystkich Szczególnie z PO.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.20 12:52
Nie znasz internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Wiesz o tym że są FAKE NEWS ... Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
anonim2020.03.20 9:36
O pochodzeniu "plag egipskich" i nadchodzącej dyktaturze ram.neon24.pl/post/153788,o-pochodzeniu-plag-egipskich-i-nadchodzacej-dyktaturze
anonim2020.03.20 9:32
Perfekcyjnie stworzona przez Pana Boga nasza ziemia, natura, nie jest aż tak złośliwa i pazerna na ludzkie życie, jak gady z NWO? Glifosat, co MR zrobiło, aby tę truciznę usunąć z produkcji rolnej, a co za tym idzie, także zwierzęcej (pasze)? Dlaczego nie prowadzi się badań produktów spożywczych na półkach polskich marketów na zawartość glifosatu? New World Order - nowy porządek świata youtube.com/watch?v=qHLInIIFkuA
ktoś tam2020.03.20 8:32
Wszelkim internetowym i medialnym debilom co to robią wszystko przy pomocy kłamstw by zdestabilizować sytuację w kraju bo "Duda może wygrać" przypominam że koronawirus nie ma "na czole wypisane": nie lubię Dudy i PiS-iorów. Raczej ma: Lubię każdego. KAŻDEGO. Bez względu na opcję polityczną czy inną. Powiedzmy, że Wam idioci uda się zdestabilizować sytuację i będzie można przed wyborami bzdyczyć: PiS-iory nic nie umieją. OK. Tylko może się wtedy okazać, że jak Wy będziecie potrzebowali pomocy bo sami zachorujecie, albo Wasze rodziny, albo znajomi, koledzy z pracy czy koleżanki to już nie będzie miał kto Wam pomóc a to kto wygra w wyborach nie będzie w ogóle istotne. Niemożliwe? Trochę wyobraźni. Ale... Wy i wyobraźnia... najwyżej do wieczora. Bo następnego dnia już nie ogarniacie.
Stani2020.03.20 8:22
Michał Dworczyk czy Rytel Adrianik bo oni mi się mylą?