"Już dwóch 'pisowców' zostało zamordowanych przez bandytów podjudzonych waszą propagandą nienawiści – śp. Marek Rosiak i Paweł Kulczak"-przypomniał publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz posłowi Platformy Obywatelskiej, Pawłowi Olszewskiemu. 

Polityk opozycji, jak wielu jego partyjnych kolegów, próbuje wykorzystać politycznie atak kiboli na uczestników tzw. marszu równości w Białymstoku, odpowiedzialność za zadymę przypisując... obecnemu rządowi. 

"Obecna władza w sposób niedopuszczalny toleruje i przyzwala na akty nienawiści, a nawet pobicia. Wystarczy inaczej wyglądać, inaczej myśleć, czy być innej orientacji seksualnej. Na to nie ma i nie będzie przyzwolenia. STOP przemocy"-napisał Paweł Olszewski na Twitterze. 

Posłowi odpowiedział Rafał Ziemkiewicz, przypominając o Marku Rosiaku oraz Pawle Kulczaku. Drugi z męćzyzn, ojciec trójki dzieci, został zaatakowany nożem w kłótni o barierki na miesięcznicach smoleńskich.

"Już dwóch 'pisowców' zostało zamordowanych przez bandytów podjudzonych waszą propagandą nienawiści – śp. Marek Rosiak i Paweł Kulczak. Rozumiem, że to wciąż za mało i dlatego wciąż nie ustajecie w szczuciu, peowska kreaturo?"-zapytał dziennikarz.

 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl