03.02.15, 14:42

Zwolennicy KORWINa lżą św. Jana Pawła II?

Cyrk związany z nowym ugrupowaniem Korwin and Wipler nabiera rumieńców. Okazało się - jak informuje "Rzeczpospolita" - że KORWIN nie została jeszcze zarejestrowana na skutek walk i intryg wewnętrznych. Jak informuje „Rzeczpospolita”, różnice tkwią w statutach, jakie zostały dołączone do wniosku o rejestrację. W każdym z nich inaczej przedstawiony jest zakres władzy Korwina i Wiplera. O tym, jak będzie wyglądały uprawnienia kierownictwa partii zdecyduje teraz sąd, który sam zdecyduje który wniosek zaklepie.

Mało tego, oprócz walki o wpływy, zwolennicy KORWINa w sposób wulgarny obrażają ... św. Jana Pawła II. Na stronie warszawskiego oddziału KORWiN-a zaczęły pojawiać się wulgarne treści, w tym obelgi pod adresem Jana Pawła II. Sprawa podobno się już wyjaśniła, ale tłumaczenie władz partyjnych KORWINa jest zdumiewające:

"Na wstępie chcemy szczerze i gorąco przeprosić za wydarzenia, jakie miały miejsce na naszym funpagu w ostatnich dniach. Według naszych ustaleń w piątek wieczorem doszło do włamania na konto jednego z członków Sekcji Warszawskiej, który posiadał uprawnienia administratora. Przypuszczalnie nie wylogował się on po lekcji informatyki z komputera w sali szkolnej" -  czytamy na fan page’u Partia KORWiN - Warszawa. 

mark/Rzeczpospolita

Komentarze

anonim2015.02.3 15:13
@pawel.nn "no to sobie jeszcze bardziej strzelaja w stopę" Żadne w stopę, przecież to troll ewidentny, ktoś sobie jaja robi z Korwina i zakłada profile. Od paru lat w internecie ludzie prowokują w celu wywołania ogólnospołecznego oburzenia obrażając papieża, bo wiadomo, że zaraz fronda i 15 innych portali zapłonie oburzeniem, zgłoszeniami do prokuratury, etc. Poniżej masz inne kpiarskie profile: https://www.facebook.com/gimnazjaliscikorwinowi https://www.facebook.com/korwinpszedszkole Po prostu ktoś zakłada głupkowaty profil na FB, a potem ma ubaw po pachy, że cała Polska o tym pisze w gazetach, telewizji, itp.
anonim2015.02.3 18:34
A co się dziwić. Janusz Korwin - Mikke nie od dziś zachowuje się jak klaun w cyrku.
anonim2015.02.3 21:42
heee fronda dała się wkręcić :D na przyszłość potwierdzajcie informacje.
anonim2015.02.4 21:23
@naos Problem w tym, że w ostatnich latach krytyka Wojtyły, przynajmniej ta medialna, na forach, a także publiczna (a raczej pod publikę), sprowadza się z reguły do kłamstw i tanich, populistycznych bredni, choćby tych związanych z rzekomym tuszowaniem przez JPII przewin Degollado itp. Te kwestie nie mają akurat nic wspólnego z konstruktywną krytyką... I wcale nie zdziwiłbym się, jeśli ta rzeczona "krytyka" ze strony tzw. "gimbusa" ograniczałaby się np. do tendencyjnych i niszowych określeń typu: "obrońca pedofilów" itp.
anonim2015.02.9 13:54
Korwin jest żądny władzy. Jak nie ta partia to zaraz inna (ile ich jeszcze będzie?) bo dochody maleją.....Może odkłada na kolejną nieruchomość i musi mieć pilnie płynność finansową. I do tego jako specjalistę ds IT zatrudnia gimnazjalistę (redukcja kosztów?). Brak profesjonalizmu. To może tak kierowanie swoją partią czy nie daj Boże losami kraju także powierzy gimnazjalistom, kibolom, kapturowcom co nudzą się pod blokiem i popijają piwko. Oni z pewnością nie wezmą wiele za godzinę. :D.