05.03.16, 15:18

Wildstein o degeneracji Lisa, KOD-owców i innych!

Dawid Wildstein skomentował skandaliczne zachowanie KOD-owców, Lisa i innych kpiarzy, którzy kpili z wypadku prezydenckiego samochodu (pisownia oryginalna):

Ale wiecie co jest najsmutniejsze w tych KOD-owych "pośmiechujkach" ze śmierci, z dzołków Lisa ze Smoleńska i... śmierci, z kpin z zagrożenia życia, z wypadków, z życzeń śmierci?

Że to potwornie degeneruje całą wspólnotę.
Bo ja pamiętam co wyczyniała prawicy część, gdy zginął Geremek, a zwłaszcza- gdy umarł Bartoszewski.

Jasne- to wyborcza pierwsza wprowadziła w przestrzeń publiczną żarty z czyjeś śmierci i wyrażanie z jej powodu zadowolenia- chodzi oczywiście o jej akcję "nie płakałem po papieżu".
Oczywiście, to TVN-owcy, GW i Platforma zrobiła tę hucpę na szczątkach tych, co zginęli w Smoleńsku, to oni tych, co szczali na znicze i wołali- jeszcze jeden, jeszcze jeden- nazywali "prawdziwymi Europejczykami".

Ale co z tego. Gdy podobną degenerację zaczęła ujawniać część prawej strony- trzeba było z tym walczyć. Tłumaczyć- to, że to przeciwnik polityczny, nie znaczy, że mamy "zbydlęcieć" jak tamci, że mamy się cieszyć, że mamy pluć na groby- bo nie jesteśmy jak oni, bo walczymy o inne standardy w Polsce. Bo nie niszczymy elementarnych świętości i zasad.

Mniej lub bardziej się to udawało, ale wielu tłumaczyło, rozmawiało.

I teraz- taka jedna akcja tych sympatyków KOD-u, tego Lisa i reszty jego ferajny, i cała tamta robota "poszła w las".
No bo co- zwykły człowiek patrzy i co widzi- jak się cieszą, jak życzą śmierci, jak kpią ze śmierci.

I- co jest naturalne- aczkolwiek nie jest usprawiedliwieniem- co pomyśli? "Poczekajcie, poczekajcie, aż Wam się trafi..."

I tak w kółko, degeneracja się zapętla.

Dawid Wildstein/Facebook

<<< 10 PORAD JAK ŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH >>>

<<< HISTORIA JUDASZA - NOWE FAKTY - ZOBACZ !!! >>>

<<< CHCESZ ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE? PRZECZYTAJ TO! >>>

<<< MOC MODLITWY JABESA - BÓG NAPRAWDĘ CI POMOŻE! >>>


Komentarze

anonim2016.03.5 15:33
Może autor powie co ciemny lid pisowski wygadywał o Tusku lub Komorowskim. Tam to dopiero miłość płynęła. Obłuda bez granic.
anonim2016.03.5 20:13
Jedni warci drugich i gdyby im dać broń, to by się powystrzelali.
anonim2016.03.5 23:37
otrzyj pianę z pyska, Wildsztajn, prawacki nienawistniku
anonim2016.03.6 0:39
Co za zalosni ludzie...slow brakuje na to jak we wlasnym kraju-ludzie moga tak zlorzeczyc komus-I w dodatku Panu Prezydentowi ktorych probuje Polske postawic na nogi, rowniez dla tych niegodziwcow. Ludzie opamietajcie sie. Gdzie wasze sumienia, czy jestescie juz tak przezarci zgnilizna-ze taka trucizne z ust potraficie tylko wypuscic? Pamietajcie, kto komu zlorzeczy-to sam poczuje chlod zla na wlasnej szyji. Zlo zyczone innemu-wraca jak bumerang I to jeszcze z wieksza sila
anonim2016.03.6 4:14
Zamiast pomstować na wyczyny KODziarzy dużo skuteczniej byłoby ich kierownictwo po prostu wsadzić do kryminału za przekręty z ostatnich ośmiu lat. Również antypolskie medialne szczujnie można załatwić praktycznie jednym ruchem - cała ta nienawiść od razu się skończy. Tylko jest jeden problem, trzeba mieć tzw. jaja, a PiS się trzęsie ze strachu przed jazgotem. Tak jakby tego jazgotu teraz nie było. To samobójcza polityka i jakieś politpoprawne pisowskie szaleństwo - skończy się to tak samo jak ostatnio.