18.01.20, 18:30Fot. Igor Smirnow via prezydent.pl

Andrzej Duda: Udało się kiedyś pokonać komunę, uda się oczyścić do końca nasz polski dom

Mam nadzieję, że zdołamy to przełamać tak jak przełamaliśmy wiele innych barier, które nas blokowały. Tak jak udało się kiedyś pokonać komunę, tak samo wierzę, że uda się oczyścić do końca nasz polski dom” - powiedział prezydent Andrzej Duda.

Prezydent wziął dziś udział w Karczmie Piwnej Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność”. Z sali w pewnym momencie padł okrzyk: „Chcemy wolnych sądów”. W reakcji prezydent podziękował za postulat i zaznaczył, że naprawa wymiaru sprawiedliwości jest dziełem bardzo trudnym.

Andrzej Duda podkreślił, że sędziowie odgrywają w państwie bardzo ważną rolę i mają załatwiać nasze bardzo istotne sprawy, „sprawy życia i śmierci”.

Zaznaczył jednocześnie, że ludzie obserwują sędziów oraz to, jak oni się zachowują, jak żyją orz czy przestrzegają prawa, a także czy są wobec nich wyciągane konsekwencje, jeśli postępują inaczej. Dodał:

Tego w Polsce do tej pory cały czas ogromnie brakuje, i to właśnie dlatego jest tak fatalna ocena wymiaru sprawiedliwości w społeczeństwie. To się musi zmienić i to po to powstała izba dyscyplinarna”.

Andrzej Duda zaznaczył, że niektórzy nie chcą naprawy polskiego sądownictwa, ponieważ „jest im wygodnie, posiadają nietykalność”. To właśnie musi zostać zmienione – podkreślał prezydent, ponieważ w przeciwnym razie „Polska nigdy nie będzie normalnym państwem”.

Oni mają swoje możliwości oddziaływania, również międzynarodowego. Mają swoich kolegów, swoich ludzi w trybunałach, w innych miejscach. Opowiadają różne bzdury, zaprzeczają wszystkim trudnym faktom”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Walter2020.01.19 15:37
Andrzej Duda twierdzi publicznie, że chce oczyścić sądownictwo. Jednocześnie mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Stanisław Piotrowicz w czasach PRL-u był prokuratorem i oskarżał opozycjonistów. Co na to elektorat PiS?
Dziennikarz TVP.2020.01.19 11:01
Hura,hura!,, Błogosławiony członek który Cię spłodził 🐷🐷
leon2020.01.19 10:21
Andrian Duda: Udało się 5 lat temu pokonać demokracje, uda się przywrócić komunę.
asia2020.01.19 10:18
Mogliśmy przeczytać "Armia Czerwona weszła i została na 48 lat" - 17 stycznia 1945 r. Armia Czerwona wkroczyła do Warszawy zrujnowanej po Powstaniu Warszawskim, kiedy to Armia Czerwona stała i patrzyła z drugiego brzegu Wisły na to, jak Warszawa jest niszczona. To nie było wyzwolenie, to było przyniesienie nowej niewoli komunistycznej i o tym musimy pamiętać, szanując oczywiście indywidualnych żołnierzy" Niestety zostały jeszcze bękarty tamtego systemu ( do nich zaliczyć można jak widać okupujących miedzy innymi ten portal trolii )
Ja2020.01.19 7:30
Nie udało się pokonać komuny. Na Pomorzu ukraino-komuna wciąż trzyma władzę i skutecznie blokuje np. wykłady o "Solidarności" 1980-1981, czy też o Stanie Wojennym i specjalnych wojskowych obozach internowania. Blokada upamiętnień wcześniejszych czasów jest zrozumiała sama przez się.
Antychryst2020.01.19 7:05
I mówi to człowiek który przyjął ślubowanie od PIOTROWICZA!!!! Ty hipokryto.....
Marek2020.01.19 6:49
Czy on musi parodiować Musoliniego?
Andy Semicki Rabin2020.01.19 0:28
Ciekawe, czy Maliniak podejmie teraz inicjatywę lustracyjną?! Od tego będzie zależał mój głos na niego. Trafiony, zatopiony...
Andy Semicki Rabin2020.01.19 0:18
Oczyszczanie zaczął bym od prezydenta, który zabetonował kastowy układ w sądownictwie swoim veto.
jestem robotem a12020.01.18 23:01
klakier daj spokoj
anonim2020.01.18 22:09
Krzysztof Bosak kandydatem Konfederacji na urząd Prezydenta RP! | Pierwsze przemówienie youtube.com/watch?v=-M3bLQ_eHTM Krzysztof Bosak wygrał prawybory w Konfederacji - komentarz dr Wojciecha Golonki youtube.com/watch?v=nRcX_AAZiy0
JERZY2020.01.18 21:04
Cezary? Ile ty masz lat ,chłopczyku? Aż tak jesteś ciemny z historii, czy nadal jesteś taki czerwony?? Rece mi opadają nad tobą! Komu chcesz to wcisnąć!???? Od kiedy to została komuna wprowadzona? Nie wiesz? Przecież, od razu po Wojnie! Nie uczyli cię, ilu było po II Wojnie tzw." Przywódców" w Polsce- czyli tych I-szych Sekretarzy PZPRu , jeszcze nawet przed Jaruzelskim? Nie uczyli cię o tzw. "sojuszu polsko-radzieckim"?? Nie wiesz na czym on polegał?? W Polsce Iszy Sekretarz KC PZPR nie mógł nic zrobić bez zgody władzy z Kremla ! Wszystko musiało być zgodne z ruskim interesem, a nie z polskim! Więzienia były u nas pełne patriotów! Co działo się za komuny w Polsce !? Nie wiesz, czy nie chcesz pamiętać wtedy o masowych mordach i torturach Polaków ! Kto ich mordował wtedy, jak nie UBeki, na czele z ruskimi i żydowskimi nacjami? Może powiesz też, ile zamordowała prawdziwych Polaków ta twoja " Nie-Komuna? Jeszcze do tej pory znajdują olbrzymie doły /groby/, powrzucanych tam jak popadło ciał naszych Polaków ! A u ciebie tylko był Jaruzelski? No, pięknie koleś? Było źle za niego ! Ale to już jakby chleb z "masłem" ! Więc ta twoja "Nie-Komuna" pewnie nie mordowała?? Prawda?! Było tez co kupić w sklepach? Prawie cała produkcja polska jechała do ruskich NA WSCHÓD! WSZYSTKO PAMIĘTAM ! PRZEŻYŁO SIĘ TO ! TO BYŁY STRASZNE LATA ! JAK ŚMIESZ NAM TAK PISAĆ ! JAK MOŻESZ SIE TAK OŚMIESZAĆ ! Poczytaj! Czy ty jesteś tak młody, czy aż tak głupi? CZY MOŻE JESZCZE AŻ TAK CZERWONY ???
anonim2020.01.18 20:43
Patrioci przysięgają, walczą, giną za Ojczyznę, a ONI, a oni drogą na Zaleszczyki, dobrodzieju, drogą na Zaleszczyki! Nie lubię ich, ludzi bez honoru, Boga, i Ojczyzny, słupki sondażowe, nie lubię ich!
PsySzczekająNaDudęAOnZarazDajeGłos2020.01.18 19:50
To pies Kacperek zaszczekał "Chcemy wolnych sądów!", bo reszta związkowych darmozjadów etatowych była już za bardzo pijana, żeby zakrzyknąć coś artykułowanego. Mogli tylko bekać, rzygać i mamrotać. Takie ochlaje z marionetką zastępczą prezydenta.
Pokolenie JPII2020.01.18 19:26
Kto jest Godziwym Polakiem, Tego Rota i dziś jest Ojczyzny znakiem a czas na nią nadszedł Najwyższy! Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrzęść mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas zgnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył Bronić będziemy ducha, Aż się rozpadnie w proch i w pył Krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz Ni dzieci nam germanił, Orężny stanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Pójdziemy, gdy zabrzmi złoty róg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie damy miana Polski zgnieść Nie pójdziem żywo w trumnę Na Polski imię, na jej cześć Podnosim czoła dumne. Odzyska ziemię dziadów wnuk! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! dodałbym zwrotkę na dzisiejsze czasy Nie będzie zagraniczny zbok W szkołach dzieci tumanił, Ideologi Gender mrok, Różańcem wygnam z granic. Maryjo Króluj u naszych wrót! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!
JanP2020.01.18 18:34
Nikomu na świecie nie udało się pokonać komunizmu panie prezydencie. Nie lej pan wody, bo z pana ust leją się potoki bolszewickiej retoryki. Trzeba powalczyć z komuną we własnych szeregach.
Irka2020.01.19 0:06
JanP! A cóż ty powiesz nam?? Nie lej wody ! Co ty pleciesz? Jesteś aż tak czerwony, że piszesz, że nikomu nie udało się pokonać komunizmu!? Coż to jesteś Leninem ,Stalinem, a może Bierutem??? Będziesz odnawiał komunę !? Istne cyrki tu piszecie! Jeden pisze, że komuny nie było, drugi, że jest niepokonana! Weźcie wytrzeźwiejcie w końcu , obudźcie się chłopy!
JanP2020.01.19 7:38
Wytłumaczę ci po chłopsku. Katolikiem może być socjalista, konserwatysta, narodowiec i faszysta. Wspólnym mianownikiem jest ideologia, katolicyzm. To samo dotyczy komunizmu. Niby go nie ma a siedzi w każdej sferze życia społecznego. Cytuje się co celniejsze wypowiedzi Marksa, posługuje się bolszewickimi metodami (vide Trump) itd. Zrób sobie rachunek sumienia i sama zobaczysz, ile siedzi w tobie tej ideologii.
Irka2020.01.19 23:39
To ty sobie zrób rach, sumienia ! Bez ciebie go robie! W niektórych ludziach siedzi komuna ! Ale ustroju komunistycznego nie mamy ! Kumasz w końcu !
anonim2020.01.18 18:18
Nie, nie udało się kiedyś pokonać komunę, lecz trzeba było ją robotniczą krwią odbijać z rąk komunistą. Ci, co pokonali komunę nie byli miękkim robieni, nie byli wykapani, ani także nie byli białymi kołnierzykami spijającymi miód, to panie Prezydencie, jakbyście nie wiedzieli, to byli twardziele, polscy robotnicy z krwi i kości, patrioci kochający Polskę. A co Wy macie z nimi wspólnego, panie Prezydencie?
StanPio2020.01.18 18:24
Chylą głowy przed patriotami polskimi, bo czynią to co należy przed Bogiem i ludźmi Przysięga żołnierza Armii Krajowej W obliczu Boga Wszechmogącego i Najświętszej Maryi Panny, Królowej Korony Polskiej kładę swe ręce na ten Święty Krzyż, znak Męki i Zbawienia, i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży jej honoru i o wyzwolenie Jej z niewoli walczyć ze wszystkich sił - aż do ofiary życia mego. Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej i rozkazom Naczelnego Wodza oraz wyznaczonemu przezeń Dowódcy Armii Krajowej będę bezwzględnie posłuszny, a tajemnicy niezłomnie dochowam, cokolwiek by mnie spotkać miało. Tak mi dopomóż Bóg. Przyjmujący przysięgę odpowiadał: Przyjmuję Cię w szeregi Armii Krajowej, walczącej z wrogiem w konspiracji o wyzwolenie Ojczyzny. Twym obowiązkiem będzie walczyć z bronią w ręku. Zwycięstwo będzie twoją nagrodą. Zdrada karana jest śmiercią. "Bóg jest dla mnie źródłem wszelkiego dobra i siły. Żyję w obliczu Boga złączony jak najściślej z Chrystusem. Z życia Kościoła, z modlitwy i z sakramentów czerpię boskie życie dla duszy, aby je dawać innym, szerząc wokoło siebie Królestwo Prawdy i Dobra" - tak brzmią słowa z Komentarza do Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego Szarych Szeregów z sierpnia 1942 roku. "Baczność! Wodzu Najświętszy! Strzelec "Ćwik" melduje posłusznie swą gotowość i na rozkaz Twój staje do apelu. Jestem gotów w każdej chwili oddać życie w Twej świętej sprawie. Mam szczerą wolę przy wytrwałym dążeniu do doskonałości pełnić wierną służbę Tobie i Ojczyźnie, nieść pomoc bliźniemu i być posłusznym Twoim rozkazom. Tak mi dopomóż, Chryste Panie, Boże i Ty, Królowo Ludu Polskiego" Akcja M Żołnierzy Szarych Szeregów: Młodość, Miłość, Mickiewicz. Działali oni wedle przesłania modlitwy, która była kolportowana w marcu 1943 roku. Fragment jej brzmi: "Panie Jezu Chryste, dodaj mocy i światła wszystkim Polkom i Polakom cierpiącym pod przemocą wrogów i na wygnaniu. Uzbrój ich wielkodusznością i dzielnością, aby Słowo Twoje stało się w Polsce ciałem. Spraw, abyśmy przy Twojej przemożnej pomocy potrafili wywalczyć nową, wolną Polskę". . Dziełem Akcji M był także niezwykły Katechizm Szarych Szeregów, który narodził się w marcu 1943 roku. Były tam punkty, które polscy harcerze najchętniej cytują dzisiaj na naszych kominkach: "Życiem moim: Polska cierpiąca i walcząca. Wiarą moją: Polska zwycięska i tryumfująca. Rodakom niosę braterską pomoc, przyjaźń i serce. Młodość swą uratuję wbrew zakusom wroga, chcącego ją wyjałowić i zmarnować. Będę prawy, dobry i silny. Bogiem zbrojny, prawom powyższym zaprzysięgam wierność i ich apostolstwo pośród wszystkich młodych Polaków"
anonim2020.01.18 20:39
Patrioci przysięgają, walczą, giną za Ojczyznę, a ONI, a oni drogą na Zaleszczyki, dobrodzieju, drogą na Zaleszczyki! Nie lubię ich, ludzi bez honoru, Boga, i Ojczyzny, nie lubię ich!
anonim2020.01.18 20:40
@StanPio Patrioci przysięgają, walczą, giną za Ojczyznę, a ONI, a oni drogą na Zaleszczyki, dobrodzieju, drogą na Zaleszczyki! Nie lubię ich, ludzi bez honoru, Boga, i Ojczyzny, nie lubię ich!
Newsroom2020.01.18 17:58
To są ostatnie podrygi dobijanej post komuny ! Pozostanie nam tylko budowanie silnej gospodarczo i militarnie Polski, by nikt nawet nie odważył się podnieść łapki na nasz kraj !
zibi2020.01.18 17:45
SWIETE SLOWA PANIE PREZYDECIE,KOMUNISCI LEWACTWO CZERWONE I TECZOWE WSZELKIGO RODZAJU WYZNAWCY JUDAIZMU MASONERI I LIBERALIZMU PRECZ LAPY OD POLSKI TU JEST KROLEM JEZUS CHRYSTUS A KROLOWA JEGO MATKA
anonim2020.01.18 18:07
Gdzie żeś te pobożne życzenia słyszał?
Renata2020.01.19 1:05
Jezus Chrystus jest Królem Polski ale bez berła i korony, intronizacja nie jest dokończona, trzeba ją dokończyć i Polskę ochroni wtedy nasz Jezus Chrystus Król Polski. cyprianpolakwiara.blogspot.com czytajcie ten blog jak i domymodlitwyjp2.pl tam wszystko jest napisane.
grimm2020.01.18 17:33
Teraz Prezydent odważny i mówi co Naród chce usłyszeć. A było podpisać ustawę dezubekizacyjną, a było odezwać się u Trampa w sprawie 447, a było nie zapalać świec chanukowych i nie nazywać Polski polin. Słowa rozjeżdżają się dziś z czynami. Za późno jest już.
Andy Semicki Rabin2020.01.19 0:27
No i czemu wszyscy klikają kciuka w dół, przecież to jeden z lepszych wpisów tutaj, mówi prawdę! Dlaczego Duda zachowywał się do tej pory, jakby był nie z tego narodu, jakby był jego wrogiem? Obudził się po niewczasie? Zmieniła mu się osobowość? Przyszły inne wytyczne? Nie rozumiał czegoś wcześniej?
m42020.01.18 17:31
Będzie dobrze. Wreszcie PAD mówi to, co chcemy słyszeć. A wściekłe lewactwo wyje i tak ma być.
jonek2020.01.18 20:17
P w skrócie PAD to od pajac lub pacynka.
Irka2020.01.18 23:57
jonek? A twój skrót, to co oznacza, bo jakoś tak głupio brzmi, jak drugi pajacyk !? Ps. Udajesz, że nie wiesz, to ci napiszę! PAD - to skrót: Prezydent Andrzej Duda ! Na przyszłość dobrze radzę, tak nie żartuj! Za obrażanie osób publicznych, w Kodeksie Karnym jest nie mała kara!
JS2020.01.18 17:24
Nie podzielam wiary pana prezydenta. Nie można wierzyć w dobre, szlachetne intencje Niemiec i ich kolaborantów. Dla nich liczy się ich interes i dają to nam coraz bardziej odczuć. To są państwa które odchodzą od Kościoła Chrystusowego więc odchodzą od wartości chrześcijańskich, którymi są min. Uczciwość, Sprawiedliwość, Praworządność, Równość. W celu realizacji swoich interesów zabiorą nam dotacje, wprowadzą utrudnienia dla pracowników Polskich i tymi bezwzględnymi sposobami nasi tyranizujący nas partnerzy wymuszą zmianę władzy. Ale na tym nie poprzestaną. Działając dla szatańskiego planu powrócą do niszczenia tv Trwam, radia Maryja, Kościoła, wiary w narodzie. W zależności od tego jaki będzie nowy prezydent USA może nam pomogą ale też nie bezinteresownie. Nie chcę być pesymistą ale ukrzyżują nas a my zobaczymy, że nie mamy już swojego państwa. Króluj nam Chryste Pozdr.
StanPio2020.01.18 18:25
Przysięga żołnierza Armii Krajowej W obliczu Boga Wszechmogącego i Najświętszej Maryi Panny, Królowej Korony Polskiej kładę swe ręce na ten Święty Krzyż, znak Męki i Zbawienia, i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży jej honoru i o wyzwolenie Jej z niewoli walczyć ze wszystkich sił - aż do ofiary życia mego. Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej i rozkazom Naczelnego Wodza oraz wyznaczonemu przezeń Dowódcy Armii Krajowej będę bezwzględnie posłuszny, a tajemnicy niezłomnie dochowam, cokolwiek by mnie spotkać miało. Tak mi dopomóż Bóg. Przyjmujący przysięgę odpowiadał: Przyjmuję Cię w szeregi Armii Krajowej, walczącej z wrogiem w konspiracji o wyzwolenie Ojczyzny. Twym obowiązkiem będzie walczyć z bronią w ręku. Zwycięstwo będzie twoją nagrodą. Zdrada karana jest śmiercią. "Bóg jest dla mnie źródłem wszelkiego dobra i siły. Żyję w obliczu Boga złączony jak najściślej z Chrystusem. Z życia Kościoła, z modlitwy i z sakramentów czerpię boskie życie dla duszy, aby je dawać innym, szerząc wokoło siebie Królestwo Prawdy i Dobra" - tak brzmią słowa z Komentarza do Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego Szarych Szeregów z sierpnia 1942 roku. "Baczność! Wodzu Najświętszy! Strzelec "Ćwik" melduje posłusznie swą gotowość i na rozkaz Twój staje do apelu. Jestem gotów w każdej chwili oddać życie w Twej świętej sprawie. Mam szczerą wolę przy wytrwałym dążeniu do doskonałości pełnić wierną służbę Tobie i Ojczyźnie, nieść pomoc bliźniemu i być posłusznym Twoim rozkazom. Tak mi dopomóż, Chryste Panie, Boże i Ty, Królowo Ludu Polskiego" Akcja M Żołnierzy Szarych Szeregów: Młodość, Miłość, Mickiewicz. Działali oni wedle przesłania modlitwy, która była kolportowana w marcu 1943 roku. Fragment jej brzmi: "Panie Jezu Chryste, dodaj mocy i światła wszystkim Polkom i Polakom cierpiącym pod przemocą wrogów i na wygnaniu. Uzbrój ich wielkodusznością i dzielnością, aby Słowo Twoje stało się w Polsce ciałem. Spraw, abyśmy przy Twojej przemożnej pomocy potrafili wywalczyć nową, wolną Polskę". . Dziełem Akcji M był także niezwykły Katechizm Szarych Szeregów, który narodził się w marcu 1943 roku. Były tam punkty, które polscy harcerze najchętniej cytują dzisiaj na naszych kominkach: "Życiem moim: Polska cierpiąca i walcząca. Wiarą moją: Polska zwycięska i tryumfująca. Rodakom niosę braterską pomoc, przyjaźń i serce. Młodość swą uratuję wbrew zakusom wroga, chcącego ją wyjałowić i zmarnować. Będę prawy, dobry i silny. Bogiem zbrojny, prawom powyższym zaprzysięgam wierność i ich apostolstwo pośród wszystkich młodych Polaków"
JS2020.01.18 21:10
Dziękuję za ten wpis. Najważniejszym zawsze powinien być Jezus i nasze zbawienie. Dlatego mam dylemat, czy w obliczu napaści wroga mam sięgnąć po karabin i zabijać, czy poddać się. Do tej pory jest on nie rozstrzygnięty. Pozdrawiam
Andy Semicki Rabin2020.01.19 0:24
JS, to są państwa protestanckie albo już komunistyczne. Gdzieś stałeś z boku, i historia Cię historia ominęła? Te państw nie odchodzą od wartości Kościoła, one odeszły od nich już w XVI w., a po drodze były wojny religijne, rewolucje, pierwsza i druga wojna światowa z obozami koncentracyjnymi, a teraz globalizacja.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.01.18 17:22
Fronda oczywiście pominęła to że pRezydent mówił też że wśród osób, które sprzeciwiają się reformie sadownictwa "są osoby, które orzekały w stanie wojennym i skazywały ludzi na karę więzienia za działalność, za wolną Polskę" a dziś jak towarzysz Piotrowicz zasiadają na najwyższych stanowiskach z rekomendacji PiSu! nie wstyd ci Dupuś tak łżeć???
Krzysztof 2020.01.18 17:38
Bo Fronda jest wybiórcza jak pewna Gazeta
Lewacka Kretynizacja Świata2020.01.18 18:09
A poza tym w domu wszyscy zdrowi? hehehehehehe
rozbawiony głupotą śmiecia2020.01.18 19:28
a już myslałem że lewackie debile z tego portalu zapomniały o Piotrowiczu. Brawo smieciu
Sonia2020.01.18 19:31
Przez Piotrowicza nikt nie siedział.Został dokładnie prześwietlony.
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.01.18 23:05
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Irka2020.01.18 23:49
PO CZYM POZNASZ GŁUPIEGO? PO ŚMIECHU JEGO !!! TO POWIEDZONKO PASUJE DO CIEBIE "JAK ULAŁ" !
z CBA skradziono 5 lub 10 mln zł2020.01.18 17:14
a) z CBA skradziono 5 lub 10 mln zł b) stanowi to 2,5-5% rocznego budżetu tej organizacji c) kradzież odbywała się przez kilka lat, dopiero teraz została wykryta b) nie przyjęto dymisji Bejdy e) aby wykazać się rewolucyjną gorliwością przed partią, Bejda wezwał w mediach społecznościowych do informowania o przypadkach korupcyjnych z udziałem Tomasza Grodzkiego https://www.pb.pl/manko-w-cba-bejda-podal-sie-do-dymisji-980123
Senior zatroskany2020.01.18 17:13
Prezydent i rząd nie mają w tej chwili alternatywy.albo posprzątają dom ojczysty z warchołów, awanturników, anarchistów, przestępców , złodziei z nadzwyczajnej kasty i totalnej targowicy, albo z woli wyborców będą musieć oddać rządy innym!!!!! Kredyt zaufania uczciwych Polaków dotychczasowych wyborców PiS się skończył i nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie dalej popierał szopki i blazenady rządu i prezydenta w stopsunku do anarchistów i przestępców w togach, w stosunku do koderastów, pederastów i uboli podpalających Ojczyznę !!!! Dość błazenady i szopki!!!! NON POSSUMUS!!!!!
Elektor2020.01.18 17:08
My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda ! Tyle co ten człowiek tylko przez kilka lat zrobił dla Polski – to ogromne osiągnięcia. Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa, ale w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo Polski i pokoju na świecie, służbę Polakom, reprezentowanie państwa polskiego, propagowanie przedsiębiorczości i biznesu, obronności kraju oraz rozwoju Polski i Europy nasz Prezydent brał czynny, intensywny i systematyczny udział ! To jest Prezydent wszystkich Polaków – jedynie z wyjątkiem tych, którzy tego nie chcą lub sobie tego nie życzą. To są w większości ludzie pochodzący ze wschodu (Rosja) lub zachodu (Niemcy). Oni pochodzą od innej małpy. Andrzej Duda jest naszym kandydatem na Prezydenta III RP na drugą kadencję. Niech Bóg ma go w swojej opiece !!!
Albert2020.01.18 18:10
"Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa," To wymień dowolną pozycję z tej bardzo długiej listy.
Miro2020.01.18 20:10
ALBERT, A MOŻE TY NAJPIERW DAJ PRZYKŁAD I POCHWAL SIĘ SWOIMI OSIĄGNIĘCIAMI?? MASZ JAKIEŚ? NAPISZ CHOCIAŻ JEDNO Z TWOJEJ JAKŻE KRÓTKIEJ LISTY !?
Albert2020.01.19 9:54
Czyli tylko tyle potrafisz napisać na pytanie o osiągnięcia Klęcznika? To podsumowuje cały temat.
Igor2020.01.19 23:23
Widzę, że nie umiesz prostego zdania bez obrazy napisać ! Ateisto, z tobą o niczym widać, że nie można pogadać ! Ciebie pewnie tylko d.... interesuje!
Piotr Nowak2020.01.18 17:08
Jest pięknie, po polsku, romantycznie i z pełną szarżą na wroga. Przemówienie Andrzeja Dudy w Zwoleniu zrobiło prawdziwą furorę i spodobało się najbardziej wymagającemu elektoratowi, o co tak łatwo nie jest. Prezydent Andrzej Duda w mocnych słowach skomentował ataki ze strony zagranicznych gremiów i polityków na polską reformę sądownictwa : Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy ! Na przestrzeni kilku dni widzieliśmy ostre wystąpienie deputowanych PiS w Parlamencie Europejskim, mocne przemówienie Jarosława Kaczyńskiego i bardzo mocne przemówienie Andrzeja Dudy. Nawet nie trzeba się domyślać, widać gołym okiem, że rząd i obóz prezydencki przyjęli strategię ostrego kursu. Żartów nie ma, druga kadencja Andrzeja Dudy jest warunkiem koniecznym do prowadzenia dalszej batalii, nie tylko o sądownictwo, ale o jeszcze poważniejsze sprawy, w tym najważniejszą sprawę polską.
Krzysztof 2020.01.18 17:38
Bez wroga ciężko żyć,zwłaszcza dla katolika. Bez wroga wiara nie ma sensu,nawet Jezus miał wrogów z którymi walczył.
rozbawiony głupotą lewaka2020.01.18 19:26
a co ty - lewacki debilu możesz wiedzieć o katoliku
jonek2020.01.18 20:15
"spodobało się najbardziej wymagającemu elektoratowi, o co tak łatwo nie jest" zgadzam się, w końcu krzyki to jest to co najlepiej dociera do tępego pisowskiego sortu.
Andy Semicki Rabin2020.01.19 0:19
Wy lewacy stajecie się jednak nieustannie coraz głupsi.
Kazimierz2020.01.18 17:07
Konsekwencja, konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja. Najgorzej bać się własnego cienia. Z komuną i jej epigonami należy pożegnać się raz, na zawsze. Lepiej będzie tylko wówczas, kiedy zrozumiemy, że dobra nie można się wstydzić.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.01.18 17:04
i Dupuś nie wspomniał że tą komunę pokonał i obalił prezes z żelaza to znaczy z żelazem w kolanie!
Elektor2020.01.18 17:10
Popatrz idioto ile internet uczynił ci złego ! Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu, to tylko twoja rodzina wiedziała, że jesteś debilem !
Karol2020.01.18 17:52
Kretynie, lepiej jest miec zelazo w kolanie, niz gowno zamiast mozgu jak ty !
Lewacka Kretynizacja Świata2020.01.18 18:07
ty nawet flaszki nie jesteś w stanie obalić, PO-yebie hehehehehe
wróg zgredka2020.01.18 19:06
@Katolicka Kretynizacja Polski - debilny troll
Cezary2020.01.18 17:04
Kto pokonal komune, ktorej nie bylo? Niech ktos poczyta co to jest komuna. Smieszne, bo cala wladze w Polsce mial general Jaruzelski:wojsko, milicje itd. Gdyby byl zawziety, to by teraz nie bylo mowy kto pokonal tzw. komune.
Lady Chapel2020.01.18 16:57
PiSda mu na brodzie rośnie, co jest ewidentną oznaką nieobiektywności
vivi2020.01.18 17:13
Ty Chapel, który z twoich rodziców był głupszy tatuś czy mamusia ?! Pytam, bo po kimś musiałeś odziedziczyć twoje debilostwo !!!
T.2020.01.18 16:56
Śmieszą mnie takie frazesy o komunie. Wśród ludzi samodzielnie myślących wywołują jedynie intelektualne politowanie. Teraz jest Pisowska komuna BIS. Jak tam prokurator Piotrowicz ?
Elektor2020.01.18 17:11
Ty T, jak mi wiadomo, po badaniu USG twojej mamusi, kiedy była z tobą w ciąży, lekarze zdiadgnozowali niedorozwój płodu i zalecili aborcję. Niestety przed zabiegiem mamusia spietrała i , niestety, urodziła cię. To, coś ty tutaj w „komentarzu” wypocił jest wynikiem trafnej diagnozy lekarskiej !!!
anonim2020.01.18 20:48
Popisałeś się wypierdku PiSowski. Napisz lepiej, czy w tym PiSie jest ten prokurator komunistyczny, tak czy nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
T.2020.01.18 17:17
Piękny komentarz typowego frondlowego czytelnika. Tutaj widzimy akurat płytkie pojmowanie katolicyzmu na przykładzie przykazania miłości. Jutro pewnie kościół w pierwszej ławce a potem fajeczka i piwo przed telewizorem. Żałosne. Pomodlę się za Ciebie dzisiaj.
wróg zgredka2020.01.18 19:03
a do kogo ty się modlisz: do Lenina, Stalina?
T.2020.01.18 22:50
Twoi idole mnie nie obchodzą. Ja modlę się do Boga i jego syna Jezusa Chrystusa i się tego nie wstydzę.
Joanna2020.01.18 23:40
T. Cieszy mnie że przyznajesz sie do Wiary, to bardzo miłe. Tylko proszę, weź mniej inwektyw. OK? Ja też tak jak ty się modlę i sie nie wstydzę!
T.2020.01.19 7:28
Mniej inwektyw? a gdzie Ty widzisz obelgi w komentarzu? Poczytaj odpowiedzi fanów jednej i jedynej słusznej partii,, przeczytaj swój komentarz wyzywający mnie od głupków. Jestem Polakiem, katolikiem, nie glosuje na PIS, to w umysłach wielu najwidoczniej to za wiele i przekracza ich zdolności intelektualne..
Zibi2020.01.18 19:25
wydałeś bełkot typowy dla lewackiego debila. Dla takiego debila katolik to ten który powinien siedzieć cicho kiedy głupawe lewackie debile wydają bełkot
Cipak2020.01.18 18:28
Pierwowzorem, dla tej wypowiedzi Adriana, była zapewne wypowiedź sprzed 35 lat niejakiego Bukary - który stwierdził : "Dało się radę Niemcom - da się i Angilkom" /Bukara to Gajos - w "Przedstawieniu Hamleta w GŁUCHEJ DOLNEJ".
Dextroux 2020.01.18 23:48
Mam nadzieję, że Duda skończy jak Bukara. PS. "Przedstawienie ... " bajeczne!
Zibi2020.01.18 19:24
politowanie to wywołują takie głupawe teksty jak twój, które pokazują tylko że lewak to debil
T.2020.01.18 22:46
A Twój to kwintesencja inteligencji i obłudy Pisowców. Jutro zakaz handlu, flaszka zakupiona?
sct2020.01.18 19:54
Won lewaku! "Człowiek myślący" HaHa!!! Idź i j.bij się w twój łeb!
T.2020.01.18 22:36
Nie jestem lewakiem. Rozumiem że jak nie jestem za PISem to jestem lewakiem? płytkie myślenie
wróg zgredka2020.01.18 21:14
T.- ruski psie
T.2020.01.18 22:38
A zdaje się że przez 10 lat służyłem w Wojsku Polskim. Zdaje mi się że to L. Kaczyński wręczał mi odznaczenie … ale co ja tam wiem. Frendzle wiedzą lepiej.
sct2020.01.18 22:43
Wiemy lepiej!!!
st. szer2020.01.19 9:26
Tak! Od razu pomyślałem, że jesteś trepem. Próżniacza kasta zarozumiałych nierobów. Trepom z LWP TEŻ POWINNI ZABRAĆ EMERYTURY
Joanna2020.01.18 21:18
GŁUPKU, "T" ! TO NIE FRAZESY, KOMUNA TO PRAWDA ! Ja żyłam w tamtych czasach ! Więc zamilcz, nie obrażaj tych ludzi, co się wtedy męczyli, aby przeżyć z dnia na dzień, aby mieć skąd wziąć jakąkolwiek żywność, dla dziec ! Nawet mleko dla niemowlaków było na" kartki", nie mówiąc o reszcie ! Jak nadal cie śmieszy, to się smiej ! Pewnie jesteś jeszcze młokosem! Nie wiem, a może starym czerwonym? Jak nie przeżyłeś komuny, to łatwo ci tak pisać ! Ja ci nie życzę takich czasów, jak wtedy ! Pozdr.
T.2020.01.18 22:41
No to jak żyłaś w komunie to chyba te Pisowkie gęby znasz z PZPR. Bo nie wiem czy wiesz ale najwiecej dawnych członków PZPR jest obecnie w PIS...
Joanna2020.01.18 23:32
T." Ile tak naprawdę masz lat? Napisz mi. Masz w sobie tyle nienawiści do świata! Równasz Komunę z PISem! To błąd! A SLD i podobne...... ? Czy nikogo nie widzisz z PZPRu w Opozycji i w Sądach? Tam aż czerwono od nich, to cię nie razi? Jakoś o nich nie pytasz? Ja nie byłam ani w jednym, ani w drugim ! Ale w PiSie widzę, że jest dużo młodych i w średnim wieku! Więc to nie Komuna. ! A ty po Komunie urodzony, czy jak jeszcze była? Mogli byćw PZPR, ale czy np. nie mogli zmienić poglądów? Przecież wiele osób na początku żle robi, przemyśla i się poprawia! Wielu też z tego względu zmienia partie, stosownie do obecnych swoich poglądów. Tak robi wielu w różnych partiach! Ważne, aby w Komunie nie mordowali !
T.2020.01.19 7:34
Nienawiści do świata?? ja nie mam nienawiści wcale. Z tej uzdrowił mnie Jezus. Pisząc o komunie odnosiłem się do słów o pokonaniu komuny, a tymczasem w samym PISie ilu jest dawnych PZPRowców? Co do sądów to nie bądź naiwna. KAŻDA władza chce zająć sądy dla siebie. Robiło to PO, SLD, robi to teraz PIS.
st. szer2020.01.19 9:39
T to trep z LWP. Zapytaj kogoś kto był wtedy w wojsku. Szkoda każdego Twojego słowa dla niego.
T.2020.01.19 11:33
z WP koleżko. 2004-2014 JW1328
Igor2020.01.19 23:18
T." Czyli byłeś w JW w Bydgoszczy na ul. Bardowskiego , 10 lat, tak?