10.01.22, 09:37Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)/Pixabay - Clker-Free-Vector-Images

Żydzi przewerbowali pełnomocnika rządu ds. kontaktów z diasporą żydowską?

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau odwołał Jarosława Nowaka z funkcji pełnomocnika rządu ds. kontaktów z diasporą żydowską. Wcześniej Nowak krytykował politykę rządu i przekonywał, że Polska będzie musiała „coś zrobić” z żydowskimi roszczeniami.

- „Minister Spraw Zagranicznych Zbigniew Rau podjął 8 stycznia 2022 roku decyzję o odwołaniu p. Jarosława Nowaka z zajmowanego stanowiska”

- przekazał rzecznik MSZ Łukasz Jasina.

Wcześniej ogromne kontrowersje wzbudził wywiad, jakiego Jarosław Nowak udzielił żydowskiej gazecie „Jewish News”. Stanowczo skrytykował w nim politykę Prawa i Sprawiedliwości wobec Żydów. Mówił o nowelizacji ustawy o IPN, która ma służyć zwalczaniu obecnego na Zachodzie określenia „polskie obozy koncentracyjne”.

- „Poprawki w prawie IPN, które dotyczą badań historyków, to jedna z najgłupszych poprawek, jakie kiedykolwiek pojawiły się w prawie”

- stwierdził polski dyplomata.

Były już pełnomocnik rządu ds. kontaktów z diasporą żydowską odniósł się też do kwestii reparacji.

- „Przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę, że problem polega na tym, że my Polacy, a nie rząd, nie wiemy dokładnie, co jest dobre, a co złe”

- stwierdził.

- „Z perspektywy kogoś, kto mieszka w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii, wydaje się to dość oczywiste: po prostu zwróćcie mienie

- dodał.

Nowak zapewnił jednak, że ostatecznie sprawa będzie musiała zostać jakoś rozwiązana.

- „Myślę, że w pewnym momencie Polska naprawdę będzie musiała dojść do wniosku, że musimy coś z tym zrobić”

- powiedział.

Jarosław Nowak jest od lat 80. XX wieku zaangażowany w dialog polsko-żydowski. Funkcję pełnomocnika rządu ds. kontaktów z diasporą żydowską objął 6 lipca 2021 roku.

kak/jewishnews.co.uk, Onet.pl

Komentarze

ceramik2022.01.11 3:58
A na ch nam jakiś pełny nocnik do kontaktów z jakąś diasporą? Plemię żmijowe każdego przekupi, albo zastraszy, bo wiadomości mają o każdym.
jaaaa2022.01.10 22:47
xxxxx
jan2022.01.10 22:45
Nic się im nie należy. Nie przeprosili nas za zbrodnie na narodzie polskim. Za wymordowanie resztek polskich elit , które przetrwały II WŚ i późniejsza kolonizację Polski i
Dell2022.01.11 1:38
Zgadzam się, że im się nic nie należy. Nie ma jednak powodu żeby wynajdywać inne przyczyny jak ta, że pomordowani Żydzi byli obywatelami Polski i jeśli nie mieli spadkobierców to cały ich majątek przeszedł na własność naszego państwa. Państwa czyli nas wszystkich. Innymi słowami, spadkobiercami tego kto nie miał rodziny ani nie zapisał komuś majątku są wszyscy obywatele kraju, którego zmarły był obywatelem.
Konrad Józef Turzyński2022.01.10 19:47
W ogóle ten urząd pełnomocnika do kontaktów z diasporą żydowską należy zlikwidować. Miałby uzasadnienie w Państwie Izrael, ale NIE w Rzeczypospolitej Polskiej, która potrzebuje pełnomocnika do kontaktów z diasporą polską. W tej dziedzinie jest BARDZO wiele do zrobienia. Niech diaspora polska z Kazachstanu, Syberii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Szkocji, Kanady, USA, Meksyku, Argentyny i Brazylii itd. przenosi się do Starego Kraju. Taki jest sens zawołania "Polska dla Polaków". Analogicznie do "Arabia dla Arabów", Izrael dla Izraelitów", "Rosja dla Rosjan", "Chiny dla Chińczyków" itd.
aaaa2022.01.10 19:40
Mateuszek zatrudnił pobratyńców ( jak i Kaczyński ) i jak przychodzi odpowiednia chwila to wyłażą na wierzch, jak dżdżownice po deszczu.
Z Kanady2022.01.10 19:34
PÈRE NOËL —————————————————————————————————————————————————————————— PÔLE NORD H0H 0H0 —————————————————————————————————————————————————————————— CANADA
Skrzypѐk na dӓchu2022.01.10 19:32
Na skrzypeczkach gram.
Kowalski Anatol2022.01.10 18:45
Jak to Żydzi przewerbowali ? W Polin nikogo nie trzeba " przewerbowywać " , nasi Umiłowani Przywódcy to nieba by przychylili naszym Braciom Starszym , nikt do końca nie wie ilu z nich ma ODPOWIEDNIE korzenie , ale skoro sam Pan Premier się przyznaje ... Zdymisjonowany po prostu niepotrzebnie się wychylił wspominając o żydowskich roszczeniach . A było tak miło, sprawa przyschła, pandemia i Nowy Wał roszczenia przykryły i można było po cichutku ...I znowu Nowak . Jedna pani Nowak niewłaściwie się wypowiada o szczepionkach i polityce szczepionkowej , drugi Nowak coś o roszczeniach nie tak . Co z tymi Nowakami ? Dobrze, że jest choć Sławek Nowak - ten od złotych zegarków. Ten przynajmniej nie jątrzył lecz po prostu - Sławek Nowak robił to co było dobre dla Sławka Nowaka. Notabene. Choćby nawet odwołanego Nowaka powiesili za krytykowanie rządu to jednak Polska będzie musiała coś zrobić z żydowskimi roszczeniami. I żadne szykany tego stanu rzeczy nie zmienią.
Kazirodcze plemię wyznawców ba'ala2022.01.10 18:39
jest lojalne jedynie wobec ...sztabek złota.
z Kanady2022.01.10 18:00
Dlaczego Polska ma tylu zdrajców? Bo jak to nazwać to co wygadują np. D. Tusk, R. Sikorski, teraz J. Nowak - czy oni mają za mało pieniędzy, gdyż nie wierzę że postępują właśnie tak bez prywatnych korzyści. Czyli następny Czeczko.
z DUPY a nie z Kanady!2022.01.10 18:17
Ale pomarzyć możesz!
Z Kanady?2022.01.10 19:28
Już ci, kurꙬa wierzę. Podaj swój IP, postal code i area code.
sanitariusz Tworki2022.01.10 17:46
Uwaga świr podszywający się pod Grizzly w amoku.
on2022.01.10 17:24
Warto zasięgnąć od nich nauk jak gospodarować pieniędzmi bo czytam jakieś bzdury o II wojnie światowej w obliczu promocji mieszkaniowej przygotowanej przez pisklaków: kup jedno, zapłać za dwa.
Anonim2022.01.10 17:14
Jeżeli Nowak działa na szkodę swojego zleceniodawcy czyli Polski , powinien ponieść odpowiedzialność karną. Wysokość wyroku uzależniona powinna być od tego czy nowak jest pożytecznym, przekupionym idiotą czy etatowym szpiegiem pochodzenia żydowskiego.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.10 17:11
Nabór do MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH, ale też do CBA, CBS, NIK, POLICJI, WOJSKA, na STUDIA PRAWNICZE i LEKARSKIE, i wiele innych ważnych ZAWODÓW dla POLSKI i dla PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW POWINIEN obejmować TYLKO PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW. Wiadomo każdemu PRAWDZIWEMU POLAKOWI PATRIOCIE, DLACZEGO. Trzeba uważać, aby nie przemknęli się do tego NABORU CBA WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW. Szczególnie POMIOT tych, którzy przybyli do Polski na SOWIECKICH TANKACH w 1944 roku, zamieniając swoje CHACHŁACKIE SOWIECKIE nazwiska na POLSKOBRZMIĄCE. Są do dyspozycji potomkowie żołnierzy NIEZŁOMNYCH, III POKOLENIE AK, WiN, NSZ. Oczywiście można im wierzyć, ale obowiązkowo trzeba SPRAWDZAĆ, SPRAWDZAĆ i jeszcze raz SPRAWDZAĆ. DLACZEGO?. Ano, DLATEGO że w naszej OSTATNIEJ historii "POOKRAGŁOSTOŁOWEJ", teraz już wiemy ilu "AUTORYTETÓW", "NIBY-PATRIOTÓW", okazało się SZUJAMI i SZUBRAWCAMI, gdy okazało się, że TECZUSZKI jednak ISTNIEJĄ???. Zaraz WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW zaczną BEŁKOTAĆ, BAŁAKAĆ, kto będzie weryfikował, kto jest PRAWDZIWYM POLAKIEM PATRIOTĄ, od razu ODPOWIEM, weryfikować będziemy My PRAWDZIWI POLACY, III pokolenie AK, WiN, NSZ.
roman2022.01.10 16:23
"Przewerbowali" ? jest takie słowo ? Ja rzekłbym raczej - zwerbowali.
Anonim2022.01.10 21:57
po co jak to był koszerny buc od początku ,pis innych nie zatrudnia ,podobnie jak łachudry z sld i pło
Stęka na kiblu żydek Grizzly,2022.01.10 15:58
ta obrzezana niedojda, bo w dupsku ma żydek po ch uju wielkiego hemoroida.
Grizzly2022.01.10 15:43
A co na to Prezes Polski Jaroslaw Kalkstein
Po 11 ... sir.guy.fawkes2022.01.10 15:03
"Czyli jak się powie że Polacy wydawali Żydów w czasie wojny to IPN będzie pozywał? A jak ktoś wspomni o Jedwabnem? ...." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . żydku prof. dr Janie Hertrich-Woleński dałeś się poznać z "gdybania", ze wścieklej antypolskiej, antykatolickiej retoryki, a to nie wpływa na dobre samopoczucie nawet u takiego sku rwysyna jak ty! Szczególnie w twoim wieku.
Skrzypek na dachu2022.01.10 14:52
Dosc juz wydawania beztrosko Polskich paszportow Mizratom pazernym obrzydliwym w Tel Awiwie . Trzeba zamknac Ambasade i Konsulat dla bezspadkowych rozszczeniowcow .
Skrzypek na dachu2022.01.10 14:44
Pewnie nawrocili scyzorykiem tego Pana Jaroslawa Nowaka .
Po 11 ... sir.guy.fawkes2022.01.10 14:42
"Czyli jak się powie że Polacy wydawali Żydów w czasie wojny to IPN będzie pozywał? A jak ktoś wspomni o Jedwabnem? ...." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . żydku prof. dr Janie Hertrich-Woleński dałeś się poznać z "gdybania", ze wścieklej antypolskiej, antykatolickiej retoryki, a to nie wpływa na dobre samopoczucie nawet u takiego sku rwysyna jak ty! Szczególnie w twoim wieku.
I własnie dlatego w normalnym państwie2022.01.10 14:17
...NIE MOŻNA pełnić ważnych funkcji PAŃSTWOWYCH, jeśli posiada się JAKIEKOLWIEK INNE obywatelstwo, niż JEDYNIE tego państwa. Osoby z podwójnymi czy potrójnymi obywatelstwami mogą sobie robić co chcą, ale nie mogą zajmować kluczowych stanowisk w państwie.
Anonim2022.01.10 14:41
Farbowane lisy trzeba prześwietlać przez służby do piątego pokolenia? Ale trzeba mieć własne, polskie, służby?
Skrzypek na dachu2022.01.10 14:01
Brawo byly premier Israela Netanyahüj ! Jedyny obronca interesow zydo-bolszewickich w Polinie . Premier Netanyahüj nie dal sie zaszczepic genetyczna i bezgotowkow-masonska trucizna swego ziomala z Fajzer tylko dostal specjalna przesylke od osobistego przyjaciela Putina ze Sputnikiem V .
Skrzypek na dachu2022.01.10 14:42
Asio , podszywaczu , wymysl sobie swoj wlasny nick .
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.10 13:53
Bez dr EWY KUREK nic z tego nie będzie. Chyba, że damy się DYMAĆ tak jak do tej pory. Wielką PRZYJACIÓŁKĄ PRZYZWOITYCH, UCZCIWYCH, SPRAWIEDLIWYCH ŻYDÓW, szczególnie POLSKICH ŻYDÓW, jest PRAWDZIWA POLKA, mająca największą wiedzę o ŻYDACH, szczególnie mieszkających kiedyś na terenie Polski, dr EWA KUREK, nie powinna ona wychodzić ze STUDIA TELEWIZYJNEGO wyjaśniając kwestie ŻYDOWSKIE między POLAKAMI i ŻYDAMI. Nie mówiąc o tym, że w imieniu POLSKI powinna być od "SPECJALNYCH ZADAŃ" w KONTAKTACH z ŻYDAMI. Taki nijaki DANIELS, Żydowska ambasadorka, czy ten Żydowski minister, a nawet nijaki Netanjahu, powinni być pod specjalnym "NADZOREM" dr EWY KUREK, reprezentującym POLSKĘ w tych kontaktach. Kiedy POJAWI się w RZĄDZIE POLSKIM, jako EKSPERT i osoba ODPOWIEDZIALNA za kontakty z ŻYDAMI, dr EWA KUREK, to będzie znak ze nie ma żadnej z KIMŚ "USTAWKI"? OCZYWIŚCIE dr EWA KUREK musi być mocno "UMOCOWANA", najlepiej, jako WICEPREMIER, lub w ostateczności, jako MINISTER. Inaczej to jest tylko "BAJER". Inna sprawa to, że teraz jest cała masa ekspertów od ŻYDÓW z grona dziennikarzy, którzy do tej pory byli ekspertami od sportu, rolnictwa, pojazdów w ruchu drogowym, skupu opakowań zwrotnych czy obrotu owocami. Przy okazji spytam, KIEDY zostanie wyemitowany przez PiS, FILM dr EWY KUREK pt., „KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE" znany POLAKOM „PUŁKOWNIK" (od prawie 21 lat leży na półce). Właśnie w tej chwili jest OKAZJA na taką emisje tegoż FILMU. Pięknie współgrałby ze ŚWIADECTWEM POLSKIEGO ŻYDA, ocalałego z Holokaustu, uratowanego przez POLAKÓW Edwarda Mosberga. Przy okazji spytam, CZY będą wspólne z IZRAELCZYKAMI KONFERENCJE na temat "OSZUSTWA w JEDWABNEM", na temat "NIEDOKOŃCZENIE EKSHUMACJI w Jedwabnem", na temat "JAK WSADZIĆ DO WIEZIENIA NIJAKIEGO GRONSSA"" za KŁAMSTWA i PONIŻANIE POLSKI???? Jak zabezpieczyć się przed FABRYKĄ zwaną "PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOKAUST" i jej 447??? CZY jak wymóc aby nie nazywano POLSKI naszej OJCZYZNY jakimś dziwacznym słowem POLIN, co to jest POLIN???, ponoć znaczy "MIEJSCE TYMCZASOWE" dla KOGO??? Czy Żydzi będą współpracować nad rozwiązaniem tych spraw??? Czy w końcu IZRAELCZYCY pozwolą pochować na CMENTARZU ŻYDOWSKIM, POLSKICH ŻYDÓW z TEGO DOŁU w JEDWABNEM w którym leżą WRZUCENI jeden na drugim NASI STARSI BRACIA w WIERZE, POLSCY ŻYDZI ZAMORDOWANI PRZEZ siepaczy niemieckich GESTAPOWCÓW i SS-manów??? Przecież jest cały RYTUAŁ POCHÓWKU NASZYCH BRACI POLSKICH ŻYDÓW, nie mogą leżeć we wspólnym DOLE bez POCHÓWKU. CZY JEST ZAPROSZONA do tych rozmów PROFESOR EWA KUREK??? Jak wiemy byli różni ŻYDZI. Jedni byli gotowi oddać swoje życie za Polskę i POLSKICH ŻYDÓW, inni ŻYDZI zaganiali kijami Polskich Żydów do BYDLĘCYCH WAGONÓW na "UMSZLAGPLATZ" aby zawieźć tych POLSKICH ŻYDÓW do GAZU w NIEMIECKIM OBOZIE KONCENTRACYJNYM AUSCHWITZ.
man.of.Stagira2022.01.10 14:39
100/100 // Pozdrawiam.
anonim2022.01.10 14:57
Brawo TPpPnSN , masz 100% racje , potrzebna ekshumacja .
Skrzypek na dachu2022.01.10 13:33
Brawo Pani Doktor Ewa Kurek . Trzeba pazernym oszustom stanowczo powiedziec nie i koniec , bo inaczej bezspadkowe rozszczeniowce zabiora wszystko od Krakowa do Gdanska , a jak dalej chca odszkodowanie to niech pytaja o to dojczkow z Bundesrepubliki albo krajow Arabskich ktore wypedzili Mizratow bez odszkodowania , Palestynczykow nie wspominajac .
Böno2022.01.10 13:03
Iluż w tej Polsce zdrajców i to na wysokich stanowiskach. Biorą kasę od społeczeństwa i nie bronią interesów Polski. Czy jest jeszcze taki inny kraj, by jego dyplomaci i politycy tak się zachowywali. Polsce potrzebny taki autorytatywny przywódca jak Erdogan, by z tą hołotą w końcu zrobić porządek, a niewdzięcznych żydów pozbyć się raz na zawsze, a nie rozdawać im polskie paszporty i przyznawać polskie obywatelstwo.
Anonim2022.01.10 13:16
Za zdradę Ojczyzny powinna być nieuchronna kara? Każdy urzędnik za zaniedbania powinien odpowiedzieć własnym majątkiem? Dokładnie tak, jak grupy przestępcze? W rzeczy samej, to ta sama kategoria, lecz inne pola działania?
Skrzypek na dachu2022.01.10 13:51
Pan Minister Kurtyka dostal 10mln euro za to ze zgodzil sie zamknac wszystkie Polskie kopalnie i teraz uciekl tam gdzie szumia jodly w Tel Awiwie . W PiS cisza .
Anonim2022.01.10 14:18
Polska powinna mieć sprawne służby? Tak, jak Rosja, Izrael, USA? A zatem państwa, które mają potrafią zadbać o szacunek? To powinno dawać do myślenia zdrajcom interesów Ojczyzny?
Olej2022.01.10 12:53
Największy grzech ludzki - sprzedajność.
"przewerbowali" ?2022.01.10 12:14
Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz "dziennikarzu" kaku. Skoro "przewerbowali" to znaczy że wcześniej wykonywał agenturalną robotę wśród społeczności żydowskiej?
Sem2022.01.10 13:11
Poprawnie powinno być "zwerbować", ale w sumie wiadomo o co chodzi.
O tym nie dowiesz się z Frondy2022.01.10 12:11
https://oko.press/polscy-biskupi-autorytetem-moralnym-tak-dla-2-proc-polakow-i-polek-sondaz-oko-press/
Janusz Barwinek2022.01.10 13:03
Nie przyglądaj się sondażom, które wykonują nasi wrogowie! W tym przypadku jest tak: są biskupi i biskupi! A mądremu dość!
Wystarczy wypowiedzieć się2022.01.10 12:07
rozsądnie i już jesteś "agentem zagranicznych ośrodków o reakcyjnym charakterze". Najpierw "były już" ambasador w Pradze, teraz on. Zauważ kaku, że rozruchy w Kazachstanie również były organizowane, finansowane, wspierane i inspirowane przez "zagraniczną agenturę".
Anonim2022.01.10 12:26
te rozsądny, może podał byś przykłady takich " rozsądnych" za granicy ,takie elementy tylko z polskiej opozycji w PE można spotkać, w naszym również
Babilon2022.01.10 12:06
W hodowli zwierząt w Polsce używa się 2× więcej antybiotyków niż w leczeniu ludzi.
Skrzypek na dachu2022.01.10 13:57
Przymusowo , ale te antybiotyki to do niczego , bo zwierzeta dalej choruja .
Anonim2022.01.10 11:59
Wielki Szacunek Panie Ministrze !
Anonim2022.01.10 12:08
Że ci nie wstyd szabesgoju, synu koorwy!
Roman2022.01.10 12:32
Czyżbyś miał brata ?
Anonim2022.01.10 12:10
Za co? Chyba kpisz? Za jednego sprzedawczyka? A co z pozostałymi sprzedawczykami w MSZ, i ukrytymi w placówkach dyplomatycznych rozsianych po całym świecie? Czy ktoś wreszcie posprząta stajnię Augiasza?
Anonim2022.01.10 11:47
Obca agentura nieopacznie ujawnia się - ciekawe ilu jest jeszcze w szeregach PIS-u śpiochów platformy i nie tylko ?
Anonim2022.01.10 11:53
Słuszne pytanie? Obywateli - Polaków - zakręcili w tzw. pandemię? Szczepią im grafenem mózgi? Agentura finansjery dopina sprzedajne umowy?
Anonim2022.01.10 12:30
Oto, do czego służy «Covid-19» i lockdown’y: Szubrawcy-globaliści – w tym Bill Gates – rabują Włochy ....................................................................................................................... https://babylonianempire.wordpress.com/2022/01/09/oto-do-czego-sluzy-covid-19-i-lockdowny-szubrawcy-globalisci-w-tym-bill-gates-rabuja-wlochy/
Anonim2022.01.10 11:26
Żydzi atakują? Niemcy wypychają nas z UE? Były współpracownik kanclerza Kohla bez ogródek: Wypychają was z Unii. Wiesz już po co Tusk został wysłany do Polski? ................................................................................................................................................ https://wpolityce.pl/swiat/581066-niemiecki-polityk-bez-ogrodek-wiesz-po-co-wyslali-tuska
Maciej Piwowar2022.01.10 11:45
@ Anonim w 100% mówisz Prawdę.A CAŁE NIESZCZĘŚCIE Polski ,to WYBRANIE przez Naród Partie Narodowo-Konserwatywne Solidarna Polska ,PiS,Partia Republikańska (Konserwatywno--Chrześcijańska--Demokracja),czyli Polski Naród pokazał środkowy palec UE.
Anonim2022.01.10 11:59
Solidarna Polska i Konfederacja? Aby Polska byłą Polską?
Maciej Piwowar2022.01.10 14:06
@ Anonim Podziękował za KONFEDERACJE.Ale dopóki Grzegorz Braun będzie w KONFEDERACJI. Moja FAMILIA( Rodzina Narodowych Demokratów Zwolenników Bolesława Piaseckiego od Falangi przedwojennej do powojenny PAX).
Anonim2022.01.10 12:03
Unia to Niemcy, a Niemcy chcą Rosji? Rosja chce mieć Polskę w strefie swoich wpływów? Mówi to wprost W. Putin? Niemcy ustąpią Putinowi, interesuje ich tylko własny tyłek, własna gospodarka, a nie wolna i do tego chrześcijańska Polska?
Anonim2022.01.10 13:12
Zmarnowaliśmy czas (PiS+PO+lewica), aby zbudować silną polską armię? Mocni zasiadają do stołu rozmów? Słabeusze czekają na rozstrzygnięcie?
prosty2022.01.10 11:17
Czy rzeczywiście PiSowi skończyła się ławka, czy służby i dyplomacja nie istnieją? Tu pół roku po objęciu stanowiska, ambasador w Czechach po pół miesiąca. Przychodzi zagraniczny dziennikarz, a urzędnik reprezentujący Polskę opowiada wszystko i na każdy temat!?
Anonim2022.01.10 11:50
Urzędy opanowane są przez obywateli świata, a nie Polaków z wartościami? Oni są tu, w Polsce, oby nas sprzedawać finansjerze? Robią to doskonale? A my ich wybieramy i stawiamy na stołki? Żadnej kary? Żadnej odpowiedzialności osobistej?
No i brawo!2022.01.10 11:14
Gratulacje za wykopanie tego chwasta!
Anonim2022.01.10 12:12
Jedna jaskółka wiosny nie czyni?
YORK2022.01.10 11:01
Bo ten przypomniał sobie że ma pochodzenie żydowskie, a takich mnóstwo kręci się wokoło każdej władzy w polsce.POLSKA DLA POLAKÓW, PRECZ Z ŻYDO-KOMUNĄ.
Anonim2022.01.10 11:26
Księżyc dla księży!!!!😁😁😁
Anonim2022.01.10 12:11
... a dla was szabesgoje dół z wapnem
Uważajcie na tego pajaca…2022.01.10 12:35
który ukrywa się IP 109.95.179.3
kefas2022.01.10 11:27
a księża na księżyc...
Anonim2022.01.10 10:59
Żydzi dawno oficjalnie powiedzieli: każdy Żyd jest agentem żydowskiego państwa i ma dbać w pierwszej kolejności o żydowskie interesy. Ilu takich mamy u władzy? Ilu takich jest polityków, sędziów, prokuratorów, notariuszy, oficerów wywiadu, mediach? Tylko sam Stalin sprowadził ich kilka tysięcy do okupowania Polski.
alzara_2022.01.10 10:58
Za sztabę złota wielu się sprzedało.
pejsate kanibale polskich wysp polin-ezji2022.01.10 10:45
Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
Agnieszka2022.01.10 10:43
No to znaczy, że Żydzi najpierw zwerbowali min Rau, że mianował takie zdradzieckie ścierwo i tych od kontrwywiadu, którzy temu nie zapobiegli, Jaja sobie Morawiecki z Polaków robicie?
Skrzypek na dachu2022.01.10 15:07
Pan Premier Pinokio Bankster Morawitzer to Khazar i Chassyd , potrafi klamac prosto w oczy jak szewc .
goral2022.01.10 10:39
Roszczenia zostaną wypłacone starszym braciom w wierze po uzyskaniu roszczeń od Niemców dla Polski taka jest filozofia PiS- czyli Polska nie dostanie NIC
julek2022.01.10 10:34
Jarosław Kaczyński za każdym razem, gdy jego partii pali się grunt pod nogami, wymyśla coś, co ma zamieść pod dywan wszystkie afery i skierować uwagę na rzeczy bardziej sensacyjne. Czy i tym razem ma jakiegoś asa w rękawie?
Po 11 ...2022.01.10 10:26
Tak jeszcze w kwestii językowej. "Żydzi przewerbowali pełnomocnika". Normalnie jak się zdobywa szpiega to się go werbuje. Przewerbowanie jest wtedy, kiedy odkrywamy że ktoś już został zwerbowany do szpiegowania (np. przez obce służby), a my go przekonujemy, aby pracował dla nas i udawał, że ciągle pracuje dla obcych. Skoro Żydzi go przewerboawli, to oznacza, że wcześniej został zwerbowany do bycia szpiegiem. Doprawdy?
To, że kojarzysz to slowo ze szpiegowaniem,2022.01.10 11:20
to twój problem. Warto zajrzeć do słownika, bo zwerbować to też np. pracownika: zaangażować, wynająć, nająć, przyjąć. Rząd zaangażował (zwerbowal) Nowaka. Nie ma co bic piany, synu.
Anonim2022.01.10 10:08
A na frędzlu dalej ani słowa o najnowszym "sukcesie" nieudolnego PiSdzielskiego nierządu - INFLACJA 8,6%!!!!😁😁😁 Kiedy będzie dwucyfrowo??? Obstawiam, że za miesiąc!
Anonim2022.01.10 10:06
Wielu mądrych ludzi dobrze poinformowanych już od dawna mówi, że nie mamy własnej polskiej dyplomacji? Zaniedbania III RP są ogromne? I wydaje się, że w zmienionym świecie nie do udźwignięcia?
Żyd lojalny wobec Polski i Polaków2022.01.10 10:03
Przepraszam. Głupi żart. Lojalność żydów wobec Polski i Polaków najlepiej było widać w 1939 roku. Większość zrobiła to, co na wrzeszczy ich pomiot - lampart, a reszta witała kwiatami zarówno szkopów jak i ruSSkich - w zależności od miejsca zamieszkania.
Anonim2022.01.10 10:00
To aż żenujące patrzeć, jak nieudolne są PiSdzielce na arenie miedzynarodowej. Ale przynajmniej jest spójnie, bo na arenie polskiej są równie ch.jowi... 😁😁😁
Anonim2022.01.10 10:53
Brak polskiej dyplomacji to nie tylko PiS? Finansjerze zależy, abyśmy mieli przetrącone ręce?
Po 11 ...2022.01.10 9:58
Kolejny etap paranoi Kaczyńskiego. Już nie tylko zabili my brata, ale mam wszędzie nawet u siebie samych zdrajców. W piątek ambasador z Czech, w poniedziałek pełnomocnik ds. Żydów. Ciekawe kto jutro? Ziobro? Fajna ta zjednoczona prawica :)))
Anonim2022.01.10 10:09
Kanapa, popkorn i obserwacja jak gnije ta nieudolna PiSdzielska banda złodziei.😁😁😁
kret Mossadu2022.01.10 9:57
////////////////
moZad s iSraEla2022.01.10 10:47
schalom pejsaty kaczor donald
J232022.01.10 9:57
Co by jeszcze mogło wywołać jakiś ferment ,wprowadziło poczucie winy Polaków za grzechy ludobójców niemieckich różnych narodowości .Kto to robi i komu na tym zależy?Ludzie chciwi i cyniczni mogą tak postępować,dbając o wpływy grupki kosztem reszty narodu obarczając innych za swoje knowania.
Po 11..., żyd wieczny tułacz2022.01.10 9:51
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
pierwsza zasada dyplomacji2022.01.10 9:50
oczyścić z żydokomuny