28.02.19, 20:15

Witold Gadowski: Niemieckie media i media Sorosa chcą meblować Polakom w głowie

Agresja medialna niemieckich koncernów rośnie. Niemieckie media i media Sorosa chcą meblować Polakom w głowie, dlatego już dzisiaj mówię o inicjatywie Dom Polski. Chcę stworzyć platformę medialną, która będzie wyłącznie polska, będzie składała się z polskiego kapitału i będzie zawierała wszystko – od nowej muzyki, której nie puszczają rozgłośnie radiowe, poprzez dobrą literaturę, informację, wieści z kraju i świata, kanał anglojęzyczny emitowany na cały świat, łączność z Polonią, ujawnianie afer – mówi w „Komentarzu Tygodnia” niezależny publicysta Witold Gadowski.

W serii video, w której publicysta komentuje wydarzenia polityczne porzedniego tygodnia, Gadowski odniósł się do tematu konferencji bliskowschodniej, która odbywała się w Warszawie.

"Przewidywałem kłopoty. Pytałem, po co Polska żaba wkłada łapę tam, gdzie kują konie bliskowschodnie. Żaden z polityków nie raczył odpowiedzieć. Rzecz wyglądała tak, że pan Pompeo urządził sobie w Warszawie konferencję, informując w ostatniej chwili gospodarzy o tym, że są jej organizatorami. Zostało na nią zaproszonych około 70, wśród których nie było Iranu. Uczynić sobie z Persów wrogów to wspaniała idea amerykańsko-izraelska. Na gruncie warszawskim spotkał się premier Izraela i reprezentanci saudyjskiej rodziny królewskiej. Rozmawiali o nowych uregulowaniach takich jak wojna w Jemenie, gdzie giną dzieci, nie docierają reporterzy żadnych agencji. Miara bezczelności i chamstwa związana z organizacją tej konferencji została przepełniona, gdy pan Pompeo stwierdził, że Polska ma realizować wytyczne ustawy „Just 447” mówiącej o konieczności zwrotu organizacjom żydowskim tzw. mienia bezspadkowego, pozostawionego przez ofiary Holocaustu. Tak się odpłacił za gościnę. To pokazuje, jak nas traktują" - powiedział.

"Do głosu doszedł też pan Netanjahu, który mówił, że jesteśmy współwinni zbrodni Holocaustu. Jego wypowiedź poprawił minister spraw zagranicznych niejaki Katz. Stwierdził, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Ciekawe, jakie mleko posysał w dzieciństwie pan Katz, bo twierdzi, że jest potomkiem ofiar Holocaustu, a urodził się w 1955 roku. Jakiego Holocaustu?" – dodał.

Dziennikarz podniósł również temat haniebnych słów historyków Grossa i Grabowskiego, którzy od wielu lat zakłamują historię, aby budować swoje nazwiska i rozpoznawalność na świecie.

"Szczególne słowa kieruję do pana Grossa i do pana Grabowskiego: Jesteście łajdakami! Jesteście najgorszego rodzaju łajdakami! Bo wiecie, jaka jest prawda, a na kłamstwie robicie karierę. Wystrzegajcie się polskich patriotów, bo może was spotkać zniewaga, na którą zasługujecie" - podkreślił Gadowski.

 

mor/youtube.com/witoldgadowski/Fronda.pl

Komentarze

Polak2019.03.1 10:13
Wspaniały człowiek i mówi prawdę! jak widać po niektórych komentarzach, są tu tacy, którym się to nie podoba tzn nie są Polakami. Czego tu szukają?
anonim2019.03.1 9:01
Dlatego właśnie wyrzuciłam telewizor i radio na śmietnik... Witaj wolności i samodzielne myślenie:) Gdyby większość postąpiła podobnie, te wszystkie gnidy poszłyby z torbami! Polecam wszystkim:)
Wicenty2019.03.1 8:34
Bardzo dobry pomysł z tą platformą medialną , najwyższy czas stworzyć Polski rdzenny mediał
anonim2019.02.28 21:43
Niech Pan się przyjrzy Maziarskiemu i ambasadorowi Francji w Polsce, to może przestanie się Pan naśmiewać.
mordechaj4472019.02.28 21:31
polska swinia chce zabronic Amerykanowi? hehe, swinio polska!
Grizzly2019.02.28 22:08
Won kvrwo!
anonim2019.02.28 22:27
las-ka! las-ka! las-ka! las-ka!
Marian2019.03.1 8:04
pamietaj ze Auschwitz talko chwilowo jest nieczynny
Piotr Nowak2019.03.1 8:58
Powiedz mi zjeebie. Jak bardzo trzeba być spierrdolonym żeby coś takiego napisać?
Ryszard Olejniczak2019.02.28 21:24
Zapomina się o najboleśniejszym uderzeniu, polegającym na wyniszczaniu rodzimej polskiej inteligencji. Służą temu choćby wszystkie kolejne "reformy" systemu edukacji. W PRL-u obowiązywały egzaminy wstępne na studia. efekt był taki, że prawie każdy (kto choć trochę się starał) mógł uzyskać maturę, ale tylko niektórzy dostawali się na studia (a jeszcze mniej je kończyło, bo bywały piekielnie trudne). Na egzaminach wstępnych odpadali bowiem najsłabsi a ne ci których nie było stać na łapówki (za stopnie gwarantujące wygraną w konkursie świadectw na studia) i korepetycje.Ten system sprawdzał się przez lata - dlaczego go zniszczono? Druga sprawa to sprawa programów. Po wojnie jeśli chodzi o przedmioty ścisłe utrzymano (mimo wrogiego komunizmu) zasady przedwojenne. Materiał z działu już przerobionego był "wplatany" w zadania działu następnego. Dziś jest matematyka "działowa". kończy się jeden dział, potem zaczynają się zadania z działu następnego, prawie bez żadnych "domieszek" wiedzy wcześniejszej. Jeśli chodzi o jęz. polski, uczono pisać, pisać i pisać. Wypracowania domowe i co miesięczne dwugodzinne klasówki (pisanie na zadany temat z lektur). Kiedyś uczono pisać, dziś uczy się o tym jak piszą inni..Zaryzykuję twierdzenie, że po 1989r oświata wpadła w ręce sabotażystów, których celem jest nieustanne minimalizowanie ilościowe i jakościowe polskiej inteligencji , bo planowana jest z importu.
PrzepijemyNaszejBabciDomekPolski2019.02.28 20:56
Ten budowlaniec niechybnie zacznie wznoszenie "domu polskiego" od zrobienia litra. A potem ubrudzi się jak świnia wdrapywaniem na platformę i zaśnie snem czystego patrioty. Nie trzeba być po kursach kroju i wszywania esperalu ani jasnowidzem z klubu AA, żeby się tu nie pomylić ani o pięćdziesiątkę czystej.
Bawełna Polityczna2019.02.28 20:37
Żyjemy w epoce bezczelnego kłamstwa. Ostatnie publikacje GW pokazują tę bezczelność w kontekście Kaczyńskiego. Okazuje się, że Wyborczej jest szalenie trudno odnaleźć się na wolnym rynku i dlatego tak bezpardonowo walczy z rządem. Chodzi im o powrót do rządowych zamówień.
mordechaj2019.02.28 20:28
Typowe odwracanie uwagi. Przecież to media PIS-u ryją Polakom beret. Szczególnie tym słabiej wykształconym z prowincji.
anonim2019.02.28 20:31
Oj ty wykształcony mordechaju z prowincji.
anonim2019.02.28 22:26
las-ka! las-ka! las-ka!