25.10.21, 21:16fot. tt/tvn screen

[Wideo] Po udziale w programie TVN Bożena Dykiel przestała być ambasadorką „Twarzy depresji”. Powodem … kontrowersyjne stwierdzenia

Ostatni udział w programie „Dzień dobry TVN” znanej aktorki Bożeny Dykiel odbił się mocnym echem w mediach i nie tylko, a jego kolejne etapy nadal nie cichną. Oto bowiem aktorka po jej wypowiedziach nie będzie już ambasadorką kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”, w związku z którą została do tego programu zaproszona. Taką decyzję mieli podjąć wspólnie organizator kampanii oraz Bożena Dykiel. W sobotę w programie stacji TVN Dykiel stwierdziła, że przyczyną depresji jest niedobór litu.

Aktorka wspominała, że z depresją zmagał się m.in. Wojciech Młynarski.

- To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał - powiedziała.

- Więc trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor - dodała Dykiel.

Fundacja „Twarze depresji” po wypowiedziach aktorki odcięła się się od jej wypowiedzi.

- Od trzynastu edycji kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” podkreślamy jednoznacznie, że TYLKO połączenie farmakoterapii i psychoterapii jest najskuteczniejszą drogą walki z depresją. Promujemy wiedzę opartą na rzetelnych badaniach klinicznych - tak w kampanii jak i w magazynie „Twarze depresji” – czytamy na profilu fundacji na Facebooku.

- Pragniemy podkreślić, że Pani Bożena Dykiel była naszą ambasadorką od sześciu edycji. Brała udział w naszych konferencjach prasowych, podczas których udzielała wywiadów nie budzących żadnych zastrzeżeń. W 13. edycji naszej kampanii w spocie radiowym aktorka zachęcała do leczenia depresji u psychiatry i psychologa, podkreślając, że „to żaden wstyd skorzystać z ich pomocy – wyjaśnia fundacja.

Jak wyjaśniają organizatory kampanii, w w „Dzień dobry” TVN Dykiel wypowiedziała sformułowania, które nie był z fundacją konsultowane.

- W programie padły słowa, które są bardzo odległe od idei naszej kampanii – czytamy.

- Fundacja „Twarze depresji” od początku istnienia propaguje wiedzę o tym, że depresja jest chorobą, która wymaga leczenia. Od trzynastu edycji kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” podkreślamy jednoznacznie, że TYLKO połączenie farmakoterapii i psychoterapii jest najskuteczniejszą drogą walki z depresją – piszą organizatorzy.

W programie Bożena Dykiel wypowiadała się także na temat epidemii. Pokazała także okulary, które zaprezentowała jako „lecznicze” i pomagające na stres.

Mówiąc o pandemii koronawirusa Dykiel sugerowała, że statystyki pandemii są sfałszowane.

Dodała też:

- Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi - z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, i nie pozwala się spotykać - wyliczyła aktorka. - Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem.

mp/wirtualnemedia.pl/facebook

Komentarze

Gdańsk2021.10.27 11:56
BRAWO Pani Bożeno gratulujemy ODWAGI w obronie NORMALNOŚCI i PRAWDY. Są jeszcze w Warszawie normalni ludzie. Wyrazy SZACUNKU !
Jawny2021.10.26 11:54
Po komentarzach widać, że tym krótkim występem P. Bożena narobiła mnóstwo szkody chorym na depresję i ogromne zamieszanie. Wiele osób popiera jej słowa nie rozumiejąc kompletnie problemu. Prawdziwa depresja to ciężka choroba, często śmiertelna. Ból w depresji jest nie do opisania, a żadne okulary, ziółka czy leki przeciwbólowe nie pomogą. Kazać człowiekowi z depresją wyjść do ludzi to jak powiedzieć człowiekowi ze złamanymi nogami, żeby szedł... Z roku na rok coraz więcej osób cierpi, a świadomość społeczeństwa nie rośnie. Najgorsze jest to, że obecnie każdy może publicznie wciskać kit i krzywdzić bliźniego bez konsekwencji. Rozglądajcie się uważnie bo w każdym środowisku może być ktoś potrzebujący fachowej pomocy, a słowo weź się w garść i tym podobne może przynieść straszne konsekwencje.
To elementarz wiedzy o depresji2021.10.27 2:30
Dr Ewa Broszkiewicz, psychiatra (prywatnie żona pisarza Jerzego Broszkiewicza) długie lata zmagającego się z depresją trafnie to opisała. Wyobraź sobie swoją ulubioną komedię, taką przy której zaśmiewasz się do łez. Chory na głęboką depresję ten sam film (nawet gdy mieliście podobne gusty) odbiera jako ponury, ciężki dramat psychologiczny.
OKOPZN2021.10.26 11:29
Kneset na gnojnej we warszawce , won za Don. Brawo Pani Dykiel .Prawda zwyciezy !!!! https://www.youtube.com/watch?v=3F-LW54DLnc
Szamasz2021.10.26 11:26
Lewactwo europejskie walczące z PIS w tym PO najpierw tworzy idiotyczne przepisy klimatyczne, tworzy wirtualne i korupcjogenne kontrakty na CO2 oraz monopolizuje dostawy gazu z Rosji a potem winą za wzrost cen gazu obarcza PIS. Byle idiota to rozumie ale nie wyznawcy religii TVN-owskiej oddający hołdy każdej zarazie byle walczyć z PIS!!!!!!!!!!!!!!!
Portofino2021.10.26 10:45
Ale to są szmaciarze. Grzeją wszędzie temat Dykiel z komentarzem: szok, niedowierzanie, zerwali współpracę. A idźcie wszyscy w ch..
Anonim2021.10.26 10:47
a pozycja p. Dykiel rośnie...jakby teraz zrobiła se youtube-kanał, toby miała miliony subów.
NEOS com pl2021.10.26 11:27
Bo Pani Dykiel ma zdrowe pryncypia .Prawda idzie przed nia!! Tak mowi od dawna ..... https://www.youtube.com/watch?v=3F-LW54DLnc
I to jest własnie TVN2021.10.26 10:29
Bądz szczery, powiedz to, co myslisz w TVN na aktualne tematy dotyczące zdrowia - i od razu szykany ze wszystkich stron. I to sa te 'wolne media'!.
A2021.10.26 9:33
Wszyscy dziś uciekają w depresję i choroby, żeby nie brać odpowiedzialności. Kultura usprawiedliwiania. Najłatwiej powiedzieć, że się ma deprechę, a reszta niech się martwi niech odwala robotę, no przecież ma depresję.
Jacuś2021.10.26 8:06
Co do c-19 pani Dykiel ma rację, popieram. Na depresji się nie znam.
mlody2021.10.26 8:01
Gwałtownie rosnące ceny prądu, gazu, paliwa i żywności spychają poniżej granicy ubóstwa tysiące Polaków. Statystycznie to już ponad dwa miliony osób. W ten sposób kształtuje się elektorat, który już niebawem zostanie zagospodarowany przez Bąkiewicza. Pierwszą jego ofiarą będzie PiS. Ciekawe, czy będziemy mieli polską wersję nocy długich noży?
Anonim2021.10.26 8:02
Wyborcy PiS mają problemy... Za każdą złotówkę którą dostają muszą oddać złotówkę i parę groszy... Zobaczymy co będzie zimą jak koszty utrzymania pójdą w górę i ludzie będą siedzieć w zimnych domach, przy zgaszonym świetle o jeszcze głodni.
Anonim2021.10.26 16:13
Za donka ktory polityke jako trampolie do kariery a nie dobrem kraju się kieruje tak by bylo
OKOPZN2021.10.26 8:54
Polskie lemingowo jest tragiczne , Kilowat powinien kostowac 5 groszy , ale te wiadomosci o naszych zasobach i naukowcach z nowymi technologiami sie nie przebijaja . Ludzie niepotrafia samodzielnie myslec i bronic swojego. Polska ma energi na tysiace lat . https://www.youtube.com/watch?v=2ROyWOE2AhM
Na razie2021.10.26 9:34
to mamy wersję dnia codziennego długich tęczowych dyszli, na które trzeba uważać żeby się nie dać zajść od ,,zaplecza''
Adeptus2021.10.26 9:39
Ale przecież ceny prądu i gazu (a na skutek tego, inne też) rosną z winy UE, niby dlaczego PiS miałby być tego ofiarą? No chyba, że lud da sobie wmówić, że to niby jego wina. adeptusrpg.wordpress.com
Marek2021.10.26 6:58
Chorym na depresję brakuje pewnie nie tylko litu ale za to jej nie wywalili. Podpadła gdy krytycznie wypowiedziała się o aktualnym dogmacie salonowego ciemnogrodu czyli o kowidzie. Szczepionki i kowid to świętość dla salonu a ona to skrytykowała, słusznie zresztą tylko salon nienawidzi prawdy ponieważ ta obnaża jego kłamstwa.
katolik2021.10.26 4:58
DWORCZYK- w TEJ CHWILI absolutnie nie ma mowy o wprowadzeniu przymusowych czy obowiązkowych szczepień. Tak mówią naziści SSPIS przed wyborami - natomiast po wyborach wezmą sie za Polaków niewyszczepionych, czyli tych którzy nie chcą poddać sie przymusowemu samobójstwu chemią genetyczną.
Ala2021.10.26 6:05
Dworczyka ma zastąpić kot Prezesa, który to kot nie ma dostępu do poczty elektronicznej.
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.10.26 7:27
... nasz moZad s iSraEla ... juz nad tym pracuja ... źeb miał ... miał ... szalom jaro
A kot2021.10.26 9:31
ma tymczasem Ale i co on z nią robi to widać po Ali.
Jerzy2021.10.26 3:30
Dziękuję pani Bożeno! Piana na żydowskich ryjach bezcenna!!! niedługo tylko im baśnie o holocauście zostaną...
czer.buraczana pejsata kretynizacja Polski w polin2021.10.26 7:19
... ale jeden to za malo .... dlatego spreparowali ... holokaust 2.0 ... karma wraca ... gdyby nie bylo zabojcze to by bylo smieszne i bajkowe .... oczywiscie ,ze i w tej 2.0 holokaust bedzie tylko przeciwko .... pejsatym z kibucu czerwonego buraka ...
@ menda żydowska Skrzypek na dachu2021.10.26 3:20
Wyjaśnij mi i innym tu obecnym jaka jest różnica pomiędzy mRNA a RNA? Oraz jaka jest różnica pomiędzy RNA a DNA i jakie funkcje spełniają we wszystkich żywych organizmach. _________________ NIE GRAJ w CHÖJA z tym swoich pisaniem jak IMBECYL sądząc, że nikt nie wie kim ty jesteś. _________________ JESTEŚ CHÖJEM ŻYDOWSKIM sierpem bolszewickim obrzezany!
Skrzypek na dachu2021.10.26 0:32
Ludzie nie dajcie sie nabrac , bo zastrzyk firmy Pfajzera to nie jest szczepionka tylko biotrucizna .
@ menda żydowska Skrzypek na dachu2021.10.26 3:21
Wyjaśnij mi i innym tu obecnym jaka jest różnica pomiędzy mRNA a RNA? Oraz jaka jest różnica pomiędzy RNA a DNA i jakie funkcje spełniają we wszystkich żywych organizmach. _________________ NIE GRAJ w CHÖJA z tym swoich pisaniem jak IMBECYL sądząc, że nikt nie wie kim ty jesteś. _________________ JESTEŚ CHÖJEM ŻYDOWSKIM sierpem bolszewickim obrzezany!
Skrzypek na dachu2021.10.26 0:30
Maseczki to glupota , kto naklada ten idiota .
Skrzypek na dachu2021.10.26 0:29
Tu chodzi o cos innego , ze Pan Dr Antony Fauci z USA zafundowal badania " Gain of Function " w wojskowym Laboratorium Wuhan broni biologicznej , kiedy juz od 2010 ta sama eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotoksyna mRNA byla wciskana jako pseudoszczepionka na swinska grype , bo firma farmaceutyczna Pfajzer za duzo zainwestowal aby spisac ten zastrzyk na straty przez to ze zdrowy i mlody czlowiek to nie chce i nie potrzebuje .
@ menda żydowska Skrzypek na dachu2021.10.26 3:21
Wyjaśnij mi i innym tu obecnym jaka jest różnica pomiędzy mRNA a RNA? Oraz jaka jest różnica pomiędzy RNA a DNA i jakie funkcje spełniają we wszystkich żywych organizmach. _________________ NIE GRAJ w CHÖJA z tym swoich pisaniem jak IMBECYL sądząc, że nikt nie wie kim ty jesteś. _________________ JESTEŚ CHÖJEM ŻYDOWSKIM sierpem bolszewickim obrzezany!
Skrzypek na dachu2021.10.26 0:21
Tu chodzi o cos innego , ze szczepionka nie jest szczepionka , tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA .
Sanitariusz Pogotowia z Tworek do pacjenta2021.10.26 1:20
Złaź z dachu i do mnie marsz na elektrowstrząsy.
czer.buraczana pejsata kretynizacja Polski w polin2021.10.25 23:51
Brawo Pani Dykiel ..... Prawda zwyciezy !!!!
DD TVN2021.10.25 23:39
oh, dooda, oh, dooda, oh, dooda day.
Szczery2021.10.25 23:24
Weź pióro, w odezwie opisz flika, gwałcącego panny z barykad.
robaczek2021.10.25 23:22
ACHTUNG ! ACHTUNG ! "Skrzypek na dachu" jest proszony o zgłoszenie się miejskiego krematorium przy ul. Rudolf Franz Höss. Albo będzie doprowadzony. Wszystko zgodne z zaleceniami Darwina. NIE MA OBOWIĄZKU MASECZKI !!!
Skrzypek na dachu (imposter)2021.10.25 23:20
Zainstalował ja sobie Ubuntu w wersji PL. Jest ja szczęśliwy.
Po 11 ... Almagus ... D> PASSENT2021.10.25 23:19
Przysięgali? Dawniej za Stalinu a tera Putinu _______________________________________________________________________________________Położył rabin Schudrich kuutasa na Torah _______________________________________________________________________________________ Z Wawelu zrobi im mówi kawałek Pekinu _______________________________________________________________________________________Michnik na okazje zwołał kneset Agora ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Orła już nie budied tylko biała kura _______________________________________________________________________________________Z Mauzoleum Polin budiet bolsza stodoła _______________________________________________________________________________________ Jedwabna w kolorach i dziurami na siura _______________________________________________________________________________________włożysz i wylejesz z siebie jabola
Olej2021.10.25 23:17
Teraz wypowiedź trzeba konsultować i pisać podanie i życiorys co chce się powiedzieć i do kogo. Pani Dykiel, z całym szacunkiem dla niej zechciała ujawnić to co ogromna część społeczeństwa o tej całej sytuacji myśli i jak ją ocenia. A wazeliniana elyta, która za ochłap zrzucany z pańskiego stołu aportuje i jest gotowa na każde świństwo żeby mieć dostęp do pańskiej klamki. Wstrętne to i oślizgłe. I jeden wniosek ludu nasz polski, musimy odzyskać miasta i Warszawę, którą zalega czerwony falujący kożuch spod którego trudno się wydostać komukolwiek kto ma odwagę myśleć.
Biologicznie2021.10.25 23:16
Lit występuje w śladowych ilościach w wielu roślinach, planktonie i bezkręgowcach, w stężeniu od 69 do 5760 części na miliard (ppb). Stężenie litu w organizmach bezkręgowców jest nieco mniejsze, natomiast wszystkie tkanki i płyny ustrojowe kręgowców zawierają jakąś ilość litu (w zakresie od 21 do 763 ppb). Organizmy wodne dokonują bioakumulacji litu w większym stopniu niż lądowe. Nie wiadomo, czy lit pełni rolę fizjologiczną w jakimkolwiek organizmie, ale badania żywieniowe ssaków wskazują na jego duże znaczenie dla zdrowia. Sugeruje się, że lit powinien być klasyfikowany jako niezbędny do życia mikroelement z zalecaną dawką spożycia na poziomie 1 mg/dzień. Badania w Japonii przeprowadzone w 2011 roku wskazują na to, że występujący w wodzie w naturalnych stężeniach lit może zwiększać średnią długość życia ludzi. W innym badaniu japońskim w 2009 roku wskazano na odwrotnie proporcjonalną zależność liczby samobójstw i stężenia litu w wodzie pitnej w danym rejonie.
Katoliku, katoliku2021.10.25 23:13
chcesz pogadać bez wulgaryzmów? Tu znajdziesz swe miejsce: http://frondel.4ra.pl
@Katoliku2021.10.25 23:15
Ślepyś bracie! Ty same gudłaje, hejterzy z kibuców, sam Michniki i jego zgraja sku ......nów grasuje!
Po 11 ... Almagus2021.10.25 23:13
W Polinie nie ma już Gęsiej i Nalewek _______________________________________________________________________________________Ma za to jak dawniej medialny żydowski chlewek _______________________________________________________________________________________Arogancja żydka to jak papier z publicznego kibla _______________________________________________________________________________________Tokarczuk go zapisała no i dostała aj waj nobla
Klapaucjusz2021.10.25 23:10
Aby organizm sam wytworzył lit wystarczy spożyć trzy neutrony na każde trzy protony i dobrze przeżuć, aby się to wszystko razem ułożyło. Spożywanie samych protonów powoduje zakwaszenie organizmu a od nadmiaru neutronów ma się czarne dziury i zatwardzenie.
Po 11 ... krzywelustro2021.10.25 23:07
Obiecanki cacanki gówno z nocnika ___________________________________________________________________________________________________ żydek już jest bliżej nieba ___________________________________________________________________________________________________ Wyborcza w żalu, bo bez Michnika ___________________________________________________________________________________________________ Aj waj, waj i nie ma poyeba
Skrzypek na dachu2021.10.25 23:06
To bzdury, co pisze mój podszyw — imposter jak mówią po angielsku. Pod moim domem jest w aptece punkt szczepień. Przed końcem roku wezmę trzecią dawkę, by odnowić odpowiedź immunologiczną organizmu.
Skrzypek na dachu2021.10.25 23:09
Oj giwałt ! Już mam polskij alfabiet!
Skrzypek na dachu2021.10.26 0:12
Bardzo dobry komentarz . Asio podszywaczu , asio .
Po 11 ... couche.sale.du.nain2021.10.25 23:01
" Sugeruję przeprowadzić prawdziwy sodaż, tj. w całej Unii czy Europejczycy chcą w nieskończoność utrzymywać aroganckich polskich żebraków." _________________ Co za bezczelny gudłaj! Żyje z moich podatków! _________________ Tak! To Kwintet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN, A. MICHNIK i obywatel ZSRR JERZY URBAN. Ich PATOLOGICZNA nienawiść do KK, Polski, Polaków czeka na opis medyczny. Po prostu zgraja CHORYCH SKÖRWYSYNÓW!
Fronda Ci nie powie2021.10.25 22:58
że się gzi w pyle starych wyg. ——————————————————————————————————————————————————————————— Jak to mówią: Portal Fronda o dno zagląda.
Skrzypek na dachu2021.10.25 22:57
Tu chodzi o cos innego , ze pseudoszczepionka nie dziala wcale bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa ktora niszczy odpornosc czlowieka i uzaleznia od nastepnej dawki .
czerepaku2021.10.25 23:00
potrafisz to napisać z użyciem polskich znaków i bez spacyj przed znakami interpunkcyjnymi?
trajbil na 10 el i cztery trąbki2021.10.25 22:55
——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ———————————————————————————————————————————————————————————
Paetz Sex Boys2021.10.25 22:53
O, kurԝy wędrowniczki, o, prosty, jasny świat. ————————————————————————————————————————————————————————————— Kochana grando, Sonderkommando, prześmierdła dymem z bratnich ciał
robaczek2021.10.25 22:48
"Paetz Sex Boys" jest proszony o zgłoszenie się miejskiego krematorium przy ul. Rudolf Franz Höss. Albo będzie doprowadzony. Wszystko zgodne z zaleceniami Darwina. NIE MA OBOWIĄZKU MASECZKI !!!
Paetz Sex Boys2021.10.25 22:44
Jest oświadczenie Polskiego Związku Faszystów PiS (Pięść i Swastyka). Rzecznik prasowy PZF PiS, oświadczył, że Ziemkiewicz nie jest faszystą. Nie ma go w ewidencji członków. A więc albo nigdy się nie zapisał, albo nie zapłacił składki członkowskiej.
Teofila Zdziebko (w podróży)2021.10.25 22:43
Kochana pani aktorka w „Na Wspólnej” odkąd zaczęłam oglądać TVN.
robaczek2021.10.25 22:41
"Skrzypek na dachu" jest proszony o zgłoszenie się miejskiego krematorium przy ul. Rudolf Franz Höss. Albo będzie doprowadzony. Wszystko zgodne z zaleceniami Darwina. NIE MA OBOWIĄZKU MASECZKI !!!
Jur2021.10.25 22:41
Dobrze, ze ją posunęli. Za bardzo się rozgadała i zaczęła głosić pierdoły z magla...
Kto mieszka pod postacią rzeźb?2021.10.25 22:40
Ja jemu atwietił w abarot: Ach ty, kurԝa, jobanyj twoj rot!
cenzor2021.10.25 22:38
Jakie kontrowersyjne stwierdzenia? Co za bełkot? Pani Dykiel, jako wolna osoba, wyraziła swoje opinie. Skorzystała z jednego z podstawowych praw człowieka do publicznego wygłaszania swoich opinii. No ale gdzie tam... Cenzor się przypałętał, jak za dobrych komunistycznych czasów. Zgasić nieprawomyślną, jak śmiała być wolną osobą. To jest niechybna oznaka tego, że PONOWNIE wkraczamy w epokę komunizmu, oczywiście tego unowocześnionego o narzędzia, o których Leninowi czy Stalinowi nawet się nie śniło.
Skrzypek na dachu2021.10.25 22:38
Tu chodzi o cos innego . Pseudoszczepionka jest gorsza niz pseudozaraza .
plutonowy Weremczuk2021.10.25 22:37
Przełożony ma zawsze rację. Chyba, że złożysz wymówienie i powiesz mu, że kładziesz na niego lagę lub chuјa pozłacanego.
Skrzypek na dachu2021.10.25 22:36
Tu chodzi o cos innego . Brawo Pan Wojciech Sumlinski za ten niedawny film Powrot do Jedwabnego .
katolicka deratyzacja Polski2021.10.25 22:34
Kto całował gips na nodze red. Holeckiej z TVPiS?
Anonim2021.10.25 22:34
„Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” A ją ocenili i nie zaakceptowali.
marek2021.10.25 22:29
Dykiel ma rację. Kontekst, panowie i panie, kontekst... Kontekst brania...kto myśli zrozumie...nie tyczy się lewaków bo to stan umysłu..ci głupcy kompletnie nie myślą...
robaczek2021.10.25 22:29
"katolik-matis89" jest proszony o zgłoszenie się miejskiego krematorium przy ul. Rudolf Franz Höss. Albo będzie doprowadzony. Wszystko zgodne z zaleceniami Darwina. NIE MA OBOWIĄZKU MASECZKI !!!
katolik2021.10.25 22:28
Kto reklamował gips na nodze red. Holeckiej z TVPiS?
Spokojnie, trole i ramole2021.10.25 22:26
Tam diewuszki tancujut gołyje, a damy w sabaliach, tam imiejut diengi franki, a wory nosiat frak.
katolik2021.10.25 22:22
Dykiel miała już dosyć udawac psychicznej na potrzeby fyndacji reklamujacej pseudopandemię, która celowo robi z ludzi depresyjnych idiotów. Depresja wszystkim poszkodowanym przez nazistów pseudopandemicznych przejdzie jak pójdą do SPOWIEDZI i Komunii !!
Szczery2021.10.25 22:01
Baterie litowe nie leczą depresji. Wypróbuj raczej leki typu Seronil albo Zalasta.
… no a w środę2021.10.25 21:59
pójdziemy wszyscy przodem 🤣🤣🤣
Mejer2021.10.25 21:56
Z cyklu ... poprosze setke płynu z baterii Li-Ion na depresje :)
reklamiarz2021.10.25 21:52
Zrobić zadymę i każdy pisze (nawet niszowa fronda.pl) i 100 tys. zł na marketing zaoszczędzone.
#chupca #krzywoprzysięzca #jędraszewski2021.10.25 21:50
Nie ma jak kotlety z mortadeli pani Dykiel.
Zawi2021.10.25 21:46
Albo jest tak głupia, albo (i na to stawiam)... zrobiła głupków z całej tej kampanii. Bo co to do cholery za pomysł, by o medycynie wypowiadał się aktor, grajek, czy kuglarz? Jeśli dziennikarka spyta profesora filozofii "a jaka recepta, by być szczęśliwym", to niewykluczone, że odpowie "do kina trzeba chodzić" ;)
Konfederata2021.10.25 21:45
Grzesik wziął jakieś dzieńgi za reklamę TVN?
Wojtek Polak2021.10.25 21:43
matiasy Dykielowej to fulwypas. robimy na wigilię.
Bystry2021.10.25 21:42
Pani Bozeno - WIELKI SZACUN. Zawsze wiedzialem, ze pani jest swietna. Co za odwaga.
Patton2021.10.26 8:18
To dziwne że mówienie prawdy nazywasz odwagą.
bb2021.10.25 21:38
super odpowiedz pani Bozeno gratulacje
Kupił ja moc herbaty2021.10.25 21:34
Nie! Zdziadziała na planie „Na Wspólnej”. Siedzi tam od początku TVN-u.
Hela2021.10.25 21:37
Nie siedzi tylko pracuje za konkretne sumy zarabiane na planie.
Zimny Lech2021.10.25 21:42
Co ty powiesz, dzieŭko spod lasu? ;-)
Spokojnie, trole i ramole2021.10.25 21:28
Kurԝa, ludziom na starość odbija. Ale kiedyś podawała fajny przepis na matiasy w oleju.
Lola2021.10.25 21:30
Ostatnio odbija głownie młodym z powodu 4 liter.Głód im wszystko wyprostuje.
anonim2021.10.25 21:33
Tobie, kureԝko?
Gero2021.10.25 21:36
Anonimowy sutener?
anonim2021.10.25 21:48
Raczej obrzynek guna Gery.
Funio2021.10.25 21:41
To już nie odbija sie to co zjedzą tylko sexworkery ?? Jak to sie zmienia
jan2021.10.25 21:27
No i prawdę rzekła
Hela2021.10.25 21:29
Potraktowała program tak jak na to zasługiwał
frondziarze są zabawni2021.10.25 21:40
Paradne. Bo sama gra w serialu TVN „Na Wspólnej” od samego początku, czyli ponad 20 lat.
Kola2021.10.25 21:42
Gra bo płacą więcej niza zamiatanie ulic? Za siedzenie w biurze?Bo ludzie chcą ją oglądać?
brawo pani bozeno2021.10.25 21:26
cala prawda o tej niby pandemi,2019 wiecej ludzi na grype chorowalo jak na covid,tez umierali na powiklania i swiat funkcjonowal,wszystko jest w neci,wchodzcie na modre strony,nie dajcie soba manipulowac niedzielskim i innym idiotom
bogdanus2021.10.25 21:25
jej głupawa gadka została przeorana na onet.pl.
Kola2021.10.25 21:27
Oni mogą orac?Są rolnikami?Mają papiery?
Imigrant z Syczuanu2021.10.25 21:29
Parabola, polaczku czy tam rusku.
Jurek2021.10.25 21:32
A nie tanges hiperboliczny wsobny odwrotny? Od kiedy? Kto tak zarządził?
Anonim2021.10.25 21:51
Twoją matkę przeorało stado murzynow narkomanow
Anonim2021.10.25 22:39
A to słyszałeś ? "Jesteś głupszy, niż dyskusja na Onecie." Może dlatego ją zlikwidowali.
KORALIK z różańca2021.10.25 21:23
Cóż. Pіеrdoliła na wizji jakieś głupoty o licie, cowidzie i grypie. I magicznych okularach.
Jola2021.10.25 21:28
Czyli potraktowała to TV tak jak na to zasługiwała?
Yola2021.10.25 21:31
pal ją chuј czy tam zbój.
Hula2021.10.25 21:33
Macie ciekawe stosunki rodzinne. Azjatyckie czy afrykańskie?
Fred2021.10.25 21:34
Jako bełkotwizję?