21.07.19, 14:30Zdj. screen Youtube/Knyszynskaeu, Telewizja Republika

Ziemkiewicz: Celem jest rozbujanie łodzi. Komentarze nt prowokacji w Białymstoku

Na wczorajszym marszu równości w Białymstoku, odbywającym się po raz pierwszy w tym mieście, doszło do skandalicznego incydentu. Środowiska lewicowo-liberalne już znalazły winnych- to oczywiście PiS i Kościół...

Wydarzenie odbywało się pod hasłem "Białystok miastem dla wszystkich", wzięło w nim udział ok. 800 osób.  Nie było to jedyne sobotnie zgromadzenie publiczne w Białymstoku. W tym samym czasie w mieście obywał się zlot kibiców, spokojny piknik rodzinny i publiczny różaniec przy katedrze. Z uwagi na nagromadzenie tylu różnych imprez w jednym miejscu, można było obawiać się prowokacji. Jak się okazuje, słusznie. Agresywni kibole zaatakowali aktywistów LGBT. Choć policja (zdaniem niektórych "PiS-owska") zareagowała szybko i prawidłowo, lewica znalazła już "winnych". Co ciekawe, niekoniecznie są to ci, którzy rzeczywiście fizycznie zaatakowali uczestników marszu równości. Okazuje się bowiem, że winni są... biskupi, księża i politycy, którzy bronią tradycyjnych wartości i rodziny. 

W mediach społecznościowych krążą filmiki z wydarzeń w Białymstoku, na których widać, jak kibole biją aktywistów LGBT. Trwa również bardzo ożywiona dyskusja. Środowiska lewicowo-liberalne oskarżają Kościół Katolicki o sianie nienawiści do środowisk LGBT. Nierzadko uciekając się przy tym do manipulacji... 

"Dzisiejsze zajścia w Białymstoku wyraźnie pokazują, że wypowiedzi polityków i kleru, uchwały o „strefach wolnych od LGBT”, homofobiczne wlepki czy ulotki rozwieszane przed marszem równości, nie mają wpływu na rzeczywistość. Żadnego… Postawa policji = postawa rządu"-skomentował Robert Biedroń. 

"Wasi biskupi skrzykują bojówkarzy napadających na dzieciaki i zero reakcji, serio?"-atakował episkopat Patryk Janczewski, działacz partii Wiosna. Również Barbara Nowacka perfidnie manipuluje. 

"I co, biskupi, PiS i panie Kaczyński? Dumni jesteście z efektów budowania nienawiści i pogardy? Bijecie brawo oglądając agresję i wyzwiska, które lecą na MarszRówności w Białymstoku. Tak rozumiecie patriotyzm i chrześcijańska miłość? Takiej Polski chcecie? Hańba, ot co"-pisze na Twitterze.

W dyskusji udzielają się aktywnie również politycy Platformy Obywatelskiej

"Ta przemoc to efekt trwającej od 4 lat propagandy nienawiści i pobłażania przemocy"-wyrokuje Grzegorz Schetyna. Wtórują mu m.in. Bartłomiej Sienkiewicz, który pisze o "szariacie prymitywnego katolicyzmu w interesie PiS", Sławomir Neumann czy "gwiazda" majowego wykładu Donalda Tuska, Leszek Jażdżewski.

"Przemoc,agresja,homofobia, nienawiść to 100% wina obecnej władzy.Brak stanowczej reakcji państwa w ściganiu tych bandytów daje im poczucie ochrony i bezpieczeństwa"-oskarża poseł PO, Sławomir Neumann.

Akty przemocy, do jakich doszło w Białymstoku są godne potępienia. Co do tego nie może być wątpliwości. Nie mogą one jednak służyć za powód ataku na Kościół, oraz PiS - co bardzo chętnie robią politycy opozycji. Grzegorz Schetyna, Bartłomiej Sienkiewicz, Sławomir Neumann,Leszek Jażdżewski piszą, że przemoc, agresja, homofobia, to wina obecnej władzy. Okazuje się, że to bardzo wygodne dla opozycji uproszczenie.

Całą awanturę zgrabnie podsumował publicysta "Do Rzeczy", Rafał Ziemkiewicz:

"Celem jest rozbujanie łodzi. Wygenerowanie i uskrajnienie emocji - nienawiści społeczeństwa do homo i homo do społeczeństwa. Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia, nie ma dla niej nic gorszego niż oparty na tolerancji spokój. Stare jak marksizm-leninizm"-napisał na Twitterze. 

Nie ma zgody na przemoc wobec osób LGBT, Kościół Katolicki do takiej przemocy nie nawołuje, co widać chociażby w wywiadzie przewodniczącego KEP, abp. Stanisława Gądeckiego dla tygodnika "Niedziela". Hierarcha jasno i wprost wykłada tam stanowisko Kościoła wobec środowisk homoseksualnych. Przedstawiciele rządu jednoznacznie potępiała przemoc wobec uczestników marszu w Białymstoku. Ale lewica i tak wie swoje...

yenn/Fronda.pl

 

Komentarze

Zygfryd2019.07.22 11:27
Dzięki Bogu mamy i bedziemy mieć Boga długo i na zawsze do końca świata Jego świata.
Donald2019.07.22 10:21
Przedstawiciele rządu jednoznacznie potępiała przemoc wobec uczestników marszu w Białymstoku. Ale lewica i tak wie swoje.Bo lewica to niedouczone kut33asy.
Donald2019.07.22 10:18
Neuman i twoja rodzina sami jestescie bandytami i złodziejami.
Donald2019.07.22 10:16
jedynym winnym tego bałagnu jest sołtys Truskolaski.
Tom Bombadil2019.07.22 8:14
Dlaczego taka cisza nad tą łajbą. Tylko Ziemkiewicz ma odwagę napisać i prowokacji. Przecież to jasne, że chcą nas rozjuszyć i skłonić do wojny domowej na małą, a potem na dużą skalę...
Alicja2019.07.22 7:22
Panie Rafale. Cóż. Cenię Pana za wiele Pańskich wypowiedzi, lecz tym razem nie ma Pan racji absolutnie.I Ksiądz abp. Stanisław Gądecki także się myli, a właściwie przyjmuje postawę "świętego spokoju" i nie robienia sobie problemów. Już dawno czara zła i goryczy się przelała. Za moment już nie będzie czego ratować. W tym przypadku nie chodzi o miłosierdzie tylko o przyzwalanie na zło, a tych, którzy nie mogą na to patrzeć ucisza się. To straszny grzech bierności, przemilczania zła i przyzwalania na zło pod płaszczykiem jakiegoś niby dobra i niby miłosierdzia. A na tych maluczkich, którzy nie mają władzy i instrumentów zaradczych typu uchwalanie odpowiedniego prawa, dekretów itp., którzy już nie mogą stać i przyglądać się temu zalewającemu nas z mocą tsunami złu bezczynnie - posyła się Policję i odsądza się ich od czci i wiary. Nie wolno nam dalej milczeć i stać bezczynnie. Tak nam dopomóż Bóg!
Olo2019.07.22 7:09
Marsze równości to marksistowskie prowokacje. Im chodzi o to, żeby skłócać ze sobą ludzi. Na tym polega komunistyczna walka klas (dziś warstw społecznych). Ziemkiewicz ma rację. Im chodzi o skłócenie Polaków tradycjonalistów z Polakami zmanipulowanymi przez marksizm i przejęcie kontroli nad państwem. To przemoc marksistów.
JR2019.07.22 5:34
Fronda w tym miejscu została zaatakowana przez pederastów i zboczeńców wszelkiej maści obydwu płci. Widać to po czerwonym kolorze w przyznawaniu punktów. To cholerstwo, zboczeńcy wychodzą bez żadnego wstydu na ulicę i chwalą się. Czym? Głupotą! Poza tym to jest prowokacja. Pewnie palce macza i totalna opozycja. Gdyby nie anonimowe wpisy to wielu polityków z tej grupy by się znalazło wśród tych co być może stoją za organizacją tego typu spędów. Nie mogą w sposób demokratyczny dojść do koryt, by dalej uprawiać swoją kradzież, to posuwają się do różnych haniebnych sposobów! Dziwi też postawa sędziów, którzy unieważniają decyzje władz miast zakazujących tych spędów. Co ma sędzia w pojedynkę do decyzji np. prezydenta, który sprawuje władzę z woli wyborców!? Nic dziwnego, że takie cyrki mają miejsce. Ludzie obecnie są za mądrzy aby takie idiotyczne spędy mogły zamieszać im w głowach.
marianl2019.07.21 20:59
Językiem niektórych... Pedosekta chce praw i przywilejów normalnych ludzi i ich rodziń.....NEVER!!!
twitter:PromocjaPWS2019.07.21 19:13
Przypominam, że w UE od Traktatu z Mastricht jest organizowana według Manifestu z Ventotene - trockisty Spinellego. Poczytajcie główne założenie traktatu, a zrozumiecie polityczną i gosp. stronę UE. To samo jest z polit. gender mainstreaming (potocznie zw. równościową) - wpr. Traktatem Amsterdamskim z 97 r. Celem gender mainstreaming jest obalenie tożsamości płciowej, bo ta jest podstawą wszystkich innych, a jej obalenie prowadzi do zatracenia możliwości przez jednostkę do obiektywnej weryfikacji otaczającej rzeczywistości, a to jest niezb., by przepchnąć federal. UE bez oporu ludzi. UE musi się sfederalizować jak najszybciej (data podana przez Schulza to 2025 r.), bo elity europejskie są świadome nadch. kryzys - od dziesięcioleci Europa jest bankrutem, tzn. nie wytwarza dóbr, które konsumuje. Ten dobrobyt jest podtrzymywany przez pracujących Azjatów - głównie Chińczyków. Jeśli oni odmówią, to czeka nas tragedia, bunt i na tę okol. musi być stw. aparat terroru - zlikw. armie UE, stworzona armia UE i zlikwidowane państwa narodowe. Ważną rolę odgrywa tu też masowa imigracja z Afryki i Bliskiego Wschodu. Więcej o tym i procesie deindustrializacji jest tu: historiasztuki.com.pl/strony/024-00-02-DEINDUSTRIALIZACJA.html , Manifest z Ventotene: historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html#1 , EUROKOMUNIZM: historiasztuki.com.pl/strony/021-11-00-ANTYKULTURA-EUROKOMUNIZM.html , GENDER: historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag42 , NOWA WĘDRÓWKA LUDÓW: historiasztuki.com.pl/025-00-06-WEDROWKA-LUDOW.php
poznaniak2019.07.21 18:56
Powtarzam nie ma dnia żeby zboki nie maszerowali po jakims miescie
-PROWOKATOREM SĄ KSIĘŻA 2019.07.21 18:06
Marsz Równości w Białymstoku. Parafia dziękuje "obrońcom wartości". "Chronili miasto przed deprawacją" http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25014752,w-bialymstoku-dantejskie-sceny-ale-parafia-dziekuje-obroncom.html?fbclid=IwAR2y-4NNt1cBqMBUgEFsSZ_pSxgRbmnT97hM-DZey8BxJd95V7VK5lLSLjI
anonim2019.07.21 17:53
Sport i zdrowie proszę państwa. Dusza nie ma orientacji seksualnej: https://www.youtube.com/watch?v=0T8uiKZ83QU
edi2019.07.21 17:29
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Luzifer2019.07.21 17:26
Ziemkiewicz podla szujo, tak dlugo propaowana jest nienawisc, tez jestes jednym z tych, ktorzy pluja jadem i prowokuja. Posluchaj maly fiucie, jestes skonczonym zerem. Kompletnym kretynem, nikim wartosciowym, scierwo.
Valentynka2019.07.21 19:43
Wacek dodaj do kotła smoły bo Luzifer się rozbrykał.
edi2019.07.21 17:25
NIC NIE ZMIENIA FAKTU ŻE LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
abcd2019.07.21 17:18
To lekceważenie głosu społeczeństwa przez Sejm, Senat i kolejne rządy przez 30 lat doprowadziło do niepokojów w Białymstoku.
Majestic2019.07.21 17:20
yhy, wyobraź sobie że lgbt napluje ci w twarz, a ty co pochylasz głowe i odchodzisz jak gdby nigdy nic bo gej twoim zdaniem wiecej moze.
s. Weronika Ziomczyk CSsR2019.07.21 17:11
"Nastoletni chłopcy i młodzi mężczyźni w wieku od 13 do 24 lat są głównymi ofiarami szkodliwego dla zdrowia „homoseksualnego stylu życia” – donosi amerykańska agenda Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC). Wśród chłopców i mężczyzn w wieku od 13 do 24 lat mieszkających w Stanach Zjednoczonych odnotowuje się aż 9 na 10 nowych przypadków zachorowań na wirusa HIV! "
thor2019.07.21 17:11
Już przejęliście ich słownictwo: osoby LGBT geje zamiast homoseksualiści , pederaści. To ich pierwsze zwycięstwo
Alojzy Cedzidło2019.07.21 17:02
Czytając te dalekie od kultury ,,komentarze " nie mogę się oprzeć wrażeniu , że temat spadł im z nieba ,chociaż w nie , w to niebo nie wierzą. Myślę też , że to totalne bractwo wyginęło by z tęsknoty lub popełniło samobója , gdyby nie takie wydarzenia , gdyby nie Fronda , Czasem tez odnoszę wrażenie ,że ta Fronda została dla nich stworzona . I prześladuje mnie myśl ,ze cała ta białostocka draka została przez jakiego vegapodobnego reżysera sprytnie przygotowana . Prowokatorzy maja talent i brak skrupułów w przygotowywaniu takich prowokacji. Pamiętam tego ,,trupa ": na drodze przed Kaczyńskim . Doszło do cudu ,,trup" sam wstał i zwiał . Walczący o ,,wolność i demokrację w Polsce" wiedzą ,że Bruksela z Timmermajtrem na czele tylko czeka na takie hece. Aż dziw bierze ,że aby to wszystko znikło , wystarczy aby p. Kaczyński z odpowiednia pokorą poprosił pana Schetynę , a moze her Tuska o przejęcie oddanej mu w pokorze wła I byłby w Polsce błogi spokój Tylko ,,pisarze " z Frondy poszli by na bezrobocie . .
Pedroo2019.07.22 9:16
Jak śmiesz wmawiać, że coś było wyreżyserowane. To kwiat polskiej młodzieży katolickiej z butelkami i kamieniami w ręku ruszył nauczać jedynej słusznej religii.
lolek kremowka2019.07.21 17:02
Beata Szydło na pikniku PiS: Bardzo często szacunku, tolerancji dla innych w Europie brakuje...
MasturbatorzyWszystkichKrajówŁączcieSię!!!!2019.07.21 16:41
Marksistowski aktyw organizuje marsze lgbt. Marksistowscy rewolucjoniści zostali zastąpieni marksistowskimi onanistami. W pierwszym szeregu szli przodownicy w kopaniu gliny i czyszczeniu rowów. 500% normy!!!! Drugi szereg to przedstawiciele naszej wsi zasłużone babochłopy i chłopobaby , a tuż za nimi stołeczne cioty . Ludu niepracujących ciot stolicy!! Do roboty!!!!
dr n.med. faszysta2019.07.21 16:37
Jak długo jeszcze menele intelektualni, dewianci seksualni i zboczeńcy wszelkiej rasy,ludzie z zaburzeniami osobowości i zaburzeniami emocjonalnymi bedą systematycznie co tydzień bezkarnie urządzać swoje uliczne burdy i awantury ,terroryzować Polaków propagując pedalską i pedofilską ideologię? Nie uprawiają swoją Sodomę w swoich alkowach, nie chłop pokrywa chłopa a leja lejbę, ale wara im od nas zdrowych psychicznie Polaków!!!!!!
Klapaucjusz2019.07.21 16:35
Rafał Ziemkiewicz czuje się sprowokowany widokiem pijanej kobiety, bo przecież “Kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień...”
Polak Katolik2019.07.21 16:33
Konstytucja Art.18 Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. nic w konstytucji nie ma o pedofilach lesbijkach gejach tranzwestytach zoofilach i innych zwyrodnialcach
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.07.21 16:31
Ja, ja "newsy" - "polski geju" Ja, ja ... aber natürlich... martw sie o swoj HIV "polski geju" do nastepnej niedzieli... vielleicht
figo2019.07.21 16:29
A ty biedaku masz tylko torebke z napisem LGBT nosisz szpilki masz makijaz i tez ludziska jakos dziwnie na ciebie patrza , wiem ! to wredni nazisci .Tfu!!!
Zerr02019.07.21 16:26
Jakie sa konsekwencje tych Przemarszów Dominującej Sekty LGBT? Poza poważną przemoca są jeszcze całkiem drobne niedogodności życia w świecie gdzie rządzi Sekta LGBT: Maria Da Silva urządziła jeden z pokoi w swoim mieszkaniu jako gabinet depilacyjny. Za pomocą wosku usuwała swym klientkom włosy. Teraz ona, jak i kilka innych kobiet zostały zmuszone do zamknięcia swej takiej samej działalności. Kobieta, a później 15 kolejnych zostało pozwanych przed Trybunał Praw Człowieka w Kolumbii Brytyjskiej. Wszystko za sprawą niejakiego Jessica Yaniv, który jest udającym kobietę mężczyzną. Zmiennopłciowy dewiant poszedł do Da Silvy i zamówił depilowanie swych męskich genitaliów. Kiedy kobieta odmówiła zboczeniec oskarżył ją o dyskryminację ze względu na płeć i złożył na nią donos. Jak się później okazał odwiedził kolejnych 15 gabinetów wszędzie żądając od prowadzących je kobiet zajmowania się jego genitaliami.
dzielnicowy2019.07.21 16:26
POLACY JA JAKO DZIELNICOWY WNUK ZYDA UBEKA KTORY PO WOJNIE KATOWAL I ROZTRZELIWAL AKOWCOW I BYL ICH PANEM ZYCIA I SMIERCI ZOSSTALEM PRZEZ NIEGO ZASZCZEPIONY WIELKA NIENAWISCIA DO WAS ZA TO ZE W 2015 R 0DSUNEISCIE NAS OD POLSKIEGO KORYTA.PRZEZ 8 LAT ZZALISMY WZYSTKO CO BYLO W KORYCIE A NAWET POZA KORYTEM BRALISMY POZYCZKI Z ZYDOWSKICH BANKOW ZEBY ZYLO SIE NAM ZYDOM CORASZ LEPIEJ
Polak Katolik2019.07.21 16:18
Ja się pytam kto kupił na tydzień przed 500 koszulek klubu Jagiellonia z wysyłką do miasta Warszawy. Policja powinna to sprawdzić, i dlaczego większość tych niby kibiców Jagielloni mówiło po niemicku. Znów marna prowokacja ze strony folksdojczy z totalnej lgbt +zoofilskiej opozycji.
loL2019.07.21 19:09
Za dużo wody święconej i nasienia proboszcza przyjąłeś. Czyli żaden z tych bezmózgich kiboli nie zauważył, że w koszulkach jagi plącze się tam 500 niemców? Oj nie wiem czy jest dla ciebie jeszcze szansa na ratunek, propaganda chyba już za mocno weszła.
anonim2019.07.21 19:38
To byłem ja. Cztery paczkomaty w W-wie wykazują dzisiaj błąd nr 404.
Wierny z parafia św. Jadwigi w Białymstoku2019.07.22 9:22
Czyli nasz proboszcz, dziękuje niemieckim prowokatorom za obronę wartości chrześcijańskich. No to faktycznie świat chyli się ku upadkowi
Zerr02019.07.21 16:09
Powtórka z historii znowu z jednej strony chronieni przez ZOMO marksiści, członkowie ZSMP, uśmiechnięć i pewni siebie. Dobrze odpasieni i ubrani. Silni poparciem władz, banków, korporacji i organizacji Międzynarodowych (kiedys Układu Warszawskiego, dziś ONZ). Silni poparciem Ambasady (teraz USA, kiedyś ZSSR) ZSMPowcy "walczący" z reakcyjnym motłochem, choć zamienili sztandary z leninem za sztandary z tęczą, ale tak samo wściekle nienawistni wobec katolików. Z drugiej strony prosty naród mający tylko własne pięści i kamienie przeciwko karabinom, milicji pieszej i konnej, armatkom wodnym, helikopterom a niezadługo i czołgom.
MJ2019.07.21 16:08
Brawo fronda, brawo onet, lewackie słowa miłości typu Młot na katolicyzm 21.7.19 17:06 Zamknij ten swój wstrętny katolicki ryj, Ziemkiewicz. Ty zasrana szmato! Tylko naganiają zwolenników dla PIS i chwała Panu. Ludzie dzięki Bogu widzą lewacko-tęczową mowę miłości. Normalny człowiek brzydzi się wulgarnością, chamstwem i obrzydliwością. Dawać lewaki tak dalej na własny los. Chrystus zawsze zwycięża.
Krycha Jabba Pawłowicz2019.07.21 19:07
Brzmi jak cytat z panny Pawłowiczanki, a zdaje się, że to wielka (nie tylko w przenośni) prawilna katoliczanka.
piotr782019.07.21 16:03
Rafał Ziemkiewicz: "Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia, nie ma dla niej nic gorszego niż oparty na tolerancji spokój. Stare jak marksizm-leninizm".. heja ! Ziemkiewicz ! Wedlug ciebie narod ma stulic uszy po sobie, pozwolic wladzy na bluznierstwa, na dewiacje, na propagowanie, ochranianie, wspieranie, perswadowanie palka, karabinem, czolgiem... Narod MOZE sobie ...probowac po-dialogowac...
denaturat artystyczny2019.07.21 16:00
W czasie akcji "widelec" Schetyna zwerbował grupkę kibiców, których teraz użył do prowokacji przeciw paradzie homoseksualistów
anonim2019.07.21 15:59
Yo muchos dineros! Jesteś "niespełna 30-latkiem" ? Tu pisałeś, że masz wnuczęta: https://www.fronda.pl/a/chcesz-byc-dobrym-mezem-dla-swojej-zony-oto-co-powinienes-robic,124423.html#comment-1653825 Tyś chyba jest emerytowanym "men in black" bo nawet w tenkrajowej "mundurówce" takich emerytów się nie spotyka :) Póki co dzisiejszy "niespełna 30-latek" trafia do kolekcji.
Jacek2019.07.21 15:42
Wszyscy którym zależy na Polsce i kościele pamiętajcie jedno. Bez względu na lewackie szatańskie komentarze , bez względu na plucie na nas i obrażanie ,, nieustannie się módlcie". Zamieszczajmy w internecie modlitwy , szatan się tego boi, i boją się tego jego słudzy. Dlatego tak nas atakuje. Pod twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawić, Panno Chwalebna i błogosłwiona , o Pani nasza ,Orędowniczko nasza,Pośredniczko nasza.Pocieszycielko nasza , Z synem swoim nas pojednaj , synowi swojemu nas polecaj , swojemu synowi nas oddawaj
B.Hemoth2019.07.21 19:05
Lepiej płacz nad swoją głupotą.
Patriota2019.07.21 15:41
JAK POLICJA ZASTRZELI KIBOLA, TO WZYWAJĄ LEKARZA, CZY OD RAZU PRZYJEŻDŻA ŚMIECIARKA?
Majestic2019.07.21 17:18
Z bolszewicką szczerością, nie potrafisz normalnie powiedzieć tylko wychodzisz z głupimi docinkami, to świadczy o tobie i nie różnisz się zbytnio od kiboli.
Unrug2019.07.21 19:46
Do pedzia wzywa sie weterynarza i spycha się do rowu!
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.07.21 15:40
Jakie to szczescie, 99% posrod schwulen sa tacy "intelektualisci" jak "polski gej". Zadziwiajace, ze w ogole umie pisac.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:44
Nie stękaj, tylko naucz się korzystać ze stron www. Internetowy "prawie 30-letni" analfabeto. Nowe newsy znacznie wcześniej pojawiają po prawej na dole jako "polecamy uwadze", dopiero kilka minut później są widoczne na głównej.
ed2019.07.21 17:06
Einstein wiedział co mówi o ateistach. Chociaż nie znał ciebie.
Polak2019.07.21 19:49
Jest jak pisał Einstein. ty jesteś tak głupi, że sam sobie musisz plusów nastrzelać :) Przy każdym jest ten sam nr karty sieciowej :D Cha cha cha!
Zerr02019.07.21 15:37
Przemoc LGBT wobec normalnych? Ale owszem. Cały internet i media tego pełny. Aż się ulewa od rzygowin. Na 'zachodzie' osoba która się przeciwstawi temu bydłu jest niszczona konsekwentnie. Bezprawnie wywalają ją z pracy, nasyłają bojówkarzy, mają pieniążki na nękanie sądowe. Najgorsza jest przemoc wobec dzieci. Seksedukacja robiona pod wyszczekanych markistów to czysta pedofilia czyli przemoc seksualna. Ofiary przemocy, dzieci zgwałcone przez oczy staja sie wycofane i potulne. Nie stawią oporu marksistom. W Polsce JEDYNE co powstrzymuje marksistowskie bydło przez braniem ludzi pod but jest groźba rękoczynów. Pozaa tym Oni, sekta LGBT ma WSZYSTKO. Media, pieniądze, władzę, wyszczekanych "naukowców" gotowych uzasadniać roszczenia sekciarzy. Oni sa sprytni. Wiedzą, że aby zdobyć WŁADZĘ polityczna należy pozbawić Społeczeństwo zdolności stawiania oporu. Dlatego neomarksistowskie bydło wysyła "uśmiechaczy" pozawijanych w kolorowe szmaty w nadziei, że komus puszczą nerwy i da po ryju bezczelnie uśmiechniętym przemocowcom z LGBT, pewnym swojej mocy medialnej, silnych miliardami pieniążków od Banków i Korporacji. Wtedy można kwiczeć jak świnia, że "ojojoj biją kobiety".
edi2019.07.21 17:28
WOJNA TRWA - to są jej kolejne edycje tej wojny. CYWILIZACJA ŚMIERCI - jest dobrze zorganizowana, MY TEŻ MUSIMY ZEWRZEĆ SZYKI - nasze dzieci muszą być świadome zagrożeń aby mogły stanąć do walki - tak jak lata temu ja i moi rówieśnicy przywróciliśmy KRZYŻE W SZKOŁACH, za komuny co groziło wywaleniem ze szkoły - ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI JUŻ TERAZ - i dać im do ręki broń - MNÓSTWO ARGUMENTÓW - LEWACCY TERRORYŚCI SIĘ NIE COFNĄ NIE LICZCIE NA TO, TAM SĄ GRUBE PIENIĄDZE NA TO PRZEZNACZANE - TAK JAK UROBILI IRLANDIĘ TAK CHCĄ POLSKĘ SPACYFIKOWAĆ !
Maria Blaszczyk2019.07.21 23:03
No więc się mylisz. Nie boimy się rękoczynów. Tzn. boimy, ale mniej tego, że nasze dzieci będą żyły w świecie, w którym będą się musiały ich bać. Mniej niż zależy nam na tym, by żyć jak ludzie, a nie zaszczute zwierzęta. Kłamstwa wypisujesz. Nie ma żadnej sekty. Nie ma żadnych pieniędzy.Poważnie, jakby były - zauważyłabym. Żadnej władzy. Jakby mieli władzę, to by sobie zrobili te związki partnerskie i prawo do dziedziczenia. A na "Zachodzie" nie ma ludzi, którzy chcą się temu przeciwstawiać. Mimo rosyjskich pieniędzy na te wszystkie organizacje zajmujące się zwalczaniem praw człowieka - ludzie widzą, że inkluzywność (i edukacja) jest dobra. I że nie ma żadnych bojówkarzy. Nic się tym rosyjskim propagandzistom nie dzieje. Straszysz i straszysz. Mam się schować, bo mnie sklepiecie? Za tęczową flagę? Serio? No więc być może. Ja się nie umiem bić. Ale i tak - wolę mieć tego świadomość, niż pozwolić Wam się tak zgnoić, bym nie mogła wyjść na ulicę.
Zerr02019.07.22 7:44
Żyjecie jak ludzie. Nikt mi, tobie i im niczego nie zakazuje ani nie odmawia, w ogóle nie pyta o "orientację" nigdzie i nigdy. Na tym polega tolerancja - którą ty i oni konsekwentnie odrzucacie. Zgodnie zresztą z tezami teoretyków marksizmu o 'tolerancji wyzwalającej'. PS. Nie zauważyłem abym straszył, bo 'sklepiecie'. W życiu nie sklepałem nikogo poza napastnikami, np. poza kolesiem który niezaczepiany wyjął nóz i powiedział że mnie dziabnie "bo tak". Szczęsliwie miałem część do motoru Junak w torbie moro i torba tą go pogromiłem, po czym sklepałem na kwaśne jabłko. Żadnej dziewczyny, kobiety, słabszego nie 'sklepałem' nigdy. Zboczeńca seksualnego również, mimo że paru znałem. No, ale oni byli quasi-normalni i nie robili cyrku politycznego ze swojej słabości.
Zerr02019.07.22 7:49
Na zachodzie 'nie ma ludzi' ponieważ bliska Tobie Sekta, a raczej jej protektorzy, od kilkudziesięciu lat gwałcą, zastraszają i indoktrynują całe społeczeństwo. Czy w ZSSR byli ludzie, poza gnojonymi dysydentami, którzy sie przeciwstawiali marksizmowi? Nie było. Nawet nie z tego powodu że by się chcieli przeciwstawić ale sie bali. Nie było ponieważ byli zindoktrynowani od dziecka.
nikt2019.07.21 15:30
Wiecie co na to co się obecnie dzieje mówią starzy ludzie ? " Ludziom już zupełnie odbija . Nie wiedzą już czego chcieć gdyż dawno nie było wojny " . Coś ( a nawet dużo ) w tym jest !
Ankieter ojca radiatora2019.07.21 18:48
Robiłeś wywiady z tymi "starymi ludźmi" pod którym kościołem? Czy w rodzinie masz takich inteligentów?
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.07.21 15:16
W minute po ukazaniu sie artykulu sa metrowe posty "zainteresowanych". Nazywa to sie trolling. Trolle sa gotowe z "tekstami" na kazda okazje. I w kolko powtarzaja sie te same pseudonimy. Chcecie wy ludzie radzieccy przekonac mnie niespelna 30-latka, ze wy nie tak dawni towarzysze partyjni, ze wy ktorzy budowaliscie kolonie sowiecka zwana PRL, nagle jestecie demokratami i oswieconymi europejczykami? Zwolennicy bolszewizmu podobnie jak nazizmu - sa niereformowalni. Szkoda waszego trudu parteigenosse
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:32
Nie w minute idioto, tylko ty nie potrafisz szukać nowych newsów i dlatego widzisz je z opóźnieniem. Typowy prawak analfabeta. Ogarnij się i duupy nie zawracaj.
Unrug2019.07.22 8:16
Wystarczy "uderzyć w stół" A tępe ruskie trolle się ujawniaja. Wyjątkowo bezmyślny jesteś durny geju! :-)
and2019.07.21 15:12
to pederastów jakoś bardziej od innych bić nie można?
Cogito ergo sum2019.07.21 15:14
Ale ty wiesz, że w ogóle nie wypada bić kogoś, szczególnie jednej dziewczyny, będąc w grupie 20 karków? Czy do twojego brunatnego łba to nie dociera?
and2019.07.21 15:15
Ach ten język pokoju i tolerancji LGBTXYZ
Cogito ergo sum2019.07.21 15:21
O nie, ja straszny, napisałem kark, i napisałem brunatny łeb. A podobno jesteście przeciwko politycznej poprawności, ale co, płaczesz jak się okazuje że przeciwko tobie też działa odejście od PC? hahaha żal mi takich ludzi jak ty.
Stara Reperecka 2019.07.21 15:50
Ja ci tolerancyjnie napiszę. Spierd....
-PROWOKATOR2019.07.21 18:15
NASTĘPNA KATOLICZKA CAŁĄ GĘBĄ
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:10
Katosekta ma brud za pazurem, to oni podjudzali wraz z pissowskimi politykami. To arcybiszkopt inspirował katolskich kiboli do ataku na pokojowy legalny marsz LGBT kulturalnych, szcześliwych normalnych ludzi spokojnie idących wzdłuż wyznaczonej trasy. Zresztą widać po agresywnych mordach kontrmanifestantów. Obleśne ryje, upasione cielska, totalne bezguście jeśli chodzi o ubrania. Tylko zaplute prawactwo!
Foster2019.07.21 15:09
Czy tak wyglądały początki faszyzmu ?
Jezus2019.07.21 15:16
tak
ed2019.07.21 17:03
Nowak, wy wiecie jak początki wyglądały. Znacie tą historię. Tak bolszewizm, faszyzm czy nazizm w chamski, brutalny sposób narzucał społeczeństwu swoje złudne i fałszywe ideologie. Pod płaszczykiem równości, tolerancji, miłości manipulujecie _członkami_. Wasza agresywna fałszywa "miłość" do zdrowej części społeczeństwa, źle wróży przyszłości pod waszym homo-terrorem. Kibole źle zrobili atakując uczestników tej manifestacji dewiantów seksualnych i ich sympatyków. Chociaż wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była zwykła prowokacja. Wystarczy jeden prowokator a zwolenników, w pewnych grupach, znajdzie się kilku.
Foster2019.07.22 10:42
No to już wiemy wszystko - to była prowokacja.
Zerr02019.07.21 15:40
Tak. Sekta LGBT niczym się nie różni od początków nazizmu - te same cele, ci sami sponsorzy.
obywatel2019.07.21 19:20
Nie, tak nie wyglądały. Odsyłam do szkoły podstawowej. FAszyzm powstał we Włoszech . Nie powstał jako rasistowski. Do włoskiej partii faszystowskiej należeli też Żydzi. Więc było inaczej. Faszyzm powstał po I wojnie światowej i nie miał nic wspólnego z lgbt. Za dużo by pisać
Cool2019.07.21 19:43
Tak! Dokładnie tak samo Paradowali po ulicach, uważali się za lepszych i domagali przywilejów! TAK!!! TO SA POCZĄTKI NAZIZMU!!!!
diag2019.07.21 15:08
Wszystko co najgorsze w komunizmie i faszyźmie jest zawarte w ideologi LGBT. Nawet zbiorowe oskarżanie grup społecznych (biskupi, chrześcijanie) jest elementem stygmatyzacji i wykluczenia. LGBT nikogo nie obchodziło, dopóki nie zostali wyprowadzeni na ulicę i nie zachciało im się wchodzić do szkół i przedszkoli. To dopiero jest naruszanie prywatności, przymus edukacyjny i przemoc emocjonalna.
edi2019.07.21 17:27
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Pedroo2019.07.22 9:07
LBGT to określenie tożsamości seksualnej a nie ideologia. Chyba, że dla Ciebie heteroseksualizm to tez ideologia
Młot na katolicyzm2019.07.21 15:06
Zamknij ten swój wstrętny katolicki ryj, Ziemkiewicz. Ty zasrana szmato!
diag2019.07.21 15:10
Oho pewnie tolerancyjny LGBTQ się odezwał. Kolorowy, uśmiechnięty i przyjazny.
anonim2019.07.22 5:17
Ciebie chamie młocie, powinien walnąć ktoś młotem w ten debilny łeb. Może by ci się mózg naprawił.
kodnry2019.07.21 15:04
Bardzo dobrze wytłumaczone. Przecież z jednej strony stoją weseli, usmiechnięci, kolorowi ludzie, wołający "chodźcie z nami". Z drugiej strony byczki bez karków wołają "wypier..." i w kilku biją czternastolatka i samotną dziewczynę. A przyszli tam, bo wezwał ich niejaki Wojda, wołając z kolei "non possumus". No to czy ktokolwiek, a zwłaszcza, zgrabnie podsumowujący redaktor, może mieć jakiekolwiek wątpliwości, kto tu jest winien? Brawo arcybiskup! Wreszcie ktoż znalazł sposób na tę tęczową hańbę. Na pewno jest pan z siebie dumny, przewielebny. tfu...
Zerr02019.07.21 15:44
Uważacie że pozwolimy się zmasakrować bo wysyłacie na Normalnych Ludzi uśmiechniętych i milaśnych Aktywistów? Nie trzeba miec brzydkiej facjanty aby być niebezpieczym Sekciarzem.
kodnry2019.07.21 20:40
Przyznam się, że logika Pana/Pani wypowiedzi mi umyka. Kto kogo masakruje? Mam wrażenie, że jest dość oczywiste, że na tych uśmiechniętych niejaki Tadeusz Wojda wysłał tych bez karków, za to z kamieniami. Coś przekręciłem?
szcze na PiS i rydzyka2019.07.21 15:03
W podobny sposób wyglądały pogromy Żydów w "katolickiej" Polsce!
Wyborco!PlatformaObywatelskaToTwójSzwab!!!!!2019.07.21 15:47
oszczymurze dzielnicowy! szczysz jak pedał pod wiatr, a komentarze też jakieś pedalskie
Thomas2019.07.21 16:04
Szczyj na Żydów.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.21 15:02
Kościół wspiera brunatną zarazę! wystarczy przypomnieć jak rydzyk rok temu dziękował narodowcom, którzy blokowali I Marsz Równości w Częstochowie! "Chciałbym złożyć serdeczne -Bóg zapłać- za waszą postawę patriotyczną" - mówił Robertowi Winnickiemu o. Rydzyk...
Majestic2019.07.21 16:58
Zablokowali waszą nienormalną paradę dlatego Narodowcom podziękował, ty jesteś z sodomitami zarazą i licz się z konsekwencjami za prowokacje.
Polak2019.07.21 19:06
Sodomici są w Watykanie 80%
Cool2019.07.22 7:23
I to właśnie jest źródło pedofilii w K.K!!!
Gandalf2019.07.22 7:05
Marsze równości to marksistowskie prowokacje. Komunizm jest w Polsce zakazany.
anonim2019.07.21 15:01
Oczywiście, że winę ponosi Kościół, choćby ze względu na zasady "cui bono" i "is fecit, cui prodest" Nie trzeba jednak w tym przypadku cytować łacińskich sentencji, sami się dzisiaj przyznali: "Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania” http://www.jadwiga.archibial.pl/multimedia-archive/21-lipca-2019-orku-xvi-niedziela-zwykla%ef%bb%bf/
Zerr02019.07.21 15:38
Bardzo dobry i wyważony wpis. popieram. Demoralizacja i pedofilia pozostaje zbrodnią nawet wtedy gdy prowadza ją milaśnie uśmiechnięci Sekciarze pod kolorową szmatą.
tedy2019.07.21 16:34
pięknie powiedziane ,szpetna kopalniogliniana szarańcza u bram musimy się bronić jako chrześcijanie
Majestic2019.07.21 16:56
I w którym miejscu jest przyznanie się Kościoła do przemocy którą zastosowano wobec sodomitów w Białymstoku. Nie wiesz o czym mówisz dziecko, na Kościół zrzucać odpowiedzialność za rzecz której można było uniknąć, gdyby lgbt nie sprowokowało. Dostali i teraz szukają sposobności by obarczyć winą Kościół.
CaminoCanis2019.07.21 16:58
To gdzie ty Stachu widzisz tu nawoływanie do tego, żeby naparzać dewiantów ja się pytam, no gdzie ???
Wawrzyniec2019.07.22 6:57
A gdzie w tym cytacie (słowa kapłanów) jest zachęta do przemocy? Obrona wartości nie oznacza przecież przemocy! Ochrona dzieci przed deprawacją nie oznacza walki wręcz z tęczowymi marksistami. Ja też sprzeciwiam się marksizmowi, tak jak sprzeciwiam się nazizmowi i faszyzmowi. I nie używam do wyrażania sprzeciwu pałki ani pięści. Ale słów mam prawo używać. Mam prawo powoływać się na KONSTYTUCJĘ, i to robię. I nie jest to przemoc.
Orwell2019.07.22 7:01
Do Stachu: Twoja wypowiedź jest skrajnie nietolerancyjna i wykluczająca wobec kapłanów. Jest też obrzydliwą marksistowską manipulacją. Wielki Brat byłby z Ciebie dumny.
qwerty2019.07.22 8:52
komunikat wystosowała białostocka parafia św. Jadwigi Królowej. Tamtejsi duchowni pochwalili przeciwników marszu i podziękowali im za "obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich". "Składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze poczynania" - czytamy na stronie parafii.
henry2019.07.24 0:06
Dzięki za rzetelny wpis. Podanie linku pozwala każdemu na zweryfikowanie nieporozumienia. Sprawa jest jasna, choć zbieżność chuligaństwa z podziękowaniami księży dla zupełnie innych osób, jest tyle niefortunna co pechowa.
Cogito ergo sum2019.07.21 14:59
A NO TAK, PROWOKACJA. Sprowokowali kibiców i pokojowych nacjoli. A teraz przypomnijmy sobie co innego prowokuje te grupy z marginesu społecznego: -ktoś z szalikiem innego klubu, -ktoś z nowym telefonem nocą na ulicy, -ktoś z kolorowym plecakiem/torebką na ulicy, -pojedynczy licealista student, o ile mają przewagę 10 na 1, -ktoś kto w komunikacji miejskiej zwróci im uwagę, żeby nie pili piwa, -ktoś kto w komunikacji miejskiej w ogóle się na nich spojrzy, a oni są w znacznej przewadze liczebnej, -ktoś kto się uśmiecha idąc ulicą, -ktoś kto ma "problem", -starsza osoba wracająca z torebką którą łatwo okraść, -ludzie o innym kolorze skóry, -ludzie o innym wyznaniu, -ludzie nie hołdujący przestępcom i mordercom z okresu powojennego, -ktoś kto przypomina że hitler, mussolini, franco i bandera też byli nacjonalistami, -ktoś kto mówi o pedofilii w kościele, -ofiary pedofilii w kościele, -ktoś kto ma lepsze oceny w szkole, a o to bardzo łatwo, nacjołki nie są zbyt rozgarnięte. Można tak pisać i pisać.
Jezus2019.07.21 15:06
Wygrałeś internety dzisiaj :D
Alojzy Cedzidło2019.07.21 15:52
O Boziu ( bom katolik ) idę kopać schron . Pedalstwo się ,, zbroi " nie przebierając w słowach , nie szukając kultury .
Lolek2019.07.21 18:35
Lepiej kop grób.
witold2019.07.21 16:45
Zapomniales wymienic paru innych dzialan lgbt prowokujacych kiboli,katoli,nacjoli,Polakow.Przerabianie syboli katolickick na genitalia,oklejanie kosciolow,smietnikow,kibli, przemalowanymi obrazami Matki Bozej Jasnogorskiej,proby wtargniecia na jasna gore,porownywanie katolikow do swin.Skleroza czy moze duzy bul w odbycie powoduje zanik pamieci o prowokacjach ktore wymienilem.
Patriota2019.07.21 17:03
Ale straszni ci LGBT, jak oni was prześladują strasznie wy biedni kibole, katole i patole. Nie płacz.
witold2019.07.21 19:23
Nie przesladuja tylko prowokuja i obrazaja,osiolku.
qwerty2019.07.22 12:03
Zapomniałeś tylko że wszystkie te przypadki był tylko odpowiedzią na agresję homofobów.
Majestic2019.07.21 16:52
Nie wkładaj ręki między drzwi, nie odkrywasz tu nic nowego, wiadomym jest że grupy Kibiców nie przebierają w słowach i na wasze gejowskie zaczepki nie będą się odwracać na palcach tylko zrobią użytek z pięści. Jeśli geje w Białymstoku robią na ulicy rzeczy obrzydliwe, a w tym samym miejscu ma mieć spotkanie piłkarskie to sami proszą się o cios w nos. Nie wmawiaj sobie że kibice z byle powodu dają wam gejom lanie, nie obnoś się z nienormalnością a przejdziesz ulica niezauważony do dark room gdzie będziesz mógł zając się tym co najlepiej potrafisz, czyli zepsuciem.
Patriota2019.07.21 17:05
Nie gejom, ale wszystkim słabszym, kogo można okraść. Wiesz dziecko drogie, przez lata żyłem w bardzo dużym mieśce w Polsce, gdzie dwa kluby się maczetowały bez powodu. Tak więc historie, czy nagłówki z gazet, o tym jak kibice jednego klubu napadli z maczetami na dzieciaka bo miał szalik tej drugiej drużyny, o licznych kradzieżach, czy napadach, to rzecz normalna.
Majestic2019.07.21 17:16
To nie jest normalne, zdarza się ze w grupie sa lobuzy którym pobicie drugiego przychodzi bez większego trudu/ Ty robisz z tego widły, a bardziej akcje widelec wszystkich do celi bo są kibicami i stanowią dla zboczebcow lgbt zagrożenie. Choć trzeba przyznać ci rację, otoż Tósk jest kibicem i robi dokładnie to co w pierwszym zdaniu napisałeś.
Patriota2019.07.21 17:19
Hahaha robie z igły widły, bo piszę jak to wygląda z kibolami, ćpunami i nacjonałami? haha chłopcze, wyjdź z piwnicy, i wczuj się w jakiegoś licealistę 50kg wagi, który wieczorem na swojej drodze widzi grupę kiboli nacjonałów. Jak sądzisz, będzie szedł twardo przed siebie, czy szybko gdzieś skręci. Kibole, nacjole i ta cała patologia to największy syf jaki można spotkać na ulicy. Znam takich paru. Najlepsze jest to, że jak są sami, albo w 2-3 osoby, to siedzą po cichutku jak ważysz 80+ kg i nie jesteś jednostrzałowcem. To mnie najbardziej u nich bawi, tacy cwani w grupie, ale jak w łeb taki może dostać to obsrana zbroja
Polak2019.07.21 19:43
Ruski patriota, spadaj do Rosji, jak w Polsce źle. Jeśli naprawdę jesteś lgbt, to oni cię wyleczą :)
Ewa2019.07.21 17:16
Majestic, ty jeszcze żyjesz? Twój czas już dawno minął, pisonaziolu.
Majestic2019.07.21 17:23
Masz nietęgą minę gdy Mnie widzisz bo Jako jeden z niewielu tu obecnych walę wam prosto między oczy.
Majestic z Sosnowca2019.07.21 18:47
Tobie matka musiała w dzieciństwie walnąć między oczy i od tamtej pory jesteś tak durny.
Polak2019.07.21 19:45
A ciebie karmiła z procy, boś durny jak deska klozetowa.
Cool2019.07.21 19:27
Lewakom przeszkadzają dwa skrzyżowane patyki na scianie a pieją z zachwytu na widok faceta z kwiatkiem w doopie! Można by tylko jeszcze zapytać, dlaczego lewacy dostają furii przy temacie pedofilii w środowisku LGBT w którym to pedofila jest wielokrotnie większym problemem niż w innych środowiskach razem wziętych.
LULEK2019.07.22 7:15
Oczywiście niewinni z LGBT, którzy nie wiadomo po co maszerują... a no po to aby ogłupić społeczeństwo i Ten Cogito mógł napisać, że nie oni prowokują. A kto prowokuje? Gołą pupą i wyuzdaniem? To nie pokój to degeneracja.
Unrug2019.07.22 7:37
Na "Rafalala" wystarczy spojrzeć!!!! https://niezalezna.pl/222567-szokujace-znany-polski-transeksualista-atakuje-i-wyzywa-bezbronne-dziecko-wideo