28.02.19, 11:35

Zofia Klepacka obnaża totalitarne zapędy lewaków. To jest właśnie homodyktatura!!!

Zofia Klepacka, znana sportsmenka, uprawiająca windsurfing, skrytykowała niedawno Kartę LGBT podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Efekty tej krytyki już są, w postaci rozmaitych składanych na nią donosów i licznych ataków.

Oto, co napisała Zofia Klepacka na facebooku:

„Słuchajcie!! To wielkie tolerancyjne towarzystwo...

Tak liczy się z odmiennymi głosami,
że zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali....
Za to że mam inne poglądy na życie
I na wychowywanie swoich dzieci ??? To jest tolerancja w wydaniu tych... walczących o tolerancję....
Tylko, pomimo tego że wielu chciałoby abym straciła wszystko i spotkały mnie jakieś nieszczęścia
To zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaje!”

Jak widać, możemy być dumni nie tylko z osiągnięć sportowych Pani Zofii, ale także z jej odwagi cywilnej!

erl/facebook

Komentarze

anonim2019.02.28 20:21
Niech sobie tępe debile klikają,razem z użytecznymi idiotami typu Nowak,Błaszczyk.A swoja drogą, oboje dostali niezłą zje.bę od Dumnego Geja,który tym durnym lewactwem pomiata,chociaż lewactwo na wyścigi liże go po odbycie.
JR2019.02.28 17:52
To pederaści i lesbijki zwarli szyki i klikają na czerwone łapki.
anonim2019.02.28 17:28
To użyteczny idiota Nowak takie brednie pisze,on ma nierówno pod sufitem.To typ jamochłona
eeej Dummy geeeej2019.02.28 16:48
Nieprawdopodobne, jak się te koprofilskie fobofoby szybko organizują. Jakiś idiota tu pisze że hitlerowcy walczyli o wykluczenie homoseksualistów, żydów i innych mniejszości. Dla tego półgłówka mordowanie ludzi to wykluczanie mniejszości. Czy dewiacja seksualna zawsze idzie w parze z aberracją umysłową?
Milka2019.02.28 14:35
Do redakcji: ktoś majstruje przy łapkach. Nieprawdopodobne, żeby na katolickim portalu tyle plusów dostawały wpisy nietolerancyjnego lewactwa.
henio2019.02.28 16:51
To ten durny pederasta klika używając różnych proxy. Nie ma się co denerwować. To ten zboczony debil się denerwuje, bo ma w husteczkę klikania ;)
Grizzly2019.02.28 12:37
Bo ci toleraści to prawdziwi faszyści!
Piotr Nowak2019.02.28 12:29
Ja z tą Zośką to mam jeden problem... (zaznaczam - to nie moje ale nie potrafię zacytować wprost, ale w pełni się zgadzam) Pani Zosia napisała że jej Dziadek walczył w powstaniu... Pytanie tylko - po której stronie? Bo o wykluczenie homoseksualistów, żydów i innych mniejszości - to walczyli hitlerowcy.
Grizzly2019.02.28 12:38
Hitlerowcy powiadasz? Trzon SS stanowili pederaści!
Marian2019.02.28 13:48
Tylko za to mozna niemcow pochwalic
Agnieszka2019.02.28 15:42
Pochwalić, bo wymordowali kilka milionów ludzi, bo im ich kształt czaszki nie odpowiadał?
anonim2019.02.28 17:24
zamknij pysk stulejarzu popaprany.Twój dziadek wjechał na czołgach armii czerwonej i takie debilne dewianty z Marusi i Szarika jak ty powstały.
Stachu2019.02.28 12:21
Miś: Właśnie nie bardzo wiedziałem co on uprawia, więc taki napis jest może… nie taki bardzo… Minister: Nic nie uprawia ! Chodzi właśnie o zachętę, a co napisałeś ? Miś: Eeee… Napisałem tam ...: "Markowi Złotnickiemu, za zajęcie pierwszego miejsca". Minister: Rysiu, bardzo cię lubię. Morda !!!
eeej Dummy geeeej2019.02.28 12:18
Polski paszport pewnie masz ale Polakiem raczej nie jesteś. Ateistą raczej też nie, w Boga pewnie nie wierzysz, ale ludzie którzy odrzucają wiarę w prawdziwego Boga wierzą za to w przeróżne bożki a z czasem bardzo się od nich uzależniają. Gejem też nie sądzę ,raczej propagandystą gejowskim. Pozostało więc jedynie Dummy bo powodów do dumy nie widzę.
wkurzony2019.02.28 12:16
To tylko pokazuje jak perfidnymi śmieciami jest to całe lewactwo
Andrzej Malik2019.02.28 12:15
I tak z zupełnie innej beczki- jakie jest zdanie red. Frondy na temat tatuaży p. Klepackiej? Pozwolę sobie podrzucić nieco wytycznych ze stron Frondy: "M.Salwowski:Nie róbcie tatuaży-są zakazane przez samego Boga!", "Tatuaż, okaleczanie ciała - czy to grzech?", ""Pismo Święte zakazuje ludziom robienia sobie tatuaży. Moje doświadczenie uczy, że osoby, które robiły sobie tatuaże, miały poważne problemy duchowe" - ostrzega ks. Piotr Glas.". "Jest zatem aktem rebelii przeciwko nadprzyrodzonemu porządkowi, gdyż tatuowanie symbolizuje człowieka trwającego w swoich prawach do czynienia cokolwiek mu się podoba, bez oddawania czci Swojemu Zbawicielowi[…]Symbolizuje odrzucenie świętości ciała człowieka. Jest symbolem najwyższej rozpaczy tak charakterystycznym dla współczesnego społeczeństwa mówiącego, że nasze życie cielesne jest końcem samym w sobie i nic już poza nim nie ma. "
doradca2019.02.28 12:18
Odpie...j się przygłupie od tatuaży innych
Andrzej Malik2019.02.28 12:43
...ale ja jestem tylko ciekaw, co na to Fronda, którą cytowałem :-). Rozumiem że trafiłem na miłośnika okaleczanie ciała?
www2019.02.28 12:42
A co kogo obchodzi tatuaż, jak kobieta prawdę mówi?
Hydrant p-poż.2019.02.28 15:50
Czyli można być nawet współzałożycielem Wiosny czy innego Teraz, pod warunkiem że się mówi prawdę?
Andrzej Malik2019.02.28 12:49
Poszukałem czegoś na temat tatuaży Zosi. To zwala z nóg:" Powstał 8 lat temu na lędźwiach. To takie moje wyznanie wiary: łaciński napis "Ad maiorem Dei gloriam", czyli "Na większą chwałę Boga". Wyraża moją filozofię życiową, że naszym losem kieruje Pan Bóg.". No tak, godniejszego miejsca na tatuaż z wyznaniem chwały Pana niż kuciapka p. Zosia wybrać nie mogła :-D
www2019.02.28 12:14
Karta LGBT jest próbą legalizacji PEDOFILII. Indoktrynacja pedofilów odwywa się w kilku krokach, gdzie pierwszym jest nauczanie o naturalności i dobrodziejstwach masturbacji w szkołach, uruchamiane kartą LGBT. Najpierw pojawiają się podręczniki szkolne wmawiające, że masturbacja i pederastia jest dobra. Potem już leci z górki. Trzeba tylko bowiem być konsekwentnym i zaciekawionemu dziecku wyjaśnić co to jest masturbacja. W tym celu pedofilom potrzebne są "pomoce naukowe" jak: - książki z informacją o dobrodziejstwach masturbacji, które będą jednak dla dziecka niewystarczające, więc potrzebne będą... - książki z instruktażem o masturbacji, które będą jednak dla dziecka niewystarczające, więc potrzebne będą... - rysunki pomocnicze w książkach, które będą jednak dla dziecka niewystarczające, więc potrzebne będą... - fotografie o masturbacji, które będą jednak dla dziecka niewystarczające, więc potrzebne będą... - filmy o masturbacji, które będą jednak dla dziecka niewystarczające, więc potrzebne będą... - instruktaże praktyczne o masturbacji, które dyżurny szkolny homoseksualista będzie pewnie przeprowadzał przed klasą dzieci, no bo to przecież naturalne, ale to też jeszcze nie będzie wystarczające, a wtedy... - pedofile przejdą do ostatniego etapu nauczania masturbacji, jaką dzieci uznają w tej patologicznej sytuacji za potrzebną, czyli do aktywnej pomocy przy masturbacji, oferowanej przez szkolnego homoseksualistę, oczywiście ubranego w lekarski kitel i gumowe rękawiczki, bo rzecz jasna bezpieczeństwo jest najważniejsze I to będzie się nazywało osiągnięciem celu pedofila. W majestacie prawa będzie mógł uprawiać sobie pedofilię w szkołach. Myślicie, że do tego nie dojdzie? Dojdzie, wystarczy tylko dopuścić kartę LGBT, a reszta poleci sama. Karta LGBT będzie ona pierwszym klockiem domina uruchamiającym kolejne. Na zalegalizowanie tego procederu potrzeba oczywiście czasu, prawdopodobnie wystarczą jakieś dwa pokolenia, ludzie muszą się bowiem odmóżdżać powoli. Ale diabeł poczeka, on ma czas.
Maria Błaszczyk2019.02.28 13:47
Póki co mamy sytuację następującą. Nie ma żadnej karty. Przemoc seksualna (i każda inna) wobec dzieci jest powszechna. A dzieci nie mają nawet aparatu pojęciowego, by komuś opowiedzieć o tym, co im zboczeniec zrobił. Rozumiem, że Tobie ta sytuacja z jakiegoś powodu odpowiada. Inni próbują coś zrobić, by tej przemocy było jak najmniej (aha, a masturbacja wczesnodziecięca jest zjawiskiem normalnym - nikt nie potrzebuje jej dzieci uczyć; cały Twój wywód to jakieś chore fantazje).
www2019.02.28 16:27
Ach mój wywód to chore fantazje? Wg Marii Błaszczyk zdrową fantazją jest zatem uczenie kilkuletnich dzieci masturbacji. Jaki jest cel i pożytek uczenia dzieci masturbacji? Ano dla normalnego zdrowego człowieka nie ma to żadnego celu i pożytku, ma to jedynie cel i pożytek dla pedofila - bo uczestnictwo w takim procesie nauczanie to spełnianie jego pedofilskich marzeń. . Wystarczy podpowiedzieć dziecku, że jest coś takiego jak masturbacja, to rozbudzone ciekawością będzie się domagało wiadomości na temat, czym ta masturbacja jest i jak to się robi. A wtedy konieczna będzie interwencja "fachowca", który dziecku będzie to musiał krok po kroku tłumczyć. Więc zachęcanie dziecka do masturbacji jest zakamuflowanym sposobem, w którym dorosły zrealizuje kontakt seksualny z dzieckiem. Mówiąc wprost będzie to legalizacja i realizacja PEDOFILII w białych rękawiczkach. I nie podsuwaj mi pokrętnych argumentów o naturalności masturbacji u dzieci, bo chętnie podam Ci jako wzór inne naturalne zachowania u dzieci, jak na przykład jedzenie kupy, co się dziecku zdarza. Jeśli więc jedzenie kupy u dzieci jest naturalne, a jest, to śmiało możesz zacząć go naśladować. Może być? Krótko mówiąc, nie każda naturalność jest godna człowieczeństwa. Bycie człowiekiem wymaga nauki i kształtowania, niektóre bezwiedne odruchy należy koniecznie kształtować i eliminować.
www2019.02.28 19:12
A jak Marysia pisze, że karty nie ma, to pomogę się Marysi doinformować, że jest inaczej. W poście wyżej niejaka Maria Błaszczyk ucina sobie sympatyczną pogawędkę z niejakim Gejem Polakiem czy jakoś tak. I w tejże rozmowie owa Marysie wypowiada się następująco, cyt.: "A karta mnie zachwyca, jest w niej w zasadzie wszystko, co być powinno" Więc może korzystając z tej wyjątkowej okazji, doinformuj się u Marii Błaszczyk, bo ona wydaje się nieźle poinformowana, że karta jednak jest a i to jeszcze jak jest, bo aż się nią Błaszczykowa zachwyca. :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.28 12:11
Prawacka S Z M A T A się doigrała #nie zapomnimy #nie darujemy
zembaty2019.02.28 12:16
Uważaj na odbyt, kolego, żeby nie pękł od tej twojej tolerancji!
wkurzony2019.02.28 12:17
Ty śmieciu możesz sobie pamiętać, ale przyjdzie czas na ciebie. Na razie Polacy są cierpliwi
www2019.02.28 12:20
No zobaczcie jak naprawdę wygląda to gejowskie grono, które mówi o sobie, że tylko go do rany przyłóż. Obelgi i groźby ze strony pederastów to reakcja jaką normalni ludzie otrzymują. Dzięki Geju, że ujawniasz swoją prawdziwą twarz. Proszę się nie bać Pani Zofio, w razie czego obronimy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.28 13:03
Oto dowód na zbydlęcenie katoprawackiego środowiska. Prawacki Ś M I E Ć obrażający społeczność LGBT broni prawacką S Z M A T Ę, która w brutalny sposób zaatakowała niewinnych ludzi, zwyzywała epitetami, po czym postanowiła założyć maskę ofiary...
Maria Błaszczyk2019.02.28 13:43
Problem w tym, że sam stoisz w tym szambie i obrzucasz przeciwników (i sojuszników zresztą też) jego zawartością. Brak zgody na obrażanie kogokolwiek oznacza - właśnie - brak zgody na obrażanie kogokolwiek. Nawet osoby głoszącej homofobiczne komentarze. Jeśli możesz dehumanizować i nazywać "śmieciem" innego człowieka - to nie wiem, dlaczego czujesz się lepszy. Mnie się poglądy pani Klepackiej nie podobają. A karta mnie zachwyca, jest w niej w zasadzie wszystko, co być powinno. Pani Klepacka pozostaje człowiekiem. Mogę skrytykować jej wypowiedź. Choć ja raczej będę się koncentrować na tłumaczeniu, czemu ta karta jest fajna (to uważam za najskuteczniejsze i najlogiczniejsze działanie). Ale będę też popierać osoby piętnujące homofobię (czy mizoginię, czy rasizm czy inne oparte na uprzedzeniach nienawistne przekonania). Ale odmawianie innym człowieczeństwa jest nie do przyjęcia. I w niczym nie jest lepsze od tego, co oni robią.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.28 13:57
Nie deklarowałem nigdzie "nie obrażania kogokolwiek", więc nie wyjeżdżaj mi tu z jakimiś koślawymi hasełkami sugerując przy tym, że obowiązuje wszystkich i wszyscy po naszej (czy aby na pewno?) stronie się pod tym podpisują. Zaświadczam ci, że tak nie jest. Jestem mega kulturalny wobec osób, które wykazują to samo, potrafię być miły i grzeczny jak baranek, nigdy nie jestem stroną wszczynającą shitstorm. To jednak nie oznacza, że dam sobie wejść na głowę i będą wciąż grzeczny wobec zwyrodniałych oszczerstw, pomówień, wyzwisk i mowy nienawiści wymierzonej w niewinną społeczność LGBT. Na tym polega różnica jakościowa między nami i proszę to albo uszanować, albo nie udawać pijanej. Ani tym bardziej nie wciskać mi swojej prywatnej wizji dyskusji idealnej na ścieku polskiego internetu fronda.pl
Maria Błaszczyk2019.02.28 15:06
A gdzież ja byłam niekulturalna, że na Twoją mega kulturę nie zasłużyłam? Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że osób LGBT obrażać nie wolno (z czym się zgadzam), ale całą resztę - od pani Klepackiej po mnie - wolno (a z tym to już się mniej zgadzam). I wydaje mi się, że w kwestii oszczerstw wymierzonych w LGBT jestem co najmniej tak samo aktywna jak Ty. Dehumanizacja doprowadziła do Zagłady - również osób nieheteronormatywnych. Doprowadziła do zamordowania miliona Tutsi. Do wyżynania wietnamskich wiosek. Itd. To nie jest kwestia "duskusji idealnej". To kwestia odpowiedzialności za własne działania. Bo poza wszystkim - jak przyjdzie co do czego, nikt nie będzie różnicował między lewaczką Błaszczyk, dumnym gejem i dziećmi któregokolwiek z nas. Jak się jakiś wzmożony moralnie prawak wkurzy - to skatuje każde z nas po równo. Jak tego KODowca w Radomiu. Dla nich to żadna różnica, a Ty grasz na eskalację konfliktu. Zegar tyka, tik-tak, powiedzieć można coraz więcej, urzędniczka może strzelić obywatelkę w twarz, pani rzecznik Mazurek rozumie kopanie jednego człowieka przez pięciu chłopa... Prezydent miasta, który jako jeden z niewielu robił cokolwiek na rzecz równości został zamordowany... Kto będzie następną ofiarą tej eskalacji? Co jest złego w grzeczności? Właśnie o to mi chodzi, że nie wszyscy po "naszej" stronie (przy czym nasza strona to, w tym wypadku, wszystko od PO po ekologów i LGBT, jak rozumiem) się pod tym podpisują - tak jak nie wszyscy po stronie przeciwnej Ciebie zwymyślają od p...ów, a mnie od lewackich k..w. I nie rozumiem, czemu miałabym nie oceniać Twojej wypowiedzi. Ty oceniłeś wypowiedź pani Klepackiej, ja Twoją, Ty moją - to chyba normalne na forum internetowym?
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.28 17:08
Po raz ostatni - nie ma nic złego w kulturze, o ile zachowana jest przez wszystkie strony polemiki. Na frondzie tak nie jest i nigdy nie było. Sądzę, że nie do końca pojmujesz na czym polega proces emancypacji on nigdy nie zachodził w sposób całkowicie pokojowy. Wyzwolenie czarnoskórych, potem prawa kobiet, dziś równość LGBT wszystkie te grupy mają dziś swoje prawa tylko dlatego, że wyszli na ulice, walczyli z systemem. Nikt nie siedział z nóżką na nóżkę i kulturalnie tego nie przeprowadził, bo gdyby poszli twoją filozofią dziś wciąż byliby w lesie, a ty nie miałabyś praw wyborczych. Oceniaj sobie co chcesz, z mojego punktu widzenia tracenie czasu na offtop jest bezcelowe. Więcej nie dam się w to wciągnąć, bo i tak już napisałem wszystko co miałem do napisania w tej sprawie.
www2019.03.1 10:45
Oj Geju, nie rozumiesz istoty tego, czym jest walka. Ma rację Błaszczakowa mówiąc o unikaniu chamstwa w zachowaniach, a domagając się jedynie prezentowania wartości. Wartości bowiem, można dostrzec poprzez kontrast z antywartościami. Tzn gwałtu nie zwalcza się gwałtem, ale pokojem, nienawiści nie zwalcza się przemocą, ale uległością, itd. Oczywiście wybacz niestosowność porównań, które użyłem, bo prawo zawiera oczywiście konieczność równego traktowania wszystkich, więc żaden gwałt i nienawiść w stosunku do gejostwa, wspierany legislatywą, nie występuje. Jeśli geja ktoś obrazi, gej idzie na policje i do sądu i ma gwarancję sprawiedliwego traktowania. Wszysko więc znakomicie funkcjjonuje. Nie podawaj więc przykładów typu równouprawnienie czarnych na swoje zachowanie, bo ruch czarnych nie usprwiedliwiał agresji własnych zachowań, jak Ty. Odpowiednie do Twoich zachowań byłoby porównanie do faszyzmu, bo to faszyzm sankcjonował przemoc wobec innych. Świetną ilustracją Ciebie jako uśrednionego geja jest to, że nie ma tu żadnego innego geja, który Tobie się sprzeciwiałby i który prezentowałby postawę pokoju. Głosy poparcia dla Twojego chamstwa świadczą dobitnie o tym, że Twoja postawa odzwierciedla gejostwo i jest dla niego wymierna. W kontakcie z Twoim chamstwem mamy więc przedsmak tego, co czeka cywilizację po przejęciu ideologicznej władzy przez pederastów. Będzie to przemoc, wyzwiska i gwałty. Tyle.
anonim2019.02.28 17:19
Bardzo dobrze że cię zjeb.ał,zasłużyłaś na to szm.ato. A rewolucja zjada własne dzieci.
anonim2019.03.1 8:03
mężczyźni, którzy z upodobaniem nazywają kobiety szmatami, dziwkami i jeszcze gorzej, w dodatku kryjąc się za anonimowym kontem to zwykłe zakompleksione dzieciaki. Prawdziwy facet tego nie robi.
Milka2019.02.28 14:33
Lewackie kanalie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.28 14:49
goń się PiSdo niemyta
Biało-czerwony - nie tęczowy2019.02.28 21:20
Z czego jesteś dumny że kopiesz glinę?Gdyby twój ojciec też taki był nie było by ciebie na świecie,to ślepy zaułek ewolucji.
Bas2019.03.4 14:34
z czego ty jesteś dumny, fuj, z lewatywy??
Mirek2019.02.28 12:01
Pedalstwo i lewactwo nie miało i nie ma żadnych wartości . Dla nich liczy się tylko szlam i muł w Kostrzyniu .
Andrzej Malik2019.02.28 11:52
Jak Zosia mówi o kimś "degeneraci"- to jest odwaga cywilna, Jak ktoś mówi o Zosi że jest durna- to jest nietolerancja. Czysty kalizm
anonim2019.02.28 11:49
Lewactwo i homoseksualiści jak zawsze wykazują się brakiem tolerancji.