05.04.19, 11:45

Bild: Niemcy to w szkołach zwierzyna łowna muzułmanów

Niemieccy uczniowie nie mają łatwego życia. Kto nie wyznaje islamu, ten w szkole ma często poważny problem. Dziennik ,,Bild'' informuje, że nauczyciel w szkole w Bonn poradził rodzicom dziewczynki niemuzułmanki: ,,Przecież możecie dać córce chustę''. Tak, żeby wyglądała na muzułmankę i inne dzieci jej nie szykanowały...

,,Bild'' cytuje ojca z Bawarii. ,,W ubiegłym roku moje dzieci przyszły ze szkoły całkowicie wstrząśnięte. Syn płakał, córka była przerażona. Gdy zapytałem co się stało, odparły, że jeden z uczniów zagroził im, że obetnie im głowy, bo są chrześcijanami''. Dyrekcja szkoły zbagatelizowała sprawę; ojciec usłyszał, że musi wykazać się zrozumieniem dla chłopca, bo jest z Syrii, a tam nie miał łatwo.

Matka z Nadrenii Północnej-Westfalii skarży się z kolei, że jej syn, praktykujący katolik, chodzi do szkoły, w której dominują muzułmańscy uczniowie. Jest często szykanowany na rozmaite sposoby. Nauczyciele to lekceważą, bo częśc z nich... to również muzułmanie.

W Bonn rodzice zabrali ze szkoły córkę - miała blond włosy, była chrześcijańską, nosiła żydowskie imię. Muzułmańskie dziewczynki z jej klasy nie dawały jej żyć. Bito ją, obrażano, zastraszano. A dyrekcja poleciła, by dziewczynka nie przyznawała się do tego, że jest Niemką; może też po prostu założyć chustę i udawać muzułmankę...

bsw/kath.net

Komentarze

Pokręć2019.04.6 9:47
Aleśmy czasów dożyli... Żeby mali Niemcy rodzicom się żalili, że ich ciapaci koledzy biją... Koniec świata! I tyle zostało z Herrenvolku i "rasy panów". W sumie, to Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Szczerze mówiąc, to boję się, co będzie, jak się Pan Bóg za nas weźmie...
rebeliant2019.04.5 15:09
I teraz wam powiem jaka jest porażająca prawda !!! Te dzieci, tak samo jak i Polskie dzieci zaczepiane przez cyganów, nie boją się samych sprawców, one boją się szmaciarzy z własnego gniazda, którzy ich jeszcze obwinią !!! To nie muzułmanie, czy cyganie stanowią centrum problemu, ale sku***ni, którzy chcą ładnie wyglądać na salonach kosztem nas. Do tego doszło, że nawet już i nasi rodzice tacy się stali - "najważniejsze, aby nas dobrze widziano". A jaką to wartością - do k*** nędzy - jest dobry wizerunek w oczach gnid ???!!! Gnidy z wami pracują ? Gnidy z wami pchają ten wózek, realnie przynosząc wymierne owoce ? Jacy celebryci, jaki salon, jakie ałałałtorytety. Bat i szpicruta musi być w rękach obrońców narodu, a nie u dewastatorów. Do dobroduchów z ambon to piszę - nie bezbronność dla ludzi czynu, a rozgrzeszenie dla gnid.
bogdanus2019.04.5 14:52
Tylko pogratulować Niemcom nareszcie się doczekali.
1235813...2019.04.5 14:51
Co czeka Niemcy ? odpowiada niemiecka mistyczka - https://www.youtube.com/watch?v=XfMZv85YTXg
Stachu2019.04.5 14:49
"Wystarczyło kilka godzin, by uzbierać wymaganą kwotę. Niezwykła akcja pokazuje, że Polacy są otwarci i chcą pomagać tym, którzy przybywają do Europy. (...) Zbiórkę zauważył w Polsce franciszkanin, Kasper Kaproń OFM: "Wczoraj w późnych godzinach wieczornych (w Europie, bo u mnie było popołudnie) pojawiła się facebooku zbiórka zorganizowana przez parafię San Gerlando na włoskiej wyspie Lampedusa. Celem zbiórki była pomoc dla działalności miejscowego Caritas i pomoc przybywających na tę wyspę imigrantów". (...) Szymon Hołownia dodał dłuższy komentarz, nazywając brak pomocy uchodźcom w Polsce "hańbą": - Od dawna zastanawiałem się, jak mógłbym w praktyczny sposób zmyć z siebie choć część hańby, jaką politycy 37-milionowego kraju ściągnęli na głowy nam wszystkim, odmawiając przyjęcia nawet tych stu czy dwustu dzieciaków - uchodźców koczujących na południu Europy w ramach Korytarzy Humanitarnych. To owi politycy (żeby była jasność - różnych partii), przy pomocy prymitywnych socjotechnik, o których uczą na pierwszym roku psychologii, zamienili wielu gościnnych i wielkodusznych ludzi w zalęknionych ksenofobów - napisał ostro na swojej stronie na Facebooku. Jak zauważył Hołownia, politycy zastraszają teraz społeczeństwo "nowymi strachami" (wymienia "gejów, Europę, etc.") oraz nazwał "zbrodniczymi" działania włoskiego rządu, który nakazał zamknąć włoskie porty kosztem tysięcy ofiar." https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,37864,polacy-wsparli-uchodzcow-przybywajacych-na-lampeduse-holownia-zmywamy-z-siebie-czesc-hanby.html
ZERR02019.04.5 15:02
Piękny przykład jak przerobiono Europejczyków na bezrozumne bydło. Nie ma się co dziwić, że dziatwa euro-idiotów z chęcią daje sie obśliniac i obmacywać pedofilsko w ramach tzw "EuroWeek". Bydło nie protestuje tylko grzecznie stoi u żłoba. Język tego "hołowni" to kalka agitek komunistycznych. Rżnie on bezczelnie w głupa, bo każdy wie, że nie chodzi o "sto dzieciaków", bo natychmiast za "dzieciakami" napakuje się milion śniadych byczków. Nie wspominając juz o tym, że te "dzieciaki" podają się co prawda za 18-latków, jednak mają średni lat 25 i są w 95% płci męskiej.
ZERR02019.04.5 16:08
...nie wspominając już o tym, że słowo "dzieciaki" w mowie Normalnych Ludzi oznacza 7-12 latków płci obojga, tymczasem "dzieciaki muzułmańskie" podają się za przeszkolonych wojskowo 17-18 latków, a w rzeczywistości są 20-30 letnimi byczkami z booogata kartoteką... Dziewcząt zas wśród tych "dzieciaków" jakoś BRAK.
Hanys2019.04.5 12:35
Wincyj, wincyj emighant ! Emighant gut - za fhiko zapiehdalen ! Nic mnie tak nie cieszy jak to, że dzieci i wnuki niemieckich nazistów dostaja w tyłek od tych, których sami przyjęli do siebie. I jeszcze im za to płacą.
prosty2019.04.5 12:16
Niech się uczą, taki los zgotowali im ojcowie i dziadkowie. Nie będzie łatwiej, gdy dorosną, bo dorosną także ci, z którymi chodzili do szkoły. Życie ma to do siebie, że za błędy się płaci. Jeżeli nie osobiście, to płacą inni, następne pokolenia, jak w tym przypadku.
Edward2019.04.6 23:33
Raczej matki i babcie.
Mirek2019.04.5 12:01
Gdyby w Polsce dalej rządziła koalicja PO - PSL to mielibyśmy również ten problem co w Niemczech . Te łobuzy ściągnęliby do nas z pół miliona ciapatych .
Urszula2019.04.5 12:18
Nie masz racji. Gdyby rządziła PO i w Polsce znaleźliby się muzułmanie to Młodzież Wszechpolska szybko wybiłaby im chęć mieszkania w naszej ojczyźnie. Myślę, że nie tylko Młodzież Wszechpolska. Słyszałam o tym co sie dzieje w niemieckich szkołach. Córka mojej znajomej, mieszkającej w Niemczech odmówiła uczęszczania do szkoły. W jej klasie jest 4 razy więcej muzułmanów niż Niemców. Muzułmanie zachowują się skandalicznie, wyzywają, biją i opluwają niemieckie dzieci. Powinniśmy wyciągnąć wnioski z błędów popełnionych przez Niemcy i inne kraje, które zgodziły sie przyjąć miliony uchodźców.
ZERR02019.04.5 16:13
Przecież znaleźli się w wielkiej liczbie i wszyscy są skutecznie zastraszeni. Jaka Młodzież Wszechpolska? 20 lat temu okej... ale przecież już wyrosło kolejne pokolenie przecwelone przez oczy. Pokolenie chętne na obściskiwanie się na Warszatach EuroWeek... i ŻADNA z dziewczyn ani pary z gęby nie puściła. Są juz gotowe na swoją rolę i dolę w łapach Imigrantów, którzy juz tam im wyjaśnią co to naprawdę znaczy "marsz szmat"
rebeliant2019.04.5 18:27
Nie masz racji !!! Gdyby doszło do konieczności interwencji bojówek ludzi polskomyślących, to PEŁO użyłoby całych sił MSWiA, aby rozprawić się z ludem narodowym (mieli by pretekst), a następnie, aby pokazać postępowemu światu, że są w awangardzie sprowadziliby ze dwa miliony. Po takiej akcji tłumienia sprzeciwu tubylców, dobrze jest ich jeszcze przygnieść masą agresywnych tabunów.
Urszula2019.04.5 19:16
Co by było gdyby. Po doniesieniach z innych państw Polacy są wystarczająco uczuleni na muzułmanów i bez względu kto rządzi: PEŁO jak to nazwałeś czy PiSda, społeczeństwo nie pozwoliłoby na muzułmańskie wybryki. Przecież żaden rząd nie stanie przeciwko swojemu społeczeństwu. Juz raz to zrobili i źle na tym wyszli.
rebeliant2019.04.5 19:41
Ale jednak jest różnica na marszach niepodległości. PiS to też podejrzane kombinatory są, jednak przy PEŁO ludzie nie mieli by szans. Aczkolwiek dobrze jest, gdy społeczeństwo reaguje w sposób zorganizowany, bo wzrasta w nim aktywność ojczyźniana.
Republikanin2019.04.5 13:39
Nie bój nic! Obecna partia rządząca już nad tym pracuje. Zobacz, co dzieje się w wielkich miastach.
1235813...2019.04.5 13:57
nie partia rządząca tylko samorządy w ramach lewackich projektów za pieniądze z fundacji, m.in. niemieckich, a raczej przede wszystkim niemieckcich