22.12.19, 17:57zdj. screen Youtube

Wywiad zabolał... Wściekły ATAK opozycji na prezydenta Dudę!!!

Wielu osobom nie spodobał się wywiad prezydenta Andrzeja Dudy dla TVP Info. Trudno zresztą się dziwić, bo głowa państwa powiedziała publicznie to, co myśli wielu Polaków, zwłaszcza pokrzywdzonych przez sądy. 

Tym niemniej, wydawać by się mogło, że okres tuż przed Bożym Narodzeniem wpłynie na nas pozytywnie. Pozwoli się wyciszyć, uspokoić, powściągnąć negatywne emocje, wyciągnąć rękę do zgody. Niestety, totalnej opozycji to nie dotyczy. Mowa także o takich osobach związanych z obecną opozycją, które wielokrotnie przekonywały, że bliskie są im wartości chrześcijańskie. 

Na Twitterze prezydenta Andrzeja Dudę zaatakowała m.in. była prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz- uosobienie buty i arogancji Platformy Obywatelskiej, ostatnia osoba, która ma prawo zarzucać komukolwiek "tupet i hucpę". Przy tym- ponoć gorliwa katoliczka, niegdyś związana z Ruchem Odnowy w Duchu Świętym, osoba, która twierdziła, że wygra wybory prezydenckie, bo tego chce Pan Bóg i która miała niegdyś, podczas pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski, wyczytać z warg Ojca Świętego słowa "Hanno, będziesz prezydentem". Jeżeli komuś wydaje się nieprawdopodobne, że to właśnie Hanna Gronkiewicz-Waltz postanowiła zaatakować Andrzeja Dudę, niech zajrzy na twitterowy profil byłej prezydent stolicy!

"Trzeba mieć duży tupet i hucpę by tak potraktować Profesor Gersdorf szanowana przez środowisko prawnicze i akademickie ,b.prodziekan,prorektor ,członka rady dyscypliny prawa UW .Mam nadzieje ,ze Głowa Państwa się opamięta i przeprosi"-napisała była wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej. 

Swoje trzy grosze wtrąciła także "fajna i ciepła" (jak reklamował ją szef EPL, Donald Tusk) wicemarszałek Senatu, Małgorzata Kidawa-Błońska. Ta przemiła pani polityk również zaatakowała swojego konkurenta w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.

"Wstyd to pojęcie obce dla prezydentury Andrzeja Dudy. Jej symbolem będzie wielokrotne złamanie konstytucji, przyjęcie ślubowania od Piotrowicza i Pawłowicz, skandaliczne ataki na sędziów. I te słowa, że nie jest Prezydentem wszystkich Polaków. Wstyd!"-napisała kandydatka partii, która również powinna lepiej przyswoić sobie pojęcie "wstyd", partii, która bez cienia żenady wystawia w wyborach parlamentarnych polityków z zarzutami korupcyjnymi, która najpierw obraża się widowiskowo na "swojego" prezydenta dużego miasta, a po jego śmierci roni krokodyle łzy i oskarża partię rządzącą o to, że- jak się potem okazało- pospolity przestępca z nożem wdarł się na scenę i zaatakował polityka. Kidawa-Błońska w dodatku obrzydliwie manipuluje wypowiedzią prezydenta Andrzeja Dudy, który już wcześniej wielokrotnie mówił, że nie da się być "prezydentem wszystkich Polaków". Jeżeli spojrzymy w przeszłość, to zobaczymy, że żadnym z dotychczasowych przywódców naszego kraju nie dałoby się tego powiedzieć i o wicemarszałek Sejmu jeżeli- nie daj Panie Boże- będzie następnym prezydentem RP- także. Wobec wpisów na Twitterze pełnych jadu i nienawiści trudno spodziewać się, by pani wicemarszałek pomogło choćby sto "przytulaśnych" billboardów. 

Na wpis kandydatki KO na prezydenta zareagował m.in. generał Stanisław Koziej. Tak, ten sam, do którego były prezydent Bronisław Komorowski podczas wizyty w Japonii zwrócił się "chodź, Szogunie". 

"Rzeczywiście. Coraz bardziej żenujące zachowania PAD"-utyskiwał były szef BBN przy b. prezydencie Bronisławie Komorowskim. Pytanie, czy gen. Stanisław Koziej pamięta jeszcze o żenujących zachowaniach i wypowiedziach przywódcy, z którym niegdyś współpracował.

Z kolei senator KO i były ambasador RP, Marcin Bosacki postanowił zabawić się w specjalistę od mowy ciała. 

"Postawę stale pochyloną wobec silniejszych rekompensuje krzykliwymi, kłamliwymi atakami na kobiety i odrębne władze RP. Psychologowie podpowiedzą, jak to się nazywa?"-napisał Bosacki, publikując zdjęcia prezydenta Dudy z amerykańskim przywódcą, Donaldem Trumpem (to z gabinetu owalnego, gdzie dla Dudy zabrakło krzesła, które ma rzekomo obrazować nieudolność polskiej dyplomacji i głowy państwa) oraz z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim. 

Tego typu ataków jest oczywiście więcej. Widać zatem, jaki poziom reprezentują politycy opozycji totalnej. I jak bardzo boją się, że płeć Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jej "ciepło" i "fajność" mogą nie wystarczyć, aby Polacy wybrali ją na prezydenta RP...

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Indira2019.12.25 16:51
Holad chce być papieżycą czy biskupocą? Może jakieś inne nazwy stanowisk zaproponuje? Strój czarny, bo ona stałe wygląda jak bobco.
Ryszard Olejniczak2019.12.23 8:57
"Psy szczekają a karawana idzie dalej."
rozbawiony2019.12.23 6:21
a kogo obchodzi głupawy bełkot opozycyjnych debili? Debil będzie bronił swoich nawet wbrew prawdzie i logice. Zresztą ci ludzie mają tyle wspólnego z prawdą, mądrością i rozsądkiem ile ja z islamem
men2019.12.23 6:03
Dlaczego bufetowa nie została osądzona za przekręty w Warszawie
Mito2019.12.22 23:41
Profesor Gersdorf szanowana przez środowisko prawnicze i akademickie ,b.prodziekan,prorektor ,członka rady dyscypliny prawa UW - zapomnieli o członku PZPR, długoletnim komuchu czerpiącym zyski z tego systemu ? :))
Mirek2019.12.22 22:23
A lewackie złodziejstwo znowu atakuje . Ale ich agonia jest już bliska . "Nadzwyczajna kasta" .....kaputt !! . Berlin i Bruksela im już nie pomogą .
Beno2019.12.22 22:02
Bufetowa, to faktycznie ma się czego bać. czekam, aż zostanie osądzona za machloje na prywatyzacji kamienic i spędzi kilka latek za kratkami.
Dr Nobody2019.12.22 21:03
Sfora atakuje???? Ludzie nie martwcie się. Banda łapówkarzy, oszustów i zdrajców to marna siła...Podajcie mi chociaż jedno nazwisko polityka opozycji, który jest prawy, honorowy i LOL-przepraszam "uczciwy" ??? Np. marszałek trupia-główka, codziennie łapówka???
Pfft2019.12.22 20:45
"Tym niemniej, wydawać by się mogło, że okres tuż przed Bożym Narodzeniem wpłynie na nas pozytywnie. Pozwoli się wyciszyć, uspokoić, powściągnąć negatywne emocje, wyciągnąć rękę do zgody." Oczywiście, Frondo, prezydentowi i jego publicznym atakom już w tej materii nie macie nic do zarzucenia? Jedyne co będziecie robić - to bredzić o "wściekłym ataku", udając, że nic go nie sprowokowało? "Trudno zresztą się dziwić, bo głowa państwa powiedziała publicznie to, co myśli wielu Polaków, zwłaszcza pokrzywdzonych przez sądy. " - a to kłamstwo to już naprawdę aż żal komentować...
Jahiramać2019.12.23 9:03
Ten defekt masz od urodzenia czy nabyłeś go później
Zygfryd2019.12.22 20:42
Panie Prezydencie dziekuje i prosze o więcej obnażanie ich bylejakości drętwoty intelektualnej braku zwojów mózgowych donosicielstwa targowicy padającego im na mózgi zaciemnienia umysłu w koncu uzmysłowi co niektórym jak puści i bylejacy są dla Pana Panie Prezydencie tłem w wyborach po prostu " opowieści z mchu i paproci" i paplanina bez składu i ładu nadajaca sie na smietnik i do kompostu na odpadki do wywozu jako szlam w transporcie szamborafała z cała zawartoscią PO
Magda. 2019.12.22 20:17
Maliniak ma teraz w głowie wyjazd na narty, już nóżkami przebiera narty smaruje, to i pier-doli bzdury jak mało który!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beno2019.12.22 22:04
A może coś na temat? Aha, nie potrafisz. To do garów.
stm.2019.12.22 20:02
Brawo Prezydent Duda. Wściekłe psy szczekają ale karawana jedzie dalej. Te psy maja wiele ,wiele za uszami.
To zawsze tylko niewolnik2019.12.22 19:50
Prawda w oczy kole ? A budyn ma sklerozę i nie pamięta ze panią profesor mianował sam Lech a on był wtedy jego podnóżkiem?
anonim2019.12.22 19:30
Chanukowy budyń nie dość że ma tupet to jeszcze sklerozę i całkowity brak kultury, bo żeby Gersdorf została I prezesem SN musiała najpierw zostać sędzią SN. Kto ją powołał? Ano prezydent Lech Kaczyński, a Duda był wówczas jego ministrem... Wstyd mieć takiego zakłamanego pRezydenta!
Nina2019.12.22 20:09
Co za bzdury piszesz Gersdorf nigdy nie była sędzią,ponieważ nie ma takich uprawnień,ona jest tylko radcą prawnym. To żeLech Kaczyński ja powołał to swiadczy o tym,że nie wybierał swoich ludzi tak jak to robili z PO czytaj Przestępczej Oranizacji.LK zapraszał Tuska do współpracy, ale ta POniemiecka małpa chciała władzy absolutnej by Polskę niszczyć i z Polaków zrobic tanią siłę roboczą.
Pfft2019.12.22 20:47
@Nina na twoje nieszczęście, ludzie wciąż jeszcze pamiętają wyraźnie jak to "zapraszanie Tuska do współpracy wyglądało". Kłamstwa tego pokroju nie przejdą.
man.of.Stagira2019.12.22 19:25
Nic nie działa p o n a d swoje możliwości -z wyjątkiem Pana Jarosława Kaczyńskiego. to twierdzenie o statusie metafizycznym można wyprowadzić z komentarzy na tym forum Cytuję: 'karzeł', 'kulawy kaleka', 'wstrętny staruch' etc etc. Jeżeli tak, to w s z y s t k o co ma miejsce w Polsce sprawia ten 'kaleka z Żoliborza', 'karzeł etc. Pan Jarosław Kaczyński jest więc wyjątkiem od metafizycznej zasady, że n i c nie działa ponad swoje możliwości -oczywiście jest nim tylko jako osoba z w/w cytatów. c.b.d.o.
Magda. 2019.12.22 19:23
Wściekły atak na Maliniaka, żebyście się w gacie nie zes-rali z rozpaczy kato- talibskie, obłąkane cioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olin2019.12.22 21:33
pedrylu dlaczego używasz imienia żeńskiego... lubisz się przebierać w babskie ciuszki.... buhahahahi
jurny stefek2019.12.23 5:41
icka wy zydzi szczegolnie potomki judasza jestescie bardzo beszczelni