11.10.19, 10:10Fot. Lewica Razem - Partia Razem via Flickr, CC 0 / Anonymous photographer working for Partia Wolność i Praworządność via Wikipedia, CC 3.0 / Jakub Hałun via Wikipedia, CC 4.0 / Estonian Foreign Ministry via Flickr, CC BY 2.0

Zbigniew Kuźmiuk: Teraz już czterogłowy antyPiS

1. W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej, w sytuacji kiedy badania opinii publicznej pokazują wyraźną przewagę Prawa i Sprawiedliwości nad pozostałymi czteroma blokami partii politycznych, widać wyraźną promocję ostatniego z nich czyli Konfederacji, a po stronie opozycyjnej pojawiły się nawet zapowiedzi możliwej koalicji z tym ugrupowaniem po wyborach.

W ostatnich tygodniach w programach publicystycznych komercyjnych stacji radiowych i telewizyjnych, gremialnie pojawiają przedstawiciele Konfederacji, którzy są wręcz hołubieni przez prowadzących.

Ba pojawiły się wypowiedzi zarówno po stronie totalnej opozycji (Sławomir Neuman), jak i po stronie Konfederacji (Janusz Korwin-Mikke), że po wyborach możliwe jest utworzenie rządu „ratunku narodowego” jak go nazwał pierwszy z wymienionych polityków w jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych.

2. Wcześniej forsowano po stronie opozycyjnej koalicję trójgłową, a więc Koalicja Obywatelska z Platformą na czele, blok lewicowy tworzony pod patronatem SLD i tzw. koalicja Polska czyli PSL z Kukiz15.

Choć po wyborach do Parlamentu Europejskiego stosunki pomiędzy tymi wcześniej wymienionymi ugrupowaniami, wyraźnie się pogorszyły, a utworzona przez nie Koalicja Europejska się rozpadła, szybko do niej wrócono.

Zawarte zostało porozumienie o wspólnym starcie do Senatu i rzeczywiście w większości okręgów jest ono przestrzegane, po stronie opozycyjnej startuje tylko jeden kandydat, który jest wspierany przez wszystkie formacje ją tworzące.

Politycy partii opozycyjnych nie atakują się wzajemnie (poza drobnymi uszczypliwościami), a przedmiotem ich zmasowanego ataku jest Prawo i Sprawiedliwość i rząd Mateusza Morawieckiego.

3. Już Koalicja Europejska była programowo bardzo trudna, na przykład przerażony oskarżeniami o udział „w tęczowej koalicji” PSL, uciekł z niej tuż po wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Teraz zapowiedzi wzbogacenia tej koalicji jeszcze o Konfederację, która w większości kwestii programowych ma inne poglądy niż pozostałe partie opozycyjne wyglądają wręcz na kuriozalne.

A jednak się pojawiły i są podtrzymywane głównie w mediach, które do tej pory czasami wręcz brutalnie zwalczały polityków należących do Konfederacji i głoszone przez nich poglądy.

4. Mimo całej swej absurdalności, pomysł czterogłowej koalicji po najbliższych wyborach parlamentarnych jest jak widać ostatnią nadzieją establishmentu i mediów wspierających opozycję na odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy.

Jeżeli bowiem po niedzielnych wyborach do Sejmu weszłoby aż 5 bloków politycznych, to nawet wynik bliski 45% dla Prawa i Sprawiedliwości, może nie dać bezwzględnej większości.

Ta determinacja po stronie opozycyjnej i przymykanie oczu i uszu nawet na poglądy głoszone przecież przez Janusza Korwin-Mikke, dobitnie pokazuje, że to nie próba „ratunku narodowego” ale próba panicznego ratunku samej Platformy i czołowych jej polityków, z których co najmniej kliku już teraz ma zarzuty prokuratorskie.

Tym bardziej po stronie Prawa i Sprawiedliwości i zwolenników naszej partii powinna trwać wręcz do 24 w najbliższy piątek bezpośrednia kampania wyborcza, zachęcająca szczególnie niezdecydowanych do pójścia na wybory i wsparcia rządzącej obecnie Zjednoczonej Prawicy.

Zbigniew Kuźmiuk

Komentarze

Mikołaj 2019.10.11 17:30
" Tonący brzytwy się chwyta ! " . Patrzcie patrzcie - Korwin zdjął maskę !
opooop2019.10.11 16:07
Strona Korwin-Mikke po rosyjsku na rosyjskim facebooku - https://vk.com/januszkorwin. Prowadzona codziennie. Przed codziennymi wpisami zamieszczony jest link do deklaracji ideowej Korwina-Mikke "Путин -президент Польши !" czyli "Putin - prezydentem Polski !"
Reytan2019.10.11 15:16
Korwin to rosyjski komuch panszczyzniany.
Agnieszka2019.10.11 14:38
Mam wielką nadzieje, że młodzi narodowcy z Konfederacji po takich wyskokach Korwina otrzeźwieją i pogonią swoich "elokwentnych", "pragmatycznych liderków, których chyba im Czerska wykształciła i podsunęła na liderowanie skoro tak bezczelnie w takie g..no wpakowali tych młodych, ideowych ludzi jak Korwin i korwinizm. Obyście liderkowie narodowców skompromitowani na zawsze znikli z polityki i więcej nie przykładali ręki do deprawowania młodych, pięknych Polaków przez takiego starego, zdemoralizowanego knura z cwanym towarzystwem odhumanizowanych cwaniaków.
Alojzy Cedziło2019.10.11 13:49
Fajne ,,bużki " . Każda z innymi planami . Chyba się o stołki pozabijają A plan e tam.....
retro2019.10.11 12:19
spójrzcie na te 4 gęby, chcecie im oddać Polskę ? Macie do nich zaufanie ? co zrobili dla Polski dotychczas ? Na prawdę ta awaria ścieków warszawskich jest ostrzeżeniem aby nieudacznikom nie pozwalać zajmować się Polską, naszą ojczyzną.
qwerty2019.10.11 12:00
Korwin-Mikke w rozmowie w Moskwie mówi o amerykańskich podżegaczach wojennych, którzy chcą wywołać wojnę z Rosją „Niestety polecenia z kręgów zbliżonych do pani Clintonowej są takie, że trzeba zrobić wojnę z Rosją. Amerykanie wiedzą, że Chiny, Rosja i Iran rosną w siłę, a Amerykanie są strasznie zadłużeni, więc chcą korzystać, póki mają zdecydowanie silniejszą armię, i wywołać wojnę światową teraz” https://pl.sputniknews.com/opinie/201608193723615-Janusz-Korwin-Mikke-ABW-szkodzi-sobie-Leonid-Swiridow/
qwerty2019.10.11 11:58
Korwin-Mikke w wiernopoddańczej rozmowie z Leonidem Swiridowem w moskiewskim hotelu Puszkin mówi o Polakach: „Inteligencja polska chciała się wyrwać spod zaboru rosyjskiego, po prostu dla siebie - posady zajmowali Rosjanie, a to oni chcieli je mieć by samemu brać łapówki. No i dlatego Rosja była dla nich wrogiem. Nie wśród ludu oczywiście, który się trochę przekonał do Rosji, natomiast inteligencja Rosjan nie znosiła z tego właśnie powodu.” (…) „obecnie polska inteligencja nienawidzi Rosji bo taki przyszedł prikaz z Waszyngtonu i Brukseli, więc nienawidzą Rosji na rozkaz.” Żródło: https://pl.sputniknews.com/opinie/201608193723615-Janusz-Korwin-Mikke-ABW-szkodzi-sobie-Leonid-Swiridow/
qwerty2019.10.11 11:57
Korwin-Mikke raportuje w Rosji o swoich działaniach propagandowych: „Miałem program w telewizji, dyskutowałem z bardzo dobrym rozmówcą i 71% ludzi powiedziało, że Rosja dla Polski nie jest zagrożeniem. Tak że osiągnąłem duży sukces.” https://pl.sputniknews.com/opinie/201608193723615-Janusz-Korwin-Mikke-ABW-szkodzi-sobie-Leonid-Swiridow/
qwerty2019.10.11 11:55
Nie tylko Grzegorz Braun spotyka się w Moskwie z wydalonym wobec podejrzenia szpiegostwa na rzecz Rosji Leonidem Swiridowem (ich wspólne zdjęcie w okolicy Placu Czerwonego: https://bi.im-g.pl/im/0a/39/17/z24353802V,Grzegorz-Braun-z-Leonidem-Swiridowem-w-Moskwie-na-.jpg) ale i Janusz Korwin-Mikke również spotyka się w Moskwie z tym właśnie Leonidem Swiridowem, między innymi w ekskluzywnym hotelu Puszkin w Nastasinskim pierieułku w samym centrum Moskwy. Mikke mówi Swiridowowi m.in. „PiS to nie jest partia prounijna, ona jest proamerykańska. Wiem, jakie kręgi popierają, zbliżone do konserwatystów. Dostają takie zachęty ze Stanów Zjednoczonych i tu chodzi o to, żeby wciągnąć Amerykę do wojny z Rosją. Właśnie czytałem opublikowany przez hakerów materiał, gdzie jakiś generał próbował wciągnąć jego ekscelencję Baraka Huseina Obamę w wojnę z Rosją, takie kręgi tam są” źródło: https://pl.sputniknews.com/opinie/201608193724591-Korwin-Mikke-w-Moskwie-Clintonowa-jest-osoba-tak-zadna-slawy-ze-chce-zniszczyc-Rosje-Leonid-Swiridow/
Batko2019.10.11 11:52
WOLAŁ bym się WYKASTROWAĆ niż na KONFEDERACJE ZAGŁOSOWAĆ.
Reytan2019.10.11 15:21
Wolalbym sie wykastrowac,niz isc do wyborow teraz,kiedy juz nie ma zadnej polskiej ani katolickiej partii.
1...2019.10.11 11:42
Ufff...Kiedy nareszcie cisza wyborcza??
Konfederacja + PO + SLD + PSL = Rossija2019.10.11 11:37
.
Po2019.10.11 11:11
Ja pie-rdolę - lewacka Bonanza ! Już niedługo skończą tak jak skończył się film. Kaczyński mówi, że likwidacja postkomuny już blisko !!!
Reytan2019.10.11 15:22
Kaczynski to tez Magdalenka.
Konfederata2019.10.11 11:08
Jeden z reporterów pyta Sketynę, aby wymienił 3 - 4 największe sukcesy PO i co ta partia zrobiła dobrego dla Polski i Polaków w czasie ich 8 lat rządów ? Sketyna zamilkł, a potem ze spuszczoną głową długo się zastanawiał, ale nic nie wymyślił ! Obok stojący członkowie PO mieli miny sra-jącego kota na pustyni. A przecież to takie łatwe panie Sketyna: - podwyższenie wieku emerytalnego wszystkim do 67 lat, -tylko w ciągu 3 dni ukradliśmy Polakom 153 MLD zł z OFE beszczeszcząc Konstytucję, - pozwoliliśmy mafiom watowskim wykraść 260 MLD zł z budżetu państwa, - ok. 42 afery korupcyjne i złodziejskie na wiele MLD zł. Podnoszenie podatków, wyrzucanie Polaków z mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), ograbianie Polaków z ich oszczędności (Amber Gold, GetBack), itd, itp, itd. https://dorzeczy.pl/kraj/62353/Schetyna-uslyszal-pytanie-o-sukcesy-rzadow-PO-i-zaniemowil-To-nagranie-podbija-siec.html To zbrodnia na narodzie polskim !!! Ci, którzy nadal popierają tą antypolską partię są, według Tuska, nienormalni !!!
Polak Ateista Durny gej2019.10.11 11:08
Potraficie sobie wyobrazić ? Ostatni tydzień kampanii wyborczej, stan najwyższej gotowości, PIS zapowiada kolejną 5-tkę, a Bolek pisze, że nie na złodziei z PO lecz na oszustów z PSL będzie głosował - zdrajca, typowy zdrajca ! A Pitera z PO, ta z takim ogromnym hakowatym żydowskim nochalem postuluje, że Polska to mała kraj i powinna być rządzona przez niemców ! Natomiast Mikke z Konfederacji postuluje, żeby Polska była pod zaborem Putina ! Co się w tym kraju wyprawia ? Czy koryto robi z ludzi zwierzęta ? Kompletna patologia ! Rzeczywiście PO-jeby !
312019.10.11 11:07
czy nie wstyd ci byc swinia ktora glosowala ue przeciwko rolnikom , mam liste zdrajcow
Sariel2019.10.11 11:06
Sketyna: Dzięki ci Panie za tych idiotów, którzy nas jeszcze popierają ! Podnieśliśmy im wiek emerytalny, podatki, ukradliśmy ich pieniądze z OFE i z WAT, a oni i tak wolą nas od PIS-u.
Sariel2019.10.11 11:25
O, kolejny podszywacz Spokojnie, nie głosuję na PO - są jeszcze inne opcje w tym kraju niż PIS i PO Chciałem CI jeszcze uświadomić, że rząd PIS myśli dokładnie tak samo jak ten Twój "Sketyna" Posłuchaj sobie taśm morawieckiego albo zmień program z TVP na dowolny inny
KaczyKaczor2019.10.11 10:59
W 2015 roku staliśmy na krawędzi katastrofy państwa polskiego po 8 latach rządów PO i PSL. Dzięki Bogu wybraliśmy wtedy zjednoczoną prawicę z PIS-em na czele ! Ta formacja polityczna tylko przez 4 lata zrobiła więcej dobrego dla Polski i Polaków niż inni przez całe dziesięciolecia. Obietnice wyborcze z 2015 są zrealizowane, a piątki Kaczyńskiego i Morawieckiego to wspaniałe, nowe programy dla Polaków, które są obecnie w realizacji. Gospodarka kwitnie i rośnie w tempie > 4 % PKB, a Polacy są zadowoleni i mówią, że jest odczuwalnie lepiej. No i mamy 2019 rok i nowe wybory parlamentarne. 7.09.2019 został przedstawiony program wyborczy PIS: Plan Kaczyńskiego – polska wersja państwa dobrobytu !!! Program wyborczy: minimalna pensja na koniec 2020=3000 zł, a na koniec 2023=4000 zł, od 2021 14-tka dla emerytów, pełne dopłaty do 1 ha dla rolników, reforma sądownictwa będzie kontynuowana, fundusze: modernizacji szpitali, inwestycji dla szkół i 100 obwodnic, remonty 150 dworców kolejowych, ZUS liczony od dochodów firm, podstawa ryczałtu od dochodu a nie przychodu. Już niedługo dogonimy zachód, a krótko po tym Niemcy ! Morawiecki: Chcemy by Polska była najlepszym miejscem do życia w Europie !!! UE Komisarz Janusz Wojciechowski będzie z pewnością dbał o interesy polskich rolników. Niech rządzą dalej !!!
Reytan2019.10.11 15:25
PIS to Izrael Nad Wisla. Wszyscy Zydzi do urn !
Alojzy Cedzidło2019.10.11 17:43
A ileż tych ,,Reytanów " Bozia stworzyła . Nooo Może nie wszystkich stworzyła W niektórych poczęciach brał udział chyba Mefisto.
dzielnicowy2019.10.11 10:58
A ja właśnie PIS popieram, bo mam już dość chorej, postkomunistycznej Polski ! Naszym celem jest to, aby PO i jej patologie nigdy więcej nie powróciły !
Jack Em2019.10.11 10:57
Apel do normalnych ludzi ! Ludzie, nie komentujcie i nie odpowiadajcie tutejszym lewackim szczochom na ich wymiociny ! Co wam to daje – NIC ! Zupełnie nic, bo przygłup się cieszy, że ktoś przeczytał jego „komentarz” , a waszej odpowiedzi i tak nie zrozumie. On ogląda TVN i wierzy, że manipulacje tam pokazywane są prawdą.
Zyg2019.10.11 10:56
Popatrz ilu jajogłowych, lewackich komentatorów zebrało się na tym blogu. Oni nie pojmują, że oprócz umiejętności czytania i pisania trzeba jeszcze myśleć. Najgłupszymi są ci, którzy dobro nazywają złem i odwrotnie. Prawdopodobnie pochodzą z dużych miast, bo w wyborach samorządowych 2018 też głosowali na przygłupów, kryminalistów i seksistów. Ale patologia.
Iza2019.10.11 10:55
Nie wiem kiedy te przygłupy lewackie zejdą z tego Forum i zajmą się wyrzucaniem gnoju z chlewa. Kiedyś taki kacap byłby parobkiem i nigdy by go pisać nie nauczono. A dzisiaj ? No umie przygłup pisać, a pod deklem siano.
Wrr2019.10.11 10:49
Wow, propaganda TVP naprawdę wyprała wam mózgi, bezrozumna hołoto Nie dziwi was zupełnie, że media PUBLICZNE prawie 24/7 wychwalają "jedyną słuszną partię" a inne zrównują z błotem? Nie dziwi was, że NIGDY, ANI RAZ przez ostatnie lata, TVP nie skrytykowała PISu? Że ukrywa wszystkie afery? Sprzedaliście się za 500+, idioci. Sprowadzacie na Polskę nową komunę pod znakiem "Prawa i sprawiedliwości"
KaczyKaczor2019.10.11 11:05
Błoto, lewacki szczochu, samo się zrówna z błotem. Od 14.10.2019 rozpocznie się dekomunizacja w Polsce. Będzie się działo !
Wrr2019.10.11 11:23
Oby się rozpoczęła, bo już mam dosyć rządów PIS
Alojzy Cedzidło2019.10.11 17:37
A moze ta ,,nowa komuna " lepsza od starej. Widziałeś zdjęcie w tytule ? Facet z ruskim naganem. Jest i taki z pod wyprowadzonego w1989 czerwonego sztandaru . A i ten co to za plecami trzyma ,, tęczowy " tez tam jesy . Jest i taki z ludu ,,doktorek " co to dziadłów przed emerytura ratował . Oni Ci się marzą ?. Gratuluję ! ! Tylko jak wygraja nie zwalaj wszystkirgo na Pi S .
Renia2019.10.11 10:48
Ateistą gej to Ty napewno jestes , ale przestań tutaj wypisywać swoje mądrości , bo wcale nie są takie mądre jakbyś tego chciał , wystarczy popatrzeć na twój pseudonim i wiadomo co może być napisane ,
OTUA2019.10.11 10:45
Kuźmiuk stary ZSL-owiec i PSL-owiec wie co mówi...:))
Stachu2019.10.11 10:40
Ostatnio widzimy zdradzonych przez USA Kurdów, atakowanych przez Turków, którzy ich szczerze nienawidzą. Otóż uważajmy na sojusze, zwłaszcza z jankeskimi przyjaciółmi z USA. Dopóki mają tu interes, to górnolotność słów i zapewnień z ich strony jest ogromna. Nawet znieśli wizy, które przez wiele lat utrzymywali. Czy takie posunięcie nie daje do myślenia...?Jak mówi przysłowie. "Dobrych przyjaciół poznaje się w biedzie". Kurdowie już się o tym przekonali, czy "przyjaciele z USA" byli tymi prawdziwymi. Oczywiście nie! I my uważajmy, i uczmy się na doświadczeniach z przeszłości, a ponieważ mamy bardzo bogatą, a zarazem tragiczną historię, to naprawdę materiałów do nauki mamy bardzo, ale to bardzo dużo. Polak już nie może być mądrym po szkodzie, ale tylko przed. Tak naprawdę nasz układ geopolityczny, jest jak zwykle bardzo zły, a my musimy przede wszystkim liczyć tylko na siebie, zgodnie z przysłowiem "jak umiesz liczyć, to licz na siebie" Nasz Kraj chrześcijański od wieków, jest wierny Bogu i Matce Bożej, i musi być jeszcze wierniejszy, bo "jeśli Bóg z nami , to któż przeciwko nam" Jesteśmy zbyt słabi militarnie, by obronić się przed wielkimi mocarstwami, ale z Bogiem na pewno nigdy nie zginiemy, dlatego trzeba być Jemu wiernym i modlić się, zwłaszcza na Świętym Różańcu. Różaniec jest mocniejszy niż najmocniejsza bateria rakiet Patriot, 1000 samolotów F-35, najsilniejsza bomba wodorowa , czy atomowa. Ciężko to zrozumieć tym, którzy nie otrzymali łaski wiary świętej i pewnie zaraz zaczną bluzgać pod tym skromnym komentarzem. Trzeba się modlić i za nich o łaskę wiary i zrozumienia. Musimy się też modlić, by Bóg raczył pogromić chciwość światowego żydostwa, przede wszystkim z USA, które ma wielką chęć do wyłudzenia od Polski 330 mld $, bezspadkowego nienależnego mienia, chowając się za plecami podobno naszych oddanych przyjaciół z USA. Wyłudzenie tak ogromnej kwoty wiąże się praktycznie z upadkiem naszej kochanej Ojczyzny Polski, a przynajmniej sprowadzenie jej do pozycji klęczącej przez pokolenia. Na razie o tym się w ogóle nie mówi, bo przed wyborami mogłoby to zburzyć panujący porządek w Kraju. Wszystko ma się wyłonić po wyborach. To będzie wielka lekcja patriotyzm dla nowo wybranej władzy (prawdopodobnie PIS) Pamiętajmy zatem o tym, by nie stać się ponownie niewolnikami na dziesięciolecia, a może i nawet dłużej. Niech Bóg błogosławi naszą kochaną Ojczyznę Polskę!!! Pozdrawiam!
retro2019.10.11 12:28
czy ty żyjesz na tej ziemi, pomiędzy niemcami i rosją ? czy ty masz dobry przegląd co to jest UE ? Czy ty zdajesz sobie sprawę , ze przez lata okradano nas na setki miliardów euro i to bezkarnie jak zapewniał Neuman. Czy ty pamiętasz prywatyzację Lewandowskiego jak interes latał ? W historii Polski atakowali nas wszyscy sasiedzi z każdej strony dookoła nas. gdyby tak solidnie policzyć te 30 lat to wyjdzie że Polska utraciła 1 bilion zł ! I przypomne ci , że te rządy były wybierane w wyborach. Na prawdę wiecej rozsądku i namysłu. A wracjąć do Boga, naszego Stwórcy, moze najpierw ZAAPELUJESZ ABY POLACY WYPEŁNILI ŚLUBY JASNOGÓRSKIE, bo zdajśie Bóg już bardzo długo czeka na ich wypełnienie. I odszukaj pokolenie JP II.
Sariel2019.10.11 10:40
Jeśli PIS wygra te wybory, staniemy się drugą Rosją Propaganda TVP już teraz niczym się nie różni od propagandówki rosyjskiej czy koreańskiej. Szczucie, kłamstwa i manipulacje na najwyższym poziomie. I co? I Polacy dalej głosują na tych krętaczy, którzy traktują polaków jak bezrozumne bydło, które ma jedno zadanie - dać im stołki (Taśmy Morawieckiego sobie przesłuchajcie) niszczycie Polskę, głosując na PIS
KaczyKaczor2019.10.11 11:01
Nie Sariel, lewacki szczochu, nie masz racji, Nie staniemy się drugą Rosją tylko trzeciä Wenezuelą.
Sariel2019.10.11 11:27
Wyzywasz, bo brak Ci argumentów?
Irena2019.10.11 11:16
Sariel, jak się w Sejmie znajdzie Konfederacja, będzie nie Sejm, tylko cyrk, a pierwszym projektem JKM będzie zniesienie sankcji dla Rosji i zablokowanie pomocy dla Ukrainy.
Konfederata2019.10.11 11:26
A nie byłoby to korzystne? Na emerytury nie mamy a wspieramy banderowców. Zniesienie sankcji na Rosję to jednoczesne zniesienie sankcji na Polskę! Bo jeśli oni nie mogą kupować to my nie możemy im sprzedawać. Nie zaskoczyła mnie Pani. Taki jest właśnie poziom wyznawców PiS.
Reytan2019.10.11 15:34
Konfederata jestes agentem rosyjskim,i genetycznym idiota,jak przystalo na kurwiniste. PO to Niemcy ,PIS to Izrael ,a Konfedetacja to Rosja, Glosuj Polaku az do Rozbiorow !
T.2019.10.11 10:30
PIS to żadna prawica ... ale otumaniony naród łyka wszystko jak Sasha Grey i wierzy że 500+ spadło z nieba. PIS PO jedno zło
Reytan2019.10.11 15:13
Liberalowie w Brukseli to Lewica. Kurwin to rosyjski komuch panszczyzniany.
anonim2019.10.11 10:29
No cóż mogę sobie zacytować; "Dzieckiem w kolebce kto łeb urwał hydrze,ten młodym zdusi centaury."Hydra wprawdzie czterogłowa,ale kto PO zabroni.Damy radę.Jasne,że głosuję na PiS
Pokonajmy patologie2019.10.11 10:23
https://www.youtube.com/watch?v=bMSN-bJNnMw
KOCHAM POLSKE MOJA OJCZYZNE GLOSUJE NA PIS2019.10.11 10:22
NIE WIEM CZY TO POLACY CZY ZYDZI DLACZEGO ONI CIAGLE NIE WIEDZA ZE JUZ NIGDY NIE BEDZIE JAK BYLO
Olej2019.10.11 10:20
Sondaże dla PiS są przeszacowane, !!!!!! Tak również uważam ! Dlatego wszyscy kto żyw na wybory i kreślić, kreślić komuszki aż będzie gwizd szedł ! Do małpiego gaju ich i tam niech sobie rajcują.
Alojzy Cedziło2019.10.11 14:58
Mnie zaś zastanawia ich przekonanie ,o naszej , wyborców , bezgranicznej głupocie . Juz po ,,komentarzach " widać ,że się mylą Strach pomyśleć co by było gdyby wygrali wybory. Polska podzielona ma landy , królestwa . pegieery i republiki pod tęczowym sztandarem z uśmiechniętą bużką PO.
Olej2019.10.11 16:50
Strach ! gdyby tak się stało dojdzie do wojny domowej.
Olej2019.10.11 10:17
Doborowe towarzycho ! Gdyby ich tak wsadzić do jednego budy ! Ależ by tam się działo; kamyszek dawał by w mikkę, odbijałoby się kukuniem, podkukizienie unosiłoby zębacza łapiącego czarzaście oddech. Dobiegałby wściekły warkot i piana z pysków. Istny szał uniesień !
312019.10.11 11:10
szkalowanie trwa dalej
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.11 10:13
Sondaże dla PiS są przeszacowane, o czym doskonale wiedzą sami PiSdzielce, którzy na ostatniej prostej przed wyborami wpadli w popłoch i panikę. Już nawet nie udają, że nie wierzą w sondaże, pomimo tego, że te im sprzyjają. Wiedzą, że są mocno przeszacowani i że Polacy 13 października pokażą im co najmniej żółtą kartkę. Nie ma już mowy o większości konstytucyjnej dla PiS, teraz jest panika czy zdołają utrzymać władzę. Parę dni przed wyborami to jednak za późno na zmobilizowanie totalnie uśpionego elektoratu PiS, który jest zupełnie spokojny o 500+, których nikt im nie odbierze. PiS traci swoją kartę przetargową otrzymując od swoich wyborców pocałunek śmierci.
Zygfryd2019.10.11 11:58
Ciekawe czy odszczekasz te paszkwile i kłamstwa po wyborach zboku i spojrzysz na rzeczywistość jaka jest paplając o złodziejach i zbokach że sa wzorem do naśladowania
Alojzy Cedzidło2019.10.11 12:24
Co Ty wypisujesz panie ,,Zygfryd . " Wiem ,ze do ,,Dumnego " kulturalnie nie można , nie da rady .Wiem . Ale szukać u niego honory ... Nie poważne . Odszczekanie , czyli odwołanie ,oznacza przyznanie się do swojego błędu . A tu co ? Jak 13 .X dostaną puste koryta , te swoje dawne , opaprane fekaliami . do wyczyszczenia ino , ... To co ? Co on ma odszczekać przy swoim ,,bezhonorzu" A dodatkowo to nie Jego ,,błąd "To nie On wymyślił . On ma głowę zajętą odbytem . To kazali pisać ,,pracodawcy " . Może i z Inowrocławia ? Nie wiem .