04.07.19, 20:35screenshot Youtube

Witold Gadowski do katolików: Nadszedł czas walki!

Pod częstochowskim sanktuarium odbywa się demonstracyjny przemarsz sodomitów, pojawiają się drwiny z Mszy Świętej i Najświętszego Sakramentu, mówi się o nas – katolikach – per świnie taplające się w błocie…” - pisze na łamach „Niedzieli” Witold Gadowski, przypominając skandaliczne wydarzenia, z jakimi mamy do czynienia w ostatnim czasie w Polsce. „Dłużej już cofać się nie możemy i nie będziemy” - dodaje w swoim komentarzu dziennikarz.

W swoim tekście na łamach katolickiego tygodnika podkreśla:

Kolejne okładki czasopism, kolejne publiczne wypowiedzi. Wszystko to sprawia wrażenie, jakby ktoś płacił ogromne pieniądze za niszczenie polskiego katolicyzmu”.

Wskazuje, że od katolików świat wymaga dziś ciągłego przesuwania „granic tolerancji” - mamy szanować absolutnie wszystkich i wszystko – począwszy od ideologii LGBT, przez aborcję, aż po bluźnierstwa.

Dodaje, że jedynym co według współczesnego świata na szacunek nie zasługuje, jest chrześcijaństwo. Redaktor w swoim tekście wyjaśnia również:

Przy okazji takich rozważań warto przypomnieć, że pojęcie tolerancja oznacza znoszenie czegoś, czego nie akceptujemy, w imię jakiejś wyższej wartości. Taką wartością mogą być ład w społeczeństwie czy istnienie niepodległego państwa. Tymczasem teraz musimy tolerować postawy i zdarzenia, które szerzą nienawiść, niepokój i po prostu zło”.

Dodaje, że przez pojmowanie „tolerancji” w ten sposób, upadla się katolików i traktuje jak obywateli niższej kategorii, wobec których sądy stosować mają inne standardy niż choćby wobec homoseksualistów.

W tekście Gadowskiego pojawia się też mocny apel:

Z tych wszystkich myśli wynika jeden wniosek: nadszedł czas walki! Dłużej już cofać się nie możemy i nie będziemy, bo tym samym przeczylibyśmy naszym ideałom”.

Podkreśla, że musimy dawać publicznie świadectwo determinacji katolików w obronie przed prowokacjami.

dam/"Niedziela",Fronda.pl

 

Komentarze

Marek2019.07.9 14:37
Drodzy katolicy, jak mówi biblia; czas ukamienować innowierców... Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12 Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie.
RdB2019.07.7 18:09
nie powinno się pisać lgbt z dużej litery, bo to sprawia wrażenie, jakby to było równie istotne i ważne jak CCCP lub USA. A przecież nie jest. Więc piszmy lgbt tylko z małej litery aby pederastom i sodomitkom nie dodawać jakiejś wazności
Foster2019.07.6 13:07
Z kim pan chce walczyć ?. Czy nie dosyć przelanej krwi ?
Daria D.2019.07.6 10:04
Nie jestem członkiem kościoła. Od lat kościół walczy ze mną, a państwo w jego imieniu zabiera moje pieniądze i daje księżom żeby mnie przymusowo nawracali. Czas się bronić, mam tego dość !
krzysztof2019.07.6 17:45
W czyim imieniu państwo odbiera ci 1/5 pensji? Jak to nazwać, skoro dziesięcinę nazywano skrajnym wyzyskiem chłopa pańszczyźnianego? Kościół nie walczy z tobą. Walczy o twoją duszę niszczoną jak widać skutecznie przez lewacką propagandę.
anonim2019.07.6 5:38
Najlepszym orężem walki z wszelkimi zafałszowaniami, ideologiami, jest prawda o Bogu, świecie i człowieku.
Wxyz2019.07.6 0:05
To prawda .Wszystko musi być popierane co służy rozwojowi społeczeństwa. LGBT do likwidacji.
Albert2019.07.5 19:27
No proszę, pan Gadowski poczynił kilka celnych spostrzeżeń. Zacytuję je wszystkie dla uniknięcia niejasności: "od katolików świat wymaga dziś ciągłego przesuwania „granic tolerancji” - mamy szanować absolutnie wszystkich i wszystko" "jedynym co według współczesnego świata na szacunek nie zasługuje, jest chrześcijaństwo" "świnie taplające się w błocie…" Trzy mądre stwierdzenia to niezbyt dużo, ale zawsze jakiś początek. Cała reszta wywodów do spuszczenia w kiblu, ale te trzy cytaty zasługują na to, by każdy katolibański ćwok się z nimi zapoznał.
Krystian F.2019.07.5 23:28
Albercik, Lechu! itd. Wszystko co tu napisałeś, doskonale wiesz, że jest dokładnie odwrotnie! Głupszych od siebie szukasz? Nie znajdziesz! Tam, gdzie leżysz, to nie ma głębszego już szamba ! Nie wciągniesz nas do siebie na dno! Tak myślę! Po co ty tu swoje wypociny piszesz? Przecież ciebie nikt nie słucha! Jesteś niewiarygodny! Szkoda twojego zachodu! Pomyśl!
Albert2019.07.6 15:25
A jednak przeczytałeś i nawet skomentowałeś. Czyli dotarło. Bardzo dobrze.
mir2019.07.5 19:05
W Rzymie spotkałam pielgrzymkę Ślązaków . To była Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z okolic Katowic . Przyjechali nie tylko pokłonić się Papieżowi ale i podziękować Bogu za cuda , jakie zdarzyły się w ich Wspólnocie . Zgłosił się do nich człowiek homoseksualny . Pochodził z rodziny katolickiej , znał Biblię i nie chciał grzeszyć czynami homoseksualnymi . Szukał pomocy . Wspólnota otoczyła go życzliwością i modlitwą wstawienniczą . ..i ten człowiek został uzdrowiony ." Dla Boga nie ma nic niemożliwego " Jezus uzdrawia tak samo , jak to czynił 2000 lat temu . Lekarze nie mają lekarstwa na dewiacje seksualne .Lekarstwo ma Jezus .
abcd2019.07.5 18:48
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie.
edi2019.07.5 16:07
LGBT bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
edi2019.07.5 16:06
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Michal2019.07.6 1:08
BIEGUNKA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BIEGUNKI UPŁAWOWEJ - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM OWSIKÓW - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED NIETRZYMANIEM MOCZU BÓB HORROR I WŁOSZCZYZNA !! KACZYŃSKI JEST PANEM POLSKI, PAWŁOWICZ KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURCHRUM CORBA !
Max Fiend2019.07.5 14:58
Na początek proponuję walkę z nałogiem :-D
Katolik2019.07.5 14:49
https://www.maszwplyw.pl/
T2019.07.5 14:31
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od wrogów Kościoła Katolickiego i nie wracajcie więcej!
Natanek - Szatanek2019.07.5 12:15
Lepszy marsz sodomitów niż patolików
Jacek2019.07.5 11:33
Do tych wszystkich zrobionych na czerwonej płachcie za stodołą - rejestrujemy was wszystkich wyznawców "wolności"!!! Pamiętajcie. A co do Gadowskiego? Nie dorośliście mu do paznokcia u nogi ludziki bezmózgowe. Pamiętajcie przyjdzie czas zapłaty.
OZ2019.07.5 9:58
A jak Ks. Proboszcz Parafii Katedralnej Wrocławia dopuszcza PROFANACJĘ I RUGOWANIE Z MIEJSCA POCHÓWKU GRÓB I POMNIK ZMARŁEGO W 1953 ROKU - to jak to nazwać ! ?
Krystian F.2019.07.5 23:43
OZ, Proszę napisz jakieś konkrety, żeby móc się odnieść do tematu! Napisz nam, jakie macie ustalone zasady utrzymania grobów, pomników na Cmentarzu! U nas np. jest Administracja Cmentarza, opłaca sie do niej jakieś tam drobne opłaty za utrzymanie grobów ,cmentarza! Każdy u nas wie, że dany grób utrzymuje sie do 30 lat! Pomnik kilka lat dłużej! Zależy od miasta i od wielkości cmentarza! Przecież każda Parafia nie ma oddzielnie swojego cmentarza. Weź to pod uwagę! Może nie mają gdzie chować, może mają więcej zgonów! ? Różne mogą być powody? Nie wiesz pewnie o tym? Wrocław, to piękne , ale duże miasto! Pomyśl ile jest Parafii, a ile macie cmentarzy! I pewnie sobie sam odpowiesz!
adam2019.07.5 9:35
Zaprawdę - takim katolikiem jak Gadowski to ja wolałbym nie być..!
Krystian F.2019.07.5 23:47
Adam ! Cytuję ci: "...Nie sądźmy, byśmy nie byli sądzeni! Jaką miarą sądzisz, taką będziesz osądzony...."!
toni2019.07.5 9:00
Panie Witoldzie BRAWO - te tchurzliwe nihilistyczne warchoły panicznie się boją zdecydowanej reakcji nas katolików. Te szczury wiedzą czego można się spodziewać po ludziach, którzy w sercu mają takie wartości jak BÓG HONOR OJCZYZNA. Zdecydowanie trzeba to pozamiatać !!!
Mikołaj 2019.07.5 8:29
Pan Gadowski sprecyzował czym jest tolerancja , którą w języku potocznym współczesne zastosowanie jest nad wyraz źle pojmowane ! . Przy tej okazji chciałem zwrócić uwagę na drugi posunięty do aż do absurdu slogan , a mianowicie używanie zwrotu " szanuję twoje poglądy"(itp .w różnych zastosowaniach) w przypadku całkowitego niezgadzania się z nimi a nawet budzące u siebie odrazę. Szacunek to wyraz należytej czci i uznania , a nie wyraz prawidłowo pojmowanej tolerancji !. Na estymę która szacunek określa trzeba sobie zasłużyć , nieraz całym życiem !.
margo2019.07.5 8:18
"Nasi przodkowie na gruncie chrześcijaństwa zbudowali wielką i niezrównaną cywilizację. Współcześni niszcząc chrześcijaństwo pozostawią ruiny i zgliszcza".
Zygfryd2019.07.5 8:08
Ze złem nalezy walczyc i nazywać je po imieniu Zboczeńcy to zło LGBT to zło i wszyscy popaprańcy pedofile należy ich wyciąc jak chwasty które szkodza pożytecznym roslinom
XIONC MATOŁ - USZ2019.07.5 17:25
No to kto będzie odprawiał ci te twoje msze . Prawie nikt nie zostanie do tej roboty , gdy wszystkich PEDOFILÓW ,, WYTNIESZ ''
Krystian F.2019.07.5 23:54
XIONC! Matoł.... Kłamiesz, aż się kurzy za tobą! Przypominam ci, że spośród całej zgrai homosiów, duchowni stanowią tylko ułamek procenta- 0,17 % ! Więc o czym ty piszesz, chłopie! Ten twój nick kojarzy mi się z "matołem", /wiesz co to oznacza? /
qwerty2019.07.5 7:56
"Nadszedł czas walki" Katolicy !!! W imie miłosierdzia chwyćcie za miecze i widły wszak dała wam przykład święta inkwizycja niech zapłoną stosy a na nich pedały i lesby, A RAZEM Z NIMI KSIĘŻA PEDOFILE
krzysztof 542019.07.5 13:03
stosy tego bylo najwiecej u protestantow kto sieje wiatr ten zbiera burze zastosowac metode islamistow szybko bedzie spokoj
tango2019.07.8 23:43
Każdy kiedyś odbierze swoją zapłatę. Odsiane będą plewy od ziarna i rzucone w ogień.
Ola2019.07.5 7:39
Na tym portalu pełno pedałów, agresywnych, prymitywnych i wulgarnych. Żal mi ich, są pełni nienawiści, która ich zniszczy....Najlepszą obroną przed nimi jest ignorowanie ich...i modlitwa....
Młot na katolicyzm2019.07.5 10:30
Agresywnych "pedałów" masz w Kościele rzymskokatolickim. Wszyscy noszą koloratki.
Marek2019.07.5 6:23
Całe robactwo, trole i obszczymurki czymże tak was rozwścieczył red. Gadowski. Chyba ty, że katolicy, choć niedoskonali, są wyrzutem sumienia da zboczeń i niemoralności tego świata. Skracając myśl, można powiedzieć, że zboczeńców i nie jest to określenie obraźliwe, najbardziej niepokoi fakt, że za często nie hierarchowie ale laikat bezpośrednio przeciwstawia się i posiada świadomość rangi problemu. Kiedy jako przedsiębiorca mam wybór z kim podpiszę umowę a z kim nie, kiedy rodzic w szkole mœwi nie dla deprawujących zajęć, kiedy lekarz, pielęgniarka, aptekarz mówi, że klauzula sumienia nie pozwala mu na takie postępowanie, to mamy doczynienia z sytuavją gdy środowiska legibotów muszą walczyć na wszystkich frontach a nie tylko jak by chceli z kściołem hierarchcznym, ktœry jest często usbany ze złem, ktœrego dpuściła sie garstka księży. Legobty zapominają, że kościół to my wszyscy katolicy, a walka z wszystkm to już n takie hohoho. Taka walka nas wzmacnia bo Chrystus jest Panem tego świata.
jozef2019.07.5 7:15
Ale ty masz zryty beret, nawet nie potrafisz normalnie pisać, same błędy.
Mało znany2019.07.5 7:47
Brawo panie Marku ;) Józio co Ci się nie podoba ,prawda ?
Jerzy K.2019.07.5 9:54
Podsumowując: dobrze że są środowiska lgbt, bo można z nimi walczyć, a walka Was wzmacnia. Czy jest jakaś luka w moim rozumowaniu?
Krystian F.2019.07.5 23:59
Tak trzymać, P. Marku! Całkiem się zgadzam! Jest mądrze i na temat!
Młot na katolicyzm2019.07.4 23:09
Przegracie tę walkę, katole. Sromotnie przegracie.
violencja2019.07.5 0:05
Tiaa...:)
Michal2019.07.5 0:39
Oni bardzo interesują się sromem
Młot na katolicyzm2019.07.5 10:29
To ty o tym wspomniałeś. Katolicy mają obsesje seksualne.
krzysztof2019.07.5 14:55
Przypominasz mi małpkę z cyrku, która siebie oklaskuje. Przeczytaj Ewangelię: ,,i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą".
krzysztof 542019.07.5 19:48
wy juz przegralicie holota anarchistyczna
Krystian F.2019.07.6 0:06
Młocie! Czym ty grozisz i komu?? Nie widzisz, że nawet teraz już tu sromotnie przegrywasz!? Spójrz na "łapki" , ilu masz swoich zwolenników!? A ilu przeciwników - pięc razy więcej! No i z czym nawet na starcie, do ludzi chcesz iść?
gość2019.07.10 11:30
własnie że wygramy walke,ponieważ Bóg jest z nami a bóg naprawdę istnieje dopiero skojarzysz jak twoja dusza będzie sie oczyszczać z grzechów w czyściu
gino2019.08.1 8:00
....a łyżka na to: " nie możliwe..."....młotku, szpitale psychiatryczne są przepełnione ale jakiś kącik się dla ciebie znajdzie....
Polak2019.07.4 22:59
Ja się pytam czy to jest wolny kraj? Dlaczego blokujecie artykuły Franciszkanów, które kiedyś były zamieszczane tutaj? To rzeczywiście już jest nie wesoło, to rzeczywiście już jest wojna. Co wam zakonnicy przeszkadzają?
Urszula2019.07.4 23:10
Kto blokuje?
Polak2019.07.4 23:18
Z mojego komputera i smartfona nie da się wysłać artykułu Ojca Józefa Witko na temat jak się modlić. Artykuł jest bardzo cenny, a był kiedyś zamieszczany właśnie na Frondzie i to nie raz. Nie wiem, może mi to tylko zablokowali w moich urządzeniach. Nie wiem, ale to jest już przegięcie. Wraca inwigilacja pełną gębą:(
Krystian F.2019.07.6 0:42
Polak ! Spróbuj wysłać z innego komputera, to zobaczysz czy się da, czy tylko ciebie zablokowano, czy masz coś zepsute! Może coś niechcący nacisnąłes. Odblokuj !
12342019.07.4 22:59
Uwaga!!! Mocny materiał. https://youtu.be/t1mZEBVjvPk
Polak2019.07.4 22:17
To jest skandal, blokują artykuły Franciszkanów, które kiedyś były zamieszczone na Frondzie.
Polak2019.07.4 22:11
Dlaczego zablokowaliście i ocenzurowali frondę? Katolicy mogą być tutaj obrażani i tych wpisów nie blokujecie? Aha zapomniałem , tolerancja:(
Michal2019.07.5 0:37
Nie mój drogi. Nie chodzi o tolerancję. Tylko jak zwykle o pieniądze: 1. Strona Frondy jest pełna reklam za których wyświetlenie Fronda dostaje pieniądze. 2. Większość osób które te stronę odwiedza robi to dla beki z komentarzy. Wielu z nas już się posikało ze śmiechu od tych waszych świętych oburzeń i innych parodii. 3 Więcej beki to więcej odwiedzających a to pociąga za sobą większe wpływy z wyświetlania reklam :)
Krystian F.2019.07.6 0:15
Michal! Pewnie kasa też gra rolę u nich ! ale można zrobić prostą rzecz i po kłopocie! MOŻNA U SIEBIE, TAK JAK JA, W KOMPIE ZABLOKOWAĆ REKLAMY ! Mam spokój, nie czytam ich reklam, a tym bardziej nic nie kupię! Lubię wiedzieć, widzieć i mierzyć! A nie "kupować kota w worku" !
JONASIK2019.07.5 3:41
Michał ma 99% rację. Fronda to w istocie portal kabaretowo-reklamowy. Tu ani artykuły nie są poważne, a tym bardziej komentarze. Np. to co powyżej: "Gadowski do katolików: Nadszedł czas walki!" - pewnie planuje wyprawę krzyżową w poszukiwaniu potwora gendera :))
Co robić?2019.07.4 21:51
Panie Witku ja już dłużej nie potrzymie. Niech pan powie co robić trzeba nam? Nie jestem robotem Wybierz wszystkie zdjęcia, na których są łodzie albo statki
Michal2019.07.5 0:32
Właśnie co tu robić ?? Niech nas ta krynica mądrości patriotyczno alkoholowej w postaci pana redaktora, orzeźwi i oświeci.
ksiądz otrzęsiony z bitej śmietany na kolanach2019.07.5 10:13
Jak spamujesz to niestety system "nie jestem robotem" tak reaguje.
Polak2019.07.4 21:48
Genderyzm to satanizm, czyli zamiana wiary w Boga na bożka seksu czego owocem jest śmierć duchowa. Ludzie opamiętajcie się póki czas bo będziecie zgubieni.
Urszula2019.07.4 23:08
A on znowu o tym seksie. :D Dmuchaną lalkę se kup.
Michal2019.07.5 0:29
Te obsesje seksualne u katolików są niesamowite. Oni myślą dużo częściej o seksie o niż playboy. Dlatego, że in się wszystko kojarzy z seksem. Dokładnie wszystko. A jest tak dlatego, że katabasy wpajają im, że to jest zagrożenie, potworność, esencja piekła itd. Żyją w ciągłym lęku i nerwicy seksualnej, muszą nieustannie się kontrolować. Co powoduje większy lęk i większą nerwicę seksualną. Następnie tworzy się prawdziwy koncert mechanizmów obronnych.
krzysztof2019.07.4 21:47
Całkowicie zgadzam się z Witoldem Gadowskim. O tym do czego może prowadzić pobłażanie oraz jak należy reagować na prześladowania antychrystów pokazuje doskonale film Cristiada z 2012 r.
Urszula2019.07.4 23:07
Szykujecie nowe wyprawy krzyżowe? Będziecie mordować i palić na stosie tych co odrzucają fałszywą religię jaką jest katolicyzm? Będziecie palić Biblie? Strach sie bać bo macie już w tym doświadczenie.
krzysztof2019.07.5 10:31
Rozumiem, że podzielasz zdanie Marksa, że ,,religia to opium ludu". To wy komuniści wymordowaliście miliony ludzi i stanowiliście od zarania dziejów zagrożenie dla ludzkości. W tej chwili jesteście na dobrej drodze, żeby zniszczyć cywilizacje europejską. Jest przerażające, co lewacka propaganda zrobiła z twoja głową. Wpisz w Googlu ,,Wandea", ,,wielki głód na Ukrainie" albo ,,Pol pot" i zacznij myśleć. Nota bene obecnie jedynie konserwatywny katolicyzm jest przedstawicielem Kościoła, który stworzył Jezus. O tym do czego prowadzą próby jego zreformowania świadczy przykład luterańskiej biskup Sztokholmu Evy Brunne - lesbijki, której przeszkadzają krzyże mogące drażnić muzułmanów.
Robert2019.07.5 17:34
Protestantyzm chociażby ma o wiele więcej wspólnego z biblijnym chrześcijaństwem niż ta marna przeróbka-nakładka zwana katolicyzmem.
mao2019.07.4 21:47
Niestety pod Jasna Górą oprócz prowokacyjnych środowisk gejowskich ( czego nie popieram -miejsce to jest szczególne dla naszego kraju) gromadzi się również patologia z drugiej strony -jakieś przemarsze z racami ameb umysłowych z łoeneru -nie wiem co gorsze
Robert2019.07.4 21:44
z calym szacunkiem p.Gadowski ale czytal Pan kiedys NT ?
krzysztof2019.07.4 21:52
Z całym szacunkiem, ale czy wiesz Robercie co to jest Ewangelia?
Urszula2019.07.4 23:05
No co to jest Ewangelia?
Maciej2019.07.5 12:29
Wg Ewangelii powinniśmy miłować wrogów, a nie niszczyć ich. Ot co.
katolik2019.07.5 21:04
To Ewangelią wyznacza się innym standardy? Jesteś Świadkiem Jehowy?
he he2019.07.6 9:29
Ewangelia skierowana jest do śJ? Katolików nie obowiązuje?
Anna2019.07.5 20:57
A o co ci chodzi z NT Robercie?
Izydor Oracz2019.07.4 21:39
Walka, ale zgodna z prawem. Rozpiszmy referendum: 1. Czy chcesz zakazu i karania propagandy homoseksulanej? 2. Czy chesz zakazu i karania praktyk nieheteroseksualnej? Brawo dla red Gadowskiego!
Anna2019.07.5 20:55
Ale czy potrzebujemy aprobaty czy pozwolenia na to co jest naszym obowiązkiem?My musimy bronić wiary chrześcijańskiej czy tradycji.
Polak2019.07.4 21:36
"Nie będzie więcej wojny oprócz tej która jest"
szcze na PiS i rydzyka2019.07.4 21:28
A może by tak ten cały Gadowski opisał skandaliczne wydarzenia z jakimi mamy do czynienia od wieków w Polsce gdzie zboczeni księża pedofile gwałcą dzieci a kościół milczy, gdzie pazerne klechy bogacą się na wiernych i żyją w luksusach, gdzie koloratkowi wtrącają swoje obłudne ryje w życie ludzi i w politykę!
wisniol2019.07.5 12:12
Wzorce komusze i nazistowskie - odpowiedzialność zbiorowa w Twoich słowach.
krzysztof 542019.07.5 13:00
a moze polacy chetnie by sie dowiedzieli o swietych krowach pozostale srodowiska jak kryja swoje ubodopania zboczenia wsrod lekarzy adwokatow aktorow trenerow i innych w szkolach czy tatus brat znajomy
infor2019.07.5 14:37
Jesteś nie tylko śmieciem, ale jeszcze żenująco głupim i takich trzeba tępić
Krystian F.2019.07.6 0:32
A co cię to pedale obchodzi,! Nie jesteś katolikiem, nie masz dzieci swoich! Nie masz rodziny! Jesteś samotnym zgorzkniałym starcem, gejem, tak przynajmniej pisałeś! CHCESZ ODPOWIEDZI NA TE PYTANIA? NAJPIERW ODPOWIEDZ NAM ! -ile dzieci zgwałciliście , ile zdemoralizowaliście, - ilu z was nosi HIV, ile osób zaraziliście / ok.80% z was homosiów jest zarazonych!? - ilu z was zostało ukaranych i siedzi w "kiciu" - ilu osobom zapłaciliście zadośćuczynienie! - ile było porwan, gwałtów i więzienia dzieci! Umiesz na to odpowiedzieć? Czekamy, przestań "szczeć" i weż się do odpowiedzi !
pluszowy krzyż2019.07.4 21:06
No to cyk jak powiedział budzik do zegarka.
Joanna2019.07.4 21:09
Żebyście ten plusz nie udusił,...
gość z zaświatów2019.08.1 7:58
ty....pluszowy.....ja na twoim miejscu miałabym oczy wokół głowy.....dzień i noc......cyk, cyk, cyk.....
Michal2019.07.4 20:59
Dla pana redaktora chyba nadszedł czas na kolejną flachę.
Kanty2019.07.4 22:45
Misiu, a ty do budy, ogonek podkulic i lezec, bo puzdro zaloze !!!
Michal2019.07.5 0:23
Założyć to ty sobie możesz różowe stringi dla swojego proboszcza.
Marek2019.07.4 20:58
Nie tylko butapren sieje spustoszenie pod czapką.
Michal2019.07.4 21:00
W tym przypadku to wódka.... Oby to była polska wódka.
stahu2019.07.5 0:51
Alister Crowley sieje wam .
Stop agresji na Frondzie!2019.07.4 20:38
Agresywny katolicyzm chce krwi! Polacy do tego nie dopuszczą, bo mają dość totalitaryzmów. Czy to czerwonych, czy krzyżowych.
Olin2019.07.4 20:44
lecz się i to jak najszybciej
abrakadabra2019.07.4 22:26
Z czego ma się niby leczyć? Bo nie wierzy w czary mary? Kto tu do cholery powinien się leczyć?
Jerzy2019.07.5 7:24
On. I niech zabierze do lekarza ciebie.
Joanna2019.07.4 21:07
I totalitaryzmów homusiowych tez maja dosyć ..
add2019.07.4 21:12
A co z lewicowymi totalitaryzmami lgbt? To nie katolicy są agresywni. Powiedziałbym ze są bardzo ulegli. Jakby byli agresywni to bys miał pakistan więc zachowaj proporcje w swojej ocenie. Tolerujemy wiele rzeczy z którymi sie nie zgadzamy i nie chcemy teokracji jak niektórzy nam przypisują. Ale są wartości podstawowe na których opiera sie nasza cywilizacja jak prawo do życia i tutaj nie można ustąpić bo Polska nie będzie tą Polską o którą walczyli nasi dziadowie ale zejdzie na psy. Tolerancja bez granic i pozwalanie na wszystko to tak naprawdę anarchia. Polaków łączy coś więcej niż abstrakcyjne pojęcia. Mają historie i mają swój system wartości oparty na wartościach judeo chrześcijańskich który nas nauczył szacunku do innych że nie jesteśmy barbarzyńcami ale cywilzowanym społeczeństwem.
Stop agresji na Frondzie!2019.07.4 21:19
A co z lewicowymi totalitaryzmami Stalinizm i katolicyzm mają te same skutki, a mianowicie gwałcenie praw jednostki do dysponowania samą sobą. Po owocach je poznajemy, Temat zamknięty, życzę dobrej nocy.
Maria Blaszczyk2019.07.4 22:50
Pakistan pod pewnymi względami jest tolerancyjniejszy niż Polska. Np. mają prawną kategorię 3. płci, również wpisywaną do dokumentów typu paszport. Np. Uniwersytet Allama Iqbal w Islamabadzie ma program bezpłatnego kształcenia studentów transgender - uznając, że przynajmniej taka pomoc im się należy. Prawdą jest, że organizacje LGBT sa ofiarą prześladowań. Jednak ILGA, która gromadzi dane na ten temat, nie zna ANI JEDNEGO przypadku zastosowania starego brytyjskiego kolonialnego artykulu dotyczącego "sodomii" pozwalającego na skazanie na więzienie osoby homoseksualnej - więc jest to martwe prawo. I bardzo proszę, nie wypowiadaj się w imieniu "Polaków". Nie istnieje zapewne żadna kwestia, w której Polacy by sie zgadzali - a już na pewno nie jest nią stosunek do kościoła katolickiego ani do osób LGBT. A sytuacja, w której nawołuje się do topienia osób homoseksualnych z kamieniem młyńskim u szyi i kąpania ich w krwi - jest własnie barbarzynstwem i niczym innym. Nie mów tez, za co walczyli moi dziadkowie - jednego co prawda nie znałam, więc nie wiem, ale ten drugi nie miał w sobie ani wartości judeochrześcijańskich - tylko humanistyczne, ani nienawiści do osób LGBT. Wiem tyle, że walczyli przeciwko nazistom, którzy osoby homoseksualne na tamten świat wypuszczali przez kominy krematoriów.
stahu2019.07.5 0:43
Podoba ci się pakistan o , to świetnie ! (Vłala ) jedź i napij się wody ze studni gdzie piją islamiści - Doo pa ci ścierpnie momentalnie i napewno rozum wróci z niej na właściwe miejsce gdy dowiesz co z tobą zrobią - patrz Asia Bibi 9 lat więzienia i wielomilionowe demonstracje domagające się kary śmierci -ukamienowania ? Jedź prosze i weź jeszcze zboków - tolerancja już tam na was czeka
Krzysztof 2019.07.5 23:16
Stachu! Dzięki, bardzo trafnie to napisałeś! Taka prawda! Tak własnie z Asia Bibi zrobili! Aż dziwne, że nasza Maria o tym nie wiedziała? A może myślała, że my o tym nie wiemy i nam ciemnotę wciśnie! Ona myśli, że jak napisze więcej, to przyznamy jej więcej racji !? Poprostu ta kobieta nie umie pisać zwięźle! Widzisz Stachu, a ty napisałeś kilka zdań i całość jej wywodu obaliłeś! Tam są takie realia, też to wiem! Tak trzymaj!
Polak2019.07.4 21:39
Ty baranie myślisz, że wojna tylko może być na poziomie cielesnym? Człowiek to ciało i duch. Lepiej się pomódl, żeby ocalić swoją duszę.
Kanty2019.07.4 22:42
Zamilcz pajacu !!!
krzysztof 542019.07.5 12:54
agresywni sodomisci pod skrzydelkami po-ko probuja zrobic rewolucje demoralizacji , skonczy sie to rozlewem krwi . , mylic sprawy zaszly juz za daleko , to co wiem nie daj bOZE zeby wypelnily . zabraknie w polsce sodomitow i wsszelkiej szumowin
infor2019.07.5 14:36
zamknij ryja śmieciu. Nie jesteś Polakiem, tylko należych do tzw. polactwa
Mateusz2019.07.5 17:01
Ojoj, bez przesady z tą katolicką miłością do bliźniego.
t.m.2019.07.5 15:06
Komentowanie aktualnej sytuacji politycznej nie jest twoją mocną stroną.Nie wypowiadaj się w imieniu Polaków-nie upoważniłem Cię do tego Zajmij się rodzeniem bądź wychowywaniem dzieci, szydełkowaniem.Możesz również opróżniać szamba. W mojej opinii żadna praca nie hańbi, to znaczy,nie pragnę Cię obrazić tym wpisem.Rób to do czego masz talent (predyspozycje). Jeżeli koniecznie chcesz wyrażać tego typu swoją opinię, to na innej stronie. Pozdrawiam-szacunek t.m.
Wieslaw2019.07.5 23:04
Nie kłam! I nie mów za mnie ! Nie uogólniaj! Czyż nie widzisz, że masz bardzo wiele przeciwników twojej tezy! Masz mało zwolenników! My nie chcemy krwi, ale jak trzeba będzie , to dla Wiary i Boga Krew Przelejemy!
Agnieszka2019.07.6 13:12
Serio ktoś was zagazował czy obrzucił granatami hukowymi, wodą polał, żeby "agresywny katolicyzm" mógł przejść ze swoją paradą? Tak robi się już nawet za PiS i to nawet wobec dzieci, które znalazły się na drodze czy w okolicach przejścia tzw. "parad równości". Póki co rozkwita wasz totalitaryzm niezależnie kto rządzi w Polsce. Ludziom wrogim Kościołowi wolno wszystko nawet kosztem dzieci, gdy katolikom po latach urągania świętościom, dyskryminacji a nawet zwalniania z pracy za poglądy nie wolno się nawet wkurzyć słownie, żeby bronić swoich czy ogólnie dzieci w Polsce. Za bardzo odsłoniliście swoją prawdziwą twarz, więc coraz więcej osób przejrzało na oczy i już wam się nie da zaszczuć waszą fałszywą, totalitarną poprawnością polityczną, gdzie jednemu wolno wszystko w tym krzywdzić i nawet zabijać najsłabszych a drugiemu nie wolno tego nawet dosadnie skomentować, żeby mordercom nie psuć dobrego samopoczucia i humoru.