07.01.19, 14:20

Adam Mazguła pisze żałosny list do Jarosława Kaczyńskiego

Adam Mazguła, miłośnik Polski Ludowej i apologeta stanu wojennego, poddał ,,miażdżącej krytyce'' rządy Prawa i Sprawiedliwości. Na swoim facebookowym profilu opublikował pożałowania godny ,,list'' do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Warto go obszernie przytoczyć, bo jak na dłoni obrazuje stan ,,ducha'' (w cudzysłowie, bo przecież postępowcy wierzą tylko w materię) opozycji wobec PiS.

,,Obserwując Pańskie działania, domyślam się, że Pana celem-marzeniem jest Wielka Polska Katolicka jako przeciwwaga dla Unii Europejskiej. Państwo wyznaniowe, którego elity, podobnie jak Pan, wywodzą się bezpośrednio od Bolesława Chrobrego; elity zbudowane na szczególnych zasadach programu koryto+ Pańskiej rasy panów. To one z pewnością zapewnią wieczną szczęśliwość nie tylko Waszym rodzinom, ale i pozostałym obywatelom, znanym również pod określeniami: kanalie, gorszy sort, komuniści, złodzieje…'' - napisał Mazguła.

Następnie posłużył się kłamstwem i manipulacją. ,,W zasadzie słyszę od Was tylko o jednym sztandarowym programie socjalnym 500+, z którego wyłączyliście najbardziej potrzebujących, w tym samotne matki. Nie dziwi mnie to, bo nienawidzi Pan kobiet, czego wyrazem jest nie tylko Pański stan cywilny, ale i takie programy PiS-u, jak wpier.ol+, czy obronażycia+, ze szczególnym traktowaniem osób z niepełnosprawnością'' - stwierdził dosłownie.

Dalej obrażał wiarę katolicką: ,,Jako żołnierza interesują mnie Wasze programy z dopiskiem plus: zdrada+, widelce+, miernoty+ czy w końcu limuzyny+, Vipochrona+, ... W większości jednak realizowane są tam takie programy z dopiskiem minus jak: śmigłowce -, samoloty-, dowodzenie-, rakiety-...'' - wylewał swoje żale.

Uznał też, że PiS wprowadził program ,,umieraj+'' w ochronie zdrowia.

Następnie chciał być zabawny. Napisał: ,,Zdaję sobie sprawę, że nie tylko Pan za nimi stoi. Coraz bardziej widać program M. Morawieckiego: kłamstwo+, albo innego magika, czyli długopis+''.

Wreszcie zaapelował obłudnie: ,,Nie czyńcie zła, nie szczujcie na rodaków, nie niszczcie naszego międzynarodowego autorytetu, bo prędzej czy później stanie Pan, wraz ze swoimi wyznawcami, przed sądem za zniszczenie Polski''.

Tak, bo przecież stan wojenny nie był taki zły...

bb/facebook