18.04.19, 07:40

Barbarzyńca z Lewica Razem: ,,Niech sku***** płonie''

Lewica Razem wystawia w wyborach do Parlamentu Europejskiego kandydata, który cieszy się z pożarów kościołów. Z Warmii i Mazur startuje Robert Koliński, marksistowski działacz. Na łamach facebooka ,,popisał się'' tekstem, który całkowicie eliminuje go z kręgu ludzi cywilizowanych. ,,Niech skur****n płonie'' - otagował na górze swój wpis Koliński.

,,Ważniejsza dla niektórych jest kupa cegieł oraz to co symbolizuje, a raczej wyobrażenia jakiegoś dziedzictwa kulturowego, niż fakt, że Twierdza Europa, superpolicyjne państwo handlujące bronią i wywołujące wojny jest odpowiedzialne za śmierć, cierpienie i ucisk milionów. Wolicie bronić romantycznych konstruktów takich jak kultura Europy, dziedzictwo, naród czy cywilizacja, podczas gdy są one cynicznie rozgrywane przez elity. Pal licho zabytki, i te fantazje co to z nimi zrobimy po rewolucji, jakby kiedykolwiek do niej miało dojść. Konserwacja starego porządku i jego symboli w obecnych czasach jest zwyczajnie obrzydliwa'' - czytamy we wpisie.

Rzecz Koliński opatrzył zdjęciem płonącej katedry i napisem: ,,Jedyny kościół, który oświeca to ten, który płonie''.

Takich właśnie ludzi ma Lewica Razem. Niebywałe...

bsw

Komentarze

rebeliant2019.04.18 12:55
A marksizm to nie powinien być ścigany ??? Ścigają jakichś obszczymurków z naszywkami ss, a nie biorą za du***e realnie zagrażających komuchów, jawnie działających jako zorganizowana grupa polityczna.
tretka2019.04.18 11:55
Dobrze że piszą szczerze, może się niektórym oczy otworzą na to chamstwo.
Karol - człowiek, który podtarł się jeżem2019.04.18 8:57
Cytat Bonawentury Durrutiego - anarchisty, który je-bał wszystkie państwa i partie. Wkurza mnie, że używa go razemita. A co do kościołów, to jak są dobrymi budowlami (np. Notre Dame) to należy je przerabiać do celów świeckich, a spalać i burzyć tylko te najpaskudniejsze architektonicznie potwory, których w polsce po 1989 roku mamy wysyp.
wiktor2019.04.18 8:10
No z panem nie halo. Przykro czytać.
Cogito ergo sum2019.04.18 8:05
Kawałek dalej artykuł na Frondzie skierowany do innowierców i wielki nagłówek: "Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie" Tak więc jeśli jakiś klecha krzyczy z ambony, że innowiercy będą konać w cierpieniu płonąć, to nic złego i trzeba to cytować, ale jeśli ktoś utożsamia katedrę z kościołem i cieszy się z katastrofy, to już jest bestią? Żartujecie sobie, czy wy tak na poważnie?
add2019.04.18 8:24
Nikt sie nie cieszy z niczyjego potępienia. Kościół zawsze nawołuje do opamiętania i nawrócenia bo konsekwencje odrzucenia Boga są niezmienne czy w niego wierzysz czy nie. Jako stworzenia powinnismy byc Bogu poddani podobnie jak w mniejszym stopniu jestesmy winni szacunek i posłuszeństwo swoim rodziom. Odrzucenie Boga czyli tego komu zawdzięczamy nasze życie to zdrada i wielkie zło. Kto by pochwalał zdrade własnych rodziców, chyba nikt. Bóg jest naszym ojcem i stworzycielem i z tego tytuły ma jeszcze wieksze prawa do naszej miłości i posłuszeństwa.
Urszula2019.04.18 11:33
Wszystko pięknie, ładnie tylko skąd u ciebie przekonanie, że jeśli ktos odrzuca KK to automatycznie odrzuca Boga. Kościół czyli kto? Biskupi, kardynalowie? Lepiej niech oni sie najpierw nawrócą, chocby na ich kiepska wiarę, ktora z prawdziwym bo biblijnym Bogiem nie ma nic wspólnego.
ZERR02019.04.18 8:26
na poważnie, a ty jestes po prostu głupi
Karol - człowiek, który podtarł się jeżem2019.04.18 8:58
Bo frondziarze to debile i hipokryci.
Jan Radziszewski2019.04.18 8:01
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata środa, 17 kwietnia 2019 17 IV 2019 Katedra Notre Dame została podpalona (La cathédrale Notre-Dame a été incendiée) - internet translate,The Notre Dame cathedral was set on fire / Co powiedział Pan Jezus w tych Orędziach o Smoleńsku 17 kwietnia 2019 Tuż po północy - Tak dziecko, katedra Notre Dame została podpalona. - Kto to uczynił Panie Jezu? - Przedstawiciele Islamu za przyzwoleniem masonerii białych ludzi. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Czy Macron maczał w tym palce? - Tak, jako mason, ważny mason wiedział o tym. - Chwała Tobie Chryste.
anonim2019.04.18 11:30
Co bierzesz?