21.12.15, 10:06

Ziemkiewicz: Grupa stojąca za KOD raczej ślini niż gryzie

- Za KOD-em stoi grupa, która kiedyś była silna, jeszcze czasem gryzie, ale raczej już tylko obślinia – stwierdził publicysta w Telewizji Republika. Jak dodał, znamienne były słowa Agnieszki Holland, która podczas manifestacji KOD-u powiedziała: „walczymy o to, żeby wróciło to, co było”. Zdaniem Ziemkiewicza chodzi właśnie o utracone wpływy.

- Chodzi o to, żeby Agnieszka Holland była nieoficjalnym szefem PiSF-u i mogła decydować komu dać kasę – zaznaczał.

Ziemkiewicz odniósł się również do wczorajszych słów prof. Jana Hartmana, który ocenił, że jeśli nie podwoi się sprzedaż „Gazety Wyborczej”, to dziennik upadnie w ciągu dwóch lat.

– Spieszmy się kochać Wyborczą tak szybko odchodzi – komentował. – Prof. Hartman zapowiedział, że jeśli ludzie nie będą kupowali drugiego egzemplarza, to za dwa lata gazeta upadnie. Jako wicemichnik zaapelował, żeby bronić demokracji, kupując Gazetę Wyborczą – ironizował Ziemkiewicz.

KJ/telewizjarepublika.pl

Komentarze

anonim2015.12.21 11:07
Jakis widocznie paraliżujący strach nastal na Frondzie....około 10 artykułów w jeden weekend o KOD-zie.....a to przecież czas WOŚP-u nastał a tu ani widu ani słychu. Redaktorzy do roboty !!! Ja tak sobie myślę, że będzie mordobicie....skala wyzwisk w kierunku demonstrujących ludzi, jest bardzo duża, Polak to hardy i zawzięty zwierz....zatem nie odpuści....zatem konfrontacja nieunikniona....nie daj Boże jak jeszcze UE wstrzyma częściowe wypłaty dotacji rolnych...to sami chłopi z widłami rusza na warszawkę....będzie się działo.... Boli tylko fakt jeśli dojdzie do awantury, to nasz stary kawaler czmychnie, a my z rodzinami i dziećmi będziemy musieli tu tkwić w tym bagnie.....
anonim2015.12.21 12:12
uncontriario-esteta !
anonim2015.12.21 12:14
"Jakis widocznie paraliżujący strach nastal na Frondzie..." Nie mogę ruszyć ni nogą ni ręką tak mnie biedaczkę sparaliżowało.
anonim2015.12.21 12:32
Magiczny wpływ koryta oddziałuje na wszystkie świnie bez względu na stronę chlewa, z której się dopchały. Pozostaje zatem otwarte pytanie, czy lepsze są te w miarę przewidywalne czy te niezrównoważone, które dopchały się w przebraniu farbowanych lisów...
anonim2015.12.21 12:35
Rafał Ziemkiewicz to jeden z tych co liczy na ciepłą posadkę w znacjonalizowanych przez PiS mediach. Napisze i powie wszystko aby podlizać się PiS. Nie może pojąć że większość myślących Polaków uwierzyło autorytetom profesorom od prawa konstytucyjnego, a nie zakłamanym politykom PiS. Za stanowiskiem PiS w sprawie TK nie opowiada się żaden szanowany autorytet profesor który całe życie poświęcił na studiowanie prawa. Jedynie dziennikarze sprzedawczyki, były niezłomny prokurator PZPR i działacze PiS. Wszyscy mają interes w tym aby przekonywać do racji PiS. Emerytowani profesorowie od prawa konstytucyjnego czy prof. Marek Safjan nie mają żadnego interesu aby narażać swój dorobek naukowy i reputację, a mimo to bronią stanowiska TK. To właśnie przekonuje Polaków.
anonim2015.12.21 12:53
"Pozostaje zatem otwarte pytanie, czy lepsze są te w miarę przewidywalne czy te niezrównoważone, które dopchały się w przebraniu farbowanych lisów..."Pozostaje zatem otwarte pytanie dlaczego cogitoergononcredo zadaje otwarte pytania i wymyśla sobie podziały ,zamiast lepić współmałżonkowi przedświąteczne pierogi??? Co go do tego niecnie popycha??
anonim2015.12.21 13:40
ponieważ "GW" to gazeta antypolska prośba o zrzutkę na nią powinna być skierowana do: 1. polskich Żydów 2. państwa Izrael 3. przedsiębiorstwa Holocaust 4. Niemców odpowiedzialnych za zagładę Żydów 5. spadkobierców i sympatyków KPP 6. michnikoidów 7. innych, ale Żydów.
anonim2015.12.21 18:37
@Kamykowa* Mogę cię zapewnić, że mam podzielność uwagi i nie muszę wyłączać myślenia podczas lepienia pierogów. A podziały nie ja wymyśliłem, tylko pewien właściciel ogrodu rajskiego, który aby rozweselić sobie nudne, wieczne trwanie do ulepionej z gliny pacynki męskiej dorobił pacynkę żeńską, jego antagonistkę...
anonim2015.12.21 18:48
@Pessoaa013 Po co rozdrabniasz kierowanie tych próśb do iluś tam pomniejszych źródeł żydowskich. Wystarczy jeden a właściwy adresat, także żyd, niejaki Joshua z Nazaretu. Ponoć bardzo skuteczny, zwłaszcza przy lobbowaniu mamusi.
anonim2015.12.21 18:55
Grunt, że nie obśliniają kaszalotów po pijaku, jak co niektórzy.
anonim2015.12.21 22:44
Fajnie - będę bronił demokracji paląc Aborczą w piecu
anonim2015.12.21 22:49
................Polak to hardy i zawzięty zwierz....zatem nie odpuści................. I tu się z pelikanem zgadzam. Jestem tesh spokojny o wynik rywalizacji, rozKODowani i zacofani.pl to głównie osiedli w Polszcze potomkowie Chazarów ...............Boli tylko fakt jeśli dojdzie do awantury, to nasz stary kawaler czmychnie, a my z rodzinami i dziećmi będziemy musieli tu tkwić w tym bagnie................... Tu się z pelikanem nie zgadzam. Tendencje do pitania z kraju ma żonaty, na dodatek ze ślubem kościelnym zawieranym tuż przed wyborami
anonim2015.12.21 22:51
...................Po co rozdrabniasz kierowanie tych próśb do iluś tam pomniejszych źródeł żydowskich. Wystarczy jeden a właściwy adresat, także żyd, niejaki Joshua z Nazaretu. Ponoć bardzo skuteczny, zwłaszcza przy lobbowaniu mamusi................. Nie chyci - gejzeta Aborcza jest pierwsza, żeby ze ściany zdejmować i syna i mamę
anonim2015.12.21 22:55
..................Emerytowani profesorowie od prawa konstytucyjnego czy prof. Marek Safjan nie mają żadnego interesu aby narażać swój dorobek naukowy i reputację, a mimo to bronią stanowiska TK. To właśnie przekonuje Polaków.................. W tym wieku to najczęściej ma się Alzheimera albo Parkinsona. Ale zgadzam się, że TO przekonuje - ale czy Polaków, to już bym dyskutował. Pewnie POlaków i do tego Zacofanych.pl
anonim2015.12.21 22:56
Reasumując - Ziomal jak zwykle błyskotliwy
anonim2015.12.22 10:01
"Mogę cię zapewnić, że mam podzielność uwagi i nie muszę wyłączać myślenia podczas lepienia pierogów." Ale do tego pisać na klawiaturze już nie potrafisz?
anonim2015.12.22 11:32
Niech ją ambasada Isr,,,, prenumeruje !! :))) Lata mi to, czy upadnie czy nie !