03.12.21, 15:03Fot. screenshot - YouTube (Eliza Michalik, Telewizja Echo24)

Żenujące! Michalik staje w obronie Lempart: Sprzątaczce nie należą się przeprosiny

„Pani sprzątająca, która zwróciła – zresztą też bardzo chamsko, przeklinając prymitywnie i wystawiając sobie fatalne świadectwo…” – mówi w opublikowanym przez siebie w mediach społecznościowych nagraniu Eliza Michalik. Do sprawy dziennikarka odniosła się również w artykule opublikowanym na łamach serwisu naTemat.pl, gdzie przekonuje, że „sprzątaczka nie zasługiwała na przeprosiny”.

Popis swojego szacunku do kobiet i ich pracy Marta Lempart dała w ub. sobotę.  Wulgarna aktywistka rozlała czerwoną farbę przed siedzibą PiS. Zauważyła to kobieta zajmująca się sprzątaniem budynku, która poprosiła liderkę tzw. „Strajku Kobiet”, aby po sobie posprzątała. Zderzyła się jedynie z niesamowitą pogardą działaczki, która próbuje przekonywać, że walczy o prawa kobiet.

Teraz w obronie wulgarnej aktywistki postanowiła stanąć Eliza Michalik. W artykule opublikowanym na łamach serwisu naTemat.pl publicystka przekonuje, że Lempart należy wspierać i „nie rozdzierać szat ani włosa na czworo z powodu pierdół, nie dopatrywać się braku szacunku dla osoby pracującej tam, gdzie go nie ma”. Zdaniem dziennikarki „chamstwem” wykazała się pani sprzątająca i nie nalezą się jej przeprosiny.

Publicystka zaznacza też, że Lemaprt powinna po prostu zachęcić kobietę, aby dołączyła do jej manifestacji.

- „Może gdyby zamiast z miejsca wrzeszczeć, zastanowiła się przez chwilę lub zwyczajnie zapytała, dowiedziałaby się, w czym rzecz i przyłączyła do protestu w obronie kobiet, kto wie?”

- pisze.

- „Tak czy owak, Lempart mogła ją o to poprosić - ponieważ jedynymi osobami, które miały obowiązek w tej sytuacji posprzątać - dosłownie i w przenośni, są posłowie PiS, z prezesem tej partii na czele”

- dodaje.

W podobnym tonie Michalik wypowiada się w opublikowanym na YouTube filmie.

kak/naTemat.pl, YouTube – Eliza Michalik, tvp.info.pl

Komentarze

sta2021.12.4 18:38
Kolejna << mądra >> i nawiedzona. Mówi o proteście górników w dobrej i słusznej sprawie porównując do czynionego protestu lempart i podobnych jej w sprawie obrony i walki o zło. Chore baby służebniczki kopyciastego rogatego w służbie szatana- zła.
Kim one są ??2021.12.4 18:34
Jedna jest zwykłym chamem ( chamką ?) a druga udaje idiotkę czy jednak nią jest ?
Wojtek Polak2021.12.4 14:40
a co tak zabolało Michalik kiedy obrzydliwe bluzgi wychodzą z ust takich jak p Lempatr to jest to samo dobro i z tym żaden/a lewak/czka problemu nie ma co innego jak pani sprzątaczka zaklnie to lewactwo "drze ryja" ( nauka darcia ryja sponsorowane przez Gdański ratusz). pani sprzątaczka nie oczekuje przeprosin od p. Michalik czy samej tuzy wulgaryzmu p Lempart ona oczekuje poszanowania człowieka i jego pracy w tym przypadku kobiety. widzimy jak lewacy walczą o prawa kobiet. śmiechu i politowania jesteście warci.
man.of.Stagira2021.12.4 13:52
Za transfobiczne poglądy i działania M. Lempart powinna znaleźć się więzieniu.//
lol2021.12.4 11:59
„Pani sprzątająca, która zwróciła – zresztą też bardzo chamsko, przeklinając prymitywnie i wystawiając sobie fatalne świadectwo…” :D Idealnie pasuje do Lempart... no ale to dla Michalik za trudne do pojęcia...
klops2021.12.4 11:36
Spórek j pójdziemy pod twoje drzwi i oblejemy je czerwoną posoką a sprzątaczka niech ci sprząta
Vi2021.12.4 11:30
Jak "Kali" ryczeć: wy********ć na strajkach kobiet to dobrze, a sprzątaczka jest chamska i w ogóle be, bo się śmiała obruszyć gdy ktoś niszczył jej pracę. Ot, lewactwo.
cip cip łubu dubu2021.12.4 6:02
moje kurki czerwononóżki
Anonim2021.12.4 1:14
Czy to jest klasyczne samozaoranie i demaskacja?
Anonim2021.12.3 23:44
krowy nie lubią sprzątaczek ,maja sie ścierwa zboczone za lepsze,co to marxizmleninizm może w głupim babskim łbie porobić
w2021.12.3 23:37
Lempart powinna to szybko posprzątać.
wxz2021.12.3 23:34
Lempart powinna szybko posprzątać to co napaskudziła.
.szybki lopez2021.12.3 23:07
Oj Elizka, ciebie to tylko grzmocić i grzmocić... Te kürviki w twoich oczach... Musisz być ostra w łóżku. A poza grzmoceniem to do niczego innego się nie nadajesz. Nawet do zwykłej rozmowy.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:18
A kiedy komunistyczna holota liczyla sie z narodem ?
boa tupczyciel - do pracy2021.12.3 21:17
nawlekał bym obje(b) przez cały rok 24 h na dobę
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.12.3 20:57
Finansowy skandal w Brukseli. Francuski dziennik „Libération” ujawnia sieć powiązań i nieuczciwe praktyki, których mieli się dopuszczać sędziowie TSUE, urzędnicy KE oraz politycy EPL. (ugrupowanie Tuska w PE) – Będziemy domagać się wyjaśnień. Ta afera pokazuje, że wyroki TSUE mogą być tak formułowane, żeby spełniały polityczne oczekiwania – powiedział wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. Dziennik ruszył tropem powiązań skazanego przez TSUE za sprzeniewierzenie 500 tysięcy euro byłego członka Europejskiego Trybunału Obrachunkowego Karela Pinxtena. Dziennikarze przeanalizowani jego służbowe rachunki i sieć powiązań towarzyskich. Według „Libération” Pinxten miał regularnie brać udział w rautach na koszt europejskiego podatnika z prezesem TSUE Koenem Lenaertsem, prywatnie swoich dobrym znajomym. Inny sędzia TSUE, Nils Wahl miał z Pinxtenem jeździć na polowania, a za te wyjazdy płaciła jedna z firmy lobbistycznych. Na wspólne łowy mieli ruszać także m.in. były szef KE Jean-Claude Juncker i Johannes Hahn, komisarz UE ds. budżetu i administracji, będący jednym z najbliższych współpracowników Ursuli von der Leyen. Sprawę badał OLAF, czyli Europejski Urząd ds. Przeciwdziałania Nadużyciom. Jego raport przeszedł jednak bez większego echa. Powodem tego, zdaniem „Libération”, były powiązania towarzyskie dyrektora generalnego OLAF Villego Itäläi, który wcześniej pracował w ETO z Pinxtenem. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że polityczną pieczę nad organizacją sprawuje Hahn. Większość wskazanych przez „Libération”, osób była związana z Europejską Partią Ludową. Redaktor naczelny dziennika nazwał sprawę „bardzo poważną” i stwierdził, że EPL zbudowała „państwo w państwie” w Unii Europejskiej. Sebastian Kaleta w „Trójce” zapowiedział, że resort sprawiedliwości będzie domagać się wyjaśnień od unijnych instytucji. – Polskę stawia się do kąta, a ta afera pokazuje, że wyroki TSUE mogą być tak formułowane, żeby spełniały polityczne oczekiwania – ocenił wiceminister sprawiedliwości.
Anonim2021.12.4 1:15
Coś niezwykłego? Nie zasada główna?
Dron2021.12.3 20:38
Wal się torbo !
aksa2021.12.3 20:17
No tak, jak czarne macice drą się ile wlezie, lżą, plują na policjantów, są chamskie - to O.K., Ale jak do którejś ktoś przemówi o wiele łagodniej- choćby należało językiem tych ulicznic- to jest oj i aj, krzywda się wiotkim, niewinnym dziewczynkom dzieje! Rany, ile obłudy w tych babach, ile pogardy dla tych, co nie podzielają ich poglądów i dla tych, co po ich "działalności" sprzątają.
PODKARPACKI GIMB2021.12.3 19:28
SZABES DZISIAJ!!! ____________________________________________________________________________________________________ A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 ____________________________________________
hassan2021.12.3 19:02
dzidia elizka chyba bedzie zmuszona sie rozebrac zeby jaks zaistniec jak kidys powidziala
Ulla2021.12.3 18:57
Oblejcie farbą nową kamienicę lempara
Anonim2021.12.3 18:49
czerwone lelninówki -qrestwo skonczone
Böno2021.12.3 18:21
Samochód Michalik i ją samą też by trzeba było oblać czerwoną farbą i bynajmniej nie przepraszać. Łachudry w przeciwieństwie do pani sprzątaczki nie zasługują na żadne przeprosiny.
AAAtomek2021.12.3 18:16
Michalik to lesba.One sobie cipy liżą i dlatego ja broni.
Anonim2021.12.3 18:16
Dno !!!
Nurni2021.12.3 17:49
Za słabe leki !!! A i proszę konsekwentnie się "skrobać" - wirus głupoty sam wymrze :)
Naród wybrany, czy nadludzie...2021.12.3 17:47
A to nie to samo? Oddalenie geograficzne i czasowe, a przekaz wciąż taki sam: są "lepsze geny" i są "gorsze geny".
AAAtomek2021.12.3 18:17
zgadza się naród wybrany na mydło.
TYLO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.3 17:34
Ta nijaka MICHALIKIK to ta z LEWEJ STRONY. CAŁA SPUCHNIĘTA GĘBA od WÓDY??
ja2021.12.3 17:33
solidarność wwiezionych na sowieckich czołgach
Anonim2021.12.3 17:30
Mieć taką babę za partnera to skaranie boskie,nic dziwnego ,że same jak gwóźdź w starej desce.
gosc2021.12.3 17:21
Jedna warta drugiej-ten sam poziom.
tak to ja "katolik" matis89 - Wojciech Olszański.2021.12.3 17:18
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
Jagoda2021.12.3 17:12
Ot zdziry....
Grizzly2021.12.3 17:11
Pani Lempart występuje w słusznej sprawie obronie kobiet, dlatego nie ma powodu by przepraszała sprzątaczkę która powinna odsunąć się na bok pochwalić panią Lempart za wsparcie kobiet, ponieważ sprzątaczka też jest kobietą którą broni pani Lempart powinna z pretensjami zwrócić się do swoich PiSowskich pracodawców którzy doprowadzili społeczeństwo do takiej desperacji że kobiety muszą się posuwać do tak ostrej walki o swoje prawa
Miro2021.12.3 18:05
Głupiś ty głupi i nic więcej.
Grizzly2021.12.3 22:07
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
katolik2021.12.3 16:53
Obowiązujące od 1 grudnia nowe obostrzenia pandemiczne mają być jedynie przejściowe. – W ciągu następnych dwóch tygodni zdecydujemy, czy będą kolejne obostrzenia – powiedział w piątek w Łodzi wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski. NICZEGO NAZISCI NIE MUSICIE USTALAĆ< BO WSZYSTKO JEST ZaPLanowanE OD wielu lat !!!!!!
AD22021.12.3 16:48
Dziwię się bardzo , ze pani Lempart poświęcacie tyle uwagi , ta Pani nie powinna się pojawiać w mediach i należ ja całkowicie ignorowac puścić w niebyt
matis892021.12.3 16:43
Zerknijcie na reklamę Frondy między artykułami ,,Nowa Kolekcja Reserved''. Na zdjęciu Fronda promuje blond faceta ubranego w spódnicę, kozaki i babską zieloną bluzkę. Gender na całego, brawo Fronda
abcd2021.12.3 16:42
Działacze i działaczki do roboty.
Alojzy Cedzidło2021.12.3 16:42
Słyszałem, że Grzesik zamyka portal 23 Dec 21.
OSTRA ORKA!!!2021.12.3 16:41
- Kierownictwo PiS uważa, że rozgrywa jakąś wielką grę, a tak naprawdę jest pionkiem i to takim, który jest przeznaczony od razu do zbicia. To jest taka strategia "mocarstwowa", czyli ktoś wchodzi na krzesełko i krzyczy: "To ja, uciekajcie!", a przechodzień nawet nie zwraca uwagi na ten pisk - mówi dr Mirosław Oczkoś, ekspert ds. marketingu politycznego.
Kobieta, która żyje z plagiatu2021.12.3 16:34
...zabiera głos... i nie siedzi za kratami. Polska to dziwny kraj, gdzie Polakami rządzą pomioty migrantów.
fiona2021.12.3 16:27
Dwie chamice kontra Prawdziwa Kobieta.
Jasiu2021.12.3 16:22
Wisi mi i powiewa zdanie jakiejś elizy
krzysztof2021.12.3 16:03
obie nadają się do wora do ...
Żydek Ala Wilk jak żydek Grizzly2021.12.3 16:03
zamiast k utasa ma kawałek obrzezanej glizdy.
Zwykłe migranckie ściery2021.12.3 16:03
Szkoda czasu na śmieci.
Jahu🐟2021.12.3 15:57
a cóż się dzieje kobietom, że trzeba stawać w ich obronie? Kobietom nic się nie dzieje, a Lempart staje w obronie morderczyń i morderców.
Jachu Rybojad 🐟2021.12.3 16:10
Ile w twojej wsi kosztuje słynna miska ryżu Morawieckiego?
l2021.12.3 18:55
a co w niej takiego slynnego, jasiu
kaŻdy kiep wie że dwie blond to nie jedna2021.12.3 15:54
MOPem ich
Anonim2021.12.3 15:50
Michalak - bym.😁
mistrz2021.12.3 15:50
A Pierwsza Marta RP przeprosiła za ojcowskie "S***** dziadu"?
I pomyśleć że Elizka Plagiat2021.12.3 15:47
...jeszcze pare lat temu była nadzieją żydokomuny w geszefcie okłamywania gojów. Teraz już nawet jej ziomale widzą ją, jak wszyscy, w rynsztoku.
Ala Wilk2021.12.3 15:38
A mogła Lempart nazwać sprzątaczkę zdradziecką mordą
Grizzly2021.12.3 15:41
Albo elementem animalnym.
Grizzly2021.12.3 22:07
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Anonim2021.12.3 15:46
I kazać jej zapier.dalać za miskę ryżu. 😁😁😁
Anonim2021.12.3 15:36
Jedna warta drugiej, zal du....e sciska jak widze te emancypantki
Anonim2021.12.3 15:34
"Poprosiła o posprzątanie" tak samo jak Pinokio "wyrażał troskę o wyżywienie narodu" mówiąc o zapier.dalaniu za miskę ryżu. 😁😁😁
Jacek2021.12.3 15:31
brak chamstwa nie jest kopetencją p. Michalik
Anonim2021.12.3 15:30
q q łba nie urwie--czego innego spodziewać po żydòwach
Ala Wilk2021.12.3 15:30
Jak żółte kamizelki demolowały Paryż to pisowcy się nimi zachwycają. Jak kibole wyklęci łamią krzesełka na stadionach to pisowcy ich wychwalają. A Lempart rozlała trochę farby i już wielka afera.
odp2021.12.3 15:30
Pani utrzymującej porządek za splugawienie jej pracy oraz dewastację mienia przeprosiny się nie należą, za to akt wandalizmu chamskiej i obleśnej brudaski doczekał się zrozumienia i pochwały. Tak właśnie funkcjonują totalne przymuły.
dekster2021.12.3 15:29
obie siebie warte
Anonim2021.12.3 15:23
Nasram Michalik na dywan, ciekaw jestem jej elokwentnej odpowiedzi, pełnej miłości blizniego XD
Anonim2021.12.3 15:37
A kto by takiego PiSdzielskiego żłoba do mieszkania wpuścił? U mnie taki to by co najwyżej gnój w stajni mógł wyrzucać.😁😁😁
Anonim2021.12.3 15:42
kto by takiego Poyebskiego żłoba do mieszkania wpuścił? U mnie taki to by co najwyżej gnój w stajni mógł wyrzucać.😁😁😁
Anonim2021.12.3 16:01
Ssij brudną pałę.
Hej, niuńku2021.12.3 15:37
To ty jesteś Nasrallah?
Ala Wilk2021.12.3 15:20
Gdyby Lempart podpaliła mieszkanie racą jak Prawdziwi Polacy na Marszu Niepodległości to stałaby się idolką pisowców.
qwert2021.12.3 15:27
A gdyby Alę Wilk zjadł wilk stała by się idolką Partii Oszustów. Cała prawda o kobietach wyzwolonych.
GUBI SE, LAMERĈULO2021.12.3 15:35
­
Nieprawda!2021.12.3 15:13
A mówią, że körwy sobie tylko do oczu skaczą.