15.08.13, 10:19Donnie McClurckin (fot. mat.prasowe za www.donniemcclurkin.com)

Artysta nie może zaśpiewać na koncercie... bo jest byłym gejem!

Homoseksualistów oburzył fakt, że McClurckin przestał być gejem i twierdzi, że homoseksualizm to „przekleństwo”, które można zwalczyć modlitwą i determinacją. Aktywiści zagrozili, że będą protestować w czasie koncertu, jeżeli McClurckin na nim wystąpi. W związku z tym szybko postanowiono, że feralny śpiewak nie weźmie udziało w memoriale.

Burmistrz Vincent Gray powiedział w wywiadzie dla Washington Post, że przypadek McClurckina to coś, co mogło zamienić się w kontrowersyjną sprawę. Chodzi tymczasem o koncert, który ma skupić się na zgodzie i pokoju. „Uznaliśmy po prostu, że to nie byłoby odpowiednie” – dodał burmistrz.

Sam McClurkin jest niemile zaskoczony. Powiedział, że stracił miejsce w składzie koncertowym z powodu „15 lud 20 ludzi”, bo tylu miało być protestujących aktywistów gejowskich. Artysta dodał, że miejski mastor był gotów wziąć na siebie odpowiedzialność za cały koncert, jeżeli tylko McClurckin będzie mógł wystąpić. Jednak burmistrz odmówił.

„To nie tolerancja. To pozbawianie kogoś praw obywatelskich – mówić, że nie można przyjść na koncert, bo spowoduje to [jego] zakłócenie”.

Lifesitenews.com wskazuje, że nie jest to pierwszy przypadek nietolerancji wobec byłych gejów. Portal podaje między innymi, że w  2007 roku aktywiści homoseksualni zaatakowali stoisko grupy byłych gejów należących do organizacji „Rodzice i Przyjaciele byłych gejów” (Parents and Friends of Ex-Gays).

Z kolei w 2008 roku nie pozwolono na organizację sympozjum Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego nt. roli religii w leczeniu homoseksualizmu, które miało odbyć się w Waszyngtonie.

PCh/LSN

Komentarze

anonim2013.08.15 10:28
No, tak, mamy tolerancję w pełnej krasie. Możesz być kim tylko ci sie podoba, pod warunkiem, że podoba ci się byc pedałem. W życiu, NIGDY nie wolno zmienić orientacji z pedalskiej na normalną, bo to przeczy teorii usprawiedliwiającej sodomię, jakoby zkłonności homoseksualne były cechą osobniczą a nie chorobą.
anonim2013.08.15 10:28
Żenada że homomafia(mniejszość) terroryzuje i nagina wolę społeczeństwa(większości)
anonim2013.08.15 10:33
a jednak.Homoseksualiści są prześladowani. Wystarczy że chcą być normalni i im się to uda.Są przez bandę homo jeszcze bardziej znienawidzeni niż heteroseksualiści.
anonim2013.08.15 10:46
Poprawność polityczna spowoduje unicestwienie tych cywilizacji, w których się rozrosła z figowego listka do raka niszczącego cały organizm. Wszystko przez to że głupi i leniwi ludzie zastępują własną przyzwoitość politycznym manifestem, który ktoś realizuje za nich. Żałosne.
anonim2013.08.15 11:12
@wierzacy123 Nie można wyzdrowieć nie będąc chorym, więc żadna klinika Ci nie pomoże. To tak jakbyś chciał wyleczyć się z nieposiadania choroby psychicznej - nie możliwe.
anonim2013.08.15 11:19
I dobrze, że nie będzie śpiewał. Były, czy nie były, pedał to pedał i się nie godzi, żeby publicznie występował.
anonim2013.08.15 11:23
Wierzacy
anonim2013.08.15 11:37
Pedalce to faszyści!!!.
anonim2013.08.15 11:37
Wierzacy a probowales? Sam osobiscie znam kilka osob, ktore porzucily homoseksualny styl zycia uznajac go za niezgodny z ich systemem wartosci i dzieki trudnej pracy i modlitwie sie z tego wyzwolily. Medycyna to naprawde nie wyrocznia ostateczna w tej sprawie. Jeszcze jest etyka, moralnosc, religia i naprawde nikt nie musi byc zmuszonydo akceptacji niechcianych sklonnosci. Zreszrapodobno wg cholubionej przez homolobby teorii gender orientacha seksualna to, plec to nic stalego i mozna samemu decydowac. Wiec dlaczego homoseeksualista nie moze zadecydowac o sobie. Bycie mezczyzna to tez nie choroba, a niektorzy operacyjnie zmieniaja plec i potem srodowiska gejowskie nosza ich na rekach. Zatem nie wiem czemu ktos kto nie lubi swoich sklonnosci homoerotycznych nie moze probowac ich sie pozbyc. Bo nie podoba to sie aktywistom gejowskim? Zanizy im statystyki, zada klam lansowanym przez nich teoriom, ktore maja wszystkich obowiazywac?
anonim2013.08.15 11:37
@Denisowicz Ludziom, którzy byli kiedyś homoseksualistami i potrafili przezwyciężyć swoją chorobę "modlitwą i determinacją" należy się szacunek. Dodatkowo są niezwykle ważnym argumentem w walce o prawdę o homoseksualizmie.
anonim2013.08.15 11:38
Dodam, że nikogo nie oburza to, że gość przestał być homo. Irytuje natomiast jego agresywność - bardzo agresywnie zwalcza teraz i atakuje homoskesualizm. Niekiedy w sposób bezczelny.
anonim2013.08.15 12:12
"Artysta" to słowo dziś zdewaluowane!!!.
anonim2013.08.15 12:14
Denisowicz trolluje.
anonim2013.08.15 12:23
To co napisał "wierzący..." jest znamienne, sodomici i ich psycholodzy przekonali dużą część laickiego społeczeństwa że homo to jest tak samo jak hetero. I to jest supermegakłamstwo. Tak nie jest! Nie ma czegoś takiego jak orientacja heteroseksualna, nie istnieje! Jest naturalny, zgodny z naturą porządek rzeczy: mężczyzna i kobieta tworzą trwały związek, który opiera się przede wszystkim na miłości, a seks jest uzupełnieniem tej Miłości, dzieci zaś uwieńczeniem. Sodomitom to STRASZNIE nie na rękę, bo u nich najważniejsza jest chuć, pożądanie, czyli orientacja seksualna. Normalny mężczyzna ma żonę, sodomita ma orientację.
anonim2013.08.15 12:29
Homoseksualiści śmią jeszcze mówić że są dyskryminowani. Tylko naiwniacy im wierzą.
anonim2013.08.15 12:41
@wierzacy123 Wierzę, że twój awatar, to twoje foto – na pysku maluje się tęsknota za rozumem.
anonim2013.08.15 13:04
@wierzacy123 Z homoseksualizmu da się wyleczyć, bo to jest choroba, a z heteroseksualizmu się nie da, bo to nie jest choroba. Aż tak trudno zrozumieć...
anonim2013.08.15 13:11
Nie ma psychicznie chorych homoseksualistów-Łoni są tylko źle zdiagnozowani!!!!.Hehehehheehe!!!
anonim2013.08.15 13:45
Zgłosiłam post wierzącego123 do usunięcia, Nawet nie dlatego że niemądrze pisze, tylko dlatego, że jego avatar jest szczeniacki. Nie wie ktoś przypadkiem, jak zgłosić do usunięcia samo zdjęcie z avatara?
anonim2013.08.15 13:48
"Nie można wyzdrowieć nie będąc chorym, więc żadna klinika Ci nie pomoże. To tak jakbyś chciał wyleczyć się z nieposiadania choroby psychicznej - nie możliwe." ICD-10 w sekcji F.66 zawiera zaburzenie F66.1: Orientacja seksualna niezgodna z ego (egodystoniczna). "Tożsamość płciowa czy też preferencja seksualna (heteroseksualna, homoseksualna, biseksualna lub przedpokwitaniowa) nie budzą wątpliwości, ale jednostka chciałaby aby było inaczej i z powodu współistniejących zaburzeń psychologicznych i behawioralnych szuka terapii, która pozwoliłaby na zmianę." "Jeśli heteroseksualizm to nie choroba to homoseksualizm też chorobą nie jest." Dobra przyjmijmy że jest to takie banalnie proste. Jeżeli homoseksualizm jako taki jest normalny, mimo że człowiek nie posiada do niego żadnego przystosowania anatomicznego i fizjologicznego, a jedynym jego owocem - poza licznymi chorobami oczywiście - jest własna subiektywna przyjemność, to w takim razie nie może być nic nienormalnego w zoofilii, nekrofilii czy uprawianiem stosunku z muszlą klozetową (bo i taka przypadłość istnieje). Dlaczego więc nie czytam i nie słyszę żalu, że Ci ludzie są dyskryminowani i uważani za dewiantów? W czym są oni gorsi od homoseksualistów?
anonim2013.08.15 13:52
co to znaczy być "byłym gejem"?? homoseksualizm to nie są czary-mary z nieba, ale efekt niewłaściwego rozwoju psychoseksualnego. Często wiąże się z zaburzeniami psychicznymi, niedojrzałością emocjonalną, wycofaniem, lękiem odrzucenia. Źródłem jest burza hormonów w okresie prenatalnym (dominacja żeńskich) lub okoliczności wychowawcze (mały kontakt z ojcem, odrzucenie przez ojca lub rówieśników, brak wzorców męskich, silne otoczenie żeńskie połączone z dużą wrażliwością chłopca). Jak komuś ukształtuje się homoseksualizm, jest nim dożywotnio! Można zdusić w sobie te skłonności, tj. nauczyć się żyć w czystości samotnie lub nawet ożenić się, ale żona musi wiedzieć o orientacji homoseksualnej męża, żeby wiedziała, jak z nim postępować, jak go traktować i rozumieć jego różne stany emocjonalne. Mówią to sami homoseksualiści, że nawet mając rodziny, w stanach depresyjnych czy złego nastroju nachodzą ich fantazje erotyczne homoseksualne. To w nich jest na zawsze, ale może być mocno wyparte, zepchnięte do podświadomości - tego dokonują te "uzdrawiające" terapie i taki jest ich cel. Z orientacji homo jak i hetero nie wychodzi się - można wyjść z czynów homo lub hetero. "Fronda" pierdzieli piąte przez dziesiąte. Być może w redakcji nie ma żadnych homo, ale znawcy wiedzą najlepiej, jaka jest natura tegoa zaburzenia i sypią "lekarstwami" jak z rękawa
anonim2013.08.15 14:08
"homoseksualizm to nie są czary-mary z nieba, ale efekt niewłaściwego rozwoju psychoseksualnego. Często wiąże się z zaburzeniami psychicznymi, niedojrzałością emocjonalną, wycofaniem, lękiem odrzucenia. Źródłem jest burza hormonów w okresie prenatalnym (dominacja żeńskich) lub okoliczności wychowawcze (mały kontakt z ojcem, odrzucenie przez ojca lub rówieśników, brak wzorców męskich, silne otoczenie żeńskie połączone z dużą wrażliwością chłopca). " Wooooow!!! Czyli to nie jest już wrodzone? :) No cóż nawet APA ostatnio stwierdziła, że nie będzie się więcej tymi farmazonami kompromitować. Chociaż na te zaburzenia psychiczne czy okoliczności wychowawcze uważałbym, bo brzmi to mocno homofobicznie:) "Z orientacji homo jak i hetero nie wychodzi się - można wyjść z czynów homo lub hetero." No tak ale co więcej potrzeba? Człowieka z królestwa zwierząt wyróżnią właśnie to, że nim nie kierują instynkty i popędy, tylko jego własna wola. Dlatego właśnie podlega pod prawo, które to na osobach ze skłonnościami pedofilskim wymusza opanowanie swoich żądz. ""Fronda" pierdzieli piąte przez dziesiąte." Ale będziesz tu wpadał, nabijał wejścia i karmił reklamodawców. A pierdzieląca Fronda piąte przez dziesiąte, będzie się rozwijać i rozwijać:) "Być może w redakcji nie ma żadnych homo, ale znawcy wiedzą najlepiej, jaka jest natura tego zaburzenia i sypią "lekarstwami" jak z rękawa" Ja z kolei zaobserwowałem całą gamę ekspertów w dziedzinie "ex-gay", którzy to lepiej niż sami zainteresowani wiedzą, czy doskwierał im homoseksualizm czy nie, czy porzucili go czy nie. No ale nie od dziś wiadomo, że gdy fakty nie pasują do teorii, tym gorzej dla faktów.
anonim2013.08.15 14:09
@Fascination Przyznaje że jesteś coraz bardziej dokształcona " katolickim forum" gdyż nie poniżasz tylko katolików ale chrześcijan!!.Jestem zdumiony twym postępem!!.
anonim2013.08.15 14:21
Fascination, jak zdefiniujesz "zakochanie"?
anonim2013.08.15 14:22
"Tolerowanie agresywnego braku tolerancji jest nielogiczne." Tolerancja dla nietolerancji to też brak tolerancji. Ja też nie toleruje nietolerancji, dlatego nie mam zamiaru tolerować ataku na tego człowieka:) "Ciężko uwierzyć, że takie rzeczy wypisujesz na serio, a nie jedynie w ramach prowokacji, ale jednak odpowiem - co Ci "umknęło", to fakt, że w relacji homoseksualnej poza "subiektywną przyjemnością" i "nieprzystosowanym fizjologicznie" seksem istnieje też więź uczuciowa" Tak samo jak w zoofilii :) http://www.gadu-gadu.pl/uprawial-seks-z-psem-twierdzi-ze-to-jego-zyciowy-partner Sami działacze Greenpeace'u niedawno obwieszczali świat, jak bardzo zwierzę przywiązuje się do ludzi. Zresztą między ojcem a córką czy synem też istnieje więź uczuciowa, tymczasem państwo nie tylko odmawia im prawa do szczęścia (vide ślub), ale nawet praktykowanie swojej miłości (vide zakaz kazirodztwa). "To ten element, który homofobom notorycznie "ucieka", zbyt przejęci analem nie potrafią dostrzec, że orientacja określa nie tylko to z kim się sypia, ale też - a może przede wszystkim - w kim się zakochuje, z kim chce się wspólnie kroczyć przez życie." J.w. tylko zamień "homodobom" (WTF? Ktoś się panicznie boi ludzi?) na zoofiliofobom:) "W czym "lepsi" od homoseksualistów są bezpłodni heteroseksualiści? Z ich związku też nie będzie "owoców" innych jak "subiektywna przyjemność", nie?" Buahahahaha jak ja kocham ten "argument". Czym pod względem zdolności widzenia różni się od siebie niewidoma dziewczyna od lalki Barbie? No kurde niczym, efekt jest ten sam, jedna i druga nie widzi:D Bez urazy oczywiście:)
anonim2013.08.15 14:43
Wreszcie nazywacie rzeczy po imieniu - to jest po prostu brak tolerancji i dyskryminacja.
anonim2013.08.15 15:25
@Fascination A czym ja cię oszkalowałem?!Że troszkę cie pochwaliłem?!. A w temacie!!!: Nie ma psychicznie chorych osób homoseksualnych-Łone są tylko błędnie zdiagnozowane!!!!.Hehehehheehe!!!
anonim2013.08.15 15:29
@Mitochondrium Fascination, jak zdefiniujesz "zakochanie"?/homosie!/ Ja to określam jako zakochane inaczej!!!.
anonim2013.08.15 15:32
@Fascination Tobie vagina w mózgu pomieszała!!! Co ty za bzdury wypisujesz!!.Niczym się nie różni?!!Buuuhahahahahaa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. "bezpłodny związek heteroseksualny niczym nie różni się w ŻADNYM ISTOTNYM ASPEKCIE od związku homoseksualnego. "
anonim2013.08.15 15:40
Chodzi tylko o depopulację i odwieczną walkę z KK. Aż dziw bierze, że te koncepcje, zawoalowane w "prawa pedałów", ideologię gender, przyciągają ku sobie tylu piewców i obrońców, krzywdzących dziesiątki, setki, a wręcz tysiące milionów ludzi, bo chodzi o cały świat.
anonim2013.08.15 15:41
@Fascination Fascination @Ondraszek1: Sugerując, że kogokolwiek "poniżam", Jesteś b.zdenerwowana gdyż złość przysłania ci rozum czytając moje wpisy w których czasem używam sobie ale w tym przypadku jesteś w błędzie o mojej kulturze słowa ,która wg. mnie pasuje w niektórych sytuacjach jako łatwiej trafiająca do delikwenta!. A co do meritum to to mnie nie "poniżyłaś" tylko napisałaś o nieszkalowaniu ciebie!Ot i co!!. A co do padalstwa -to jest ono bardzo psychicznie chore z marnymi rokowaniami!!!
anonim2013.08.15 18:56
@wincenty Co ma w tym artykuliku KK do byłych homoseksualistów?!.
anonim2013.08.15 19:12
Tolerancja w tęczowej odmianie:DDD
anonim2013.08.15 21:40
Czyli geje terroryzują sami siebie. Wystarczy że gej myśli inaczej niż działacze gejowscy i ma przerąbane.