06.04.20, 10:07

Amillidius — międzynarodowa firma reklamowa zorientowana na klienta

Długie i pomyślne życie Państwa marki zapewnia współpraca z doświadczonymi specjalistami ds. Marketingu. To Ci, którzy pracują dla międzynarodowej firmy reklamowej Amillidius. A branding jest jedną z głównych usług firmy.

Polscy biznesmeni bardzo doceniają profesjonalizm pracowników Amillidius, recenzje to potwierdzają.

Znaczenie marketingu dla każdego rodzaju działalności biznesowej rośnie z każdym dniem. Jeżeli wcześniej firmy rozwijały się, zwiększając produkcję i zbyt towarów, to teraz ta koncepcja uległa kardynalnej zmianie. Nacisk kładziony jest na pragnienia i preferencje konsumentów. A marketing jest tym elementem biznesu, który identyfikuje potrzeby ludzi, bada popyt i pracuje nad jego zaspokojeniem. Prawdziwi specjaliści od marketingu — specjaliści z międzynarodowej firmy reklamowej Amillidius. Firma posiada wszystkie zasoby i narzędzia do pracy w dowolnym kraju na świecie. W Polsce i wielu innych krajach Europy, Ameryce Łacińskiej i Azji z powodzeniem funkcjonują jej biura fizyczne.

Bogdan Terzi, kierownik Amillidius: „Marketing — podstawa każdego biznesu”

Polska była przekonana o kompetencjach Amillidiusa jeszcze przed otwarciem biura firmy.

Specjaliści firmy reklamowej Amillidius dysponują ogromnym arsenałem narzędzi, które stale uzupełniają, studiując i wprowadzając trendy. Osiem lat praktycznego doświadczenia i oparcia na nowoczesnych technologiach pozwala im rozwiązywać problemy o dowolnej złożoności. Ponad sto firm na całym świecie skorzystało już z usług Amillidius i przekonało się o skuteczności zgranego zespołu. W ścisłym związku działają wszystkie działy: SEO, SERM, SMM, SMO, dział PR online, dział reklamy kontekstowej, dział IT, nasze profesjonalne production studio, gotowe do nagrywania filmików w dowolnym miejscu na świecie. Klienci mają zagwarantowany wzrost pozycji marki, poszerzenie bazy klientów i zwiększenie sprzedaży.

Firma przywiązuje dużą wagę do poprawy znajomości marketingu zarówno właścicieli, jak i menedżerów najwyższego szczebla przedsiębiorstw oraz wszystkich tych, którzy planują rozwój w dziedzinie marketingu. „Misją społeczną Amillidius jest przekazanie wszystkim znaczenia marketingu i nauczyć , jak poprawnie korzystać z jego narzędzi dla rozwoju biznesu”, — podkreśla twórca i menedżer firmy, Bogdan Terzi, specjalista marketingowy, ekspert biznesowy i autor książki „Alfabet przedsiębiorcy”. Podczas bezpłatnych seminariów specjaliści zapoznają studentów z podstawowymi pojęciami i metodami marketingu. Takie wykłady pozwalają zrozumieć zawiłości tego obszaru, z powodzeniem wykorzystać zdobytą wiedzę i zabezpieczyć się przed utratą pieniędzy.

Pomyślne i szybkie wdrożenie trendów marketingowych — zaleta dla specjalistów firmy Amillidius

Kierownik Amillidius Bogdan Terzi zaleca zwrócenie maksymalnej uwagi na marketing.

Zajmując wiodącą pozycję na rynku reklamowym, Amillidius oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, które ułatwiają ich rozwój i dobrobyt. Dzięki dużemu arsenałowi narzędzi, które są własnością przedsiębiorstwa i są profesjonalnie wykorzystywane przez specjalistów firmy, klienci otrzymują rozwiązanie wielu problemów biznesowych w jednym pakiecie. Amillidius z zadowoleniem przyjmuje całościowe podejście i innowacje marketingowe. Usługi firmy oparte są na następującym fundamencie:

 • opracowanie i wdrożenie wizerunku marki;

 • stworzenie i promocja nowej linii produktów oraz aktualizacja, ulepszanie istniejącej;

 • przyciąganie i utrzymywanie klientów za pomocą narzędzi do generowania leadów (reklama kontekstowa, targetowana itp.);

 • zarządzanie marką (utrzymywanie pozytywnego wizerunku, praca z negatywem).

Jednym z najbardziej efektywnych pakietów usług dla firmy reklamowej Amillidius jest zarządzanie marką. Obejmuje:

 • tworzenie i utrzymanie pozytywnego wizerunku marki;

 • neutralizacja negatywu w wydawaniu wyszukiwarek;

 • zwiększenie zaufania konsumentów do marki i produktów;

 • monitorowanie otoczenia konkurencyjnego;

 • opracowanie skutecznej strategii marketingowej w celu rozszerzenia bazy klientów;

 • wprowadzanie targetowanej i kontekstowej reklamy;

 • aktualizacja starej linii produktów i opracowanie nowej w oparciu o potrzeby klientów.

Osiągnięcie założonego celu i wypełnienie zobowiązań związanych z prowadzeniem marki jest priorytetem dla firmy reklamowej Amillidius. „Zakres usług oferowanych przez naszą firmę jest niezbędny, aby uzyskać maksymalny efekt” - mówi szef firmy Bogdan Terzi. „Nasz międzynarodowy zespół ciągle monitoruje przypadki wiodących firm i marek, aby być na bieżąco z nowymi pomysłami i eksperymentami marketingowymi”. Wprowadzenie najnowszych trendów w pakiecie wsparcia marki jest niezbędne do szybkiego dostosowania się do dynamicznych warunków rynkowych, biorąc pod uwagę zmieniające się potrzeby odbiorców docelowych.

Amillidius przedstawia trendy marketingowe polskim przedsiębiorcom

Polscy biznesmeni ufają profesjonalistom firmy reklamowej Amillidius.

Właściwe wykorzystanie narzędzi marketingowych, wprowadzanie innowacji w promocji marki niezmiennie prowadzi do dynamicznego rozwoju firmy, wzrostu sprzedaży, wzrostu rozpoznawalności produktu wśród szerokiego asortymentu oferowanych towarów i usług. Specjaliści Amillidius nieustannie pracują nad polepszeniem świadczonych usług i stosują najbardziej skuteczne techniki marketingowe w swojej praktyce.

Skorzystajcie ze skarbonki wiedzy i umiejętności profesjonalistów międzynarodowej firmy reklamowej Amillidius - wypełnij formularz kontaktowy na oficjalnej stronie internetowej. Przenieście rozwiązanie problemów marketingowych na ramiona specjalistów w tej dziedzinie. Państwo będą mile zaskoczone wynikiem współpracy.

Komentarze

zdziwiony_czytelnik2020.04.6 17:30
Ta firma jest rosyjska. Fronda nawet nie wie, od kogo bierze pieniądze.
marketingowiec2020.04.6 17:28
„Państwo będą mile zaskoczone wynikiem współpracy.” Agencja nie bardzo umieć w marketing.
Sex portal2020.04.6 11:21
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.zwiazki24.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Marek212020.04.6 10:14
Ta reklamówka zamiast nieśmiertelnych rozważań o tym, że Wałęsa sikał do wody święconej? Zawsze jakiś postęp. Jednak pieniądz racjonalizuje postawy ludzkie...... :-)