22.08.21, 09:40fot. yt/GoudeFraude TV

[Wideo] Holandia. Ogromne protesty przeciwko obostrzeniom Covid-19 i starcia z policją

Jak informuje PAP, w wielu miastach Holandii odbyły się w sobotę ogromne protesty przeciwko obostrzeniom wprowadzonym z uwagi na epidemię Covid-19. Holendrzy domagali się od swojego rządu m.in. przywrócenia organizacji festiwali. Co istotne demonstracje te – jak podaje tamtejsza policja - nie były zgłaszane władzom miejskim. Manifestujący w Amsterdamie w pobliżu parlamentu mieli ze sobą pochodnie, rozdawali ulotki i głośno gwizdali. Doszło do starć z policją.

Manifestacje przeciwko obostrzeniom przeszły w godzinach popołudniowych się w Amsterdamie, Utrechcie, Rotterdamie, Nijmegen, Groningen i Eindhoven. Holendrzy maszerowali przy akompaniamencie głośnej muzyki.

Wczorajsze protesty były spowodowane zapowiedziami przedłużenia ograniczeń przez premiera Holandii Marka Rutte. Zapowiedział on, że do 1 listopada pozostaną zamknięte dyskoteki i kluby nocne. Utrzymany został przy tym zakaz organizacji imprez masowych, gromadzących powyżej 750 osób.

Protestujący wczoraj Holendrzy domagają się od rządu przywrócenia festiwali od 1 września. Zarzucają też rządowi stosowanie podwójnych standardów i wskazują na możliwość organizacji masowych imprez sportowych.

W samum tylko Amsterdamie protestowało ponad 20 tys. osób, a władze miejskie apelowały o nie dołączanie nowych uczestników. W wyniku działań tamtejszej policji aresztowane zostały trzy osoby, a jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala.

W pozostałych miastach demonstracje zakończyły się pokojowo.

mp/pap

Komentarze

Joanna2021.08.23 9:36
Wezcie do reki rozaniec, bo nadchodza czasy Apokalipsy...
lucyfer2021.08.22 18:07
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Skrzypek na dachu2021.08.22 17:48
Pseudoplandemia to medialna sciema , zadnej grypy nie ma .
Skrzypek na dachu .2021.08.22 17:41
Brawo Holandia , dosc klamstwa bezboznych globalistow .
katolik2021.08.22 14:21
Ludzkość zaczęła krucjatę przeciwko masonom o wolność i życie!!
lucyfer2021.08.22 13:28
Potrzebujesz pieniędzy lub/i medialnego rozgłosu? Jesteś sfrustrowany/a wiekiem, marnym zdrowiem, problemami małżeńskimi itp.? Nie bardzo już Ci się chce pracować? Więc mam dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Otóż upatrz sobie jakiegoś znanego duchownego, najlepiej biskupa lub kardynała. Koniecznie powinien być starszy. Idealny będzie taki, który już nie bardzo kontaktuje z otoczeniem, z uwagi na wiek i choroby. Taki nie będzie mógł się bronić. Teraz najlepsze. „Przypomnij sobie”, że jakieś 20–30 lat temu duchowny ten brutalnie molestował Cię. To nic trudnego, po prostu puść wodze fantazji: były prezenty, zaproszenia do pustego mieszkania, obmacywanie, schadzki, wielokrotne sprawy łóżkowe. To, że nigdy go nie spotkałeś/aś nie ma żadnego znaczenia. Do czorta z prawdą; ważny jest tylko piorunujący efekt. Kolejny krok. Najpierw idziesz z tym do kurii. (Nie na policję; policja zbada sprawę i umorzy z braku dowodów.) Zaraz potem idziesz z tymi rewelacjami do redakcji Gazety Wyborczej. Tam powitają Cię z otwartymi rękami. Marcin Wójcik lub inny grafoman wysmaży poruszający tekst w Dużym Formacie. Ubarwi co trzeba, doda pikantnych szczegółów. Powieje grozą. On już umie konfabulować i stopniować napięcie. A na drugi dzień – trzęsienie ziemi! TVN i Onet oszaleją z radości, Sekielscy w euforii, lewaccy politycy pijani ze szczęścia. Anonim i Spółka zaczną grzmieć, wyleją obłudnie krokodyle łzy nad Twoim losem. Kilku młodych wściekłych zrobi kocią muzykę pod kurią i dokona apostazji. Wyjące maciory i obleśne pedały LGBT wylezą z nor z tęczowymi szmatami. Jakiś wariat zbezcześci kaplicę, poturbuje proboszcza. Metropolita, na wszelki wypadek, usunie tego duchownego wrobionego w pedofilię, bo nie będzie chciał pogarszać sprawy. Watykan rozpocznie dochodzenie, które potrwa rok z hakiem. Potem pewnie przyjdzie uniewinnienie, ale nikt już w to nie uwierzy. Fajnie to obmyśliłem, co? Aha, Goebbels mi tu mówi, żeby pozdrowić Anonima i Spółkę, szczególnie JPIII i Po 11…; czeka na nich wszystkich niecierpliwie. Ja też zapraszam do siebie! (Na dłużej…)
Anonim2021.08.22 13:20
Trudne na razie do wytlumaczenia ale w Holandii Anglii Szwecji po przekroczeniu zgonow 1 na 1000 ruszyla lawina zakazen (badania krwi) ale niekoniecznie juz smierci. Nie mowie teraz bo od stycznia sa niskie procenty ogolnopopulacyjne. Albo musi umrzec kto mial umrzec, albo szczepionka dziala wybitne, albo 1 i 2?
Anonim2021.08.22 13:32
Sprawdzilem. W grudniu smiertelnosc wirusa w Szwecji byla 1% (przeciwciala nieszczepionkowe/covid) w marcu tylko 0.6% liczac do kupy z tymi co wczesniej psuli statystyki (bez nich wyjda promile). Dodatkowo 0 zgonow w GUS w calym 2021... Holandia w duzej czesci ma podobnie wiec narzekaja ze jest gorzej jak jest lepiej
Skrzypek na dachu2021.08.22 17:45
Pseudoplandemia to medialna sciema , zadnej grypy nie ma .
Przechodniu, ucz się jak wygląda tresura2021.08.22 12:59
Ciężko jest starego parcha wytresować, ale możliwe. .... No pupcie wytarte to teraz ... jump, jump ... run, run ... get the fresh diaper ! Move your ass you jew piece of shit! .... No sweat, no chow !
matis892021.08.22 12:54
Jak taki przećpany, zgejowiony i zdegenerowany naród tak protestuje to niech PIS sobie wyobrazi co będzie u nas jak dalej będą przeginać z oszustwem plandemii. Dobrze że protestują, ale są jak rozwydrzone dzieci, bo się bawić nie mogą, festiwale im zlikwidowali. Są tak zdegenerowani przez lewactwo że nie mają wyższych wartości o które powinni walczyć, a które są im odbierane. Oni w obronie festiwali.
Przechodniu, ucz się jak wygląda tresura2021.08.22 12:39
Ciężko jest starego parcha wytresować, ale możliwe. .... No pupcie wytarte to teraz ... jump, jump ... run, run ... get the fresh diaper ! Move your ass you jew piece of shit! .... No sweat, no chow !
Skrzypek na dachu2021.08.22 12:35
Pseudoplandemiaa to medialna sciema . Pfajzer zarabia ponad 40mld dolarow za to ze zmusza naiwnych na szkodliwe , trujace pseudoszczepionki ktore niszcza zdrowym ludziom odpornosc , w niczym nie chroniac przed zadnym zachorowaniem , i nawet Donald Trump juz przyznaje ze trzecia dawka nie pomoze w niczym , tylko wzbogaci firmy farmakologiczne .
Przechodniu, ucz się jak wygląda tresura2021.08.22 12:31
żydka - skrzypka. . . . . . No żydku ... jump, jump ... run, run ... get the fresh diaper ! Move your ass you jew piece of shit! .... No sweat, no chow !
Skrzypek na dachu2021.08.22 12:28
Brawo Hollandia . Brawo Londyn . Brawo Paryz . Pan deBill Wroty to oszust a jego pseudoszczepionki to biotoksyna eksperymentalna mRNA retrowirusowa .
B522021.08.22 12:47
Paryż ludzie wychodzili jeszcze przed zarazą na zachodzie po prostu niektórzy mają dość bolszewików bo kiedyś zachód Europy był oazą spokoju i dobrobytu teraz sytuacja się zmieniła komuniści po prostu na gospodarce się nie znają coraz większe bezrobocie masa firm przeniosła produkcję do Azji kiedyś bolszewizm rządził w Polsce teraz na zachodzie Europy tu możesz szczekać na rząd na zachodzie za szczekanie tracisz pracę albo jesteś karany finansowo
Skrzypek na dachu2021.08.22 17:52
PiS sam niszczy swoja wiarygodnosc przez szalone nakazy absurdalnosanitarne .
Skrzypek na dachu2021.08.22 12:25
Dosc tego klamstwa bo PiS to bandyci . Min Finansow Pan Tadeusz Koscinski to straszny obrzydliwy bezbozny globalista oszust , podnosi podatki o 30% rocznie , zabiera po kryjomu ponad tysiac zlotych kazdemu aby oddac piecset , teraz planuje biednym , uczciwym ludziom odebrac gotowke , walute , wlasnosc , wiare i wolnosc .
Przechodniu, ucz się jak wygląda tresura2021.08.22 12:13
żydka - skrzypka. . . . . . No żydku ... jump, jump ... run, run ... get the fresh diaper ! Move your ass you jew piece of shit!
matis892021.08.22 12:10
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.08.22 12:09
Ludzie , nie dajcie sie nabrac , bo pseudoplandemia to medialna sciema , pseudozastrzyki to biotrucizna .
Skrzypek na dachu2021.08.22 12:07
Rzad PiS i TVPiS klamie bo pseudoszczepionka jest gorsza niz pseudozaraza .
B522021.08.22 13:12
ty gadasz tuskiem bo pis pis pis pis pis
Skrzypek na dachu2021.08.22 17:56
To PiS dzisiaj rzadzi a Tfusk to skonczony zdrajca .
Papierz-uzurpator Franciszek Bergololio2021.08.22 12:04
Brawo Hollandia . Falszywa szczepionka to eksperymentalna biotrucizna retrowirusowa mRNA .
katolik2021.08.22 14:05
brawo Franciszek!
Przechodniu, ucz się jak wygląda tresura2021.08.22 12:01
żydka - skrzypka. . . . . . No żydku ... jump, jump ... run, run ... get the fresh diaper !
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:53
Pseudoplandemia to medialna sciema . Wojna w Afghanistanie tez zaczela sie od psyop 9-11, kiedy globalisci i postsowieci Deep demonkratyczny State FBI i CIA zorganizowalo szkolenia w USA dla pilotow izlamistow aby wywolac wojne wbrew intencji Republikanskim izolacjonistom Prezydenta Busha wojne z Talibami . Teraz falszywy uzurpator Joe zombi Biden daje do zrozumienia sojuznikom , wasalom i poddancom uzaleznionym ze jego fejk administracja przehandluje ich w kazdej chwili , i tak naprawde juz kazdy czlowiek i kazdy kraj jest zdany na wlasne sily aby utrzymac wlasne niepodleglosc , sam przezyc tylko z wlasnej woli i wiary w Pana Jezusa Chrystusa . Amen .
anonim2021.08.22 11:58
Brawo , bardzo dobry komentarz .
Anonim2021.08.22 13:21
on po prostu na dachu latem z byt długo przebywa
B522021.08.22 13:18
ty naprawdę nie masz wiedzy dlaczego koalicja weszła do Afganistanu poczytaj bo się kompromitujesz
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:38
Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód. Myśl nowa blaski promiennymi Dziś wiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym – jutro wszystkim my! Refren: Bój to będzie ostatni[a], Krwawy skończy się trud, Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród. Nie nam wyglądać zmiłowania Z wyroków bożych, z pańskich praw. Z własnego prawa bierz nadania I z własnej woli sam się zbaw! Niech w kuźni naszej ogień bucha, Zanim ostygnie – przekuj w stal, By łańcuch spadł z wolnego ducha, A dom niewoli zniszcz i spal! Refren: Bój to... Rządzący światem samowładnie Królowie kopalń, fabryk, hut Tym mocni są, że każdy kradnie Bogactwa, które stwarza lud! W tej bandy kasie ogniotrwałej Stopiony w złoto krwawy pot Na własność do nas przejdzie cały, Jak należności słusznej zwrot! Refren: Bój to... Dziś lud roboczy wsi i miasta W jedności swojej stwarza moc, Co się po ziemi wszerz rozrasta, Jak świt, łamiący wieków noc... Precz, darmozjadów rodzie sępi! Czyż nie dość żeru z naszych ciał? Gdy lud wam krwawe szpony stępi, Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał. Refren: Bój to...
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:55
Asio , oszuscie , bo prawdziwy Skrzypek na dachu nie ma i nie uzywa Polskiej klawiatury .
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:35
Pseudoplandemia to medialna sciema , a przymusowe zastrzyki pseudoszczepionki eksperymentalnej genetycznie modyfikowanej biotoksyny mRNA retrowirusowej nanotrucizny , nieskutecznej i niepotrzebnej nikomu bo to tylko niszczy zdrowym ludziom odpornosc dla kazdego od najstarszych do najmlodszych . Kazdy juz wie ze to najlepszy dowod na to ze Rzad PiS tylko udaje poboznych uczciwych patriotow , ale naprawde jest na uslugach bezboznych banksterow , ktorzy chca odebrac biednym ludziom gotowke walute , wiare , wolnosc i wlasnosc .
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:18
Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы, народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы, к победе ведет! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил. Нас вырастил Сталин - на верность народу На труд и на подвиги нас вдохновил. Славься, Отечество чаше свободное, Счастья народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет! Skvoz grozy siialo nam solntse svobody, I Lenin velikij nam put ozaril. Nas vyrastil Stalin - na vernost narodu Na trud i na podvigi nas vdokhnovil. Slavsia, Otechestvo chashe svobodnoe, Schastia narodov nadezhnyj oplot! Znamia sovetskoe, znamia narodnoe Pust ot pobedy k pobede vedet! Мы армию нашу растили в сраженьях, Захватчиков подлых с дороги сметем! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведем! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет!
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:22
Asio , oszuscie , bo prawdziwy Skrzypek na dachu nie uzywa hebrajski alfabet .
matis892021.08.22 11:17
Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód. Myśl nowa blaski promiennymi Dziś wiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym – jutro wszystkim my! Refren: Bój to będzie ostatni[a], Krwawy skończy się trud, Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród. Nie nam wyglądać zmiłowania Z wyroków bożych, z pańskich praw. Z własnego prawa bierz nadania I z własnej woli sam się zbaw! Niech w kuźni naszej ogień bucha, Zanim ostygnie – przekuj w stal, By łańcuch spadł z wolnego ducha, A dom niewoli zniszcz i spal! Refren: Bój to... Rządzący światem samowładnie Królowie kopalń, fabryk, hut Tym mocni są, że każdy kradnie Bogactwa, które stwarza lud! W tej bandy kasie ogniotrwałej Stopiony w złoto krwawy pot Na własność do nas przejdzie cały, Jak należności słusznej zwrot! Refren: Bój to... Dziś lud roboczy wsi i miasta W jedności swojej stwarza moc, Co się po ziemi wszerz rozrasta, Jak świt, łamiący wieków noc... Precz, darmozjadów rodzie sępi! Czyż nie dość żeru z naszych ciał? Gdy lud wam krwawe szpony stępi, Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał. Refren: Bój to...
Skrzypek na dachu2021.08.22 12:12
Asio , podszywaczu .
katolik2021.08.22 11:14
mln wirusów i bakterii-- właśnie przelatują koło ciebie-- i co-- i nic-- ŻYJESZ! Nie wierz nazisto- masono- nie ma żadnej pandemii, za to jest plan dal ludzkosci- depopulacja, zniewolenie, zamordyzm, wzięcie ludzkości za pysk, wszczepienie czipów i rozklad człowieka na cześci zamienne
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:19
Brawo , masz 100% racje , bo pseudoszczepionka to eksperymentalna biotoksyna mRNA .
katolik2021.08.22 12:23
nawzajem racja
katolik2021.08.22 11:11
Brawo Holendrzy- ludzie rozum mają i widzą, co sie święci-- mordowanie Obywateli chemia genetyczną, zniewolenie i zamordyzm. to są nowe systemy polityczno- społeczne, masońsko- żydowsko- nazistowskie które obywatele muszą sprowadzić do pionu jak najszybciej!!
anonim2021.08.22 11:39
Brawo Pan Katolik , masz 100% racje , to nie jest szczepionka tylko biotrucizna retrowirusowa eksperymentalna genetycznie modyfikowana mRNA nanotoksyna ktora niszczy zdrowym ludziom odpornosc .
katolik2021.08.22 12:24
racja wzajemna
Anonim2021.08.22 13:26
i to rozumiem rozmowa znachorów od stawiania baniek i przykładania pijawek trzymajcie ten poziom dalej
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:09
Pseudoplandemia to medialna sciema , BBC nigdy nie pokazuje ogromne demonstracje na Trafalgar Square i Hyde Park w Londynie gdzie co Sobote zbiera sie tysiace ludzi , a w tym tygodniu 21ego Sierpnia , tez zgromadzilo sie tysiace Afghanow aby wyrazic sprzeciw Talibom ktorzy wprowadzaja prawo szarija , cofajac Afghanistan spowrotem do sredniowiecza , bo Pan Prezydent Donald Trump ma racje ze sposob wycofania sie przez nieudolnego falszywego uzurpatora Joe zombi Biden bylo upokorzenie , zdrada i katastrofa najgorsze z mozliwych .
Ostatnia szansa żeby się zaszczepić Mariuszu2021.08.22 11:03
Covid to rosyjska ruletka, szczepiąc się kulę w rewolwerze zastępujesz ślepakiem. Owszem, gazy wylotowe mogą ci zaszkodzić, ale nie odstrzelą ci łba gdy trafisz na nabój.
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:15
Strzelaj sobie trzecia dawke glupku , bo pseudoszczepionka gorsza niz pseudozaraza .
Nie lajkuj własnych komentarzy cebulaku2021.08.22 11:18
bo to straszny grzech, od którego rosną czarne kudły między paluchamy! O! Takie!
Skrzypek na dachu - Anonim2021.08.22 11:03
Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы, народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы, к победе ведет! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил. Нас вырастил Сталин - на верность народу На труд и на подвиги нас вдохновил. Славься, Отечество чаше свободное, Счастья народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет! Skvoz grozy siialo nam solntse svobody, I Lenin velikij nam put ozaril. Nas vyrastil Stalin - na vernost narodu Na trud i na podvigi nas vdokhnovil. Slavsia, Otechestvo chashe svobodnoe, Schastia narodov nadezhnyj oplot! Znamia sovetskoe, znamia narodnoe Pust ot pobedy k pobede vedet! Мы армию нашу растили в сраженьях, Захватчиков подлых с дороги сметем! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведем! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет!
Anonim2021.08.22 10:16
Ten cyrk moze trwac wieki. Wirus dziala na zasadzie Zlap mniej jesli potrafisz. W Anglii ostatnio bez restrykcji i jest to samo co wczesniej w Szwecji - sinusoidy ze wzlotami i upadkami. Nie da sie zarazic tak po prostu na zyczenie i byc odhaczonym. Wirus zaraza wtedy kiedy jemu pasuje. W Holandii do poczatku roku bylo tylko 13% zakazonych a chorujacych moze cwierc tego.
Anonim2021.08.22 11:01
https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/healthandsocialcare/conditionsanddiseases/articles/coronaviruscovid19latestinsights/hospitals - tu jest wszystko opisane, kurwizja klamie - dzieci nie choruja a szczepionka potrzebna jest tylko wybranym grupom ktore u nas sa slabo szczepione ... 1 dawka phizera to wiecej 2 innych marek - zgadnijmy jakie warunki przepustek wymysla pisiory? beda pewnie wymagane 2 dawki phizera lub 1 johnson, no i oczywiscie dotkie to niemal wylacznie tych ktorym szpital nie grozi , heh - zamykanie lasow bis
Do you speak English?2021.08.22 11:05
To read this page, English is a must, so, once again, do you speak English? It's a very simple question.
Skrzypek na dachu2021.08.22 11:12
Pseudoplandemia to medialna sciema , pseudoszczepionka gorsza niz pseudozaraza .
Do you speak English?2021.08.22 11:40
Are you fucking illiterate moron? Can't you read the question, you piece of shit?!
realista2021.08.22 10:15
do tego prowadzi totalny liberalizm pod plaszczczykiem wolnosci zabiera sie obywatelom wszystko,prawo wyznania wiary , prawo o samostanowieniu a niedlugo prawo do zycia bedziesz niepotrzebny to zdychaj pozbawiony nawet godnosci czlowieka bez wspulczucia kogokolwiek,to jest ten wasz LEWACKI raj wolnosci a ja tradycyjnie modle sie za was do PANA MOJEGO JEDYNEGO JEZUSA CHRYSTUSA zeby ratowal wasze dusze nieszczesni kturzy odstapiliscie od PANA BOGA DLA MAMONY
Precz z PiSowskim katolibanem!2021.08.22 10:06
Przy granicy polsko-białoruskiej PiS-owska władza łamie podstawowe prawa człowieka i torturuje uchodźców, blokując im dostęp do toalety, pożywienia, opieki zdrowotnej. Wstydzę się za mój kraj.
Anonim2021.08.22 10:58
zrąbany w du/pe wsadzony lewacki łeb,pożyteczny debil
hehehe2021.08.22 11:12
Jedynie dwie rzeczy pis robi ostatnio dobrze: pilnuje granic przed obcą hołotą i szkół przed lewacką hołotą :-)
Skrzypek na dachu2021.08.22 10:00
Pseudoplandemia to medialna sciema . Wielkie antivax demonstracje tez w Londynie i w Paryzu w Sobote .
Anonim2021.08.22 10:32
na końcu brakuje: wiem bo w nogach śpię
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.22 9:57
Dobra Wiadomość jest taka i to dla holendrów jak i dla polaków że Zaszczepieni będą zarażać tych którzy się nie chcą zaszczepić. Tych pierwszych będzie przybywało a tych drugich ubywało, bo na yebany debilizm nie ma szczepionki.
Skrzypek na dachu2021.08.22 10:02
Pseudoszczepionka gorsza niz pseudozaraza .
odbytnicza kretynizacja Polski2021.08.22 10:20
Adidasy wszystkich krajow POPOlaczcie sie .... eliksirem coronnym ... pójdźemy czworkami do ...piekla ...
przydalaby sie2021.08.22 10:46
szczepionka na katolicka kretynizacja polski 🇵🇱
WIR2021.08.22 9:56
POPIS Cu-nfederacji czerwonego buraka i lesnego dziadka we wciskaniu sciemy ... https://www.youtube.com/watch?v=09KB6cuxG4s ...... cowidy sa wasze zdrowie nasze .... https://www.youtube.com/watch?v=09KB6cuxG4s
B522021.08.22 9:45
w na zachodzie Europy na ulicę wychodzą przeciwnicy komunizmu a w Polsce zwolennicy komunistów komunizm z polski uciekł za zachodnią granicę piękna sprawa
Anonim2021.08.22 9:43
Brawo Holendrzy! Jazda z koorvami! Każdy kraj ma swoich pisowców, nie tylko u nas u władzy są ZŁODZIEJE i ZDRAJCY!
B522021.08.22 9:48
POrąbało szanownego kolegę tam rządzi czerwona szarańcza tam rozdają darmowe bilety na eutanazję
Anonim2021.08.22 9:55
Nie popieram eutanazji i nie o tym rzecz, choc z tym też można by dyskutować, o ile ktoś sam decyduje o tym... W każdym kraju jest coś do czego można się przyczepić. Obostrzenia przeciw wymyślonej epidemii są szkodliwe i sprzeciw wobec nich akurat popieram! Dosyć tego kabaretu!
B522021.08.22 10:43
po pierwsze czy kolega zgłębiał wiedzę na temat epidemii jakie nawiedziły Europę powstanie zarażanie i metody przeciwdziałania bo z tego co kolega pisze to chyba nie ostatnia zaraza jaka nawiedziła Polskę to miejscowość Wrocław 1963 niech kolega się chociaż z tym materiałem zapozna to wtedy pogadamy
Anonim2021.08.22 10:48
O! Doskonały przykład! Wrocław 1963 to była prawdziwa epidemia! Nie to co teraz. Jeśli ktoś przestanie oglądać TVP i TVN to obecnej "epidemii" nawet nie zauważy, bo niby gdzie.
B522021.08.22 11:14
niema chorych szanowny kolega ma całkowitą aby to potwierdzić przytoczę fakty wszedłem na blok 20 piętrowy ogarnąłem powoli całą okolicę za pomocą lornetki i żadnego chorego nie widziałem mało tego przejechałem ostatnio dystans ponad 500 km i również żadnych chorych nie widziałem a zwłaszcza ich ciał gdyby jeszcze zlikwidować szpitale to Polska by była najbardziej zdrowym krajem na świecie
Skrzypek na dachu2021.08.22 10:48
Brawo Anonimciu masz 100% racje bo PiS tylko udaje poboznych uczciwych patriotow , a naprawde sa na uslugach bezboznych globalistow banksterow .
tak się2021.08.22 11:33
kończy przebywanie na dachu latem gdy słońce jest w zenicie
B522021.08.22 11:03
i jeszcze jedna sprawa ja uważam że wszelaki gniew z tego tytułu powinien być skierowany w stronę komunistycznych chin następnie na czerwonych komisarzy którzy wiedzieli że zaraza naciąga i nic nawet nie próbowali z tym robić bo nie mają kompetencji i dlaczego francuzi wybudowali i sfinansowali laboratorium komunistycznym chiną gdzie wtedy byli komisarze unijni